Menu
Your Cart

Swim Essentials

Stylové nafukovací a plavecké produkty

Swim Essentials je nizozemská značka, která je na trhu od roku 2012 a zaměřuje se na výrobu stylových nafukovacích a plaveckých produktů. U všech svých výrobků dbá na vysokou kvalitu, funkčnost a neokoukaný styl. Všechny produkty mají originální a moderní design. V nabídce naleznete více než 150 produktů!


Zářivé léto plné zábavy!

Užijte si dovolenou u vody stylově, pobavte se, relaxujte! Produkty Swim Essentials zajistí vám i dětem bezstarostný pobyt u vody a na sluníčku.

Zajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Plovací vesta s rukávky Swim Essentials s atraktivním potiskem růžového leoparda je vhodná přibližně pro děti od 2 do 4 let v rozmezí od 13 do 20 kg. Dítěti poskytne bezpečí i sebedůvěru při vodních radovánkách, při jízdě na paddle..
670Kč
Bez daně:554Kč
Vaše dětičky si užijí zábavu ve vodě naplno! Praktické plenkové plavky pro miminka od Swim Essentials s ochranou proti slunci UPF 50+ s nadčasovým zebřím vzorem jsou snem každého rodiče. Plavky jsou totiž vyrobené z velmi příjemného materiálu, který dokonale ochrání dětskou pokožku před slunečním z..
525Kč
Bez daně:434Kč
Zábava ve vodě i ochrana proti sluníčku! Dětské plavky s dlouhým rukávem od Swim Essentials s ochranou proti slunci UPF 50+ a s nadčasovým leopardím vzorem v béžové barvě jsou snem každého rodiče. Plavky jsou totiž vyrobené z pevné strečové látky, která dokonale ochrání kůži vašeho dítěte před slun..
1,079Kč
Bez daně:892Kč
Velká deka na celodenní pobyt u vody!Rychleschnoucí plážovou deku od Swim Essentials s oboustranným potiskem si zamiluje celá rodina! Dětičky se na ní můžou položit hned, jak vylezou z vody. A díky velikosti 180 x 180 cm se na ní bude pohodlně lenošit také vám. Deka má z jedné straně nadčasový zebří..
960Kč
Bez daně:793Kč
Skvělý na utírání i lenošení u vody!Rychleschnoucí plážový ručník od Swim Essentials s veselým žralokem si děti hned zamilují! Rády se do něj zachumlají hned, jak vylezou z vody. Při velikosti 135 x 65 cm si na něj také pohodlně lehnou.Ručník Swim Essentials je lehký a skladnýJe vyrobený ze 100% rec..
475Kč
Bez daně:393Kč
Skvělý na utírání i lenošení u vody!Rychleschnoucí plážový ručník od Swim Essentials s nadčasovým oranžovým zebřím vzorem si děti hned zamilují! Rády se do něj zachumlají hned, jak vylezou z vody. Při velikosti 135 x 65 cm si na něj také pohodlně lehnou.Ručník Swim Essentials je lehký a skladnýJe vy..
475Kč
Bez daně:393Kč
Skvělý na utírání i lenošení u vody!Rychleschnoucí plážový ručník od Swim Essentials s nadčasovým modrým zebřím vzorem si děti hned zamilují! Rády se do něj zachumlají hned, jak vylezou z vody. Při velikosti 135 x 65 cm si na něj také pohodlně lehnou.Ručník Swim Essentials je lehký a skladnýJe vyrob..
475Kč
Bez daně:393Kč
Skvělá na celodenní pobyt u vody!Rychleschnoucí plážovou osušku od Swim Essentials s nadčasovým oranžovým zebřím vzorem si zamiluje celá rodina! Dětičky se na ní můžou položit hned, jak vylezou z vody. A díky velikosti 180 x 90 cm se na ní bude pohodlně lenošit také vám.Osuška Swim Essentials je leh..
670Kč
Bez daně:554Kč
Skvělá na celodenní pobyt u vody! Rychleschnoucí plážovou osušku od Swim Essentials s nadčasovým modrým zebřím vzorem si zamiluje celá rodina! Dětičky se na ní můžou položit hned, jak vylezou z vody. A díky velikosti 180 x 90 cm se na ní bude pohodlně lenošit také vám. Osuška Swim Essentials je ..
670Kč
Bez daně:554Kč
Vhodné už pro miminka! Praktické dětské plážové pončo s kapucí s oušky od Swim Essentials s nadčasovým vzorem s mořskými hvězdicemi si děti určitě zamilují! Rády se do něj oblečou hned, jak vylezou z vody. Rychle jim vysuší pokožku a příjemně je zahřeje. Můžou si v něm hrát nebo běhat kolem v..
720Kč
Bez daně:595Kč
Vhodné už pro miminka!Praktické dětské plážové pončo s kapucí s oušky od Swim Essentials s nadčasovým vzorem s květy si děti určitě zamilují! Rády se do něj oblečou hned, jak vylezou z vody. Rychle jim vysuší pokožku a příjemně je zahřeje. Můžou si v něm hrát nebo běhat kolem vody, aniž by jim byla ..
720Kč
Bez daně:595Kč
Plážové pončo Zebra oranžová
Nedostupné
Skvělé na usušení i jako ochrana proti chladu! Praktické dětské plážové pončo s kapucí od Swim Essentials s nadčasovým oranžovým zebřím vzorem si děti určitě zamilují! Rády se do něj oblečou hned, jak vylezou z vody. Rychle jim vysuší pokožku a příjemně je zahřeje. Můžou si v něm hrát nebo bě..
720Kč
Bez daně:595Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 171 (15 stránek)