Menu
Your Cart

Paseka

DůmTakový dům má mnoho příběhů k vyprávění.Rotraut Susanne Berner nás zve do velkého domu a zahrady ve Wimmlingenu a seznamuje nás s lidmi a zvířaty, kteří tam žijí. Od svítání do noci můžeme být hosty na celý den a objevovat mnoho příběhů.Poprvé se nemůžeme jen podívat do domečku pro panenky, ..
254Kč 299Kč
Bez daně:254Kč
Noc - Obrázkové příběhyLeporelo s obrázkovými příběhy! Je noc. Lidé i zvířata klidně spí. Ale ne všichni. Malý Andrej stanuje na zahradě a ne a ne jít na kutě. Policisté hlídkují, v knihovně si děti užívají noční čtení, návštěvníci parku obdivují ohňostroj. Za svitu měsíce poletují netopýři a s..
254Kč 299Kč
Bez daně:254Kč
Léto - Obrázkové příběhy
-15 % Nedostupné
Léto - Obrázkové příběhyPo knížce o jaru přichází Léto. Rotraut Susanne Bernerová na obrázcích znovu vypráví své malé, vtipné příběhy všedního dne, které poutají a bystří pozornost, podněcují fantazii a řečové schopnosti, ale hlavně baví malé i větší děti. V atmosféře slunného léta se opět setkáte s..
254Kč 299Kč
Bez daně:254Kč
Zima - Obrázkové příběhyPo knížce o jaru, létu a podzimu přichází Zima. Rotraut Suzanne Bernerová na obrázcích znovu vypráví své malé, vtipné příběhy všedního dne, které poutají a bystří pozornost, podněcují fantazii a řečové schopnosti, ale hlavně baví malé i větší děti. Podívejte se, co všechno se..
209Kč 299Kč
Bez daně:209Kč
Podzim - Obrázkové příběhyKniha, ktorá jednoduchou rečou obrázkov rozpráva príbehy z bežných dní. Malý čitateľ môže v knižke hľadať postavičky a zvieratká a sledovať, čo robia od prvej do poslednej strany.Drobné epizódy sú vtipne dokopy posplietané. Knižka podporuje pozorovacie schopnosti, podnecuje..
254Kč 299Kč
Bez daně:254Kč
Zobrazeno 1 až 5 z 5 (1 stránek)