Menu
Your Cart

TAF TOYS

Hudební inovativní hračky

Cílem designérů Taf Toys je navrhovat inovativní hračky, které rozvíjejí dětskou představivost. Důraz je kladen na výrazné barvy, základní tvary, originální ilustrace a vysokou funkčnost. Díky exkluzivní spolupráci s francouzským ilustrátorem Alainem Crozonem je každá hračka Taf Toys skutečně jedinečným dílem. Hudební hračky Taf Toys nabízejí různé hudební styly: klasiku, jazz, rock, country a další.

Pro všechna stádia citového vývoje

Hračky Taf Toys podporují emocionální, kognitivní a motorický vývoj dítěte, zejména během prvních dvou let života. Protože nic není důležitější než bezpečnost vašeho dítěte, vyrábí Taf Toys pouze výrobky nejvyšší kvality z nejkvalitnějších materiálů, přičemž zvláštní důraz klade na bezpečnost.
Hudební Koala zabaví dítě doma i na cestách a pomáhá rozvíjet jednotlivé smysly dítěte.Závěsná hračka v podobě koaly zaujme dítě barvami, magickými melodiemi a barevnými světýlky. Hudbu se světýlkem dítě samo aktivuje zatáhnutím za kousátko. Hračka hraje tři veselé melodie a uklidňující zvuky v celk..
399Kč
Bez daně:330Kč
Hudební Měsíček zabaví dítě doma i na cestách a pomáhá rozvíjet jednotlivé smysly dítěte.Závěsná hračka v podobě měsíčku zaujme dítě barvami, magickými melodiemi a barevnými světýlky. Hudbu se světýlkem dítě samo aktivuje zatáhnutím za kousátko. Hračka hraje tři veselé melodie a uklidňující zvuky v ..
399Kč
Bez daně:330Kč
Závěsná hračka pro použití na postýlce, kočárku, autosedačce apod. Závěsná hračka - Severní pól je skvělým doplňkem do dětského pokoje. Tato hračka je navržena tak, aby zaujala a bavila děti různého věku. S jejím barevným a atraktivním designem přináší do prostoru radost a zábavu. Severní pó..
399Kč
Bez daně:330Kč
Chrastítko tvoří měkká plyšová hračka ve tvaru koaly a průhledný plastový kroužek naplněný barevnými korálky.Chrastítko Koala je zábavný a interaktivní hračka pro děti, která je navržena tak, aby podporovala jejich vývoj a zábavu zároveň. Měsíček je barevně atraktivní a má příjemný zvuk, který přita..
179Kč
Bez daně:148Kč
Chrastítko tvoří měkká plyšová hračka ve tvaru měsíčku a průhledný plastový kroužek naplněný barevnými korálky.Chrastítko Měsíček je zábavný a interaktivní hračka pro děti, která je navržena tak, aby podporovala jejich vývoj a zábavu zároveň. Měsíček je barevně atraktivní a má příjemný zvuk, který p..
179Kč
Bez daně:148Kč
Hrací pult Zahrada Hrací pult Zahrada
-25 %
Hrací pultík se spoustou aktivit určený pro děti od 18 měsíců.Originální hrací pult nabízí množství různorodých aktivit, mezi kterými najdete zip, velký knoflík, suché zipy tkaničky, přezku, poutko a mnoho dalšího. Zapínáním a rozepínáním si děti procvičují jemnou motoriku i koordinaci oko-ruka.Pult..
337Kč 449Kč
Bez daně:278Kč
Hrací pultík do auta Taf Toys s hudbou a světélky zabaví vaše miminko na cestách autem a zajistí vám klid při řízení.Pultík se připevňuje na sedadlo nad autosedačku proti směru jízdy.Hudbu i světýlka dítě aktivuje kopáním svých nožiček do spodní části pultíku.Dítě se tak učí příčině a následku a roz..
849Kč
Bez daně:702Kč
Noční světýlko s hudbou a přírodními zvuky pomáhá zklidnění dítě při usínání v postýlce.Zvukový senzor aktivuje hudbu i světlo když dítě začne plakat a pomáhá tak dítěti znovu usnout, když se v noci probudí.Po 30 minutách uklidňujících melodií a přírodních zvuků se světýlko s hudbou automaticky přep..
549Kč
Bez daně:454Kč
Knížka s aktivitami My 1st Busy Book Knížka s aktivitami My 1st Busy Book
Nedostupné
Jedinečná textilní knížka s krásnými ilustracemi nabízí dvanáct různých aktivit včetně zipů, přezek, tkaniček, knoflíků apod. Hraním s touto knížkou batole získává dovednosti, které mu např. usnadní samostatné oblékání a obouvání. Knížku využijete i pro učení dítěte barvám a prvním číslům...
479Kč
Bez daně:479Kč
Závěsný králík s aktivitami láká děti ke zkoumání.Hračka v podobě roztomilého králíčka Jenny se snadno zavěsí na postýlku, kočárek, autosedačku apod. Hračka chrastí, šustí a nabízí různorodé textury i kousátko pro zkoumání rukama i ústy dítěte. Rozvíjí jemnou motoriku a smysly dítěte.Hračky Taf..
499Kč
Bez daně:412Kč
Hrací podložka Zahrada Hrací podložka Zahrada
Nedostupné
Univerzální puzzle pěnová hrací podložka.Extra velká hrací podložka tvořená pěnovými puzzle díly s krásným potiskem motivů ze života na zahradě nabízí pohodlí pro vás i vaše dítě od narození.  Materiál je ohebný, odolný, tlumí nárazy a tepelně izoluje.  Podložka je ideální pro hraní doma i..
999Kč
Bez daně:826Kč
Sada závěsných hraček pro nejmenší do kočárku či na autosedačku.Sadu závěsných plyšových hraček tvoří králičí holčička Jenny, chrastítko ježek Spike a šusticí mrkvička. Jednotlivé závěsné hračky díky plastovému kroužku snadno připevníte např. na autosedačku či kočárek.Hračky pomáhají rozvíjet jednot..
549Kč
Bez daně:454Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 24 (2 stránek)