Menu
Your Cart

PIXI knihy


Conni se ztratíDobrodružství s kamarádkou Conni!Conni vyrostla a potřebuje nové oblečení. S maminkou se vydají do velkého obchodního domu. Hurá, Conni jde nakupovat, ale to ještě netuší, že se v obchodním domě ztratí.Tolik lidí se rozhodlo nakupovat! A v tom mumraji se Conni ztratila. Jak si po..
40Kč 57Kč
Bez daně:40Kč
Conni se stěhujeDobrodružství s kamarádkou Conni!Conni je smutná, protože se budou stěhovat do nového domu a nechce ztratit své kamarády. Conni se nechce stěhovat do nového domu.Naštěstí je nedaleko dětské hřiště, kde poznává novou kamarádku. A její staří známí ji přece mohou navštěvovat! Kapes..
40Kč 57Kč
Bez daně:40Kč
Conni dostane kočkuDobrodružství s kamarádkou Conni!Ze zatoulaného koťátka se stane Connin kamarád, o kterého se bude starat. Conni se splní její sen, dostane kočičku.Zjistí, co všechno takový mazlíček potřebuje. A kdopak další jí pomůže, aby bylo o koťátko co nejlépe postaráno? Kapesní sešitov..
48Kč 57Kč
Bez daně:48Kč
Conni v kadeřnictvíDobrodružství s kamarádkou Conni!Co si to Conni provedla se svými vlasy? Nedá se nic dělat, musí jít s maminkou do kadeřnictví nechat se ostříhat. Conni poprvé u kadeřníka.Conni je zvědavá, jaké to tam bude a jak potom bude vypadat. Nádhera! Nový účes jí moc sluší!..
48Kč 57Kč
Bez daně:48Kč
Conni se učí jezdit na koniDobrodružství s kamarádkou Conni!Conni je tak nadšená svou první jízdou na poníkovi!Conni se stará o koně a učí se na nich jezdit.Než se však poprvé vyšvihne do sedla, trénuje na dřevěném koni. Teprve potom může jezdit na koni opravdovém. Učí se nejen držet otěže, ale zvlá..
48Kč 57Kč
Bez daně:48Kč
Conni stanujeDobrodružství s kamarádkou Conni!Letošní prázdniny Conni vyráží s bratrancem a rodiči do kempu u moře. Nemůže se dočkat.Zažijte s ní nejlepší letní prázdniny.Stavění stanu ji připomíná hru se stavebnicí. Slaná voda, krabi, medúzy. Písek jako stvořený ke stavbě hradů. Ani plavba lodí a p..
48Kč 57Kč
Bez daně:48Kč
Conni jde k lékařiPřišel čas jít s maminkou na preventivní prohlídku k dětskému lékaři. Conni chce vědět, co všechno ji čeká. Má trochu obavy. V čekárně je plno dětí. Čím se zabaví, než přijdou na řadu? Conni přemýšlí, co se bude v ordinaci dít. Zvládne to na jedničku? Nic ji nebolelo. Všechna vyšet..
48Kč 57Kč
Bez daně:48Kč
Conni jde k zubařiConni má problém! Objevila kaz na jednom zoubku. Bude muset k zubaři. Nebude to bolet? Ale strach má velké oči. Milá paní doktorka umí rychle zub vyléčit. A Conni teď už ví, jak o zoubky pečovat...
48Kč 57Kč
Bez daně:48Kč
Conni nocuje ve školceConni se chystá nocovat ve školce. Moc se těší. Nebude jí ale smutno, když bude celou noc bez maminky? Paní učitelka pro děti připraví zábavný program s překvapením. Vydávají se na stezku odvahy. V parku to večer vypadá mnohem strašidelněji než ve dne. Jako poslední překvapení ..
40Kč 57Kč
Bez daně:40Kč
Conni se učí jezdit na koleConni dostane k narozeninám vytoužené kolo. Učí se rozjíždět, brzdit, držet rovnováhu, brzdit. Časem odloží i pomocná kolečka, ale neobejde se to bez pádů. Odřené koleno či loket ji však od jízdy na kole neodradí! Kapesní sešitové vydání vhodné i do kapsy na výlet, do čeká..
48Kč 57Kč
Bez daně:48Kč
Conni slaví narozeninyConni se chystá slavit páté narozeniny. Nejen ve školce, ale především doma se svými kamarády. Co všechno rodiče naplánovali, aby se oslava povedla?Kapesní sešitové vydání vhodné i do kapsy na výlet, do čekárny nebo na prázdniny...
40Kč 57Kč
Bez daně:40Kč
Conni tančíConni je okouzlena tancem. Také se ho chce naučit! Maminka ji přihlásí na hodiny baletu. Učitelka baletu, cvičení, kamarádi, taneční oblečení, vše je tak nové. Bude se jejich první baletní vystoupení líbit? Conni musí překonat trému. Držme jí palce!..
48Kč 57Kč
Bez daně:48Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 15 (2 stránek)