Menu
Your Cart

6 - 7 let

6 - 7 let

Zabavit malého prvňáčka, to už není jen tak. Zajímají je jiné, originální hračky pro školáky, které rozvíjejí logické myšlení, přibližují se světu dospělých a připomínají lákavý svět technologií. Určitě je tak zaujmou hlavolamy pro děti, dřevěný notebook, náramkové hodinky nebo dřevěná logická hra Tetris. Společně můžete také začít hrát sofistikovanější společenské hry z naší nabídky.

Prvňáčkům u nás také vyberete dokonalou školní výbavu: školní aktovky, penály, psací pomůcky Stabilo, peněženky, sportovní pytle. Vše vybíráme tak, aby to bylo krásné, ale i kvalitní a bezpečné pro děti.

Dětem od 6 do 7 let už můžete číst světoznámé knihy pro děti, jako je Pipi, dlouhá punčocha, Malý princ, ale ocení i České pověsti či různé encyklopedie a naučné knihy pro děti. Pro své začínající čtenáře u nás také najdete knihy na první čtení: malované čtení s obrázky v textu, knihy psané tzv. genetickou metodou a další. Samozřejmostí je také spousta nálepkových a pracovních sešitů pro školáky.

Nejprodávanějši v kategorii 6 - 7 let

Silikonová taška na fotoaparát ZajíčekRoztomilá taška pro malé cestovateleSilikonová taška s designem zajíčka pro bezpečné přenášení fotoaparátu či vysílaček. Je vyrobena z prémiového silikonového materiálu, který zajišťuje odolnost obsahu tašky. Její měkká, ale robustní konstrukce chrání před poškr..
545Kč
Bez daně:450Kč
Silikonová taška na fotoaparát MedvědRoztomilá taška pro malé cestovateleSilikonová taška s designem medvěda pro bezpečné přenášení fotoaparátu či vysílaček. Je vyrobena z prémiového silikonového materiálu, který zajišťuje odolnost obsahu tašky. Její měkká, ale robustní konstrukce chrání před poškrá..
545Kč
Bez daně:450Kč
Silikonová taška na fotoaparát LiškaRoztomilá taška pro malé cestovateleSilikonová taška s designem lišky pro bezpečné přenášení fotoaparátu či vysílaček. Je vyrobena z prémiového silikonového materiálu, který zajišťuje odolnost obsahu tašky. Její měkká, ale robustní konstrukce chrání před poškrábán..
545Kč
Bez daně:450Kč
Silikonová taška na fotoaparát JednorožecRoztomilá taška pro malé cestovateleSilikonová taška s designem jednorožce pro bezpečné přenášení fotoaparátu či vysílaček. Je vyrobena z prémiového silikonového materiálu, který zajišťuje odolnost obsahu tašky. Její měkká, ale robustní konstrukce chrání před..
545Kč
Bez daně:450Kč
Papírové role 3ksNáhradní papírové role do fotoaparátu Zoo PrintKvalitní papír hraje klíčovou roli při zachycení živých a krásných okamžiků. Papírové role jsou speciálně navrženy pro instantní fotoaparáty značky Zoofamily. Součástí balení jsou 3 papírové role, na které můžete vytisknout přibližně 22..
225Kč
Bez daně:186Kč
Nalepovací papírové role 3ksNalepovací papírové role do fotoaparátu Zoo PrintOproti klasickým papírovým rolkám jsou tyto role nalepovací. Fotku klasicky vytisknete a po odlepení zadní strany si děti mohou fotografie nalepit například do svého deníčku, alba nebo na jakékoli jiné místo. Nalepovací pap..
245Kč
Bez daně:202Kč
Dětský instantní fotoaparát Zoo Print Medvěd Dětský instantní fotoaparát Zoo Print Medvěd
Novinka Doprava Zdarma
Dětský instantní fotoaparát Zoo Print MedvědVytiskněte si své veselé záběryObjevte kouzlo instatních fotoaparátů od Zoofamily, ze kterých si umíte své fotky i vytisknout. Fotoaparát v roztomilém designu medvěda nabízí kvalitní fotografie i videa. Je vhodný pro děti od 5 let, které touží své vzpomínk..
2,995Kč
Bez daně:2,475Kč
Dětský instantní fotoaparát Zoo Print Liška Dětský instantní fotoaparát Zoo Print Liška
Novinka Doprava Zdarma
Dětský instantní fotoaparát Zoo Print LiškaVytiskněte si své veselé záběryObjevte kouzlo instatních fotoaparátů od Zoofamily, ze kterých si umíte své fotky i vytisknout. Fotoaparát v roztomilém designu lišky nabízí kvalitní fotografie i videa. Je vhodný pro děti od 5 let, které touží své vzpomínky n..
2,995Kč
Bez daně:2,475Kč
Dětský instantní fotoaparát Zoo Print Jednorožec Dětský instantní fotoaparát Zoo Print Jednorožec
Novinka Doprava Zdarma
Dětský instantní fotoaparát Zoo Print JednorožecVytiskněte si své veselé záběryObjevte kouzlo instatních fotoaparátů od Zoofamily, ze kterých si umíte své fotky i vytisknout. Fotoaparát v roztomilém designu jednorožce nabízí kvalitní fotografie i videa. Je vhodný pro děti od 5 let, které touží své v..
2,995Kč
Bez daně:2,475Kč
Dětský instantní fotoaparát Zoo Print Dinosaurus Dětský instantní fotoaparát Zoo Print Dinosaurus
Novinka Doprava Zdarma
Dětský instantní fotoaparát Zoo Print DinosaurusVytiskněte si své veselé záběryObjevte kouzlo instatních fotoaparátů od Zoofamily, ze kterých si umíte své fotky i vytisknout. Fotoaparát v roztomilém designu dinosaura nabízí kvalitní fotografie i videa. Je vhodný pro děti od 5 let, které touží své vz..
2,995Kč
Bez daně:2,475Kč
Dětský digitální fotoaparát Urban Zoo Medvěd Dětský digitální fotoaparát Urban Zoo Medvěd
Novinka Doprava Zdarma
Dětský digitální fotoaparát Urban Zoo MedvědDětský fotoaparát se selfie kamerouTento rozkošný fotoaparát je ideální pro větší fotografy ve věku od 5 let. Fotoaparát nabízí špičkové fotografické možnosti pro všechny děti, které rádi zachycují každodenní momenty v úžasných detailech. Kromě fotografová..
2,370Kč
Bez daně:1,959Kč
Dětský digitální fotoaparát Urban Zoo Liška Dětský digitální fotoaparát Urban Zoo Liška
Novinka Doprava Zdarma
Dětský digitální fotoaparát Urban Zoo LiškaDětský fotoaparát se selfie kamerouTento rozkošný fotoaparát je ideální pro větší fotografy ve věku od 5 let. Fotoaparát nabízí špičkové fotografické možnosti pro všechny děti, které rádi zachycují každodenní momenty v úžasných detailech. Kromě fotografován..
2,370Kč
Bez daně:1,959Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 910 (76 stránek)