Menu
Your Cart

Svojtka

Knižní tituly od renomovaných světových nakladatelů.

Vydavatelství Svojtka vydává knihy pro děti předškolního věku a začínající školáky a nabízí široké spektrum knížek pro miminka a batolata. Na slovenském knižním trhu působí od roku 2005.

Na své si přijdou všechny dětičky.

Z oblasti literatury pro nejmenší naleznete v naší nabídce leporela s pohyblivými prvky, jako jsou například oblíbené MiniPÉDIE. Naše naučné knihy pro starší děti se zaměřují nejen na jejich vzdělání faktické, ale také sociální a emoční.

Velký pokrok Už žádné záchvaty vzteku
-15 % Nedostupné
Matylda má dnes ale opravdu špatnou náladu! S pomocí této knihy můžete dětem ukázat, že i když se Matylda vzteká a rozčiluje, umí se také uklidnit a poté se i omluvit za své chování.Nechce se jí do parku a chození už ji vůbec nebaví! Na každé dvojstraně najdete užitečnou radu, jak se zachovat, když ..
146Kč 172Kč
Bez daně:133Kč
Umím se oblékat - Velký pokrok
-15 %
Je ráno a Marečka a Martinku čeká složitý úkol. Musí se převléci z pyžámka. Něco už zvládnout sami, ale s něčím jim přece jenom musí ještě pomoci tatínek.S pomocí této knihy můžete ukázat dětem, že oblékání a obouvání není nic složitého. Na každé dvojstraně najdete užitečnou radu, jak oblékání usnad..
146Kč 172Kč
Bez daně:133Kč
Myjeme si ruce - Velký pokrok
-15 %
Laura a Jáchym si rádi hrají a dovádějí a umí se u toho i pořádně ušpinit! Ale oba už moc dobře vědí, co musí udělat, když se umažou či se upatlají. Musí si přece umýt ruce!S pomocí této knihy ukážete dětem, jak snadné a zábavné mytí rukou může být. Na každé dvojstraně najdete užitečnou radu, jak my..
146Kč 172Kč
Bez daně:133Kč
Tvoření z papíru - Můj pracovní sešit Tvoření z papíru - Můj pracovní sešit
-15 %
Pokud vaše dítě již úspěšně zvládlo pracovní sešity Stříhání a Nalepování, v tomto sešitě, který na ně přímo navazuje, získané dovednosti zužitkuje.Pracovní sešit Tvorba z papíru zdokonalujte jemné motorické schopnosti dítěte a práci s nůžkami a lepidlem. Aktivní používání prstů a rukou pomůže dítět..
152Kč 179Kč
Bez daně:138Kč
Zvířata - Stříhej papír! Zvířata - Stříhej papír!
-15 %
V tomto sešitě si bude dítě rozvíjet jemnou motoriku při stříhání čar a tvarů zvířátek.Tento pracovní sešit je určen dětem, které dokončily sešit Stříhej papír! Úroveň aktivit v tomto sešitě je o něco obtížnější než u aktivit z předcházejícího sešitu. Vaše dítě si posílí prsty ruky a bude zručn..
127Kč 149Kč
Bez daně:115Kč
VÍCE Nalepuj!
-15 %
V tomto sešitě si bude dítě rozvíjet jemnou motoriku a naučí se pracovat s lepidlem.Tento pracovní sešit je určen dětem, které dokončily sešit Nalepuj! Úroveň aktivit v tomto sešitě je o něco obtížnější než u aktivit z předcházejícího sešitu. Vaše dítě si posílí prsty ruky a bude zručnější a obratně..
212Kč 249Kč
Bez daně:192Kč
Zvířata - Nalepuj! Zvířata - Nalepuj!
-15 %
V tomto sešitě si bude dítě rozvíjet jemnou motoriku a naučí se pracovat s lepidlem. V každém cvičení na ně čekají hravá zvířátka.Tento pracovní sešit je určen dětem, které dokončily sešit Nalepuj! Úroveň aktivit v tomto sešitě je o něco obtížnější než u aktivit z předcházejícího sešitu. Vaše dítě s..
212Kč 249Kč
Bez daně:192Kč
Učím se s pastelkami - Můj pracovní sešit Učím se s pastelkami - Můj pracovní sešit
-15 %
Tento pracovní sešit navazuje na úvodní dva pracovní sešity Spojování a Úžasné spojování. Jeho záměrem je naučit dítě znát barvy a seznámit ho s používáním psacího náčiní.Pokud vaše dítě už začíná kreslit, v tomto sešitě se bude učit, jak pracovat s pastelkou, čímž se posléze zlepší i schopnost použ..
152Kč 179Kč
Bez daně:138Kč
Vybarvování - Příprava do školky Vybarvování - Příprava do školky
-15 %
Pracovní sešit připravuje dítě na aktivity, kterým se bude věnovat ve školce. Je zaměřen na správné držení pastelek, poznávání barev a posílení si prsty ruky.Aktivity v tomto sešitě u dětí rozvíjejí schopnost poznávat barvy a děti si při nich rovněž posílí prsty ruky a zlepší si svoji obratnost při ..
152Kč 179Kč
Bez daně:138Kč
Nalepování - Příprava do školky Nalepování - Příprava do školky
-15 %
Pracovní sešit připravuje dítě na aktivity, kterým se bude věnovat ve školce. Je zaměřen na práci s nůžkami a lepidlem.Pomocí jednotlivých cvičení v tomto sešitě se dítě zdokonalí v nalepování, čímž si zároveň rozvíjí jemnou motoriku. Nejprve si dítě procvičí nalepování jednoduchých tvarů, které můž..
152Kč 179Kč
Bez daně:138Kč
Co jsou mraky? Co jsou mraky?
-15 %
Co to mraky jsou? Jak vypadají? Z kterého mraku bude pršet?Můžu se do mraků dostat? A můžu se na mrak posadit? Jak vzniká duha a proč bouřky provázejí hromy a blesky? Na tyto a další všetečné otázky malých zvědavců najdete odpovědi v této roztomile ilustrované knížce s odklápěcími okénky. Vaše ..
212Kč 249Kč
Bez daně:192Kč
Dobrou noc, pejsku! Dobrou noc, pejsku!
-15 %
Kouzelné čtení na dobrou noc pro děti.Pejsek už se chystá spát, ale nejprve musí dát dobrou noc všem svým zvířecím kamarádům. Pomůžeš mu je najít?Kniha s kouzelnou baterkou.Pomoz pejskovi pomocí kouzlené baterky najít všechny jeho zvířecí kamarády, ukryté v knížce. Čtení ve verších, ideální do postý..
212Kč 249Kč
Bez daně:192Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 163 (14 stránek)