Menu
Your Cart

Svačinové boxy

Svačinové boxy

Dopřejte dětem potěšení z jídla! Díky krásným svačinovým boxům se zvířátky a dalšími hravými motivy budou mít ke svým svačinám či obědům hned lepší vztah.

Svačinové boxy do školy, školky i na výlety jsou velmi praktické a ekologické, protože vás zbaví igelitových sáčků a jednorázových ubrousků. U nás najdete svačinové boxy od prvotřídních značek jako Yuko B. či Little Dutch bez škodlivých látek. Vyberte si svačinové boxy s přepážkou i mističkami, které udrží jídlo vašich dětí čerstvé.

Nejprodávanějši v kategorii Svačinové boxy

Svačinový box FarmaFunkční a hravá krabička na svačinuPraktický svačinový box nabízí možnost rozdělení na tři přihrádky na oddělení jednotlivých částí uložené svačiny. Součástí boxu je i malá vidlička, která je ideální pro napichování kousků ovoce či zeleniny. Zacvakávací uzávěr je zárukou bezpečnéh..
329Kč
Bez daně:272Kč
Box na ovoce s vidličkou FarmaFunkční a hravá krabička na svačinuPraktický box na ovoce a nakrájenou zeleninou má spolehlivé těsnící víčko, které chrání obsah před vysypáním. Součástí boxu je i praktická malá vidlička, aby si dítě mohlo vychutnat svou svačinku bez zašpinění rukou. Box lze bez víčka ..
269Kč
Bez daně:222Kč
Svačinový box Mořská zvířata Svačinový box Mořská zvířata
Nedostupné
Svačinový box Mořská zvířata..
219Kč
Bez daně:181Kč
Svačinový box Ptáci Svačinový box Ptáci
Nedostupné
Box na svačinu Ježek Box na svačinu Ježek
Doprava Zdarma
Box na svačinu JežekSvačinový box Ježek je skvělý způsob, jak udržet vaše děti organizované a motivované při jídle.Box je čtyřdílný a umožňuje uspořádat různé druhy jídel a občerstvení pro vaše děti. Box je snadno přenosný a ideální pro použití doma, ve škole nebo na výletě. S Svačinovým boxem Ježek..
672Kč
Bez daně:555Kč
Boxy na svačinu Dobrodružství 3 ksDo školky, školy i na výlety!Umělohmotné krabičky na svačinu s motivy zvířátek z lesa od francouzské značky Petit Jour budou dětem sloužit ve škole a poslouží i na rodinných výletech. 3 různě velké krabičky s pevným uzávěrem poskytují dostatek prostoru na chlebíček,..
238Kč
Bez daně:197Kč
Boxy na svačinu Dinosauři 3 ksDo školky, školy i na výlety!Umělohmotné krabičky na svačinu s motivem dinosaurů od francouzské značky Petit Jour budou dětem sloužit ve škole a poslouží i na rodinných výletech. 3 různě velké krabičky s pevným uzávěrem poskytují dostatek prostoru na chlebíček, sladkost..
238Kč
Bez daně:197Kč
Boxy na svačinu Peppa Pig 3 ksDo školky, školy i na výlety!Umělohmotné krabičky na svačinu s motivem prasátka Peppa Pig od francouzské značky Petit Jour budou dětem sloužit ve škole a poslouží i na rodinných výletech. 3 různě velké krabičky s pevným uzávěrem poskytují dostatek prostoru na chleb..
238Kč
Bez daně:197Kč
Boxy na svačinu Malý Princ 3 ks Boxy na svačinu Malý Princ 3 ks
-25 % Nedostupné
Boxy na svačinu Malý Princ 3 ksDo školky, školy i na výlety!Umělohmotné krabičky na svačinu s motivem Malého Prince od francouzské značky Petit Jour budou dětem sloužit ve škole a poslouží i na rodinných výletech. 3 různě velké krabičky s pevným uzávěrem poskytují dostatek prostoru na chlebíček, sla..
179Kč 238Kč
Bez daně:148Kč
Boxy na svačinu Citrony 3 ksDo školky, školy i na výlety!Umělohmotné krabičky na svačinu s motivem žlutých citronů od francouzské značky Petit Jour budou dětem sloužit ve škole a poslouží i na rodinných výletech. 3 různě velké krabičky s pevným uzávěrem poskytují dostatek prostoru na chlebíček, slad..
238Kč
Bez daně:197Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 21 (2 stránek)