Menu
Your Cart

Svojtka

Knižní tituly od renomovaných světových nakladatelů.

Vydavatelství Svojtka vydává knihy pro děti předškolního věku a začínající školáky a nabízí široké spektrum knížek pro miminka a batolata. Na slovenském knižním trhu působí od roku 2005.

Na své si přijdou všechny dětičky.

Z oblasti literatury pro nejmenší naleznete v naší nabídce leporela s pohyblivými prvky, jako jsou například oblíbené MiniPÉDIE. Naše naučné knihy pro starší děti se zaměřují nejen na jejich vzdělání faktické, ale také sociální a emoční.

Připojte se k mývalovi a kamarádům při výletu na pláž a zažijte den plný her a barevných samolepek.Připojte se v této samolepkové knížce plné interaktivního dobrodružství k mývalu Leošovi a jeho kamarádům při výletu na pobřeží a na pláž a zažijte den plný zábavy. Aktivity se stanou ještě zajímavější..
129Kč
Bez daně:129Kč
Připojte se k ovečce a kamarádům a zažijte den na farmě plný her a barevných samolepek.Připojte se v této samolepkové knížce plné interaktivního dobrodružství k ovečce Fanynce a jejím kamarádům při obstarávání všech povinností na farmě a zažijte den plný zábavy. Aktivity se stanou ještě zajímavějším..
129Kč
Bez daně:129Kč
Jeden den Ve školce Jeden den Ve školce
Nedostupné
Připojte se ke zvířátkům ve školce a zažijte s nimi den plný her a barevných samolepek.Připojte se v této samolepkové knížce plné interaktivního dobrodružství k veverčáku Mílovi a jeho kamarádům při návštěvě školky a zažijte den plný zábavy. Aktivity se stanou ještě zajímavějšími díky více než 80 sa..
129Kč
Bez daně:129Kč
Připojte se ke kočičce a kamarádům a zažijte oslavu narozenin plnou her a barevných samolepek.Připojte se v této samolepkové knížce plné interaktivního dobrodružství ke kočičce Zuzance a jejím kamarádům při jedinečné oslavě narozenin a zažijte den plný zábavy. Aktivity se stanou ještě zajímavějšími ..
129Kč
Bez daně:129Kč
Najdi mě - Atlas světa Najdi mě - Atlas světa
Nedostupné
Objevujte více než 200 zvuků z celého světa v této interaktivní knížce!V této kouzelné interaktivní zvukové knížce s krásnými ilustracemi naleznete přes 200 zvuků a názvů ze sedmi různých prostředí z celého světa!Obsahuje zvuky, namluvené názvy, zajímavé informace a hledání v režimu hry.Celý svět na..
499Kč
Bez daně:499Kč
Najdi mě - Úžasná zvířata Najdi mě - Úžasná zvířata
Nedostupné
Objevujte více než 200 zvířat z celého světa v této interaktivní knížce!V této kouzelné interaktivní zvukové knížce s krásnými ilustracemi naleznete přes 200 zvuků a názvů zvířat ze sedmi různých prostředí z celého světa!Obsahuje zvuky, namluvené názvy, zajímavé informace a hledání v režimu hry.Zvíř..
499Kč
Bez daně:499Kč
Barvy, protiklady, roční období, tvary i číslice, první slova.Tato sada obsahuje šest malých roztomilých leporel. Obsahuje celkem 60 inspirativních barevných obrázků, které se děti naučí zábavnou formou pojmenovávat.Dítě se zábavnou formou naučí barvy, roční období, tvary, protiklady a další slůvka!..
299Kč
Bez daně:299Kč
Zvířátka ze statku, v divočině, v moři, ze zoo, mláďátka i ta nejmenší zvířátka.Tato sada knížek bude pro vaše děti tím správným průvodcem ve fascinujícím světě zvířat. Obsahuje celkem 60 inspirativních barevných obrázků a stejný počet zvířátek, která se děti naučí zábavnou formou poznávat. Dít..
299Kč
Bez daně:299Kč
Ukolébavky do postýlky Ukolébavky do postýlky
Nedostupné
Stulte se spolu se svým dítkem pod peřinkou a užijte si společný poslech oblíbených ukolébavek.Najdete mezi nimi známé skladby jako Třpyť se, třpyť se, hvězdičko nebo Brahmsovu ukolébavku.V této zvukové knížce na vás čeká šest známých klidných melodií, které jsou vhodné pro poslech v postýlce před u..
279Kč
Bez daně:279Kč
Ideální pracovní sešit pro dětské ručičky!Je určen dětem od dvou let, které se teprve začínají učit. Kniha svým provedením odpovídá vývojové fázi dítěte, zraku i velikosti jeho ruky. Kniha obsahuje více než 90 barevných samolepek, určených k používání pod dohledem rodičů. Některé samolepky dítě použ..
199Kč
Bez daně:199Kč
Ideální pracovní sešit pro dětské ručičky!Je určen dětem od tří let, které se teprve začínají učit. Kniha svým provedením odpovídá vývojové fázi dítěte, zraku i velikosti jeho ruky. Kniha obsahuje více než 80 barevných samolepek. Některé dítě použije v rámci úkolů, zbývající nálepky zvířat, zeleniny..
199Kč
Bez daně:199Kč
Sešit pro malé ručičky, které začínají se stříháním.Ideální pracovní sešit pro dětské ručičky! Je určen dětem od dvou let, které se teprve začínají učit stříhat a zatím nejsou zběhlé v používání nůžek. Kniha svým provedením odpovídá vývojové fázi dítěte, zraku i velikosti jeho ruky. Děti tak mohou s..
199Kč
Bez daně:199Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 145 (13 stránek)