Menu
Your Cart

Peppa Pig

Peppa Pig

Malá prasečí holčička, její rodina a kamarádi ze seriálu Peppa Pig inspiruje řadu děti po celém světě. I proto u nás najdete také spoustu produktů s motivem Prasátko Pepina.

Děti potěší a zabaví různé nálepkové a pracovní sešity či omalovánky Prasátko Peppa. Jednoduchá společenská hra Prasátko Peppa pro nejmenší dětičky, pexeso či kvarteto.

Úžasná je také naše narozeninová výzdoba Peppa Pig například v podobě foliových balonků.

Nejprodávanějši v kategorii Peppa Pig

Peppa chodí rád do školky!Peppa s Tomem chodí moc rádi do školky. Mají tam spoustu kamarádů a zažívají tam hodně legrace.Tentokrát se s vámi podělí o tři nové, zajímavé příběhy.V prvním se společně s Madam Gazelou učí chránit planetu, ve druhém do školky zavítají pan doktor Medvěd se sestřičkou Lišk..
299Kč
Bez daně:299Kč
Zábava s prasátkem Peppa Pig.S touto samolepkovou knížkou se dětičky zabaví při tvoření se samolepkami spolu s prasátkem Peppa Pig. Knížka se samolepkami, která rozvíjí kreativitu.Titul obsahuje 4 barevná pozadí, 8 listů omalovánek a 4 listy statických samolepek, které jsou opakovaně použitelné..
159Kč
Bez daně:159Kč
Prasátko Peppa Pig vás zve do své kuchyně.S touto samolepkovou knížkou se dětičky zabaví při tvoření se samolepkami spolu s prasátkem Peppa Pig. Sešit obsahuje také recepty na přípravu jednoduchých jídel, které můžete následně s dětmi společně vyzkoušet.Obsahuje voňavé samolepky a recepty.Obsahuje 1..
179Kč
Bez daně:179Kč
Hravé učení s prasátkem Peppou.Krásně ilustrovaným příběhem plným zábavy a poučení vás provede rodina Prasátkových. Peppa s kamarády prozradí, jak můžeme společně chránit životní prostředí kolem sebe.Děti se naučí poznávat základní čísla a barvy.Na každé straně najdete aktivitu spojenou s trénováním..
249Kč
Bez daně:249Kč
Prasátko Peppa stihne za odpoledne zažít spoustu legrace. Jednou zajde na nákupy, jindy staví sněhuláka, pak se pro změnu octne na policejní stanici. Všechna dobrodružství mohou s Peppou zažívat i vaše ratolesti. Stačí jim předložit tři různé skládačky s motivy oblíbené pohádky. Kromě zábavy čeká dí..
227Kč
Bez daně:187Kč
Hrnek s ouškem Peppa Pig Hrnek s ouškem Peppa Pig
Nedostupné
Skvělý na rozvoj samostatnosti!Dětský hrnek s ouškem o objemu 180 ml s motivem prasátka Peppa Pig od francouzské značky Petit Jour dodá dětem odvahu pít samostatně. Hrneček s ouškem je totiž lehký a odolný. Když náhodou spadne, nerozbije se. Ouško podporuje děti v samostatnosti při manipulaci s ním...
178Kč
Bez daně:147Kč
Do školky, školy i na výlety!Umělohmotné krabičky na svačinu s motivem prasátka Peppa Pig od francouzské značky Petit Jour budou dětem sloužit ve škole a poslouží i na rodinných výletech. 3 různě velké krabičky s pevným uzávěrem poskytují dostatek prostoru na chlebíček, sladkosti i jablíčka. Kr..
238Kč
Bez daně:197Kč
Zahraj si na módní návrhářku.Samolepková knížka s oblíbenou postavičkou Peppa Pig zabaví každou malou slečnu, která má ráda pohádkový svět.Knížka se samolepkami, která rozvíjí kreativitu.Kniha obsahuje 24 stran zábavných aktivit a 8 listů samolepek (z nichž je 50 třpytivých) k dolepení a ozdobe..
159Kč
Bez daně:159Kč
Zábava s prasátkem Peppa Pig.Originální vymalovanka se samolepkami a tvarovanými listy nabízí novou formu zábavy a navíc padne jako ulitá do každých dětských ručiček. Děti si ji zkrátka zamilují!Rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu.Obsahuje 24 originálně tvarovaných stran s barevnou předlohou a 70 ..
119Kč
Bez daně:119Kč
Tvůrčí sešit s omalovánkami obsahuje 30 samolepek.Stránky plné zábavy a samolepek! Obsahuje 24 stran s více než 30 samolepkami s prasátkem Peppa Pig. Děti si ji zkrátka zamilují!Rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu.Sešit rozvíjí nejen dětskou fantazii, ale také jemnou motoriku, kreativitu a paměť. ..
119Kč
Bez daně:119Kč
Zábava se samolepkami!Krásně ilustrovaná, samolepková knížka s prasátkem Peppa Pig zaujme každé dítě.Nálepkový sešit, který rozvíjí kreativitu!Obsahuje 24 stran a 8 stran se samolepkami k dolepení a ozdobení. Zkrátka úžasný dárek pro každého malého neposedu! Samolepkové knížky jsou také ideální zába..
179Kč
Bez daně:179Kč
Usínej s Peppou!V nové knížce plné pohádek si přečtete, jak Peppa s kamarády hledala pirátský poklad nebo se ve školce učila počítat, o tom, jak s rodinou sbírali ostružiny, nakupovali u pana Lišáka, cestovali po rozkopané silnici, stavěli studnu přání, sbírali čerstvá vajíčka a vyráběli kompost.Ide..
299Kč
Bez daně:299Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 26 (3 stránek)