Menu
Your Cart

Svačinové boxy

Svačinové boxy

Dopřejte dětem potěšení z jídla! Díky krásným svačinovým boxům se zvířátky a dalšími hravými motivy budou mít ke svým svačinám či obědům hned lepší vztah.

Svačinové boxy do školy, školky i na výlety jsou velmi praktické a ekologické, protože vás zbaví igelitových sáčků a jednorázových ubrousků. U nás najdete svačinové boxy od prvotřídních značek jako Yuko B. či Little Dutch bez škodlivých látek. Vyberte si svačinové boxy s přepážkou i mističkami, které udrží jídlo vašich dětí čerstvé.

Nejprodávanějši v kategorii Svačinové boxy

Boxy na svačinu Dobrodružství 3 ks Boxy na svačinu Dobrodružství 3 ks
Nedostupné
Do školky, školy i na výlety!Umělohmotné krabičky na svačinu s motivy zvířátek z lesa od francouzské značky Petit Jour budou dětem sloužit ve škole a poslouží i na rodinných výletech. 3 různě velké krabičky s pevným uzávěrem poskytují dostatek prostoru na chlebíček, sladkosti i jablíčka. Krabičky js..
238Kč
Bez daně:197Kč
Do školky, školy i na výlety!Umělohmotné krabičky na svačinu s motivem dinosaurů od francouzské značky Petit Jour budou dětem sloužit ve škole a poslouží i na rodinných výletech. 3 různě velké krabičky s pevným uzávěrem poskytují dostatek prostoru na chlebíček, sladkosti i jablíčka. Krabičky jsou st..
238Kč
Bez daně:197Kč
Boxy na svačinu Peppa Pig 3 ks
Nedostupné
Do školky, školy i na výlety!Umělohmotné krabičky na svačinu s motivem prasátka Peppa Pig od francouzské značky Petit Jour budou dětem sloužit ve škole a poslouží i na rodinných výletech. 3 různě velké krabičky s pevným uzávěrem poskytují dostatek prostoru na chlebíček, sladkosti i jablíčka. Kr..
238Kč
Bez daně:197Kč
Boxy na svačinu Malý Princ 3 ks Boxy na svačinu Malý Princ 3 ks
Nedostupné
Do školky, školy i na výlety!Umělohmotné krabičky na svačinu s motivem Malého Prince od francouzské značky Petit Jour budou dětem sloužit ve škole a poslouží i na rodinných výletech. 3 různě velké krabičky s pevným uzávěrem poskytují dostatek prostoru na chlebíček, sladkosti i jablíčka. Krabičky jso..
238Kč
Bez daně:197Kč
Do školky, školy i na výlety!Umělohmotné krabičky na svačinu s motivem žlutých citronů od francouzské značky Petit Jour budou dětem sloužit ve škole a poslouží i na rodinných výletech. 3 různě velké krabičky s pevným uzávěrem poskytují dostatek prostoru na chlebíček, sladkosti i jablíčka. Krabičky j..
238Kč
Bez daně:197Kč
Do školky, školy i na výlety!Umělohmotné krabičky na svačinu s motivy zvířátek ze savany od francouzské značky Petit Jour budou dětem sloužit ve škole a poslouží i na rodinných výletech. 3 různě velké krabičky s pevným uzávěrem poskytují dostatek prostoru na chlebíček, sladkosti i jablíčka. Krabičky..
238Kč
Bez daně:197Kč
Do školky, školy i na výlety!Umělohmotné krabičky na svačinu s elegantními motivy jaguárů od francouzské značky Petit Jour budou dětem sloužit ve škole a poslouží i na rodinných výletech. 3 různě velké krabičky s pevným uzávěrem poskytují dostatek prostoru na chlebíček, sladkosti i jablíčka. Krabičk..
238Kč
Bez daně:197Kč
Boxy na svačinu Ibištek 3 ks Boxy na svačinu Ibištek 3 ks
Nedostupné
Do školky, školy i na výlety!Umělohmotné krabičky na svačinu s elegantními motivy ibišku od francouzské značky Petit Jour budou dětem sloužit ve škole a poslouží i na rodinných výletech. 3 různě velké krabičky s pevným uzávěrem poskytují dostatek prostoru na chlebíček, sladkosti i jablíčka. Krabičky..
238Kč
Bez daně:197Kč
Boxy na svačinu Králíček Petr 3 ks Boxy na svačinu Králíček Petr 3 ks
Nedostupné
Do školky, školy i na výlety!Umělohmotné krabičky na svačinu s milovaným králíčkem Petrem od francouzské značky Petit Jour budou dětem sloužit ve škole a poslouží i na rodinných výletech. 3 různě velké krabičky s pevným uzávěrem poskytují dostatek prostoru na chlebíček, sladkosti i jablíčka. Krabičk..
238Kč
Bez daně:197Kč
Funkční a hravá krabička na svačinuDětský svačinový box s přepážkou v podobě roztomilého zelené tučňáka od kvalitní francouzské značky Yuko B. je promyšlený do posledního detailu. Děti jej využijí jako krabičku na svačinu do školy i do školky. Jednoduše jej otevřou a zase zavřou díky tučňáčí..
239Kč
Bez daně:198Kč
Funkční a hravá krabička na svačinuDětský svačinový box s přepážkou v podobě roztomilého modrého tučňáka od kvalitní francouzské značky Yuko B. je promyšlený do posledního detailu. Děti jej využijí jako krabičku na svačinu do školy i do školky. Jednoduše jej otevřou a zase zavřou díky tučňáč..
239Kč
Bez daně:198Kč
Funkční a hravá krabička na svačinuDětský svačinový box s přepážkou v podobě roztomilého růžového tučňáka od kvalitní francouzské značky Yuko B. je promyšlený do posledního detailu. Děti jej využijí jako krabičku na svačinu do školy i do školky. Jednoduše jej otevřou a zase zavřou díky tučňáčím křid..
239Kč
Bez daně:198Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 13 (2 stránek)