Menu
Your Cart

Stabilo

Stabilo znamená pera s kultovním statusem.

Rodinná značka je předním světovým výrobcem psacích potřeb, známým svojí vysokou kvalitou a inovativních technologií. Stabilo má širokou škálu produktů pro psaní, kreslení, zvýrazňování a další.

Ideální pro použití doma, v kanceláři nebo na cestách.

Proslulí jsou celosvětově nejpopulárnějším zvýrazňovačem, ale ještě více jsou známí díky svým ergonomicky navrženým rtům. Stabilo má mnoho produktů, ideálních právě pro potřeby dětí každého věku, které píší a kreslí až do vyčerpání.

Pastelky Woody dvoubarevné a struhadlo 3v1Multifinkční pastelky zaujmou svým dvoubarevným provedením.Dvojnásobná barevná zábava je zaručena se všestrannou pastelkou pro malé i velké umělce. Barevné výsledky kreslení vznikají pouhým otáčením Duo tuhou. Deset jedinečných barevných kombinací zajišťuje ..
348Kč
Bez daně:288Kč
Fixy PEN Pastelové
Nedostupné
Fixy PEN PastelovéKvalita v každém tahu.12-kusová sada klasických šestihranných popisovačů Stabilo PEN 68 s odolným hrotem, s inkoustem na vodní bázi jsou určeny pro náročné milovníky barev. Ocení je školáci, studenti, ale i ambiciózní amatérský umělci.Fixy v pastelových barvách.Fix s vláknovým hrot..
333Kč
Bez daně:275Kč
Pastelky Woody pastelové a struhadlo 3in1Multifinkční pastelky zaujmou svým pastelovým provedením.Woody 3 v 1 je pastelka, vodovka a voskovka v jednom, která umí kreslit na papír, na tmavý podklad, karton, sklo, kov, dřevo nebo třeba i na holínky. Ozdobit si dřevěný rámeček, okno, chlebník nebo plec..
372Kč
Bez daně:307Kč
Pastelky Woody dvoubarevné a struhadlo 3in1Multifinkční pastelky zaujmou svým dvoubarevným provedením.Dvojnásobná barevná zábava je zaručena se všestrannou pastelkou pro malé i velké umělce. Barevné výsledky kreslení vznikají pouhým otáčením Duo tuhou. Deset jedinečných barevných kombinací zajišťuje..
416Kč
Bez daně:344Kč
Pastelky trojhranné Pro leváky 6 ksKreslit hezčí a snadněji je přece tak jednoduché.První tužka, jejíž ergonomie je zcela přizpůsobena potřebám leváků.Pro předškoláky, školačky a školáky všech tříd.Trojhranný design a jedinečné neklouzavé plošky zajišťují uvolněné držení, stabilitu a správný úchop d..
239Kč
Bez daně:198Kč
Pero EASYbirdy Růžové Pastel pro pravákyPrvní ergonomické plnicí pero navržené speciálně pro praváky.Hrot STABILO EASYBIRDY lze nasadit ve 3 různých úhlech, které zajistí optimální individuální polohu ruky. Úchopová zóna z neklouzavého materiálu. Iridiový hrot standardní velikosti M. Snadná manipula..
439Kč
Bez daně:363Kč
Ergonomické pero kuličkové Růžové Pastel pro levákyErgonomické pero pro leváky.STABILO EASYoriginal Pastel přináší trend pastelových barev do školních tříd. Ergonomický roller pro začátečníky a studenty od 6 let. Jedná se o první roller v ergonomickém tvaru, ve variantě zvláště pro leváky a praváky,..
197Kč
Bez daně:163Kč
Ergonomické pero kuličkové Fialové Pastel pro praváky Ergonomické pero kuličkové Fialové Pastel pro praváky
Nedostupné
Ergonomické pero kuličkové Fialové Pastel pro pravákyErgonomické pero pro praváky.STABILO EASYoriginal Pastel přináší trend pastelových barev do školních tříd. Ergonomický roller pro začátečníky a studenty od 6 let. Jedná se o první roller v ergonomickém tvaru, ve variantě zvláště pro leváky a pravá..
197Kč
Bez daně:163Kč
Náplň do kuličkového pera STABILO EASYoriginal 0,5 mm - modrá 3ks
Nedostupné
Náplň do kuličkového pera STABILO EASYoriginal 0,5 mm - modrá 3ksTři náhradní náplně do ergonomického kuličkového pera.Náhradní náplň pro roller Stabilo EASYoriginal. Psaní s ním bude hračka.Zapomeňte na bolest v ruce při psaní.Lehce klouže po papíře, neškrábe a nedělá kaňky. Šířka stopy 0,5 mm. Nov..
64Kč
Bez daně:53Kč
Náplň do kuličkového pera STABILO EASYoriginal 0,3 mm - modrá 3ksTři náhradní náplně do ergonomického kuličkového pera.Náhradní náplň pro roller Stabilo EASYoriginal. Psaní s ním bude hračka.Zapomeňte na bolest v ruce při psaní.Lehce klouže po papíře, neškrábe a nedělá kaňky. Šířka stopy 0,3 mm. Nov..
44Kč 63Kč
Bez daně:37Kč
Ergonomické pero kuličkové Růžové Pastel pro praváky Ergonomické pero kuličkové Růžové Pastel pro praváky
Nedostupné
Ergonomické pero kuličkové Růžové Pastel pro pravákyErgonomické pero pro praváky.STABILO EASYoriginal Pastel přináší trend pastelových barev do školních tříd. Ergonomický roller pro začátečníky a studenty od 6 let. Jedná se o první roller v ergonomickém tvaru, ve variantě zvláště pro leváky a pravák..
197Kč
Bez daně:163Kč
Ergonomické pero kuličkové Modré Pastel pro levákyErgonomické pero pro leváky.STABILO EASYoriginal Pastel přináší trend pastelových barev do školních tříd. Ergonomický roller pro začátečníky a studenty od 6 let. Jedná se o první roller v ergonomickém tvaru, ve variantě zvláště pro leváky a praváky, ..
197Kč
Bez daně:163Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 22 (2 stránek)