Menu
Your Cart

Small Foot by Legler

Přispějte k zachování přirozeně rostoucích lesů.

Německá značka Small Foot by Legler vyrábí dřevěné hračky již od roku 1996. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování.

Barvy speciálně vyvinuté pro dřevěné hračky, odolné i proti slinám dětí.

Dřevěné hračky jsou zářivě barevné výrobky, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjejí jejich hmatové a smyslové schopnosti. Cílem značky Small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Kočárek pro panenky Bílý Kočárek pro panenky Bílý
Doprava Zdarma
Kočárek pro panenky Bílý..
1,440Kč
Bez daně:1,190Kč
Postýlka pro panenky Bílá Postýlka pro panenky Bílá
Doprava Zdarma
Postýlka pro panenky Bílá..
1,200Kč
Bez daně:992Kč
Outdoorový dětský nůž do přírody Outdoorový dětský nůž do přírody
Doprava Zdarma
Outdoorový dětský nůž do přírodySpolehlivý společník do přírodyDětský outdoorový nůž Small Foot by Legler je ideálním společníkem malých dobrodruhů na jejich výpravách do přírody. Je speciálně navržen s ohledem na bezpečnost dětí a nabízí jim možnost sebevědomě a zábavně prozkoumávat svět kolem sebe..
675Kč
Bez daně:558Kč
Lis na květiny Lis na květiny
Nedostupné
Lis na květiny  ..
375Kč
Bez daně:310Kč
Vkládačka Třídící box Průzkumník Vkládačka Třídící box Průzkumník
Doprava Zdarma Nedostupné
Vkládačka Třídící box PrůzkumníkMáte doma malého průzkumníka? Připravte se na dobrodružství.Vkládačka Třídicí box Průzkumník není jen zábavná, ale také vzdělávací hračka podporující rozvoj motoriky a kognitivních schopností. Krabička obsahuje 6 lišt s 60-ti různými obrázky - oblečení, zvířátek, ovoc..
625Kč
Bez daně:517Kč
Dřevěný vláček Arctic..
469Kč 625Kč
Bez daně:387Kč
Vystřelovací vkládačka Zvířátka Vystřelovací vkládačka Zvířátka
Nedostupné
Vystřelovací vkládačka Zvířátka..
475Kč
Bez daně:393Kč
Barevná motorická hračka pro miminkaHračka pro rozvoj motoriky, barev a porornosti díťeteObjevte svět učení a hry s naší hračkou na motorické dovednosti a rozpoznávaní barev – živou a atraktivní hračkou určenou k rozvoji jemné a hrubé motoriky u dětí. Tato interaktivní hračka nabízí širokou škálu ba..
350Kč
Bez daně:289Kč
Dešťová hůl safari Dešťová hůl safari
Nedostupné
Dešťová hůl safariHračka při přesýpání napodobuje jemný zvuk deště.Dešťová hůl je výborný rytmický nástroj a zároveň zaujme svojí barevností a kopou kuliček propadávajících jejím vnitřkem. Představte si, že vaši malí dobrodruhové mohou objevovat svět a zároveň si užívat zvuky přírody s naší dět..
225Kč
Bez daně:186Kč
Tahací Kamion Tahací Kamion
Doprava Zdarma
Tahací KamionDřevěný tahací sklápěč s řidičem pro autentickou hru.Tato hračka na šňůrce s pogumovanými kolečky bude inspirovat malé děti k prvním krůčkem. Bude děti doprovázet na cestách po pokoji a domě. Korbu můžete zcela vyklopit. Řidič nákladního autíčka se během jízdy pohupuje nahoru a dolů. K ..
750Kč
Bez daně:620Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 91 (8 stránek)