Menu
Your Cart

TAF TOYS

Hudba je nedílnou součástí mnoha Taf Toys hraček.

Cílem designérů hraček Taf Toys je navrhovat inovativní hračky, které rozvíjejí představivost dítěte. Důraz je kladen na výrazné barvy, základní tvary, originální ilustrace a vysokou funkčnost. Díky exkluzivní spolupráci s francouzským ilustrátorem Alainem Crozonem je každá Taf Toys hračka skutečně unikátním dílem. Hudební hračky Taf Toys nabízí různé hudební styly: klasiku, jazz, rock, country a další.

Všechny výrobky jsou vhodné pro všechny fáze emocionálního vývoje dítěte.

Hračky Taf Toys podporují emoční, poznávací a motorický vývoj dítěte především během prvních dvou let života. Protože nic není důležitějšího než bezpečí Vašeho dítěte, Taf Toys vyrábí pouze výrobky nejvyšší kvality za použití špičkových materiálů, se zvláštním důrazem na bezpečnost.
Magic Box Magic Box
Nedostupné
Magic Box obsahuje vše, s čím si malé děti rády hrají!V kouzelné krabici najdou míčky, šátky a oboustranné kulaté kartičky s obrázky. Šátky je zábavné z krabice vytahovat, kartičkami zase krmit věčně hladového medvídka na boku krabice. Míčky se po vhození do otvoru na krabici vykutálí otvorem z boku..
599Kč
Bez daně:495Kč
Sada hraček Hello Baby Sada hraček Hello Baby
Nedostupné
Skvělá sada plná hraček pro novorozence.Polštářek z měkkého, příjemného materiálu je speciálně navržen, aby podporoval hraní dítěte na bříšku. Sada vysoce kontrastních obrázků a bezpečného zrcadla se dvěma stojany je také určena k postavení před dítě v poloze na bříšku. Množství obrázků, které sada ..
699Kč
Bez daně:578Kč
Textilní knížka ve tvaru stolního kalendáře je ideální pro dítě při hře na bříšku.Neodolatelné vysoce kontrastní obrázky a bezpečné velké zrcadlo upoutají pozornost dítěte a pomáhají tak zabavit dítě při hře na bříšku.Zrcadlo pomáhá dítěti učit se a podněcuje rozvoj zraku a komunikačních dovedností...
518Kč
Bez daně:471Kč
Oboustranná textilní knížka pro nejmenší do kočárku, postýlky i na hrací deku.Kniha nabízí dvě strany s bezpečným zrcadlem a vysoce kontrastními obrázky v základních barvách, které podněcují rozvoj smyslů a emoční inteligence dítěte.Při zkoumání rukama stránky šustí, potěší i odnímatelný roztomilý m..
490Kč
Bez daně:445Kč
Karty pro hru na bříšku Karty pro hru na bříšku
Nedostupné
Kartičky se stojánkem poutají dětskou pozornost.Unikátní sada obrázků se dvěma stojany zabaví vaše dítě a zároveň rozvíjí jeho zrak a jemné motorické dovednosti již od útlého dětství. Díky stojánkům obrázky můžete postavit před dítě v poloze na bříšku. Množství obrázků, které sada nabízí, umožňuje r..
348Kč
Bez daně:288Kč
Textilní knížka pro nejmenší dětičky.Oboustranná textilní knížka pro nejmenší je určena do kočárku, postýlky i na hrací deku.Knížka je praktická a přenosná.Kniha nabízí dvě strany pro dvě vývojová stadia dítěte:0-3 měsíce: strana s bezpečným zrcátkem a vysoce kontrastními obrázky v základních barvác..
446Kč
Bez daně:405Kč
Podložka Savana Podložka Savana
Nedostupné
Univerzální pěnová hrací podložka.Extra velká, oboustranná pěnová hrací deka vyniká svou univerzálností a pohodlím pro vás i vaše dítě od narození.rozměr 150 x 200 cm s možností složení do kompaktního rozměru pro přenášení i skladováníměkké provedení s voděodolným povrchem pro použití doma i venkuob..
1,189Kč
Bez daně:983Kč
Box s šátky Box s šátky
Nedostupné
Box s různobarevnými šátky.Originální box s otvorem naplněn textilními šátky zajistí dítěti zábavu na dlouhé hodiny a zároveň podpoří rozvoj jeho smyslů i jemné motoriky.Šátky mají různou texturu, potisk a barvu. Jejich vkládání a vytahování z boxu procvičuje jemnou motoriku.Box obsahuje 10 šátků: 8..
599Kč
Bez daně:495Kč
Sada kostek a míčků pro pro nejmenší dětičky.Variabilní sada kostek a míčků zabaví vaše dítě při hře na bříšku, v sedě i ve stoje a bude vás lákat i ke společné hře s dítětem.při hře na bříšku může dítě vkládat míček do otvoru v některé z kostektři míčky s různou texturou při stisknutí jemně pískají..
599Kč
Bez daně:495Kč
Textilní knížka pro nejmenší dětičky.Textilní knížka s otáčecími šuštiacimi stránkami ve tvaru stolního kalendáře nabízí množství neodolatelných obrázků s různorodými texturami, bezpečným zrcátkem, a pod. Ideální je postavit knížku před děťátko během polohy a hry na bříšku (kniha děťátko motivuje zv..
499Kč
Bez daně:454Kč
Látková knížka s aktivitami.Textilní knížka s krásnými obrázky medvídka Paula ve vysoce kontrastních barvách pomáhá rozvíjet zrak i ostatní smysly a jemnou motoriku dítěte. Jednotlivé stránky po stlačení jemně šustí a nabízejí dítěti různorodé aktivity a textury pro zkoumání.Knížka pomáhá rozvíjet s..
290Kč
Bez daně:264Kč
Knížka s aktivitami Where is Joey Knížka s aktivitami Where is Joey
Nedostupné
Látková knížka s aktivitami.Textilní knížka s krásnými obrázky koaly Joeyho a jeho maminky Kimmi ve vysoce kontrastních barvách pomáhá rozvíjet zrak i ostatní smysly a jemnou motoriku dítěte. Jednotlivé stránky po stlačení jemně šustí a nabízejí dítěti různorodé aktivity a textury pro zkoumání.Knížk..
290Kč
Bez daně:264Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 16 (2 stránek)