Menu
Your Cart

Sezónní akce

Sezónní akce

Chceme vám ušetřit čas, proto u nás pravidelně najdete výběr těch nejlepších sezonních produktů, které vás i děti připraví na velké životní změny, každoroční výzvy a nabídnou akciové produkty. Rychle tak najdete vše potřebné.

Během roku si můžete vybrat z naší speciální vánoční i velikonoční nabídky, snadno si prohlédnete celou výbavu do školy pro prvňáčky či výbavu do školky. Zjistíte, jestli náhodou nemáme sezónní slevy či Black Friday, který vám umožní koupit originální knihy a hračky levně a bez zdlouhavého hledání. 

Nejprodávanějši v kategorii Sezónní akce

Zábava se samolepkami!S touto samolepkovou knížkou se dětičky pobaví s nálepkami a vydají se do lesa, kde poznají zvířátka, která tam žijí.Knížka se samolepkami, která rozvíjí kreativitu.Obsahuje 16 stran a více než 250 znovupoužitelných samolepek. Zkrátka úžasný dárek pro každého malého neposedu! S..
119Kč
Bez daně:108Kč
Hra Jde se na archu Hra Jde se na archu
Nedostupné
Dostaňte na palubu všechna zvířátka!Zábavná hra pro děti i rodiče se šesti zvířátky, Noemem a jeho archou. Uspořádejte postavičky ve správném pořadí na palubu podle přiložené knížky.Na výběr máte z pěti možností obtížnosti.Dítě si při hře rozvíjí logické myšlení. Archa je z kvalitního dřeva stejně j..
390Kč
Bez daně:322Kč
Masky Zábava se zvířátky Masky Zábava se zvířátky
-40 %
Skvělá zábava na narozeninovou oslavu!Nádherné zvířecí masky Jar Meló v podobě zvířátek si dětičky budou muset samy vyloupnout a sestavit. V kreativním setu najdou masku lišky, pandy, tučňáka či sovičky. Masky jsou krásně barevné, ale děti si jednotlivé části vyloupnout z připravených barevných plát..
119Kč 199Kč
Bez daně:99Kč
Když dnes půjdeš do lesa… Když dnes půjdeš do lesa…
-15 %
Prozkoumej kouzelný les.Zažij každodenní zázraky přírody se svou knihou poezie a prozkoumej kouzelný les.Více než 100 věcí k nalezení!Na cestě za tajemstvím hvozdu tě doprovodí přátelský medvídek, který ti představí všechny své přátele, prozkoumáte spolu místa ukrytá před lidským zrakem a ukáže ti, ..
254Kč 299Kč
Bez daně:231Kč
Hra Logico Hra Logico
Na cestě
Děti si procvičí šedou kůru mozkovou.Zcela jednoduchá, ale geniální logická hra pro děti od 3 let. V balení najdete dřevěnou hrací desku s 12 posuvnými barevnými válečky rozdělenými do 4 sloupců. Válečky je třeba přesouvat na desce do takové polohy, jakou ukazuje jedna z předloh. Předloh je 30. Čas ..
415Kč
Bez daně:343Kč
Kostky Červená Karkulka Kostky Červená Karkulka
Na cestě
Klasické kostky potěší milovníky pohádek.Postavte si z kostek, jak se Červená Karkulka vypravila za babičkou nebo jak v lese potkala vlka. Spolu až 6 scén z pohádky o Červené Karkulce.  Prostřednictvím 16 dřevěných kostek s obrázky děti postupně převypráví celou pohádku.Děti si cvičí pozor..
435Kč
Bez daně:360Kč
Fixky Smývatelné 12ks Fixky Smývatelné 12ks
Bestseller Nedostupné
Ideální fixy pro menší děti.Nemusíte mít obavu, že nadělají nepořádek. Hrot má kuželovitý tvar, díky kterému je možné kreslit tlusté i tenké čáry.Použitý inkoust je netoxický a omyvatelný.Velikost fixů je přiměřená pro držení v malých dětských rukách. Snadno jej odstraníte z pokožky, oblečení i ..
299Kč
Bez daně:247Kč
Fixky Smývatelné 24ks Fixky Smývatelné 24ks
Bestseller Nedostupné
Ideální fixy pro menší děti.Nemusíte mít obavu, že nadělají nepořádek. Hrot má kuželovitý tvar, díky kterému je možné kreslit tlusté i tenké čáry.Použitý inkoust je netoxický a omyvatelný.Velikost fixů je přiměřená pro držení v malých dětských rukách. Snadno jej odstraníte z pokožky, oblečení i náby..
440Kč
Bez daně:364Kč
Moje první kniha o ročních obdobích Moje první kniha o ročních obdobích
-15 %
Pomocí různých zajímavých úkolů a her si uvědomíš, jak se roční období za sebou střídají a jak se od sebe liší. Na jaře budeš třeba probouzet zvířata ze zimního spánku nebo pomáhat hmyzu opylovat květiny. V létě můžeš poznávat obyvatele moře a do siluet lepit samolepky správného živočicha. V tomto r..
152Kč 179Kč
Bez daně:138Kč
Magnetické sudoku Lesní zvířata Magnetické sudoku Lesní zvířata
Na cestě
Dětská verze tradiční hry.Tohle sudoku bude děti bavit. Je zcela zjednodušené a místo číslíček musí děti na předtištěné kartičky doplňovat magnety s lesními zvířátky. Cílem hry je vyplnit celou mřížku 3 x 3 na kartě tak, aby v každém sloupci a v každém řádku byla u..
355Kč
Bez daně:293Kč
Fixky Tekutá křída 6 barev Fixky Tekutá křída 6 barev
Na cestě
Jednoduché kreslení na tabuli bez prachu.Konečně bude mít vaše dítě radost z kreslení křídami. S tekutými křídami se krásné kreslí i na skleněný povrch, nezanechávají za sebou žádný prach a jednoduše se odstraňují.Výrazné barvy děti potěší.Balení obsahuje 6 fixek, které dětem zcela postačí, aby se m..
396Kč
Bez daně:327Kč
Jemné voskovky Smývatelné 36 ks Jemné voskovky Smývatelné 36 ks
Bestseller
Unikátní jemné voskovky zaujmou děti i dospělé.Jsou určené nejen na kreslení na papír, ale také na obličej či tělo. Stačí jemný dotek s povrchem a voskovky hned krásně kreslí. Děťátko tak nemusí tlačit a má z kreslení radost. To ho motivuje pokračovat ve výtvarné činnosti.Voskovky jsou snadno omyvat..
599Kč
Bez daně:495Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 17 (2 stránek)