Menu
Your Cart

Tookyland

Nechte se doprovázet světem kreativity a zábavy.

Produkty Tookyland jsou vyrobeny s cílem skloubit dovednosti ze skutečného života s budováním jemných motorických dovedností, zlepšováním kreativity a rozvíjením představivosti a zároveň vyčarovat úsměv na tváři každého dítěte.

Všechny výrobku jsou ekologické a splňují nejpřísnější mezinárodní normy bezpečnosti dětské zábavy.

Tookyland byl založen se snem vytvořit co nejlepší kreativní zábavu. Hledají originální způsoby výroby nadčasových a odolných produktů, které rozveselí a zároveň vzdělají vaše dítě.
Interaktivní čtení před spanímPromítací baterka s bohatou výbavou od Tookyland vám umožní zahrát dětem před spaním dokonalé divadlo a zpestřit si tak večerní čtení. Součástí sady je totiž i knížka s příběhem, díky které si můžete vyprávět pohádky a zároveň si je pouštět díky baterce a diskům na stěn..
399Kč
Bez daně:330Kč
Sada pastelek pro umělceTrojhranné pastelky s ořezávátkem od Tookyland zaujmou všechny zkušené umělce, kteří rádi omalovávají a kreslí. Pastelky jsou skvělé na doma, na cesty i do školy. V uzavíratelné kartonové tubě děti najdou 24 pastelek ze silnější 4mm tuhou v sytých barvách. Díky složení barev ..
315Kč
Bez daně:260Kč
Voskovky pro nejmenší v dárkovém baleníKreativní sada 2 v 1 Jednorožec od Tookyland je určená pro nejmenší umělce, kteří se teprve seznamují s tvořením. V pevném uzavíratelném boxu děti najdou 12 nádherně barevných voskovek v podobě roztomilých jednorožců a 1 kreativní sešit se 45 lis..
586Kč
Bez daně:484Kč
Voskovky pro nejmenší v dárkovém baleníKreativní sada 2 v 1 Dinosaurus od Tookyland je určená pro nejmenší umělce, kteří se teprve seznamují s tvořením. V pevném uzavíratelném boxu děti najdou 12 nádherně barevných voskovek v podobě roztomilých dinosaurů a 1 kreativní sešit se 45 listy plný omalován..
586Kč
Bez daně:484Kč
4 kreativní sady se samolepkami v jednomVelká kreativní sada 4 v 1 Nalepování od Tookyland je určená pro malé umělce, kteří se seznamují s tvořením a milují samolepky. Rodiče ocení, že nic nemusí zdlouhavě připravovat. V přenosném kreativním boxu najdete 4 oblíbené kreativní sady Tookyland, které ob..
720Kč
Bez daně:595Kč
Vyzdobte děti na karneval i oslavu!Velká kreativní sada 4 v 1 Karneval od Tookyland obsahuje vše potřebné na vytvoření dokonalé masky na karneval, ale také na ozdobení se na jakoukoli slavnostní událost. Nic nemusíte zdlouhavě připravovat, vše je přímo v boxu. 4 oblíbené kreativní potřeby a kreativn..
899Kč
Bez daně:743Kč
3 oblíbené kreativní potřeby v jednomVelká kreativní sada 3 v 1 Kreslení od Tookyland je určená pro malé umělce, kteří se seznamují s tvořením. Rodiče ocení, že nic nemusí zdlouhavě připravovat. V přenosném kreativním boxu najdete 3 oblíbené kreativní potřeby Tookyland, které je možné používat samos..
999Kč
Bez daně:908Kč
4 kreativní potřeby v jednomVelká kreativní sada 4 v 1 Malý umělec od Tookyland je určená pro malé děti, které se seznamují s tvořením, milují kreslení i omalovávání. Rodiče ocení, že nic nemusí zdlouhavě připravovat. V přenosném kreativním boxu najdete 4 oblíbené kreativní potřeby Tookyland, které ..
655Kč
Bez daně:595Kč
4 oblíbené kreativní potřeby v jednomVelká kreativní sada 4 v 1 Barvy v tubě od Tookyland je určená pro malé umělce, kteří se teprve seznamují s tvořením. Rodiče ocení, že nic nemusí zdlouhavě připravovat. V přenosném kreativním boxu najdete 4 oblíbené kreativní potřeby Tookyland, které je možné pou..
975Kč
Bez daně:806Kč
Ideální dárek pro malé umělceOriginální kreativní sada s prstovými barvami a dalšími kreativními potřebami od Tookyland je zabalena v praktickém přenosném boxu. Ukrývá v sobě oblíbené prstové barvy, které jsou bezpečné pro nejmenší dětičky, dají se snadno umýt vodou a vyprat. Díky jemné konzist..
525Kč
Bez daně:434Kč
Barvy pro nejmenší umělceJedinečné prstové barvy od Tookyland jsou skvělé na první tvoření s malými dětmi. 6 různých barev v 60 ml tubách poskytuje spoustu materiálu na nejrůznější kreativní činnosti. Barvy jsou velmi jemné, snadno se roztírají a mají nádherné barvy. Po malování děti uklidí tuby zpě..
295Kč
Bez daně:244Kč
Vymaluj si celý svět, doslova!Velkoformátová omalovánka v roli od Tookyland dlouhá téměř 6 m a vysoká 28 cm děti provede po světových metropolích. Malí umělci si vymalují různé světové monumenty, zabaví se a něco se i naučí. Velkoformátová omalovánka v roli přináší hodiny smysluplné a kreativní zába..
259Kč
Bez daně:236Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 97 (9 stránek)