Menu
Your Cart

Slovart

Ty pravé knihy si najdou děti malé i poněkud větší.

Vydavatelství Slovart působí na slovenském knižním trhu od roku 1991. Od začátku se snažili přinášet našim čtenářům knihy, ve kterých stejně důležitou roli hraje obsah i forma, tedy ve kterých se kvalitní a náročný obsah spojuje s polygraficky i výtvarně bezvadnou formou. Na své si přijdou milovníci jedinečných publikací o umění, populárně naučné literatury, ale iv dnešní době stále více populárních kuchařek a v neposlední řadě i knížek pro děti.

Vydavatelstvím nejlepších knih na Slovensku.

Přinášejí na knižní trh hodnotné knihy předních českých i světových spisovatelů, monografie špičkových výtvarných umělců i moderní literaturu pro děti. Speciální oblastí činnosti vydavatelství je dovoz knih v cizích jazycích, zejména v angličtině. Soustřeďují se na výtvarné umění, fotografii, architekturu, grafický i interiérový design, ale v nabídce mají také klasickou a současnou beletrii, science fiction a fantasy.

Město kočekPojďte se podívat do města koček - slavného Kočičína!Nejlepší skoro registrovaná a bezmála oficiální průvodkyně Šprota zná Kočičín jako svoje boty a provede vás od Velkých kočičích hor až do Kočkolandu. Navštivte továrnu krabic a kartonu (aneb nábytku, bez kterého se žádná kočka neobejde)..
297Kč 349Kč
Bez daně:297Kč
Moje první kniha o samostatnosti
-15 % Nedostupné
Moje první kniha o samostatnostiUmíš si připravit snídani? Dokážeš bezpečně přejít přes ulici a pořídit jednoduchý nákup? Zvládneš vyndat nádobí z myčky a uklidit hračky?Tato kniha je inspirována výrokem Marie Montessori: „Pomoz mi, abych to dokázal sám nebo sama." Je to shrnutí jednoho z pilířů jej..
195Kč 229Kč
Bez daně:195Kč
Moje první kniha o pocitech
-15 % Nedostupné
Moje první kniha o pocitechJak se dnes cítíš? Dokážeš z výrazu tváře druhých vyčíst, jaké emoce právě prožívají? Umíš překonat svůj hněv nebo strach?Prostřednictvím tvořivých aktivit vypracovaných podle montessori pedagogiky, jako je vybarvování, vystřihování, skládání z papíru nebo nalepování samol..
195Kč 229Kč
Bez daně:195Kč
Hamilton válíZjisti vše o úspěších své sportovní hvězdy.Přečti si, jak Lewis Hamilton vyrostl z motokárového závodníka v mezinárodní sportovní legendu a vzor pro ostatní. Překonal celou řadu rekordů a stal se historicky prvním pilotem tmavé pleti na okruhu Formule 1.Zábavný komiks pro fanoušky formu..
169Kč 199Kč
Bez daně:169Kč
Ronaldo válí
-15 % Nedostupné
Ronaldo válíZjisti vše o úspěších své fotbalové hvězdy.Přečti si, jak se Cristiano Ronaldo vypracoval z kluka, co nakopával v ulicích Madeiry plastové láhve v evropskou fotbalovou ikonu a jednoho z nejslavnějších sportovců světa. Zábavný komiks pro fotbalové fanoušky.Čím je tak mimořádný? Třeba..
169Kč 199Kč
Bez daně:169Kč
Messi válíZjisti vše o úspěších své fotbalové hvězdy.Přečti si, jak se Lionel Messi po odchodu z Argentiny stal legendou FC Barcelony, sedmkrát vyhrál Zlatý míč a vysloužil si přízvisko „Nejlepší fotbalista všech dob". Zábavný komiks pro fotbalové fanoušky.Kolik úsilí a dřiny ho to stálo? A pro..
169Kč 199Kč
Bez daně:169Kč
To je ale den! Jak se má bobek, pavouk nebo bleskObčas se jistě na leccos ptáš a někdy nedostaneš uspokojivou odpověď.Pokud tě tedy zajímá, co se třeba děje v lidském těle, jaká zvířata žijí kolem tebe, ale i v místech, která neznáš, jak fungují různé věci, jak to vypadá v polárních oblastech nebo v..
314Kč 369Kč
Bez daně:314Kč
Milujeme geografii - Vlajky
-15 % Nedostupné
Milujeme geografii - VlajkyPoznej záhady vlajek a objevuj svět!Geografie studuje také vlajky, které jsou symbolem například státu, města, organizace či skupiny, případně slouží k signalizaci. V knize se dozvíš zajímavé (a možná i překvapivé) informace o světě vlajek neboli vexilologii. Když si spolu..
195Kč 229Kč
Bez daně:195Kč
Milujeme geografii - MapyPoznej tajemství map a objevuj svět!Geografie nebo ve škole také zeměpis nám umožňuje objevovat a zobrazovat zemský povrch z různých stran. V knize se seznámíš se školačkou Geou a školákem Tomem a můžeš se přidat do jejich Klubu mladých geografů. Hned na prvních stranách naj..
160Kč 229Kč
Bez daně:160Kč
Dinosauři a další pravěká zvířataChceš vědět, kde byla objevena první fosilie tyranosaura nebo kde se nacházela loviště obávaných velociraptorů? Představíme ti více než čtyřicet dinosaurů a mnoho dalších zvířat. Kniha se zaměřuje především na to, v jakém prostředí žili a co nám to o nich napov..
259Kč 399Kč
Bez daně:259Kč
Yakari a králík NanabozoYakari čeká u Medvědí skály na Nebeskou duhu, která mu chtěla sdělit tajemství. Místo ní se tam však objeví záhadný mluvící králík, který dokáže libovolně měnit svoji velikost. Králíček se představí jako Nanabozo, její totemové zvíře.Nanabozo vyzve Yakariho, aby se s ním vyda..
129Kč 199Kč
Bez daně:129Kč
Každodenní cesty obyčejných věcíJak funguje svět od odpadků k oblečení a od nafty k natáčení.Proč se rozsvítí světlo, když cvakneš vypínačem? Kde se bere voda tekoucí z kohoutku? Co se děje, když někomu telefonuješ? Jak funguje internet? Co se stane, když spláchnu? Jak byl vyroben papír, z něhož je ..
229Kč 269Kč
Bez daně:229Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 19 (2 stránek)