Menu
Your Cart

Vilac

Hra na hmatové rozpoznávání, jejímž principem je dát ruku do kapsy a najít požadovaný kousek podle obrázku na kartičce.Nepřekonaný bestseller Vilac se originálním způsobem snaží rozvíjet často opomíjený smysl dětí, hmat. Nyní přichází v jedinečné variantě vyrobené dle návrhů ilustrátorky Michelle Ca..
720Kč
Bez daně:595Kč
Procvičte si počty s magnetickým cirkusem.Tento magnetický labyrint s motivem cirkusu s krásnými ilustracemi Michelle Carlslund je určen pro ty nejmenší, aby probudil jejich smysly.Rozvíjí smysly a dětskou motoriku.Děti vybavené kouzelným perem nechají kuličky cestovat labyrintem, aby se setkali se ..
562Kč
Bez daně:464Kč
Krásná harmonika ze dřeva. Velikost tak akorát pro dětské ruce. K dispozici jsou 3 barevné varianty, motiv zasíláme náhodně...
191Kč
Bez daně:158Kč
Díky dřevěným magnetkám Iceland si budou moci děti vytvářet zimní scény a příběhy se zvířátky.Magnetky podporují kreativitu, fantazii a jemnou motoriku. Sada obsahuje 20 kusů magnetek v podobě různých zimních objektů a zvířátek jako polární medvěd, liška, zajíček, tučňák tuleň, želva a mnoho dalších..
389Kč
Bez daně:321Kč
Druhá verze bestselleru didaktické hry Hmataj a najdi.Menší děti mají za úkol po vložení ruky do tuby pouze na základě hmatu popsat vlastními slovy, jaký předmět drží v ruce.Rodiče mohou způsob hry dětem předvést názorným příkladem.Starší děti mohou hru hrát ve formě binga, při této hře mají k dispo..
720Kč
Bez daně:595Kč
Zábavná hra pro celou rodinu!Vytáhněte kartičku a složte obrázek pomocí dřevěných dílků do jedné minuty.Obsahuje 200 dílkůVěk: 3+Z popularní edice her: Hmataj a najdi..
904Kč
Bez daně:747Kč
Co všechno skrývají ledová zvířátka?S tímto roztomilým puzzle se Vaše nejmenší děti ponoří do nádherného světa ledu a zvířat. Pět velkých vkládacích figurek z malovaného dřeva, skrývá dotykové plochy tuleně, měkké kožusinky ledního medvěda a jiné.Zvířátka čekají na jejich uložení na správná místa.To..
357Kč
Bez daně:295Kč
Milé dřevěné kostky na stavění se zvířátky, jistě potěší každé malé děťátko. Každé zvířátko vydává jiné chrastící zvuky. Vhodné pro děti od 18 měsícůmateriál: dřevo..
733Kč
Bez daně:606Kč
Chrastící zvukové kostky od firmy Vilac s obrázky z farmy zaujmou už nejmenší děti.Mohou si s nimi hrát, postavit si domečky, farmu i velké komíny a vytvářet muziku. Dřevěné kostky na sobě mají motivy zvířátek, farmáře, který je součástí farmy.Kostky vydávají chrastící zvuky, které se budou dětem lí..
733Kč
Bez daně:606Kč
Magnetky s motivem života v zahradě, dobře padnou do dětské ruky.Jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a uloženy v dřevěné krabičce s průhledným plastovým víkem.Skládání magnetů rozvíjí jemnou motoriku, představivost, paměť a logické myšlení.Navíc rozšiřuje slovní zásobu a učí předměty zobrazené na magne..
389Kč
Bez daně:321Kč
Magnetky s motivem automobilové dopravy, dobře padnou do dětské ruky.Jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a uloženy v dřevěné krabičce s průhledným plastovým víkem. Skládání magnetů rozvíjí jemnou motoriku, představivost, paměť a logické myšlení.Navíc rozšiřuje slovní zásobu a učí předměty zobrazené na ..
389Kč
Bez daně:321Kč
Magnetky s motivem života na farmě, dobře padnou do dětské ruky.Jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a uloženy v dřevěné krabičce s průhledným plastovým víkem. Skládání magnetů rozvíjí jemnou motoriku, představivost, paměť a logické myšlení.Navíc rozšiřuje slovní zásobu a učí předměty zobrazené na magne..
389Kč
Bez daně:321Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 15 (2 stránek)