Menu
Your Cart

Portal

Kampak jedou Pepa s Edou?Eda a Pepa už jsou zase tady! A oba se moc těší na prázdniny.Je konec školního roku a naši kamarádi se chystají na cesty. V dalším leporelu je čeká nespočet dobrodružství, ať už na letišti, v hotelu, na pláži, v kempu, na lodi nebo ve městě. Ale i když je cestování moc fajn,..
297Kč 349Kč
Bez daně:297Kč
Nevrlý RudaMalý šimpanz Ruda vstal levou nohou, ani neví, proč.Tvrďák Ruda má špatnou náladu. Sluníčko moc svítí, obloha je příliš modrá a banány? Banány jsou přehnaně sladké! Jeho kamarádi vůbec nechápou, proč je naštvaný. Určitě by mu pomohlo, kdyby se pořádně narovnal, začal se usmívat a vůbec se..
225Kč 265Kč
Bez daně:225Kč
Nejlepší dárekJak byste obdarovali svého nejlepšího kamaráda?Tom a Mot jsou nejlepší kočičí kamarádi. A dokonce mají narozeniny ve stejný den.Obrázkový příběh o kočičím přátelství.Jaký bude teda nejlepší dárek pro toho druhého? Můžeme tomu druhému přát všechno možné, ale nejlepší nakonec stejně bude..
203Kč 239Kč
Bez daně:203Kč
Najdu Edu na poseduHledání rozdílů je úkol, který mají všechny děti v oblibě.Kromě zrakové pozornosti a diferenciace si však děti v této knize procvičí především výslovnost, tvorbu vět, vyjadřování, logické myšlení, postřeh a smysl pro rým. Každý úkol je zaměřen na jednu hlásku. Text říkanky vždy vy..
212Kč 249Kč
Bez daně:212Kč
O veliké řepě / Koza rohatáDěti setkávají vedle veliké řepě i se zlou rohatou kozou a chytrým ježkem.Dvojitá kniha, a tudíž i dvojitá porce výpravně ilustrovaných pohádek pro děti.Známé lidové pohádky, které si i vaše děti zamilují.Kniha navazuje dalším dílem na známou edici dvojitých pohádek, které..
194Kč 269Kč
Bez daně:194Kč
Slyšíš mě?Kniha jako malá poetická hádanka.Cítíš vůni trávy? Kůru stromů? Jak chutnají borůvky? Kdo že je to všude kolem? Koho vidíme, cítíme, slyšíme? Přece přírodu: vůni lesního ovoce, šum listí, sametovou trávu…Obrázková kniha o všech zvucích, vůních a pocitech, které vnímáme už od malička.A také..
179Kč 249Kč
Bez daně:179Kč
Moje maminka je nejKrátké příběhy ze života zvířecích maminek a jejich mláďat.Nová knížka pohádek vychází ze zásad genetické metody výuky čtení. Pohádky jsou psány velkými tiskacími písmeny a jsou řazeny od pohádek složených pouze z jednoduchých jednoslabičných slov přes pohádky ze slov dvouslabičný..
200Kč 235Kč
Bez daně:200Kč
Co se šeptá v trávěKrátké příběhy ze života obyvatel travní říše.Kniha vychází ze zásad genetické metody výuky čtení. Všechny příběhy v knize jsou tedy psány velkým tiskacím písmem a jsou řazeny od pohádek čtenářsky jednodušších až po ty složitější (pohádky dvoj až trojslabičné). Genetická meto..
183Kč 215Kč
Bez daně:183Kč
Pohádky do hajanKrátké pohádky ideální pro dobrou noc.V krátkých pohádkových příbězích se prolíná reálný svět dětí se světem fantazie. Pohádky děti baví, pomáhají jim rozvíjet představivost a zároveň jim otevírají oči při uvažování o tom, co je dobré a co špatné. Svým rozsahem odpovídají možnosti př..
254Kč 299Kč
Bez daně:254Kč
Logopedické hádanky 2Zamotané veršovánky k procvičování výslovnosti.Logopedické hádanky ve formě veršů, v nichž musejí děti samy přijít na správný rým, se staly v rodinách, ve školkách, školách i na logopedických pracovištích velmi oblíbenými, a proto autorky vytvořily jejich pokračování. Kniha Logo..
212Kč 249Kč
Bez daně:212Kč
Logopedické hádankyVeršované doplňovačky k procvičování výslovnosti.Hádanky ve formě veršů jsou určeny k upevňování výslovnosti českých hlásek a současně rozvíjejí u dětí smysl pro rým, rytmus a jazykový cit.Zábavné hádanky upevňují správnou výslovnost hlásek.Dvouřádkové hádanky tvoří mezistupeň mez..
212Kč 249Kč
Bez daně:212Kč
Kouká mína do komínaLogopedické říkanky.Soubor říkanek pro děti od 4 let je určen k procvičování výslovnosti všech hlásek českého jazyka. Autorky-logopedky postupovaly při jejich řazení od hlásek nejjednodušších (samohlásky, M, B, P) k nejtěžším (sykavky, R, Ř).Děti si trénují správnou výslovnost hl..
200Kč 235Kč
Bez daně:200Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 20 (2 stránek)