Menu
Your Cart

Small Foot by Legler

Přispějte k zachování přirozeně rostoucích lesů.

Německá značka Small Foot by Legler vyrábí dřevěné hračky již od roku 1996. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování.

Barvy speciálně vyvinuté pro dřevěné hračky, odolné i proti slinám dětí.

Dřevěné hračky jsou zářivě barevné výrobky, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjejí jejich hmatové a smyslové schopnosti. Cílem značky Small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Hračka pro rozvoj motoriky, barev a porornosti díťeteObjevte svět učení a hry s naší hračkou na motorické dovednosti a rozpoznávaní barev – živou a atraktivní hračkou určenou k rozvoji jemné a hrubé motoriky u dětí. Tato interaktivní hračka nabízí širokou škálu barev, poutavých tvarů a ručních aktiv..
336Kč
Bez daně:278Kč
Hračka při přesýpání napodobuje jemný zvuk deště.Dešťová hůl je výborný rytmický nástroj a zároveň zaujme svojí barevností a kopou kuliček propadávajících jejím vnitřkem. Představte si, že vaši malí dobrodruhové mohou objevovat svět a zároveň si užívat zvuky přírody s naší dětskou dešťovou pali..
216Kč
Bez daně:179Kč
Dřevěný tahací sklápěč s řidičem pro autentickou hru.Tato hračka na šňůrce s pogumovanými kolečky bude inspirovat malé děti k prvním krůčkem. Bude děti doprovázet na cestách po pokoji a domě. Korbu můžete zcela vyklopit. Řidič nákladního autíčka se během jízdy pohupuje nahoru a dolů. K dispozici je ..
720Kč
Bez daně:595Kč
Balanční hračka Safari Balanční hračka Safari
Nedostupné
S tímto dřevěným obloukem budete potřebovat pevnou ruku!Při skládání 6 částí zvířátek se děti hravou formou naučí o rovnováze a zároveň si procvičí jemnou motoriku, trpělivost a koordinaci oko-ruka. Pokud chcete, aby byla hra o něco náročnější, můžete házet kostkou, abyste viděli, která z jednotlivý..
425Kč
Bez daně:351Kč
Rychle, na stavbu!Pevně ​​zkonstruovaná, terénní míchačka na cement, jezdící na robustních kolech s pogumovanou úpravou, vyrobená ze 100% certifikovaného dřeva FSC®, přepravuje důležité materiály pro použití na staveništích ve školce. Díky okenním otvorům a šikovné míchačce lze tento dřevěný vůz vel..
325Kč
Bez daně:268Kč
Hra Lodě Hra Lodě
Nedostupné
Kdo najde flotilu lodí?Tato strategická hra vyrobená výhradně ze dřeva činí skvělý dojem svým mimořádným, neokázalým designem se sofistikovanými zlatými akcenty v kombinaci s jednoduchou černo-bílou, pastelovými barvami a spoustou přírodního dřeva. Se svými regatovými čluny, vodními rty a plachtami ..
750Kč
Bez daně:620Kč
Závodní sada Safari obsahuje barevné dráhy a malá barevná dřevěná autíčka.Když dítě umístí auta na začátek trati, auta budou závodit až do cíle přes několik sestupných úrovní. Rampa je zdobená obrázky zvířat Safari a přitahuje pozornost dětí svými neobvyklými tvary a křivkami.Hra je zábavná a udrží ..
625Kč
Bez daně:516Kč
Parkoviště Rally Parkoviště Rally
Nedostupné
Parkování, tankování benzínu, mytí, oprava – a potom je čas zrychlit na rampách parkoviště!Matný povrch ramp poskytuje autentický asfaltový vzhled. Dvě auta mohou být zaparkována na třech patrech v garáži, když se nenaplňují na magnetické benzinové pumpě nebo se nenabíjejí na elektrické nabíjecí sta..
2,125Kč
Bez daně:1,756Kč
Hasičský sbor je tady!S tímto realistickým hasičským batohem v pohotovostních barvách s nastavitelnými ramenními popruhy jsou mladí hasiči vždy na místě, když je potřeba. Dvojité zipy zajišťují široké otevření batohu a pryžové otvory pro nářadí v batohu poskytují přehlednost a rychlý přístup k výstr..
1,500Kč
Bez daně:1,239Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 91 (8 stránek)