Menu
Your Cart

Swim Essentials

Stylové nafukovací a plavecké produkty

Swim Essentials je nizozemská značka, která je na trhu od roku 2012 a zaměřuje se na výrobu stylových nafukovacích a plaveckých produktů. U všech svých výrobků dbá na vysokou kvalitu, funkčnost a neokoukaný styl. Všechny produkty mají originální a moderní design. V nabídce naleznete více než 150 produktů!


Zářivé léto plné zábavy!

Užijte si dovolenou u vody stylově, pobavte se, relaxujte! Produkty Swim Essentials zajistí vám i dětem bezstarostný pobyt u vody a na sluníčku.

Jedinečný parťáci do vody!S touto skvělou sadou se během léta pořádně vyšantíte. Obsahuje plovací vestu Žralok, která vám poskytne bezpečí i sebedůvěru při vodních radovánkách, při jízdě na paddleboardu či v lodičce a nafukovací surf Žralok na kterém se děti mohou houpat na vlnách, organizovat vodní..
1,320Kč
Bez daně:1,091Kč
Užijte si vodu na maximum!S touto skvělou sadou vám nuda v létě rozhodně nehrozí. Obsahuje nafukovací kruh Malý záchranář 90 cm, nafukovací kruh Malý záchranář 50 cm a rukávky Velryby, které poskytnou dítěti sebedůvěru i oporu na vodní hladině při seznamování se s plaváním.Set obsahuje:Nafukovací kr..
740Kč
Bez daně:612Kč
Seznamte vaše nejmenší s vodou zábavně i bezpečně!S touto skvělou sadou vám nuda v létě rozhodně nehrozí. Obsahuje speciální bezpečné nafukovací kolo pro nejmenší děti, rukávky Velryby poskytnou dítěti sebedůvěru i oporu na vodní hladině při seznamování se s plaváním a nafukovací bazén pro děti Velr..
1,040Kč
Bez daně:860Kč
Skvělé na usušení i jako ochrana proti chladu! Praktické dětské plážové pončo s kapucí od Swim Essentials s nadčasovým vzorem s mořskými hvězdicemi si děti určitě zamilují! Rády se do něj oblečou hned, jak vylezou z vody. Rychle jim vysuší pokožku a příjemně je zahřeje. Můžou si v něm hrát..
720Kč
Bez daně:595Kč
Plavky s dlouhým rukávem s UPF 50+ Leopard béžový Plavky s dlouhým rukávem s UPF 50+ Leopard béžový
-50 %
Zábava ve vodě i ochrana proti sluníčku! Dětské plavky s dlouhým rukávem od Swim Essentials s ochranou proti slunci UPF 50+ a s nadčasovým leopardím vzorem v béžové barvě jsou snem každého rodiče. Plavky jsou totiž vyrobené z pevné strečové látky, která dokonale ochrání kůži vašeho dítěte před slun..
539Kč 1,079Kč
Bez daně:446Kč
Velká deka na celodenní pobyt u vody!Rychleschnoucí plážovou deku od Swim Essentials s oboustranným potiskem si zamiluje celá rodina! Dětičky se na ní můžou položit hned, jak vylezou z vody. A díky velikosti 180 x 180 cm se na ní bude pohodlně lenošit také vám. Deka má z jedné straně nadčasový zebří..
960Kč
Bez daně:793Kč
Skvělý na utírání i lenošení u vody!Rychleschnoucí plážový ručník od Swim Essentials s veselým žralokem si děti hned zamilují! Rády se do něj zachumlají hned, jak vylezou z vody. Při velikosti 135 x 65 cm si na něj také pohodlně lehnou.Ručník Swim Essentials je lehký a skladnýJe vyrobený ze 100% rec..
475Kč
Bez daně:393Kč
Plážový ručník z mikrovlákna 135 x 65 Zebra oranžová Plážový ručník z mikrovlákna 135 x 65 Zebra oranžová
-35 %
Skvělý na utírání i lenošení u vody!Rychleschnoucí plážový ručník od Swim Essentials s nadčasovým oranžovým zebřím vzorem si děti hned zamilují! Rády se do něj zachumlají hned, jak vylezou z vody. Při velikosti 135 x 65 cm si na něj také pohodlně lehnou.Ručník Swim Essentials je lehký a skladnýJe vy..
309Kč 475Kč
Bez daně:255Kč
Plážový ručník z mikrovlákna 135 x 65 Zebra modrá Plážový ručník z mikrovlákna 135 x 65 Zebra modrá
-35 %
Skvělý na utírání i lenošení u vody!Rychleschnoucí plážový ručník od Swim Essentials s nadčasovým modrým zebřím vzorem si děti hned zamilují! Rády se do něj zachumlají hned, jak vylezou z vody. Při velikosti 135 x 65 cm si na něj také pohodlně lehnou.Ručník Swim Essentials je lehký a skladnýJe vyrob..
309Kč 475Kč
Bez daně:255Kč
Plážová osuška z mikrovlákna 180 x 90 Zebra modrá Plážová osuška z mikrovlákna 180 x 90 Zebra modrá
-35 %
Skvělá na celodenní pobyt u vody! Rychleschnoucí plážovou osušku od Swim Essentials s nadčasovým modrým zebřím vzorem si zamiluje celá rodina! Dětičky se na ní můžou položit hned, jak vylezou z vody. A díky velikosti 180 x 90 cm se na ní bude pohodlně lenošit také vám. Osuška Swim Essentials je ..
436Kč 670Kč
Bez daně:360Kč
Hračky do bazénu na potápění Leopard 3 ks Hračky do bazénu na potápění Leopard 3 ks
-35 %
Jedinečná vodní zábava s leopardyUžijte si spolu s dětmi zábavu ve vodě díky tomuto setu 3 hraček do vody v podobě rozkošných leopardů. Hračky na potápění Leopard od Swim Essentials jsou z měkkého neoprenu plněného pískem. Děti je rády mačkají, hází do vody a potápí se pro ně. Cvičí si tak své plave..
233Kč 359Kč
Bez daně:193Kč
Hračky na písek Sada 5 ks Oceán Hračky na písek Sada 5 ks Oceán
-35 %
Zábava na pískovišti i na plážiDopřejte dětem nekonečnou zábavu na pískovišti, na pláži i ve vodě díky této sadě na písek s námořnickou tematikou. Sada obsahuje kyblíček, lopatičku a 3 bábovičky v podobě delfína, kraba a kotvy. Součástí balení je také síťka, do které se všechny hračky krásně uloží.V..
546Kč 840Kč
Bez daně:451Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 121 (11 stránek)