Menu
Your Cart

Slovart-Print s.r.o.

Ty pravé knihy si najdou děti malé i poněkud větší.

Vydavatelství Slovart působí na slovenském knižním trhu od roku 1991. Od začátku se snažili přinášet našim čtenářům knihy, ve kterých stejně důležitou roli hraje obsah i forma, tedy ve kterých se kvalitní a náročný obsah spojuje s polygraficky i výtvarně bezvadnou formou. Na své si přijdou milovníci jedinečných publikací o umění, populárně naučné literatury, ale iv dnešní době stále více populárních kuchařek a v neposlední řadě i knížek pro děti.

Vydavatelstvím nejlepších knih na Slovensku.

Přinášejí na knižní trh hodnotné knihy předních českých i světových spisovatelů, monografie špičkových výtvarných umělců i moderní literaturu pro děti. Speciální oblastí činnosti vydavatelství je dovoz knih v cizích jazycích, zejména v angličtině. Soustřeďují se na výtvarné umění, fotografii, architekturu, grafický i interiérový design, ale v nabídce mají také klasickou a současnou beletrii, science fiction a fantasy.

Milujeme geografii - Vlajky
-15 %
Poznej záhady vlajek a objevuj svět!Geografie studuje také vlajky, které jsou symbolem například státu, města, organizace či skupiny, případně slouží k signalizaci. V knize se dozvíš zajímavé (a možná i překvapivé) informace o světě vlajek neboli vexilologii. Když si spolu se školáky Geou, Tomem a B..
195Kč 229Kč
Bez daně:177Kč
Milujeme geografii - Mapy
-15 %
Poznej tajemství map a objevuj svět!Geografie nebo ve škole také zeměpis nám umožňuje objevovat a zobrazovat zemský povrch z různých stran. V knize se seznámíš se školačkou Geou a školákem Tomem a můžeš se přidat do jejich Klubu mladých geografů. Hned na prvních stranách najdeš členskou kartu (dokon..
195Kč 229Kč
Bez daně:177Kč
Letošní vydání Guinnessovy knihy rekordů je úžasnější než kdykoli předtím!Kromě moderní grafiky, obsahuje kniha i stovky dosud nepřekonaných rekordů, přináší dechberoucí výkony sportovců i oblíbené kapitoly na témata jako jsou tělo, vesmír, věda a technika, moderní společnost, nebo kapitoly o rekord..
697Kč
Bez daně:634Kč
David Attenborough - Malí lidé, velké sny
-15 %
Nahlédni do života slavného přírodovědce Davida Attenborougha. David už v dětství propadl sběratelské vášni, sbíral zkameneliny a různé exempláře rostlin. Jeho velká láska ke všemu živému ho přivedla k přírodním vědám, a jeho nadšené odhodlání přiblížit zázraky přírody všem lidem ho pak zavedlo..
212Kč 249Kč
Bez daně:192Kč
Anne Franková - Malí lidé, velké sny
-15 %
Nahlédni do života autorky nejslavnějšího deníku Anny Frankové. Anne Franková se narodila v Německu do milující rodiny. Ale když vypukla druhá světová válka, musela se i s rodinou skrývat v Amsterdamu v tajném přístavku. Tady si vedla svůj slavný deník, psala o své víře v dobrotu lidí a naději ..
212Kč 249Kč
Bez daně:192Kč
Marie Curie - Malí lidé, velké sny
-15 %
Nahlédni do života slavné vědkyně Marie Curie. Když byla Marie Curie, rozená Sklodowská, mladá, nemohla studovat na univerzitě, protože byla žena. Ale když o něco zestárla, její vědecká práce dosáhla uznání po celém světě. Její objev radia a polonia významně pomohl v boji proti rakovině a Marie..
212Kč 249Kč
Bez daně:192Kč
Frida Kahlo - Malí lidé, velké sny Frida Kahlo - Malí lidé, velké sny
-15 %
Nahlédni do života slavné umělkyně Fridy Kahlo. Frida Kahlo měla jako náctiletá ošklivou dopravní nehodu, která jí jednou provždy změnila život. Protože nemohla chodit, začala v posteli malovat. Díky autoportrétům, které zachycují její bolest a smutek, ale také touhu po životě a instinkt přežít..
212Kč 249Kč
Bez daně:192Kč
Mimi a Líza 4 - Zahrada
-15 %
Mimi a Líza tě zvou do tajemné zahrady.Jednoho dne totiž objevily za domem pod břečťanem rezavé dveře. Líza neváhala a nadšeně stiskla kliku. Ocitly se v zahradě, která hýří barvami a voní jablíčky. Stará se o ni skřítek Zázračník zahradní. Ukáže holčičkám plynutí ročních cyklů - ale zatímco jablíčk..
280Kč 329Kč
Bez daně:254Kč
Biblické příběhy pro děti Biblické příběhy pro děti
-15 %
Objevte dvacet devět nejoblíbenějších biblických příběhů ze Starého a Nového zákona. Tato kniha poslouží jako první vhodná Bible pro děti. Všechny příběhy jsou bohatě ilustrované a převyprávěné pro malé čtenáře. Stvoření světa, Noemova archa, Babylonská věž, Abraham a Sára, Jákob a Ezau, Jo..
254Kč 299Kč
Bez daně:231Kč
Dinosauři a další pravěká zvířata Dinosauři a další pravěká zvířata
-15 %
Chceš vědět, kde byla objevena první fosilie tyranosaura nebo kde se nacházela loviště obávaných velociraptorů? Představíme ti více než čtyřicet dinosaurů a mnoho dalších zvířat. Kniha se zaměřuje především na to, v jakém prostředí žili a co nám to o nich napoví. Je úžasné odhalovat za pomoc..
339Kč 399Kč
Bez daně:308Kč
Mamutí kniha vědy - Jak funguje svět kolem nás. Vyzkoušeno mamuty
-15 %
S stádem zvídavých mamutů jako průvodců světem vědy pronikneš do tajů fyziky, biologie, chemie, geografie i astronomie. Dozvíš se třeba, že voda je jedinou látkou na Zemi, která se vyskytuje ve všech třech skupenstvích - pevném, kapalném i plynném. Pochopíš, proč jsou dvě čisté formy uhlíku ..
424Kč 499Kč
Bez daně:386Kč
Práce mých snů: Baví mě zvířata
-15 %
Baví tě starat se o zvířata, pozorovat je, hrát si s nimi, nebo je dokonce fotografovat či kreslit? Pokud je tvá odpověď ano, tak tahle knížka je přesně pro tebe! Seznámíš se tu s 25 lidmi, kteří při práci denně přicházejí do styku se zvířaty. Dozvíš se třeba, co celý den dělá pracovník ve zvířecím ..
254Kč 299Kč
Bez daně:231Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 34 (3 stránek)