Menu
Your Cart

TOLO

Odolné hračky s ergonomickým designem

Hlavním cílem výrobce Tolo Toys je vytváření hraček, které nejen baví děti, ale také podporují jejich růst a rozvoj v různých oblastech, včetně jemné motoriky, kognitivních schopností a sociálních interakcí. Hračky od Tolo jsou známé pro svůj jednoduchý a ergonomický design, který je přizpůsoben malým ručičkám a zvědavým myslím dětí. Výrobky jsou navrženy a vyrobeny s důrazem na bezpečnost a kvalitu materiálů, což je pro nás, rodiče, velmi důležitý aspekt při výběru hraček pro své děti.

Vyrobeno z kompostovatelného BIO plastu

Při výběru hračky pro milované dítě je uklidňující vědět, že nejenže dáváte do rukou tu nejlepší kvalitu a design, ale také, že produkt pochází z udržitelných zdrojů. Společnost Tolo Toys je držitelem certifikátu ICTI pro sociální a environmentální odpovědnost. Svou nejnovější produktovou řadu hraček Tolo BIO vyrábí z kompostovatelného BIO plastu z pšenice, aby byly hračky bezpečné pro nejmenší dětičky, které často zkoumají předměty ústy.

Zatloukačka Aktivity pultík (BIO) Zatloukačka Aktivity pultík (BIO)
Doprava Zdarma
Zatloukačka Aktivity pultík (BIO)Zatloukačka probouzí v dětech zvědavost Zatloukačka Aktivity pultík pro třídění tvarů obsahuje 6 různých tvarů s jedinečnými zvuky chrastítek, které se vkládají do otvorů na pultíku. Dítě se tak učí rozeznávat tvary a barvy a rozvíjí jemnou motoriku. Součástí je i k..
672Kč
Bez daně:555Kč
Zábavné magnetické rybičky (BIO) Zábavné magnetické rybičky (BIO)
Doprava Zdarma
Zábavné magnetické rybičky (BIO)Proměňte koupání na dobrodružné rybaření Zábavné magnetické rybičky jsou ideální hračka do vany, která dětem přinese hodiny zábavy a zároveň jim pomůže s rozvojem důležitých dovedností. Sada obsahuje rybářskou udici s navijákem, 3 barevné rybičky s magnetickým úchyte..
600Kč
Bez daně:496Kč
Vyskakovací dinosauři (BIO) Vyskakovací dinosauři (BIO)
Doprava Zdarma
Vyskakovací dinosauři (BIO)Zábavná a edukativní hračkaVkládačka POP UP Vyskakovací dinosauři je vhodná pro rozvoj jemné motoriky a učení kauzality, zvýšení ohebnosti prstů a rukou dětí. Po stisku tlačítka vyskočí dinosaurus ze skořápky vajíčka. Děťátko se při tom učí rozlišovat barvy, tvary tlačítek..
840Kč
Bez daně:694Kč
Vkládačka Koule (BIO)Zábavná a edukativní hračka Hračka Koule s vkládacími tvary je vyrobena z kvalitního bio plastu a je pestrobarevná, aby upoutala pozornost dětí. Obsahuje různé geometrické tvary, které děti musí vložit do správných otvorů. Vkládání tvarů do otvorů pomáhá dětem rozvíjet jemnou m..
528Kč
Bez daně:436Kč
Vkládačka Čajová konvice (BIO) Vkládačka Čajová konvice (BIO)
Doprava Zdarma
Vkládačka Čajová konvice (BIO)Hračka pro zábavné učení nejmenších Vkládačka Čajová konvice slouží jako klasická hračka na vkládání tvarů, ale také jako realistická čajová konvice. Souprava obsahuje 4 mini šálky, které se vkládají do otvorů v konvici podle tvaru a barvy. Víko konvice se snadno odním..
720Kč
Bez daně:595Kč
Vkládačka Aktivity roller (BIO)Zábavná a edukativní hračka Vkládačka Aktivity roller pro třídění tvarů je skvělá hračka, která překvapí svojí víceúčelovostí. Děti vkládají různé tvary do správných otvorů a pak mohou rollerem zatřást nebo ho kutálet po zemi, což vydává příjemný chrastivý zvuk. Potom..
504Kč 672Kč
Bez daně:416Kč
Vkládačka Aktivity pokladnička (BIO) Vkládačka Aktivity pokladnička (BIO)
Doprava Zdarma -25 %
Vkládačka Aktivity pokladnička (BIO)Hračka pro rozvoj jemné motoriky a koordinace Vkládačka Aktivity pokladnička na vkládaní tvarů, jejíž součástí je páka na tahání, kolo na otáčení a velká rukojeť na přenášení, rozvíjí jemnou motoriku, koordinaci oko-ruka a kognitivní schopnosti děťátka. Hračka ob..
810Kč 1,080Kč
Bez daně:669Kč
Tolo Závodní autíčkoAutíčko se snadným ovládáním Tolo Závodní autíčko je barevná a veselá hračka, která se jednoduše ovládá. Koly i hlavou závodníka lze otáčet, což trénuje zručnost děťátka a rozvíjí motoriku. Hračka je vyrobena z materiálu bezpečného pro vkládání do úst při prořezávání zoubků. BI..
216Kč
Bez daně:178Kč
Tolo Sportovní autíčkoAutíčko s pohyblivými koly Tolo Sportovní autíčko je barevná a veselá hračka, která se snadno ovládá. Koly i hlavou řidiče lze otáčet, což trénuje zručnost děťátka a rozvíjí motoriku. Hračka je vyrobena z materiálu bezpečného pro vkládání do úst při prořezávání zoubků. BIO hr..
216Kč
Bez daně:178Kč
Tolo SanitkaAutíčko pro nejmenší Tolo Sanitka je barevná hračka, která se snadno ovládá. Koly i hlavou řidiče lze otáčet, což trénuje zručnost děťátka a rozvíjí motoriku. Hračka je vyrobena z materiálu bezpečného pro vkládání do úst při prořezávání zoubků. 7BIO materiál z pšeniceVšechny produkty zn..
216Kč
Bez daně:178Kč
Tolo Policejní autoPolicejní vůz s policistou řidičem Tolo Policejní auto je barevná a veselá hračka, která se jednoduše ovládá. Koly i hlavou řidiče lze otáčet, což trénuje zručnost děťátka a rozvíjí motoriku. Hračka je vyrobena z materiálu bezpečného pro vkládání do úst při prořezávání zoubků. B..
216Kč
Bez daně:178Kč
Tolo Motorka SidecarŘidič se spolujezdcem děti zabaví Tolo Motorka Sidecar je barevná a veselá hračka, která se snadno ovládá. Koly i hlavami jezdců lze otáčet, což trénuje zručnost děťátka a rozvíjí motoriku. Hračka je vyrobena z materiálu bezpečného pro vkládání do úst při prořezávání zoubků. BI..
216Kč
Bez daně:178Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 28 (3 stránek)