Menu
Your Cart

Tookyland

Kreativní a tvůrčí potřeby

Produkty Tookyland jsou vyrobeny s cílem skloubit dovednosti ze skutečného života s budováním jemných motorických dovedností, zlepšováním kreativity a rozvíjením představivosti a zároveň vyčarovat úsměv na tváři každého dítěte.

Všechny výrobku jsou ekologické

Tookyland byl založen se snem vytvořit co nejlepší kreativní zábavu. Hledají originální způsoby výroby nadčasových a odolných produktů, které rozveselí a zároveň vzdělají vaše dítě. Všechny výrobku jsou ekologické a splňují nejpřísnější mezinárodní normy bezpečnosti dětské zábavy.
Barvy na obličej 10ksNa karneval pouze s barvami na obličejBarvy na obličej potěší každé dítě. Jsou ideální pro karnevaly, narozeniny a jiné dětské oslavy a setkání. Váš prcek se díky nim rychle a jednoduše promění ve svého oblíbeného hrdinu nebo zvířátko. Barvy se na obličej snadno nanášejí a smýva..
325Kč
Bez daně:269Kč
Barvy v tubě s Maxi omalovánkouBarvy stvořené pro nejmenšíBarvy v tubě s pěnovým aplikátorem od Tookyland jsou skvělé pro tečkování. Dot Painting pro nejmenší děti, které teprve začínají s tvořením. Plochým pěnovým hrotem odtlačují na papír barevné tečky. Přiloží tubu na papír, zatlačí a tečka je na..
525Kč
Bez daně:434Kč
Kouzelné pastelky s omalovánkamiSada pastelek na kreslení, malování i skloPraktická kreativní sada s pastelkami pro nejmenší od Tookyland umožní malým dětem kreslit, vybarvovat, jsou skvělé jako barvy na sklo či na tělo. Pastelky skvěle padnou do malé ručičky. Tlustá tuha se téměř neláme, sytě ..
145Kč 290Kč
Bez daně:120Kč
Silikonové samolepky Město Silikonové samolepky Město
Nedostupné
Silikonové samolepky MěstoKompaktní kreativní sada na cesty i na domaSada silikonových samolepek Tookyland přenese děti do města plného zvířátek. Děti mají k dispozici rozkládací oboustranný podklad v podobě města a arch 33 znovupoužitelných samolepek se zvířátky a dopravními prostředky. Ty je možné..
220Kč
Bez daně:182Kč
Silikonové samolepky Supermarket Silikonové samolepky Supermarket
Nedostupné
Silikonové samolepky SupermarketKompaktní kreativní sada na cesty i na domaSada silikonových samolepek Tookyland přenese děti do supermarketu plného zvířátek. Děti mají k dispozici rozkládací oboustranný podklad v podobě obchodu a arch 41 znovupoužitelných samolepek se zvířátky a potravinami. Ty je ..
220Kč
Bez daně:182Kč
Maxi omalovánka v roli 6 m ZvířataVymaluj si svět plný zvířátek!Velkoformátová omalovánka v roli od Tookyland dlouhá téměř 6 m a vysoká 28 cm děti provede hustým lesem s nejrůznějšími zvířaty. Malí umělci si vymalují medvěda, papouška, motáýlka, opici a další zvířecí obyvatele. Velkoformátová omalov..
161Kč 268Kč
Bez daně:161Kč
Maxi omalovánka v roli 6 m PohádkaVymaluj si pohádkový svět!Velkoformátová omalovánka v roli od Tookyland dlouhá téměř 6 m a vysoká 28 cm děti provede snovým pohádkovým světem. Malí umělci si vymalují různá zvířátka, stromy, vílu, najdou cestu bludištěm ke kouzelnému zámku. Velkoformátová omalovánka..
268Kč
Bez daně:268Kč
Barvy v tubě Smývatelné 8 ks s omalovánkami Barvy v tubě Smývatelné 8 ks s omalovánkami
Doprava Zdarma Na cestě
Barvy v tubě Smývatelné 8 ks s omalovánkamiBezpečné barvy pro nejmenšíBarvy v tubě s pěnovým aplikátorem od Tookyland jsou skvělé na tečkování, tzv. Dot Painting pro nejmenší děti, které teprve začínají s tvořením. Plochým pěnovým hrotem otiskují na papír barevné puntíky. Přiloží tubu na papír, zatl..
629Kč
Bez daně:520Kč
Barvy v tubě Smývatelné 6 ks s omalovánkami Barvy v tubě Smývatelné 6 ks s omalovánkami
Nedostupné
Barvy v tubě Smývatelné 6 ks s omalovánkamiBezpečné barvy pro nejmenšíBarvy v tubě s pěnovým aplikátorem od Tookyland jsou skvělé na tečkování, tzv. Dot Painting pro nejmenší děti, které teprve začínají s tvořením. Plochým pěnovým hrotem otiskují na papír barevné puntíky. Přiloží tubu na papír, zatl..
515Kč
Bez daně:426Kč
Fixy pro nejmenší Smývatelné 12 ksIdeální pro první kreslení s fixamiTlusté smývatelné fixy pro nejmenší od Tookyland mají 12 nádherných sytých barev a dětem se s nimi bude krásně kreslit. Velký hrot má oblý tvar, díky kterému jsou vhodné pro úplné začátečníky. Barva se nerozmazává a nepro..
185Kč 309Kč
Bez daně:153Kč
Fixy Smývatelné 12 ksIdeální fixy pro menší dětiSmývatelné fixy pro děti od Tookyland mají 12 nádherných sytých barev a dětem se s nimi bude krásně kreslit. Hrot má kuželovitý tvar, díky kterému je možné kreslit tlusté i tenké čáry. Kreslení tak děti hned víc baví a motivuje je k další kreativní čin..
177Kč 295Kč
Bez daně:146Kč
Křídové fixy 6 barevJednoduché kreslení na tabuli bez prachuKonečně bude mít vaše dítě radost z kreslení křídami v interiéru. Křídové fixy od Tookyland v 6 sytých barvách krásné kreslí nejen na tabuli, ale také na skleněný povrch. Nezanechávají žádný prach a jednoduše se z povrchu zase smyjí. S teku..
309Kč
Bez daně:255Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 78 (7 stránek)