Menu
Your Cart

Small Foot by Legler

Přispějte k zachování přirozeně rostoucích lesů.

Německá značka Small Foot by Legler vyrábí dřevěné hračky již od roku 1996. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování.

Barvy speciálně vyvinuté pro dřevěné hračky, odolné i proti slinám dětí.

Dřevěné hračky jsou zářivě barevné výrobky, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjejí jejich hmatové a smyslové schopnosti. Cílem značky Small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Tahací Kamion Tahací Kamion
Nedostupné
Dřevěný tahací sklápěč s řidičem pro autentickou hru.Tato hračka na šňůrce s pogumovanými kolečky bude inspirovat malé děti k prvním krůčkem. Bude děti doprovázet na cestách po pokoji a domě. Korbu můžete zcela vyklopit. Řidič nákladního autíčka se během jízdy pohupuje nahoru a dolů. K dispozici je ..
720Kč
Bez daně:595Kč
Průzkumnický opasek s nářadím Průzkumnický opasek s nářadím
Nedostupné
Pro milovníky dobrodružství!Tento pásek s vybavením ponechá dětské ruce volné při každém dobrodružství. Vejde se do něj pohodlně veškeré vybavení: píšťalka z pevného dřeva, lupa, pinzeta, kompas, lano a nylonový sáček, který lze připevnit na poutko nebo karabinu opasku.Opasek lze snadno zapnout na p..
800Kč
Bez daně:661Kč
Ta pravá kuchyně na kemp!S touto mobilní kompaktní kuchyňkou v kempingové tašce jsou děti dokonale připraveny a připraveny hrát si s kuchyňským vybavením. Tato kempová kuchyňka dělá skvělý dojem svojí multifunkčností a odborně kombinuje stolní kuchyni, kempinkový sporák, gril, umyvadlo a troubu, což..
1,700Kč
Bez daně:1,405Kč
Balanční hračka Safari Balanční hračka Safari
Nedostupné
S tímto dřevěným obloukem budete potřebovat pevnou ruku!Při skládání 6 částí zvířátek se děti hravou formou naučí o rovnováze a zároveň si procvičí jemnou motoriku, trpělivost a koordinaci oko-ruka. Pokud chcete, aby byla hra o něco náročnější, můžete házet kostkou, abyste viděli, která z jednotlivý..
425Kč
Bez daně:351Kč
Dobrodružství volá!S robustními, pogumovanými koly a spoustou úložného prostoru je tento terénní vůz tou nejlepší volbou pro vzrušující jízdy školkou a nerovným terénem! Vzhled tohoto velkého vozu vyrobeného ze 100% certifikovaného dřeva FSC® dotváří příslušné detaily, jako je vytištěný kabelový nav..
325Kč
Bez daně:268Kč
Rychle, na stavbu!Pevně ​​zkonstruovaná, terénní míchačka na cement, jezdící na robustních kolech s pogumovanou úpravou, vyrobená ze 100% certifikovaného dřeva FSC®, přepravuje důležité materiály pro použití na staveništích ve školce. Díky okenním otvorům a šikovné míchačce lze tento dřevěný vůz vel..
325Kč
Bez daně:268Kč
Šachy, dáma a backgammon Šachy, dáma a backgammon
Nedostupné
Moderní vzhled této klasické hry králů z ní činí extravagantní poutač!Sofistikované zlaté akcenty v kombinaci s elegantní půlnoční modrou, černo/bílou a spoustou přírodního dřeva vytvářejí obzvláště krásný a harmonický vzhled. Deska na šachy a backgammon 2 v 1 je rozdělena na dvě části, aby se ušetř..
800Kč
Bez daně:661Kč
Kdo najde flotilu lodí?Tato strategická hra vyrobená výhradně ze dřeva činí skvělý dojem svým mimořádným, neokázalým designem se sofistikovanými zlatými akcenty v kombinaci s jednoduchou černo-bílou, pastelovými barvami a spoustou přírodního dřeva. Se svými regatovými čluny, vodními rty a plachtami ..
750Kč
Bez daně:620Kč
Závodní sada Safari obsahuje barevné dráhy a malá barevná dřevěná autíčka.Když dítě umístí auta na začátek trati, auta budou závodit až do cíle přes několik sestupných úrovní. Rampa je zdobená obrázky zvířat Safari a přitahuje pozornost dětí svými neobvyklými tvary a křivkami.Hra je zábavná a udrží ..
625Kč
Bez daně:516Kč
Small Foot Batoh s příslušenstvím pro průzkumníky a milovníky dobrodružství!Tento odolný batoh se stane ideálním společníkem na cestách přírodou. Vejde se do něj pohodlně veškeré vybavení: nádoba na hmyz se šroubovacím víčkem a integrovanou lupou, dřevěný dalekohled, síť na hmyz s teleskopickou tyčk..
1,500Kč
Bez daně:1,239Kč
Parkoviště Rally Parkoviště Rally
Nedostupné
Parkování, tankování benzínu, mytí, oprava – a potom je čas zrychlit na rampách parkoviště!Matný povrch ramp poskytuje autentický asfaltový vzhled. Dvě auta mohou být zaparkována na třech patrech v garáži, když se nenaplňují na magnetické benzinové pumpě nebo se nenabíjejí na elektrické nabíjecí sta..
2,125Kč
Bez daně:1,756Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 103 (9 stránek)