Menu
Your Cart

Peppa Pig

Peppa Pig

Malá prasečí holčička, její rodina a kamarádi ze seriálu Peppa Pig inspiruje řadu děti po celém světě. I proto u nás najdete také spoustu produktů s motivem Prasátko Pepina.

Děti potěší a zabaví různé nálepkové a pracovní sešity či omalovánky Prasátko Peppa. Jednoduchá společenská hra Prasátko Peppa pro nejmenší dětičky, pexeso či kvarteto.

Úžasná je také naše narozeninová výzdoba Peppa Pig například v podobě foliových balonků.

Nejprodávanějši v kategorii Peppa Pig

Prasátko Peppa stihne za odpoledne zažít spoustu legrace. Jednou zajde na nákupy, jindy staví sněhuláka, pak se pro změnu octne na policejní stanici. Všechna dobrodružství mohou s Peppou zažívat i vaše ratolesti. Stačí jim předložit tři různé skládačky s motivy oblíbené pohádky. Kromě zábavy čeká dí..
227Kč
Bez daně:187Kč
Skvělý na rozvoj samostatnosti!Dětský hrnek s ouškem o objemu 180 ml s motivem prasátka Peppa Pig od francouzské značky Petit Jour dodá dětem odvahu pít samostatně. Hrneček s ouškem je totiž lehký a odolný. Když náhodou spadne, nerozbije se. Ouško podporuje děti v samostatnosti při manipulaci s ním...
178Kč
Bez daně:147Kč
Do školky, školy i na výlety!Umělohmotné krabičky na svačinu s motivem prasátka Peppa Pig od francouzské značky Petit Jour budou dětem sloužit ve škole a poslouží i na rodinných výletech. 3 různě velké krabičky s pevným uzávěrem poskytují dostatek prostoru na chlebíček, sladkosti i jablíčka. Kr..
238Kč
Bez daně:197Kč
Zahraj si na módní návrhářku.Samolepková knížka s oblíbenou postavičkou Peppa Pig zabaví každou malou slečnu, která má ráda pohádkový svět.Knížka se samolepkami, která rozvíjí kreativitu.Kniha obsahuje 24 stran zábavných aktivit a 8 listů samolepek (z nichž je 50 třpytivých) k dolepení a ozdobe..
159Kč
Bez daně:145Kč
Peppa Pig - Peppa na cestách Peppa Pig - Peppa na cestách
-15 % Nedostupné
Cestuj s Peppou!Peppa s rodinou míří na nezapomenutelný výlet. Nejdřív se vypraví do Londýna, kde si užijí návštěvu královského paláce nebo jízdu červeným dvoupatrovým autobusem. Ve druhé pohádce stihne Peppa obletět celý svět – hory, džungle, poušť nebo zmrzlé pláně. Kde se jí bude líbit nejvíc?Let..
254Kč 299Kč
Bez daně:231Kč
Zábava s prasátkem Peppa Pig.Originální vymalovanka se samolepkami a tvarovanými listy nabízí novou formu zábavy a navíc padne jako ulitá do každých dětských ručiček. Děti si ji zkrátka zamilují!Rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu.Obsahuje 24 originálně tvarovaných stran s barevnou předlohou a 70 ..
119Kč
Bez daně:108Kč
Tvůrčí sešit s omalovánkami obsahuje 30 samolepek.Stránky plné zábavy a samolepek! Obsahuje 24 stran s více než 30 samolepkami s prasátkem Peppa Pig. Děti si ji zkrátka zamilují!Rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu.Sešit rozvíjí nejen dětskou fantazii, ale také jemnou motoriku, kreativitu a paměť. ..
119Kč
Bez daně:108Kč
Zábava se samolepkami!Krásně ilustrovaná, samolepková knížka s prasátkem Peppa Pig zaujme každé dítě.Nálepkový sešit, který rozvíjí kreativitu!Obsahuje 24 stran a 8 stran se samolepkami k dolepení a ozdobení. Zkrátka úžasný dárek pro každého malého neposedu! Samolepkové knížky jsou také ideální zába..
179Kč
Bez daně:163Kč
Peppa Pig - Pohádky do postýlky Peppa Pig - Pohádky do postýlky
-15 %
Usínej s Peppou!V nové knížce plné pohádek si přečtete, jak Peppa s kamarády hledala pirátský poklad nebo se ve školce učila počítat, o tom, jak s rodinou sbírali ostružiny, nakupovali u pana Lišáka, cestovali po rozkopané silnici, stavěli studnu přání, sbírali čerstvá vajíčka a vyráběli kompost.Ide..
254Kč 299Kč
Bez daně:231Kč
Peppa Pig - Dobrou noc, Peppo! Peppa Pig - Dobrou noc, Peppo!
-15 %
Krásné sny s Peppou!Je čas jíst do postýlek, jenže Peppa ani Tom nejsou ani trochu, ale opravdu ani trochu unavení. Ideální knížka na dobrou noc.Pomůže jim usnout pohádka na dobrou noc od babičky, dědečka, maminky a tatínka? Co myslíte?..
169Kč 199Kč
Bez daně:154Kč
Podpoří dětskou samostatnost a sebedůvěruDělený talíř pro děti s motivem Prasátka Pepiny, její rodiny, a kamarádů od francouzské značky Petit Jour dodá vašim dětem chuť k jídlu a podpoří je v samostatném stravování. Talíř se podobá tácku a má velikost 21 x 24 cm a je rozdělený na 4 různě velké části..
358Kč
Bez daně:296Kč
Snídaně ve společnosti Peppa Pig!Dětská miska s oušky s motivem Prasátka Pepiny od francouzské značky Petit Jour zpříjemní dětem snídani i svačinu. Díky objemu 280 ml je vhodná třeba jako snídaňová miska na cereálie nebo vločkovou kaši. Miska je lehká a odolná a ouška podporují děti v samostatnosti ..
228Kč
Bez daně:188Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 30 (3 stránek)