Menu
Your Cart

Pikola

Co dělá Péťa? No přece pomáhá nejmladším dětem s prvními slůvky!Toto leporelo je jako dělané pro malou dětskou ručičku, děti už je nikdy nebudou chtít pustit.Sledujte Péťu během celého dne.Představíme si jednotlivé činnosti, ale také třeba předměty denní potřeby...
249Kč
Bez daně:249Kč
Pátý díl Péťových dobrodružství je tu!Tentokrát Péťu čekají velké změny: narodí se mu totiž nový sourozenec.Umí už vaše děťátko mluvit? S Péťou a jeho nejbližšími si procvičí své vypravěčské dovednosti.Pod každou velkou ilustrací najdete navíc další obrázky, které dětem pomohou popisovat a vyprávět...
329Kč
Bez daně:329Kč
Zvídavý Kubík se ve školce seznamuje s kodexem správného předškoláka.S medvídkem Míšou zjišťují, jak se chovat u stolu, co dělat v divadle nebo jak je to s těmi "kouzelnými slůvky", o kterých občas mluví i maminka.Společně objevují radost ze vzájemné pomoci i to, že být ochotný a vstřícný mnoho nest..
329Kč
Bez daně:329Kč
Bojíš se bouřky? Děsí tě hromy a blesky?Dozvíš se, proč vůbec prší, kde se bere duha či jak se dělá předpověď počasí.Řekneme ti, jak vznikají, a zjistíš, kdy jsi při bouřce v bezpečí.Ponoř se do fascinujícího světa meteorologických jevů a uvidíš, že není čeho se bát!..
299Kč
Bez daně:299Kč
Jak vypadá svět za polární září?Jsou dary a dary. Některé dary jsou docela obyčejné, jsou skvělé, ale vlastně na nich není nic zvláštního. Existují však i takové, které jsou něčím výjimečné. O tom by mohla vyprávět Sonja, která právě jeden velmi záhadný dar dostala od svého strýčka. Co když ta věc n..
299Kč
Bez daně:299Kč
Víte, jaká teplota je na povrchu Slunce? Jestli je Antarktida poušť?Co se můžeme dovědět z fosilií hrozivých dinosaurů? Kolikrát za vteřinu mávne křídly kolibřík? Že nemáte ani ponětí? Nejvyšší čas pořídit si tuto knihu a s ní i nálož neuvěřitelných vědomostí, u nichž budete valit oči!Tato encyklope..
399Kč
Bez daně:399Kč
Také zvířátka občas potřebují navštívit lékaře.Naštěstí se mohou obrátit na největšího odborníka široko daleko – pan doktor Myšák má ordinaci otevřenou od rána do večera.Dokáže poradit s jakýmkoli neduhem!Poradí paní Slepičkové, která nemá daleko k panice? Odhalí, proč pana Medvěda pořád bolí bříško..
249Kč
Bez daně:249Kč
Co je lepší než jeden dinosauří příběh? No přece rovných sedm!Krkoun chce být velký, Nosoun hledá svůj vzor, Rohák si zase dělá věci po svém a všichni dinosauříci se učí, jak je důležité se nevzdávat. Ale nebojte – žádný z příběhů nezabere více než pět minut, takže vás dinosauří kamarádi nebudo..
459Kč
Bez daně:459Kč
Staň se opravdovým detektivem!Vítej v knize záhad! Přijdeš na kloub 25 tajuplným záhadám z oblasti historie? Některé mají logické řešení, u jiných využiješ své představivosti. A hlavně – hledej v zábavných obrázcích, a stopu máš nadosah.Hledej stopy, používej mozek a vyřeš všechny záhady.Záhady může..
399Kč
Bez daně:399Kč
Staňte se detektivy lidského těla.Lidské tělo je přesný a fascinující mechanismus. Vydejte se s námi na cestu různými zákoutími naší anatomie a tělesných systémů. Zapojte mozek i fantazii a vyřešte 25 hádanek!Dozvíte se nejen spoustu informací ale také to, že skrývá několik úžasných záhad. Někt..
359Kč
Bez daně:359Kč
Vítej mezi dinosaury! Snad se jich nebojíš?Někteří dinosauři sice mají velké zuby, jsou obrovští, hluční a občas i dost nahlas vrčí, ale ti, které potkáš v našich pohádkách, jsou úplně jiní. Mírumilovní a kamarádští. Vydej se s námi do pravěku a zjistíš, jak to chodí v takové docela obyčejné di..
299Kč
Bez daně:299Kč
Co se asi stane, když se na toaletě spláchne? „Kam odchází moje kakání?"Tak se ptají snad všechny děti na světě.Objevte skrytý svět potrubí a páchnoucích stok.Přímo pod vašima nohama se toho děje víc, než by se na první pohled mohlo zdát. Tato kniha provede všechny malé čtenáře každou fází kanalizač..
299Kč
Bez daně:299Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 48 (4 stránek)