Menu
Your Cart

Stabilo

Stabilo znamená pera s kultovním statusem.

Rodinná značka je předním světovým výrobcem psacích potřeb, známým svojí vysokou kvalitou a inovativních technologií. Stabilo má širokou škálu produktů pro psaní, kreslení, zvýrazňování a další.

Ideální pro použití doma, v kanceláři nebo na cestách.

Proslulí jsou celosvětově nejpopulárnějším zvýrazňovačem, ale ještě více jsou známí díky svým ergonomicky navrženým rtům. Stabilo má mnoho produktů, ideálních právě pro potřeby dětí každého věku, které píší a kreslí až do vyčerpání.

Kvalita v každém tahu.12-kusová sada klasických šestihranných popisovačů Stabilo PEN 68 s odolným hrotem, s inkoustem na vodní bázi jsou určeny pro náročné milovníky barev. Ocení je školáci, studenti, ale i ambiciózní amatérský umělci.Fixy v pastelových barvách.Fix s vláknovým hrotem a pastelovými b..
341Kč
Bez daně:282Kč
Pastelky Woody pastelové a struhadlo 3in1 Pastelky Woody pastelové a struhadlo 3in1
Nedostupné
Multifinkční pastelky zaujmou svým pastelovým provedením.Woody 3 v 1 je pastelka, vodovka a voskovka v jednom, která umí kreslit na papír, na tmavý podklad, karton, sklo, kov, dřevo nebo třeba i na holínky. Ozdobit si dřevěný rámeček, okno, chlebník nebo plechovku na tužky je hračka.S pastelkami lze..
377Kč
Bez daně:312Kč
Pastelky Woody dvoubarevné a struhadlo 3in1
Nedostupné
Multifinkční pastelky zaujmou svým dvoubarevným provedením.Dvojnásobná barevná zábava je zaručena se všestrannou pastelkou pro malé i velké umělce. Barevné výsledky kreslení vznikají pouhým otáčením Duo tuhou. Deset jedinečných barevných kombinací zajišťuje neomezenou kreativitu.S pastelkami lze kre..
413Kč
Bez daně:341Kč
Kreslit hezčí a snadněji je přece tak jednoduché.První tužka, jejíž ergonomie je zcela přizpůsobena potřebám leváků.Pro předškoláky, školačky a školáky všech tříd.Trojhranný design a jedinečné neklouzavé plošky zajišťují uvolněné držení, stabilitu a správný úchop díky uložení prstů. Balení obsahuje ..
239Kč
Bez daně:198Kč
Pero EASYbirdy Růžové Pastel pro leváky
-25 %
První ergonomické plnicí pero navržené speciálně pro leváky.Hrot STABILO EASYBIRDY lze nasadit ve 3 různých úhlech, které zajistí optimální individuální polohu ruky. Úchopová zóna z neklouzavého materiálu. Iridiový hrot standardní velikosti M. Snadná manipulace znamená pěkné a úhledné psaní - nedělá..
325Kč 433Kč
Bez daně:268Kč
Pero EASYbirdy Modré Pastel pro leváky
-25 %
První ergonomické plnicí pero navržené speciálně pro leváky.Hrot STABILO EASYBIRDY lze nasadit ve 3 různých úhlech, které zajistí optimální individuální polohu ruky. Úchopová zóna z neklouzavého materiálu. Iridiový hrot standardní velikosti M. Snadná manipulace znamená pěkné a úhledné psaní - nedělá..
325Kč 433Kč
Bez daně:268Kč
Pero EASYbirdy Růžové Pastel pro praváky
Nedostupné
První ergonomické plnicí pero navržené speciálně pro praváky.Hrot STABILO EASYBIRDY lze nasadit ve 3 různých úhlech, které zajistí optimální individuální polohu ruky. Úchopová zóna z neklouzavého materiálu. Iridiový hrot standardní velikosti M. Snadná manipulace znamená pěkné a úhledné psaní - neděl..
433Kč
Bez daně:358Kč
Zvýrazňovač Pastel sada 4 ks
-25 %
Nezbytnost pro předškoláky, školačky a školáky všech tříd.STABILO BOSS ORIGINAL PASTEL - sada 4 ks. Baleno v plastovém pouzdře. Nesrovnatelná designová klasika - od roku 1971. STABILO vysoce kvalitní inkoust zajišťuje vynikající komfort při psaní.Vysoce kvalitní pastelové barvy, se kterými bude učen..
108Kč 144Kč
Bez daně:89Kč
Ergonomické pero pro leváky.STABILO EASYoriginal Pastel přináší trend pastelových barev do školních tříd. Ergonomický roller pro začátečníky a studenty od 6 let. Jedná se o první roller v ergonomickém tvaru, ve variantě zvláště pro leváky a praváky, který byl navržen speciálně pro děti, které se učí..
193Kč
Bez daně:159Kč
Ergonomické pero pro praváky.STABILO EASYoriginal Pastel přináší trend pastelových barev do školních tříd. Ergonomický roller pro začátečníky a studenty od 6 let. Jedná se o první roller v ergonomickém tvaru, ve variantě zvláště pro leváky a praváky, který byl navržen speciálně pro děti, které se uč..
193Kč
Bez daně:159Kč
Tři náhradní náplně do ergonomického kuličkového pera.Náhradní náplň pro roller Stabilo EASYoriginal. Psaní s ním bude hračka.Zapomeňte na bolest v ruce při psaní.Lehce klouže po papíře, neškrábe a nedělá kaňky. Šířka stopy 0,5 mm. Nový hrot s každou novou náplní. Balení obsahuje 3 ks náplně. ..
64Kč
Bez daně:53Kč
Náplň do kuličkového pera STABILO EASYoriginal 0,3 mm - modrá 3ks
-25 %
Tři náhradní náplně do ergonomického kuličkového pera.Náhradní náplň pro roller Stabilo EASYoriginal. Psaní s ním bude hračka.Zapomeňte na bolest v ruce při psaní.Lehce klouže po papíře, neškrábe a nedělá kaňky. Šířka stopy 0,3 mm. Nový hrot s každou novou náplní. Balení obsahuje 3 ks náplně. ..
48Kč 63Kč
Bez daně:39Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 28 (3 stránek)