Menu
Your Cart

Svojtka

Knižní tituly od renomovaných světových nakladatelů.

Vydavatelství Svojtka vydává knihy pro děti předškolního věku a začínající školáky a nabízí široké spektrum knížek pro miminka a batolata. Na slovenském knižním trhu působí od roku 2005.

Na své si přijdou všechny dětičky.

Z oblasti literatury pro nejmenší naleznete v naší nabídce leporela s pohyblivými prvky, jako jsou například oblíbené MiniPÉDIE. Naše naučné knihy pro starší děti se zaměřují nejen na jejich vzdělání faktické, ale také sociální a emoční.

Louskáček - Prostorové leporelo s pohádkou Louskáček - Prostorové leporelo s pohádkou
Novinka Nedostupné
Nádherné priestorové leporeloJe Štědrý večer, nejkouzelnější chvíle z celého roku, a Klárka dostala pod stromeček dřevěný louskáček v podobě vojáčka. To ještě netušila, jaké dobrodružství ji s ním čeká. V úchvatném prostorovém leporelu najdete klasickou a dětmi oblíbenou pohádku o Louskáčkovi.Zapojt..
259Kč
Bez daně:235Kč
Popelka - Zvuková kniha s pohádkou Popelka - Zvuková kniha s pohádkou
-15 %
Stiskni tlačítko a přenes se s touto krásně ilustrovanou knihou do klasické pohádky o Popelce.Popelka si nepřeje nic jiného než jít na ples. Ale její macecha a kruté nevlastní sestry ji s sebou vzít nechtějí. Naštěstí má Popelka hodnou vílu kmotřičku, s jejíž kouzelnou pomocí se plesu přece jenom bu..
254Kč 299Kč
Bez daně:231Kč
Moje první skladby klasické hudby Moje první skladby klasické hudby
-15 %
Velkolepý koncert začíná!Velkolepý koncert se zvuky a světélky před vámi otevírá své brány! Mozart, Beethoven, Vivaldi, Chopin a Čajkovskij se v této jedinečné knížce sešli, aby předvedli neopakovatelné hudební představení se zvuky a světélky.Poslechněte si šest zvukových úryvků ze známých skladeb k..
424Kč 499Kč
Bez daně:386Kč
Stavenište - Zvuková kniha Stavenište - Zvuková kniha
-15 % Nedostupné
Zaposlouchej se do zvuků a zjisti, jak to probíhá na stavbě při stavbě nového domu.Užijte si spolu s dětmi objevování a prozkoumávání staveniště a zaposlouchejte se do nejrůznějších zvuků.Stačí stisknout tlačítka na stránkách této krásně ilustrované knihy.Pomoz dělníkům a strojům se stavbou domu! Sl..
424Kč 499Kč
Bez daně:386Kč
Atlas světa - Kniha se samolepkami Atlas světa - Kniha se samolepkami
-15 %
Kde na světě můžu přespat v hotelu zhotoveném pouze z ledu? Kolik vody každou minutu proteče Niagarskými vodopády? K čemu sloužilo Koloseum?Kolik času trvá projet celou Transsibiřskou magistrálu? Který světadíl je největší? A jaká zvířata žijí v Austrálii? V této knize najdeš odpovědi na tyto a dalš..
169Kč 199Kč
Bez daně:154Kč
Nej... DINOSAUŘI v pohybu Nej... DINOSAUŘI v pohybu
-15 % Nedostupné
Kdy se dinosauři objevili? Jak se liší od ostatních zvířat? Měli peří? Proč vyhynuli? Jak vypadá práce paleontologa?Autorka Sandra Laboucarie se s pomocí paleontologa Yvese Laurenta ponořila do poutavého světa dinosaurů a čerpala z nejnovějších vědeckých výzkumů. Fascinující tvorové ožívají ve výraz..
594Kč 699Kč
Bez daně:540Kč
Krásné album mého dítěte Krásné album mého dítěte
-15 %
První úsměvy, prvá objetí, pohlazení po tváři, malinkaté botičky, první slova… První okamžiky v porodnici, příjezd domů, první měsíce… Zaznamenávejte, co se dělo, kdo přišel na návštěvu, a hlavně jak se děťátko vyvíjelo, jak rostlo, co jedlo, co zažilo. Vytvořte vašemu maličkému dokonalou výjim..
424Kč 499Kč
Bez daně:386Kč
Louskáček - Příběh s hudební skříňkou Louskáček - Příběh s hudební skříňkou
-15 % Nedostupné
Vychutnejte si Čajkovského hudbu při čtení vánočního příběhu o Kláře a Louskáčkovi.Rozezněte svůj domov kouzelnou hudbou z této knížky, která obsahuje natahovací hrací strojek. "Pojď se mnou, ukážu ti kouzelnou říši," řekne Louskáček, podá Klárce ruku a usadí ji na zlacené sáně. "Kupředu!" zavelí so..
509Kč 599Kč
Bez daně:463Kč
Louskáček - Prostorové leporelo Louskáček - Prostorové leporelo
-15 %
Jedna z nejkrásnějších vánočních pohádek!"A pro tebe, má milá Klárko, mám něco zvláštního," řekl kmotr Drosselmeyer. "Je to dřevěný panáček, louskáček na ořechy!" Ze zdánlivě obyčejného vojáčka se stává princ Louskáček, a čtenářům se tak otevírá kouzelný svět plný dobrodružství a zázraků.Louskáček E..
322Kč 379Kč
Bez daně:293Kč
Pojďme společně ozdobit stromek a najít všechny poschovávané dárky.V městečku panuje kouzelná atmosféra. Všechna zvířátka se už nemůžou dočkat, až budou Vánoce. Postupně ozdobila celé městečko, les a zbývá ještě ozdobit vánoční stromek na náměstí. Podívej se, jak se jim to podaří.Se zvířátky v tomto..
329Kč
Bez daně:299Kč
Adventní kalendář plný knih Adventní kalendář plný knih
-15 % Nedostupné
Čekání na Ježíška už nikdy nebude tak strašně dlouhé. Jak si advent co nejvíc zpříjemnit? Přece pohádkami!Za každým okénkem tohoto kouzelného adventního kalendáře se ukrývá malá pohádková knížka, která pomůže dětem zkrátit a zpříjemnit čekání na Štědrý den.Otevřete každý večer jedno okénko a přečtět..
679Kč 799Kč
Bez daně:617Kč
Adventní kalendář Adventní kalendář
Nedostupné
Jak si co nejvíce zpříjemnit čekání na Ježíška? Pomůže pohádkový adventní kalendář pro děti!Těšení se na Štědrý den už nikdy nebude tak strašně dlouhé. Představte si tu radost, jakou budou vaše ratolesti mít, až každý den před Vánoci objeví ve vánočním adventním kalendáři pro děti místo čokoládičky ..
799Kč
Bez daně:726Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 157 (14 stránek)