Menu
Your Cart

Tookyland

Kreativní a tvůrčí potřeby

Produkty Tookyland jsou vyrobeny s cílem skloubit dovednosti ze skutečného života s budováním jemných motorických dovedností, zlepšováním kreativity a rozvíjením představivosti a zároveň vyčarovat úsměv na tváři každého dítěte.

Všechny výrobku jsou ekologické

Tookyland byl založen se snem vytvořit co nejlepší kreativní zábavu. Hledají originální způsoby výroby nadčasových a odolných produktů, které rozveselí a zároveň vzdělají vaše dítě. Všechny výrobku jsou ekologické a splňují nejpřísnější mezinárodní normy bezpečnosti dětské zábavy.
Barvy na obličej 10ks Barvy na obličej 10ks
Na cestě
Na karneval pouze s barvami na obličejBarvy na obličej potěší každé dítě. Jsou ideální pro karnevaly, narozeniny a jiné dětské oslavy a setkání. Váš prcek se díky nim rychle a jednoduše promění ve svého oblíbeného hrdinu nebo zvířátko. Barvy se na obličej snadno nanášejí a smývají, takže se nemusíte..
325Kč
Bez daně:269Kč
Maxi omalovánka v roli Mapa světa a 10ks barev Maxi omalovánka v roli Mapa světa a 10ks barev
Na cestě
Maxi smysluplná barevná zábavaNechte děti prozkoumat celý svět a vybarvit je tuto obrovskou roli barevného papíru. Maxi omalovánka nabízí 28 x 400 cm prostoru k vybarvení, který podnítí zvědavost a kreativitu vašeho dítěte a poskytne mu hodiny smysluplné zábavy. Motivy se v omalovánce neopakují. V b..
525Kč
Bez daně:434Kč
Sada pastelek na kreslení, malování i skloPraktická kreativní sada s pastelkami pro nejmenší od Tookyland umožní malým dětem kreslit, vybarvovat, jsou skvělé jako barvy na sklo či na tělo. Pastelky skvěle padnou do malé ručičky. Tlustá tuha se téměř neláme, sytě kreslí, aniž by na ni děti musel..
290Kč
Bez daně:240Kč
Silikonové samolepky Město Silikonové samolepky Město
Nedostupné
Kompaktní kreativní sada na cesty i na domaSada silikonových samolepek Tookyland přenese děti do města plného zvířátek. Děti mají k dispozici rozkládací oboustranný podklad v podobě města a arch 33 znovupoužitelných samolepek se zvířátky a dopravními prostředky. Ty je možné přelepovat v rámci města,..
220Kč
Bez daně:182Kč
Silikonové samolepky Supermarket Silikonové samolepky Supermarket
Nedostupné
Kompaktní kreativní sada na cesty i na domaSada silikonových samolepek Tookyland přenese děti do supermarketu plného zvířátek. Děti mají k dispozici rozkládací oboustranný podklad v podobě obchodu a arch 41 znovupoužitelných samolepek se zvířátky a potravinami. Ty je možné přelepovat v rámci obchodu..
220Kč
Bez daně:182Kč
Vymaluj si svět plný zvířátek!Velkoformátová omalovánka v roli od Tookyland dlouhá téměř 6 m a vysoká 28 cm děti provede hustým lesem s nejrůznějšími zvířaty. Malí umělci si vymalují medvěda, papouška, motáýlka, opici a další zvířecí obyvatele. Velkoformátová omalovánka v roli přináší hodiny smyslup..
268Kč
Bez daně:268Kč
Vymaluj si pohádkový svět!Velkoformátová omalovánka v roli od Tookyland dlouhá téměř 6 m a vysoká 28 cm děti provede snovým pohádkovým světem. Malí umělci si vymalují různá zvířátka, stromy, vílu, najdou cestu bludištěm ke kouzelnému zámku. Velkoformátová omalovánka v roli přináší hodiny smysluplné ..
268Kč
Bez daně:268Kč
Barvy v tubě Smývatelné 8 ks s omalovánkami Barvy v tubě Smývatelné 8 ks s omalovánkami
Nedostupné
Bezpečné barvy pro nejmenšíBarvy v tubě s pěnovým aplikátorem od Tookyland jsou skvělé na tečkování, tzv. Dot Painting pro nejmenší děti, které teprve začínají s tvořením. Plochým pěnovým hrotem otiskují na papír barevné puntíky. Přiloží tubu na papír, zatlačí a puntík je na světě. Zkušenější umělci..
629Kč
Bez daně:520Kč
Barvy v tubě Smývatelné 6 ks s omalovánkami Barvy v tubě Smývatelné 6 ks s omalovánkami
Nedostupné
Bezpečné barvy pro nejmenšíBarvy v tubě s pěnovým aplikátorem od Tookyland jsou skvělé na tečkování, tzv. Dot Painting pro nejmenší děti, které teprve začínají s tvořením. Plochým pěnovým hrotem otiskují na papír barevné puntíky. Přiloží tubu na papír, zatlačí a puntík je na světě. Zkušenější umělci..
515Kč
Bez daně:426Kč
Ideální pro první kreslení s fixamiTlusté smývatelné fixy pro nejmenší od Tookyland mají 12 nádherných sytých barev a dětem se s nimi bude krásně kreslit. Velký hrot má oblý tvar, díky kterému jsou vhodné pro úplné začátečníky. Barva se nerozmazává a neprosakuje přes papír. Kreslení tak dě..
309Kč
Bez daně:255Kč
Fixy Smývatelné 12 ks Fixy Smývatelné 12 ks
-15 %
Ideální fixy pro menší dětiSmývatelné fixy pro děti od Tookyland mají 12 nádherných sytých barev a dětem se s nimi bude krásně kreslit. Hrot má kuželovitý tvar, díky kterému je možné kreslit tlusté i tenké čáry. Kreslení tak děti hned víc baví a motivuje je k další kreativní činnosti.Barvy jsou neto..
251Kč 295Kč
Bez daně:207Kč
Jednoduché kreslení na tabuli bez prachuKonečně bude mít vaše dítě radost z kreslení křídami v interiéru. Křídové fixy od Tookyland v 6 sytých barvách krásné kreslí nejen na tabuli, ale také na skleněný povrch. Nezanechávají žádný prach a jednoduše se z povrchu zase smyjí. S tekutou křídou ale můžet..
309Kč
Bez daně:255Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 94 (8 stránek)