Menu
Your Cart

TAF TOYS

Hudební inovativní hračky

Cílem designérů Taf Toys je navrhovat inovativní hračky, které rozvíjejí dětskou představivost. Důraz je kladen na výrazné barvy, základní tvary, originální ilustrace a vysokou funkčnost. Díky exkluzivní spolupráci s francouzským ilustrátorem Alainem Crozonem je každá hračka Taf Toys skutečně jedinečným dílem. Hudební hračky Taf Toys nabízejí různé hudební styly: klasiku, jazz, rock, country a další.

Pro všechna stádia citového vývoje

Hračky Taf Toys podporují emocionální, kognitivní a motorický vývoj dítěte, zejména během prvních dvou let života. Protože nic není důležitější než bezpečnost vašeho dítěte, vyrábí Taf Toys pouze výrobky nejvyšší kvality z nejkvalitnějších materiálů, přičemž zvláštní důraz klade na bezpečnost.
Puzzle Vkládací tvary pro nejmenšíDěťátko se naučí barvy, tvary a rozvíjí jemnou motorikuVkládací puzzle různých tvarů s úchyty a výměnným pozadím v otvorech pomáhá učit dítě barvy, zvířátka, ovoce i počítání a rozvíjí jeho jemnou motoriku. Úchyty jednotlivých dílků mají různý tvar, takže vyžadují r..
529Kč
Bez daně:437Kč
Hrací deka outdoorová XL Hrací deka outdoorová XL
Doprava Zdarma Nedostupné
Hrací deka outdoorová XLHrací deka se stane oblíbeným místem vašich dětíMěkká, extra velká hrací deka s voděodolnou spodní stranou je ideální pro použití venku. Deka nabízí dostatek prostoru pro rodinný piknik i pro hraní rodičů s dítětem. K přenášení se deka snadno složí do tvaru tašky s držadlem.R..
919Kč
Bez daně:760Kč
Hudební KoalaHudební Koala zabaví dítě doma i na cestách a pomáhá rozvíjet jednotlivé smysly dítěte.Závěsná hračka v podobě koaly zaujme dítě barvami, magickými melodiemi a barevnými světýlky. Hudbu se světýlkem dítě samo aktivuje zatáhnutím za kousátko. Hračka hraje tři veselé melodie a uklidňující..
348Kč
Bez daně:288Kč
Hudební MěsíčekHudební Měsíček zabaví dítě doma i na cestách a pomáhá rozvíjet jednotlivé smysly dítěte.Závěsná hračka v podobě měsíčku zaujme dítě barvami, magickými melodiemi a barevnými světýlky. Hudbu se světýlkem dítě samo aktivuje zatáhnutím za kousátko. Hračka hraje tři veselé melodie a uklid..
399Kč
Bez daně:330Kč
Závěsná hračka - Severní pólZávěsná hračka pro použití na postýlce, kočárku, autosedačce apod. Závěsná hračka - Severní pól je skvělým doplňkem do dětského pokoje. Tato hračka je navržena tak, aby zaujala a bavila děti různého věku. S jejím barevným a atraktivním designem přináší do prostoru ra..
399Kč
Bez daně:330Kč
Chrastítko KoalaChrastítko tvoří měkká plyšová hračka ve tvaru koaly a průhledný plastový kroužek naplněný barevnými korálky.Chrastítko Koala je zábavný a interaktivní hračka pro děti, která je navržena tak, aby podporovala jejich vývoj a zábavu zároveň. Měsíček je barevně atraktivní a má příjemný z..
179Kč
Bez daně:148Kč
Chrastítko MěsíčekChrastítko tvoří měkká plyšová hračka ve tvaru měsíčku a průhledný plastový kroužek naplněný barevnými korálky.Chrastítko Měsíček je zábavný a interaktivní hračka pro děti, která je navržena tak, aby podporovala jejich vývoj a zábavu zároveň. Měsíček je barevně atraktivní a má příj..
125Kč 179Kč
Bez daně:104Kč
Hrací pult ZahradaHrací pultík se spoustou aktivit určený pro děti od 18 měsíců.Originální hrací pult nabízí množství různorodých aktivit, mezi kterými najdete zip, velký knoflík, suché zipy tkaničky, přezku, poutko a mnoho dalšího. Zapínáním a rozepínáním si děti procvičují jemnou motoriku i koordi..
478Kč
Bez daně:395Kč
Hrací pult do auta Zajíc Hrací pult do auta Zajíc
Doprava Zdarma
Hrací pult do auta ZajícHrací pultík do auta Taf Toys s hudbou a světélky zabaví vaše miminko na cestách autem a zajistí vám klid při řízení.Pultík se připevňuje na sedadlo nad autosedačku proti směru jízdy.Hudbu i světýlka dítě aktivuje kopáním svých nožiček do spodní části pultíku.Dítě se tak učí ..
839Kč
Bez daně:693Kč
Noční světlo se zvuky ZajícNoční světýlko s hudbou a přírodními zvuky pomáhá zklidnění dítě při usínání v postýlce.Zvukový senzor aktivuje hudbu i světlo když dítě začne plakat a pomáhá tak dítěti znovu usnout, když se v noci probudí.Po 30 minutách uklidňujících melodií a přírodních zvuků se světýlk..
578Kč
Bez daně:478Kč
Knížka s aktivitami My 1st Busy Book Knížka s aktivitami My 1st Busy Book
-23 % Nedostupné
Knížka s aktivitami My 1st Busy BookJedinečná textilní knížka s krásnými ilustracemi nabízí dvanáct různých aktivit včetně zipů, přezek, tkaniček, knoflíků apod. Hraním s touto knížkou batole získává dovednosti, které mu např. usnadní samostatné oblékání a obouvání. Knížku využijete i pro ..
438Kč 569Kč
Bez daně:362Kč
Chrastítko Králík s aktivitamiZávěsný králík s aktivitami láká děti ke zkoumání.Hračka v podobě roztomilého králíčka Jenny se snadno zavěsí na postýlku, kočárek, autosedačku apod. Hračka chrastí, šustí a nabízí různorodé textury i kousátko pro zkoumání rukama i ústy dítěte. Rozvíjí jemnou motor..
499Kč
Bez daně:412Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 29 (3 stránek)