Menu
Your Cart

Vilac

Magnetický labyrint Cirkus
Doprava Zdarma
Magnetický labyrint CirkusProcvičte si počty s magnetickým cirkusem.Tento magnetický labyrint s motivem cirkusu s krásnými ilustracemi Michelle Carlslund je určen pro ty nejmenší, aby probudil jejich smysly.Rozvíjí smysly a dětskou motoriku.Děti vybavené kouzelným perem nechají kuličky cestovat laby..
562Kč
Bez daně:464Kč
Dřevěná foukací harmonika Dřevěná foukací harmonika
Nedostupné
Dřevěná foukací harmonikaKrásná harmonika ze dřeva. Velikost tak akorát pro dětské ruce. K dispozici jsou 3 barevné varianty, motiv zasíláme náhodně...
191Kč
Bez daně:158Kč
Hmatej a najdi Farma Hmatej a najdi Farma
Doprava Zdarma Nedostupné
Hmatej a najdi FarmaDruhá verze bestselleru didaktické hry Hmataj a najdi.Menší děti mají za úkol po vložení ruky do tuby pouze na základě hmatu popsat vlastními slovy, jaký předmět drží v ruce.Rodiče mohou způsob hry dětem předvést názorným příkladem.Starší děti mohou hru hrát ve formě binga, při t..
720Kč
Bez daně:595Kč
Slož do minuty Slož do minuty
Doprava Zdarma Nedostupné
Slož do minutyZábavná hra pro celou rodinu!Vytáhněte kartičku a složte obrázek pomocí dřevěných dílků do jedné minuty.Obsahuje 200 dílkůVěk: 3+Z popularní edice her: Hmataj a najdi..
904Kč
Bez daně:747Kč
Dřevěné chrastící kostky - Zvířátka Dřevěné chrastící kostky - Zvířátka
Doprava Zdarma
Dřevěné chrastící kostky - ZvířátkaMilé dřevěné kostky na stavění se zvířátky, jistě potěší každé malé děťátko. Každé zvířátko vydává jiné chrastící zvuky. Vhodné pro děti od 18 měsícůmateriál: dřevo..
733Kč
Bez daně:606Kč
Dřevěné magnetky Zahrada, 20 ks Dřevěné magnetky Zahrada, 20 ks
Nedostupné
Dřevěné magnetky Zahrada, 20 ksMagnetky s motivem života v zahradě, dobře padnou do dětské ruky.Jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a uloženy v dřevěné krabičce s průhledným plastovým víkem.Skládání magnetů rozvíjí jemnou motoriku, představivost, paměť a logické myšlení.Navíc rozšiřuje slovní zásobu a ..
389Kč
Bez daně:321Kč
Dřevěné magnetky Doprava, 20 ks Dřevěné magnetky Doprava, 20 ks
Nedostupné
Dřevěné magnetky Doprava, 20 ksMagnetky s motivem automobilové dopravy, dobře padnou do dětské ruky.Jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a uloženy v dřevěné krabičce s průhledným plastovým víkem. Skládání magnetů rozvíjí jemnou motoriku, představivost, paměť a logické myšlení.Navíc rozšiřuje slovní záso..
389Kč
Bez daně:321Kč
Dřevěné magnetky Farma, 20 ks Dřevěné magnetky Farma, 20 ks
Nedostupné
Dřevěné magnetky Farma, 20 ksMagnetky s motivem života na farmě, dobře padnou do dětské ruky.Jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a uloženy v dřevěné krabičce s průhledným plastovým víkem. Skládání magnetů rozvíjí jemnou motoriku, představivost, paměť a logické myšlení.Navíc rozšiřuje slovní zásobu a uč..
389Kč
Bez daně:321Kč
Dřevěná trumpetkaMalá píšťalka, vhodná do malé rukojeti), vydává zvuk podobný vábničce na kachny.Na rozdíl od mnoha jiných píštelek určených pro malé děti, do této píše stačí jen slabé fouknutí a píše zvuk.Vhodná pro nejmenší.Díky čemuž je tato píšťalka vhodná pro nejmenší děti od 1+ roku, které tep..
99Kč
Bez daně:82Kč
Hmatej a najdi Hmatej a najdi
Doprava Zdarma Nedostupné
Hmatej a najdiHra na hmatové rozpoznávání, jejímž principem je dát ruku do kapsy a najít požadovaný kousek podle obrázku na kartičce.Hra obsahuje 21 dřevěných kusů a jednadvacet ilustrovaných karet. Možnost využití hry i jako bingo. Návod k obsluze v pěti jazycích uvnitř krabice.Rozměry: 20x13 cmVěk..
720Kč
Bez daně:595Kč
Zobrazeno 1 až 10 z 10 (1 stránek)