Menu
Your Cart

Peppa Pig

Peppa Pig

Malá prasečí holčička, její rodina a kamarádi ze seriálu Peppa Pig inspiruje řadu děti po celém světě. I proto u nás najdete také spoustu produktů s motivem Prasátko Pepina.

Děti potěší a zabaví různé nálepkové a pracovní sešity či omalovánky Prasátko Peppa. Jednoduchá společenská hra Prasátko Peppa pro nejmenší dětičky, pexeso či kvarteto.

Úžasná je také naše narozeninová výzdoba Peppa Pig například v podobě foliových balonků.

Nejprodávanějši v kategorii Peppa Pig

Podpoří dětskou samostatnost a sebedůvěruDělený talíř pro děti s motivem Prasátka Pepiny, její rodiny, a kamarádů od francouzské značky Petit Jour dodá vašim dětem chuť k jídlu a podpoří je v samostatném stravování. Talíř se podobá tácku a má velikost 21 x 24 cm a je rozdělený na 4 různě velké části..
358Kč
Bez daně:296Kč
Snídaně ve společnosti Peppa Pig!Dětská miska s oušky s motivem Prasátka Pepiny od francouzské značky Petit Jour zpříjemní dětem snídani i svačinu. Díky objemu 280 ml je vhodná třeba jako snídaňová miska na cereálie nebo vločkovou kaši. Miska je lehká a odolná a ouška podporují děti v samostatnosti ..
228Kč
Bez daně:188Kč
Prasátko Pepina na talíři, to se bude papat!Mělký talířek pro děti s motivem světoznámé Peppa Pig od francouzské značky Petit Jour dodá vašim dětem chuť k jídlu. Hravý modrý dětský talíř s Pepinou a jejími kamarády má průměr 20 cm. Vejde se na něj hlavní chod i nakrájené ovoce. Když náhodou spadne, ..
216Kč
Bez daně:179Kč
Skvělý na rozvoj samostatnosti!Dětský hrnek o objemu 160 ml s motivem Prasátka Pepiny od francouzské značky Petit Jour je skvělým hrnkem pro děti, které už jsou velké na pítko. Pohárek je lehký a odolný. Když náhodou spadne, nerozbije se. Podporuje děti v samostatnosti a může sloužit také jako sklen..
158Kč
Bez daně:131Kč
Uzpůsobená pro malé ručičky!Dětská lžička s motivem světoznámé Peppa Pig od francouzské značky Petit Jour zpříjemní dětem každý chod. Má délku 14 cm, žádné ostré hrany a je tvarovaná tak, aby se dětem dobře držela. Je tak vhodná jako první lžička pro miminko i batolata. Doplnit ji můžete dalšími výr..
60Kč
Bez daně:50Kč
Učící hrneček podpoří samostatnost dítěteProtiskluzový hrnek s náustkem o objemu 160 ml s motivem Prasátka Pepiny značky Petit Jour pomůže těm nejmenším pít samostatně bez pomoci dospělého. Hrneček má dvě ouška, aby se miminkům a batolatům dobře držel v malých ručičkách. Náustek je sundavací. Po jeh..
343Kč
Bez daně:283Kč
Uzpůsobený pro malé ručičky!Nerezový dětský příbor s motivy Prasátka Pepiny a jejích kamarádů od francouzské značky Petit Jour dodá dětem na sebevědomí při samostatném stravování. Lžíce, vidlička i nůž jsou dlouhé 12 cm a jsou tvarovaná tak, aby se dětem dobře držely a nebyly pro ně nebezpečné. Jsou..
430Kč
Bez daně:355Kč
Dětská láhev s brčkem! Průhledná láhev pro děti s motivem světoznámé Peppa Pig od francouzské značky Petit Jour zajistí, aby měly děti dostatečný příjem tekutin. Díky své velikosti 6 x 16 cm skvěle padne do drobných ručiček a vejde se do ní 350 ml tekutin. Brčko je schované pod malým uzávěrem a vždy..
432Kč
Bez daně:357Kč
Univerzální miska pro miminka i větší děti!Dětská miska s motivem světoznámé Peppa Pig od francouzské značky Petit Jour zpříjemní dětem každé jídlo. Díky objemu 250 ml je vhodná třeba jako snídaňová miska na cereálie a kašičky, ale také jak miska na příkrmy. Mistička je lehká a odolná. Díky tomu ji ..
199Kč
Bez daně:164Kč
Prasátko Pepina na talíři, to se bude papat!Talířek pro děti s motivem světoznámé Peppa Pig od francouzské značky Petit Jour dodá vašim dětem chuť k jídlu. Žlutý talíř s modrým okrajem má průměr 18 cm a zvýšený okraj. Je tak vhodný na příkrmy pro miminka a na jídlo pro batolata, která se učí samosta..
228Kč
Bez daně:188Kč
A oblečení zůstane čisté!Červená dětská zástěra s motivem Prasátka Pepiny značky Petit Jour se stane užitečným pomocníkem při vaření, tvoření i práci v zahradě. Plátěná zástěra je voděodolná, takže zabrání tekutinám a nečistotám dostat se na oblečení. Krásně ji nastavíte na míru vašemu dítěti, proto..
310Kč
Bez daně:256Kč
A oblečení zůstane čisté!Dětský bryndák s kapsou s milovaným Prasátkem Pepinou a jejími kamarády značky Petit Jour je užitečným pomocníkem při prvních příkrmech i během samostatného stravování miminek a batolat. Plátěný bryndáček o rozměrech 25,5 x 38 cm je voděodolný. Velká Průhledná kapsa zase zab..
238Kč
Bez daně:197Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 23 (2 stránek)