Menu
Your Cart

Swim Essentials

Stylové nafukovací a plavecké produkty

Swim Essentials je nizozemská značka, která je na trhu od roku 2012 a zaměřuje se na výrobu stylových nafukovacích a plaveckých produktů. U všech svých výrobků dbá na vysokou kvalitu, funkčnost a neokoukaný styl. Všechny produkty mají originální a moderní design. V nabídce naleznete více než 150 produktů!


Zářivé léto plné zábavy!

Užijte si dovolenou u vody stylově, pobavte se, relaxujte! Produkty Swim Essentials zajistí vám i dětem bezstarostný pobyt u vody a na sluníčku.

Vodní radovánky si užijí i ty nejmenší dětičky! Malý, kulatý, nafukovací bazén Swim Essentials s luxusními leopardími motivy ve fialových barvách je svou velikostí určený pro malé děti. Je tak vhodný například jako bazén pro miminka. Průměr kruhového bazénu je 60 cm, má 2 nafukovací komory a pojme ..
324Kč
Bez daně:268Kč
Nafukovací labuť i kruh na plavání v jednom! Nádherný nafukovací kruh ve tvaru zvířátka vám bude závidět každý. Nafukovací Labuť od Swim Essential ve zlaté barvě je svojí velikostí určena přibližně pro děti od 3 let. Určitě udělá radost všem, kdo milují zlatou barvu a zvířecí motivy.Skvělý na zábav..
249Kč
Bez daně:206Kč
Dopřejte si originální lehátko na zábavu i lenošení Klasické nafukovací lehátko od Swim Essentials v růžovo oranžových barvách s motivy tukanů se bude krásně vyjímat v bazénu i na moři. Nafukovací matrace je maximálně pohodlná, protože je trošku širší než většina dostupných produktů na našem trhu. ..
324Kč
Bez daně:268Kč
Dopřejte si originální lehátko na zábavu i lenošení Klasické nafukovací lehátko od Swim Essentials v červeno bílých barvách s motivy velrýb se bude krásně vyjímat v bazénu i na moři. Nafukovací matrace je maximálně pohodlná, protože je trošku širší než většina dostupných produktů na našem trhu. Pod..
324Kč
Bez daně:268Kč
Užijte si vodu na maximum!Velký nafukovací kruh od Swim Essential v maskáčové barvě s oranžovým podkladem je svou velikostí určený přibližně pro děti od 6 let. Klidně ho využijí také teenageři či dospělí na lenošení a zábavu. Určitě udělá radost všem, kteří milují modré barvy a puntiky.Luxusní kruh ..
249Kč
Bez daně:206Kč
Plovací vesta s rukávky Velryba 2-4 let Plovací vesta s rukávky Velryba 2-4 let
Nedostupné
Zajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Plovací vesta s rukávky Swim Essentials s atraktivním velrybím vzorem je vhodná přibližně pro děti od 2 do 4 let v rozmezí od 13 do 20 kg. Dítěti poskytne bezpečí i sebedůvěru při vodních radovánkách, při jízdě na paddleboardu či v..
874Kč
Bez daně:722Kč
Skvělé na usušení i jako ochrana proti chladu! Praktické dětské plážové pončo s kapucí od Swim Essentials s nadčasovými bílo červenými proužky a s velrybami si děti určitě zamilují! Rády se do něj oblečou hned, jak vylezou z vody. Rychle jim vysuší pokožku a příjemně je zahřeje. Můžou si v něm hrát..
495Kč
Bez daně:409Kč
Skvělý na utírání i lenošení u vody! Praktický plážový ručník od Swim Essentials s nadčasovým bílo červeným proužkovaným vzorem a verybami si děti hned zamilují! Rády se do něj zachumlají hned, jak vylezou z vody. Při velikosti 140 x 70 cm si na něj také pohodlně lehnou. Ručník Swim Essentials ..
495Kč
Bez daně:409Kč
Skvělý na utírání i lenošení u vody! Praktický plážový ručník od Swim Essentials s nadčasovým béžovým leopardím vzorem si děti hned zamilují! Rády se do něj zachumlají hned, jak vylezou z vody. Při velikosti 140 x 70 cm si na něj také pohodlně lehnou. Ručník Swim Essentials je velmi kvalitní Je vy..
495Kč
Bez daně:409Kč
Plážové pončo Leopard béžový Plážové pončo Leopard béžový
Nedostupné
Skvělé na usušení i jako ochrana proti chladu! Praktické dětské plážové pončo s kapucí s oušky od Swim Essentials s nadčasovým béžovým leopardím vzorem si děti určitě zamilují! Rády se do něj oblečou hned, jak vylezou z vody. Rychle jim vysuší pokožku a příjemně je zahřeje. Můžou si v něm hrá..
495Kč
Bez daně:409Kč
Užijte si absolutní pohodu ve vodě i na souši Nafukovací držák na pití Swim Essentials se stane perfektní ozdobou vaší bazénové party i dětské oslavy. Vy i vaši hosté zažijete absolutní komfort. Pro pití nebudete muset vylézt z bazénu nebo vstát z lehátka. V písku na pláži budete mít jistotu, že se..
49Kč
Bez daně:40Kč
Užijte si absolutní pohodu ve vodě i na souši Nafukovací držák na pití Swim Essentials se stane perfektní ozdobou vaší bazénové party i dětské oslavy. Vy i vaši hosté zažijete absolutní komfort. Pro pití nebudete muset vylézt z bazénu nebo vstát z lehátka. V písku na pláži budete mít jistotu, že se..
49Kč
Bez daně:40Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 76 (7 stránek)