Menu
Your Cart

Small Foot by Legler

Přispějte k zachování přirozeně rostoucích lesů.

Německá značka Small Foot by Legler vyrábí dřevěné hračky již od roku 1996. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování.

Barvy speciálně vyvinuté pro dřevěné hračky, odolné i proti slinám dětí.

Dřevěné hračky jsou zářivě barevné výrobky, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjejí jejich hmatové a smyslové schopnosti. Cílem značky Small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Parkoviště Rally Parkoviště Rally
Nedostupné
Parkování, tankování benzínu, mytí, oprava – a potom je čas zrychlit na rampách parkoviště!Matný povrch ramp poskytuje autentický asfaltový vzhled. Dvě auta mohou být zaparkována na třech patrech v garáži, když se nenaplňují na magnetické benzinové pumpě nebo se nenabíjejí na elektrické nabíjecí sta..
2,125Kč
Bez daně:1,756Kč
Hasičský batoh Hasičský batoh
Nedostupné
Hasičský sbor je tady!S tímto realistickým hasičským batohem v pohotovostních barvách s nastavitelnými ramenními popruhy jsou mladí hasiči vždy na místě, když je potřeba. Dvojité zipy zajišťují široké otevření batohu a pryžové otvory pro nářadí v batohu poskytují přehlednost a rychlý přístup k výstr..
1,500Kč
Bez daně:1,239Kč
Domeček pro panenky Vila Compact Domeček pro panenky Vila Compact
Nedostupné
Krásný domeček pro panenky, který potěší každý slečnu!Tento moderní dřevěný domeček pro panenky s otevřenou přední částí vytváří fantastický dojem s uměleckými detaily, dekorativními akcenty a moderním stylem interiéru. Kombinovaná kuchyň, obývací pokoj a jídelna, ložnice a koupelna, jakož i střešní..
2,125Kč
Bez daně:1,756Kč
Příprava koláčků bude ještě větší zábava.Úžasný dřevěný mixér nesmí chybět u žádného malého kuchaře nebo kuchařky. Součástí mixéru je bílá miska, balení se směsí na pečení, vajíčko na suchý zip, máslo, nůž, váleček a pečící plech. Podle obrázkového receptu v krabici můžete upéct vlastní dobroty.Děti..
825Kč
Bez daně:682Kč
Člověče, nezlob se! Lesní zvířátka Člověče, nezlob se! Lesní zvířátka
Nedostupné
Klasická společenská hra se zvířátky z lesa!Naučte děti člověče díky tomuto krásnému dřevěnému provedení. Místo klasických panáčků v balení najdete dřevěné figurky v podobě zvířátek – panda, liška, veverka a medvídek. Stačí hodit kostkou a hra se může začít.Děti se učí hrát společenské hry.Učí se do..
457Kč
Bez daně:378Kč
Buben Zajíc Buben Zajíc
Nedostupné
Pro všechny malé hudebníky!S tímto dětským bubnem v moderním designu se zajíčkem mohou malí hudebníci získat první hudební zkušenosti. Nádhernými ilustracemi hudebního zajíčka se stane poutačem v každém dětském pokoji. Vhodný pro ranní hudební výchovu.Praktické a pohodlné zapínání na každo..
509Kč
Bez daně:421Kč
Vkládačka Mrkvičky Vkládačka Mrkvičky
Nedostupné
Tahání mrkve, trochu jinak!Hra mrkvičky povzbuzuje děti, aby třídily, počítaly a strukturovaly úplně samy. Cílem je přetřídit sedm různých velkých mrkví přes správné otvory v „zahradním záhonu“. Zelené plstěné kousky dodávají mrkvi realistický design a jsou skvělými hračkami na hraní rolí pro mladé,..
425Kč
Bez daně:351Kč
Doktorský plášť s příslušenstvím Doktorský plášť s příslušenstvím
Nedostupné
Skutečný doktorský plášť pro děti, které milují hru na lékaře.Oblečení pro malé lékaře a sestřičky! Když děti převezmou roli doktora, tento doktorský plášť nesmí chybět! S odpovídajícím lékařským vybavením je kostým obzvláště autentický a slibuje realistickou zábavu. Stříkačka, stetoskop a klinický ..
575Kč
Bez daně:475Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 129 (11 stránek)