Menu
Your Cart

TAF TOYS

Hudba je nedílnou součástí mnoha Taf Toys hraček.

Cílem designérů hraček Taf Toys je navrhovat inovativní hračky, které rozvíjejí představivost dítěte. Důraz je kladen na výrazné barvy, základní tvary, originální ilustrace a vysokou funkčnost. Díky exkluzivní spolupráci s francouzským ilustrátorem Alainem Crozonem je každá Taf Toys hračka skutečně unikátním dílem. Hudební hračky Taf Toys nabízí různé hudební styly: klasiku, jazz, rock, country a další.

Všechny výrobky jsou vhodné pro všechny fáze emocionálního vývoje dítěte.

Hračky Taf Toys podporují emoční, poznávací a motorický vývoj dítěte především během prvních dvou let života. Protože nic není důležitějšího než bezpečí Vašeho dítěte, Taf Toys vyrábí pouze výrobky nejvyšší kvality za použití špičkových materiálů, se zvláštním důrazem na bezpečnost.
Závěsný králík s aktivitami láká děti ke zkoumání.Hračka v podobě roztomilého králíčka Jenny se snadno zavěsí na postýlku, kočárek, autosedačku apod. Hračka chrastí, šustí a nabízí různorodé textury i kousátko pro zkoumání rukama i ústy dítěte. Rozvíjí jemnou motoriku a smysly dítěte.Hračky Taf..
499Kč
Bez daně:412Kč
Univerzální puzzle pěnová hrací podložka.Extra velká hrací podložka tvořená pěnovými puzzle díly s krásným potiskem motivů ze života na zahradě nabízí pohodlí pro vás i vaše dítě od narození.  Materiál je ohebný, odolný, tlumí nárazy a tepelně izoluje.  Podložka je ideální pro hraní doma i..
999Kč
Bez daně:826Kč
Sada závěsných hraček pro nejmenší do kočárku či na autosedačku.Sadu závěsných plyšových hraček tvoří králičí holčička Jenny, chrastítko ježek Spike a šusticí mrkvička. Jednotlivé závěsné hračky díky plastovému kroužku snadno připevníte např. na autosedačku či kočárek.Hračky pomáhají rozvíjet jednot..
549Kč
Bez daně:454Kč
Sada pro nejmenší Sada pro nejmenší
Nedostupné
Sada hraček Outdoors Kit obsahuje vše, co vám i vašemu dítěti zpříjemní a usnadní čas, který společně trávíte venku.Sadu tvoří velká textilní plena, přebalovací podložka, dva plastové klipy, pouzdro na šidítko v podobě závěsné jahůdky, chrasticí zajíček a oboustranná textilní knížka do kočárku.Testi..
699Kč
Bez daně:578Kč
Unikátní hrací pultík se spoustou aktivit pro hraní i zkoumání je určen k zavěšení na postýlku.Hrací pultík lze používat různými způsoby podle věku dítěte:0–3 měsíce – pultík zavěste vertikálně pro dítě ležící na zádechod 3 měsíců – zavěste horizontálně pro hru na bříšku nebo vseděod 12 měsíců – hra..
959Kč
Bez daně:793Kč
Voděodolná deka ideální pro vaše malé výlety.Měkká a prostorná hrací deka s voděodolnou spodní stranou je ideální pro použití venku. Součástí výrobku je taška s držadlem, do které deku snadno složíte. Snadno složitelná a přenosná.Barevné ilustrace na dece podněcují ke hraní rodiče s dítětem a p..
999Kč
Bez daně:826Kč
Volant do auta Koala Volant do auta Koala
Nedostupné
Ideální hračka pro malé řidiče do auta!Otáčení volantu a řadicí páky a mačkání tlačítek pomáhá vývoji jemné i hrubé motoriky dítěte.Světla a zvuky stimulují rozvoj smyslů dítěte.Hra na opravdové řízení podporuje dětskou představivost. Hrací pultík s volantem snadno zavěsíte za opěrku hlavy před dítě..
899Kč
Bez daně:743Kč
Mějte své dítě na očích během jízdy.Nerozbitné zrcátko do auta, zakřivené pro maximální možný výhled. Snadné, praktické a bezpečné řešení, které udržuje rodiče v klidu během jízdy.Řidič díky němu může ve svém zpětném zrcátku vidět odraz dítěte v autosedačce umístěné na zadním sedadle proti směr..
549Kč
Bez daně:454Kč
Hrací pultík se zavěšenými textilními hračkami a krásnými ilustracemi ze života na zahradě zabaví během jízdy.Připevňuje se před autosedačku proti směru jízdy. Velké zpětné zrcátko umožňuje rodiči dítě sledovat během jízdy.Pultík nabízí ke zkoumání chrasticího králíčka, šusticí řepu a cinkajícího je..
1,090Kč
Bez daně:901Kč
Pultík Zahrada Pultík Zahrada
Nedostupné
Interaktivní hrací pult s hudbou, světýlky a krásnými motivy ze života na zahradě.Nabízí 13 různorodých aktivit pro 3 věková stádia dítěte. Dětem od narození jej s pomocí úchytů zavěsíte na postýlku. Od 3 měsíců pultík pomůže zabavit dítě při hraní na bříšku na hrací dece. Od cca 8 měsíců dítě pultí..
949Kč
Bez daně:784Kč
Plyšová kostka Zahrada Plyšová kostka Zahrada
Nedostupné
Měkká kostka s motivy zahrady pro nejmenší do kočárku, postýlky i na hrací deku.Hračka pro použití na postýlce, kočárku, autosedačce a pod. Množství různých aktivit, překvapivé textury a obrázky pro zábavné hraní a zkoumání. Plastový kroužek pro snadné uchycení, zvuk zvonku, textilní držadla, plasto..
349Kč
Bez daně:288Kč
Textilní knížka Zahrada Textilní knížka Zahrada
Nedostupné
Oboustranná textilní knížka s motivem zahrady pro nejmenší do kočárku, postýlky i na hrací deku.Kniha nabízí dvě strany pro dvě vývojová stadia dítěte:0-3 měsíce: strana a vysoce kontrastními, jednoduchými obrázky v základních barvách, které podněcují rozvoj smyslů a emoční inteligence dítěte.od 3 m..
449Kč
Bez daně:408Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 25 (3 stránek)