Menu
Your Cart

Swim Essentials

Stylová výbava na léto

Swim Essentials je nizozemská značka, která je na trhu od roku 2012 a zaměřuje se na výrobu stylových nafukovacích a plaveckých výrobků. Ve svém letním vybavení se zaměřuje na vysokou kvalitu, funkčnost a nezaměnitelný styl. Všechny výrobky mají originální moderní design. Sortiment zahrnuje více než 150 výrobků, které se vracejí k nafukovacím člunům, plavkám, koupacím, plaveckým a opalovacím doplňkům.

Zářivé léto plné zábavy!

Užijte si dovolenou u vody stylově, bavte se, relaxujte! Letní výbava Swim Essentials zajistí vám i dětem bezstarostné chvíle u vody a na slunci.

Nafukovací kruh Hvězdice 90 cmUžijte si vodu na maximum! Velký nafukovací kruh od Swim Essential s motivem mořských hvězdic je svou velikostí určený přibližně pro děti od 6 let a klidně ho využijí také teenageři či dospělí na lenošení a zábavu. Luxusní kruh na plavání i zábavu Je vhodným ..
311Kč
Bez daně:257Kč
Rukávky Hvězdice 2-6 letZajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Dětské rukávky na plavání od Swim Essentials s motivem mořských hvězdic jsou vhodné pro dětičky od 2 do 6 let v rozmezí od 15 do 30 kg. Dítěti poskytnou sebědůvěru i oporu na vodní hladině při seznamová..
240Kč
Bez daně:198Kč
Plavky Boxerky s UPF 50+ Džungle Plavky Boxerky s UPF 50+ Džungle
Doprava Zdarma
Plavky Boxerky s UPF 50+ DžungleUžij si zábavu ve vodě naplno! Dětské plavky boxerky od Swim Essentials s ochranou proti slunci UPF 50+ a vzorem džungle si vaše děti hned zamilují. Plavky jsou totiž vyrobené z odolného strečového materiálu, který dokonale ochrání kůži před slunečním zářením. ..
635Kč
Bez daně:525Kč
Plavky Boxerky s UPF 50+ Hvězdice Plavky Boxerky s UPF 50+ Hvězdice
Doprava Zdarma
Plavky Boxerky s UPF 50+ HvězdiceUžij si zábavu ve vodě naplno! Dětské plavky boxerky od Swim Essentials s ochranou proti slunci UPF 50+ a s nadčasovým vzorem mořských hvězdic si vaše děti hned zamilují. Plavky jsou totiž vyrobené z odolného strečového materiálu, který dokonale ochrání kůži př..
635Kč
Bez daně:525Kč
Plavky pro miminka Neopren Hvězdice Plavky pro miminka Neopren Hvězdice
Doprava Zdarma
Plavky pro miminka Neopren HvězdiceLetní nezbytnost pro malé mrňouskyPlavky pro miminka Neopren Hvězdice od Swim Essentials jsou naprostou nezbytností během léta. Tyto plenkové plavky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního neoprenu a nabízejí nejen krásný vzhled, ale také maximální pohodlí. Elastický des..
635Kč
Bez daně:525Kč
Plavky pro miminka Neopren Leopard zelený Plavky pro miminka Neopren Leopard zelený
Doprava Zdarma
Plavky pro miminka Neopren Leopard zelenýLetní nezbytnost pro malé mrňouskyPlavky pro miminka Neopren Leopard zelený od Swim Essentials jsou naprostou nezbytností během léta. Tyto plenkové plavky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního neoprenu a nabízejí nejen krásný vzhled, ale také maximální pohodlí. E..
635Kč
Bez daně:525Kč
Plavky pro miminka Neopren Leopard fialový Plavky pro miminka Neopren Leopard fialový
Doprava Zdarma
Plavky pro miminka Neopren Leopard fialovýLetní nezbytnost pro malé mrňouskyPlavky pro miminka Neopren Leopard fialový od Swim Essentials jsou naprostou nezbytností během léta. Tyto plenkové plavky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního neoprenu a nabízejí nejen krásný vzhled, ale také maximální pohodlí...
635Kč
Bez daně:525Kč
Plážový ručník z mikrovlákna 135 x 65 DžungleSkvělý na utírání i lenošení u vody!Rychleschnoucí plážový ručník od Swim Essentials s motivy džungle si děti hned zamilují! Rády se do něj zachumlají hned, jak vylezou z vody. Při velikosti 135 x 65 cm si na něj také pohodlně lehnou.Ručník Swim Esse..
455Kč
Bez daně:376Kč
Plážová osuška z mikrovlákna 180 x 90 Hvězdice Plážová osuška z mikrovlákna 180 x 90 Hvězdice
Doprava Zdarma Nedostupné
Plážová osuška z mikrovlákna 180 x 90 HvězdiceSkvělá na celodenní pobyt u vody! Rychleschnoucí plážovou osušku od Swim Essentials s nadčasovým vzorem s mořskými hvězdicemi si zamiluje celá rodina! Dětičky se na ní můžou položit hned, jak vylezou z vody. A díky velikosti 180 x 90 cm se na ní bu..
759Kč
Bez daně:627Kč
Plážový ručník z mikrovlákna 135 x 65 HvězdiceSkvělý na utírání i lenošení u vody!Rychleschnoucí plážový ručník od Swim Essentials s nadčasovým vzorem s mořskými hvězdicemi si děti hned zamilují! Rády se do něj zachumlají hned, jak vylezou z vody. Při velikosti 135 x 65 cm si na něj také pohodl..
455Kč
Bez daně:376Kč
Plážové pončo 65 x 65 cm Proužky žlutý Plážové pončo 65 x 65 cm Proužky žlutý
Doprava Zdarma Nedostupné
Plážové pončo 65 x 65 cm Proužky žlutýSkvělé na usušení i jako ochrana proti chladu! Praktické dětské plážové pončo s kapucí od Swim Essentials s nadčasovým leopardím vzorem ve fialové barvě si děti určitě zamilují! Rády se do něj oblečou hned, jak vylezou z vody. Rychle jim vysuší pokožku a..
759Kč
Bez daně:627Kč
Plážové pončo 65 x 65 cm Leopard fialový Plážové pončo 65 x 65 cm Leopard fialový
Doprava Zdarma
Plážové pončo 65 x 65 cm Leopard fialovýSkvělé na usušení i jako ochrana proti chladu! Praktické dětské plážové pončo s kapucí od Swim Essentials s nadčasovým leopardím vzorem ve fialové barvě si děti určitě zamilují! Rády se do něj oblečou hned, jak vylezou z vody. Rychle jim vysuší pokožku..
759Kč
Bez daně:627Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 177 (15 stránek)