Menu
Your Cart

Spaghetteez

Kreativní skladačka

S tyčinkami Spaghetteez ve tvaru těstovin mohou děti vytvářet nejrůznější věci: domečky, slony, květiny, ... Čím větší je jejich fantazie, tím větší je to zábava! Výrobce Clics Toys nabízí Spaghetteez v různých barvách a velikostech, aby se dítě mohlo vyjádřit co nejkreativněji.

Výchovně odpovědné hračky

Se Spaghetteez si děti nejen užijí spoustu zábavy, ale také se hrou něco naučí. Rozvíjejí své motorické schopnosti a stimulují prostorové vidění a kreativní myšlení. Proto jim byla udělena značka STEM, která se uděluje pouze výchovně odpovědným hračkám.

Kreativní stavebnice Spaghetteez 200 ks Kreativní stavebnice Spaghetteez 200 ks
Nedostupné
Spojuj, ohýbej a tvoř!Flexibilní stavebnice pro děti Spaghetteez 200 ks belgické značky Clics Toys je originální hračkou, která dětem umožní vytvořit si nejrůznější 2D i 3D figurky a modely. Balení dohromady obsahuje různě dlouhé, barevné a flexibilní dílky, které připomínají špagety, další konstruk..
2,039Kč
Bez daně:1,685Kč
Kreativní stavebnice Spaghetteez 160 ks Kreativní stavebnice Spaghetteez 160 ks
Nedostupné
Spojuj, ohýbej a tvoř!Flexibilní stavebnice pro děti Spaghetteez 160 ks belgické značky Clics Toys je originální hračkou, která dětem umožní vytvořit si nejrůznější 2D i 3D figurky a modely. Balení dohromady obsahuje různě dlouhé, barevné a flexibilní dílky, které připomínají špagety, další konstruk..
1,391Kč
Bez daně:1,150Kč
Spojuj, ohýbej a tvoř!Flexibilní stavebnice pro děti Spaghetteez 100 ks belgické značky Clics Toys je originální hračkou, která dětem umožní vytvořit si nejrůznější 2D i 3D figurky a modely. Balení dohromady obsahuje různě dlouhé, barevné a flexibilní dílky, které připomínají špagety, další konstruk..
815Kč
Bez daně:674Kč
Kreativní stavebnice Spaghetteez 70 ks Kreativní stavebnice Spaghetteez 70 ks
Nedostupné
Spojuj, ohýbej a tvoř!Flexibilní stavebnice pro děti Spaghetteez 70 ks belgické značky Clics Toys je originální hračkou, která dětem umožní vytvořit si nejrůznější 2D i 3D figurky a modely. Balení dohromady obsahuje různě dlouhé, barevné a flexibilní dílky, které připomínají špagety, další konstrukč..
599Kč
Bez daně:495Kč
Spojuj, ohýbej a tvoř!Flexibilní stavebnice pro děti Spaghetteez 35 ks belgické značky Clics Toys je originální hračkou, která dětem umožní vytvořit si nejrůznější 2D i 3D figurky a modely. Balení dohromady obsahuje různě dlouhé, barevné a flexibilní dílky, které připomínají špagety, další konstrukč..
311Kč
Bez daně:257Kč
Zobrazeno 1 až 5 z 5 (1 stránek)