Menu
Your Cart

Small Foot by Legler

Přispějte k zachování přirozeně rostoucích lesů.

Německá značka Small Foot by Legler vyrábí dřevěné hračky již od roku 1996. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování.

Barvy speciálně vyvinuté pro dřevěné hračky, odolné i proti slinám dětí.

Dřevěné hračky jsou zářivě barevné výrobky, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjejí jejich hmatové a smyslové schopnosti. Cílem značky Small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Ta pravá kuchyně na kemp!S touto mobilní kompaktní kuchyňkou v kempingové tašce jsou děti dokonale připraveny a připraveny hrát si s kuchyňským vybavením. Tato kempová kuchyňka dělá skvělý dojem svojí multifunkčností a odborně kombinuje stolní kuchyni, kempinkový sporák, gril, umyvadlo a troubu, což..
1,700Kč
Bez daně:1,405Kč
S tímto dřevěným obloukem budete potřebovat pevnou ruku!Při skládání 6 částí zvířátek se děti hravou formou naučí o rovnováze a zároveň si procvičí jemnou motoriku, trpělivost a koordinaci oko-ruka. Pokud chcete, aby byla hra o něco náročnější, můžete házet kostkou, abyste viděli, která z jednotlivý..
425Kč
Bez daně:351Kč
Dobrodružství volá!S robustními, pogumovanými koly a spoustou úložného prostoru je tento terénní vůz tou nejlepší volbou pro vzrušující jízdy školkou a nerovným terénem! Vzhled tohoto velkého vozu vyrobeného ze 100% certifikovaného dřeva FSC® dotváří příslušné detaily, jako je vytištěný kabelový nav..
325Kč
Bez daně:268Kč
Rychle, na stavbu!Pevně ​​zkonstruovaná, terénní míchačka na cement, jezdící na robustních kolech s pogumovanou úpravou, vyrobená ze 100% certifikovaného dřeva FSC®, přepravuje důležité materiály pro použití na staveništích ve školce. Díky okenním otvorům a šikovné míchačce lze tento dřevěný vůz vel..
325Kč
Bez daně:268Kč
Komplexní kreativní hra na téma rodina!S korkovou deskou, dřevěným kladivem, hřebíčkem a mnoha různými dřevěnými prvky vyrobenými z vrstveného dřeva můžete s touto hrou s kladivem vytvořit množství obrázků a motivů v říši rodiny, jako jsou rodiče, sourozenci, přátelé nebo domácí zvířata. Dodává se s..
700Kč
Bez daně:578Kč
Moderní vzhled této klasické hry králů z ní činí extravagantní poutač!Sofistikované zlaté akcenty v kombinaci s elegantní půlnoční modrou, černo/bílou a spoustou přírodního dřeva vytvářejí obzvláště krásný a harmonický vzhled. Deska na šachy a backgammon 2 v 1 je rozdělena na dvě části, aby se ušetř..
800Kč
Bez daně:661Kč
Kdo najde flotilu lodí?Tato strategická hra vyrobená výhradně ze dřeva činí skvělý dojem svým mimořádným, neokázalým designem se sofistikovanými zlatými akcenty v kombinaci s jednoduchou černo-bílou, pastelovými barvami a spoustou přírodního dřeva. Se svými regatovými čluny, vodními rty a plachtami ..
750Kč
Bez daně:620Kč
Parkoviště Rally Parkoviště Rally
Nedostupné
Parkování, tankování benzínu, mytí, oprava – a potom je čas zrychlit na rampách parkoviště!Matný povrch ramp poskytuje autentický asfaltový vzhled. Dvě auta mohou být zaparkována na třech patrech v garáži, když se nenaplňují na magnetické benzinové pumpě nebo se nenabíjejí na elektrické nabíjecí sta..
2,125Kč
Bez daně:1,756Kč
Hasičský sbor je tady!S tímto realistickým hasičským batohem v pohotovostních barvách s nastavitelnými ramenními popruhy jsou mladí hasiči vždy na místě, když je potřeba. Dvojité zipy zajišťují široké otevření batohu a pryžové otvory pro nářadí v batohu poskytují přehlednost a rychlý přístup k výstr..
1,500Kč
Bez daně:1,239Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 122 (11 stránek)