Menu
Your Cart

Yuko B.

Dětské doplňky z Francouzska

Francouzská značka Yuko B. se zaměřuje na výrobu módních a funkčních doplňků pro děti. Její výrobky jsou elegantní a vyznačují se roztomilostí, hravostí, pozitivní energií a jedinečným designem. Cílem značky je vyrábět doplňky s přidanou hodnotou pro všechny děti, takže kombinuje kvalitu s dostupnými cenami. V naší nabídce najdete od Yuko B. dětské batohy, kabelky, peněženky, aktovky, šperky a doplňky.

Skvělé jako originální dárek pro děti

Design výrobků pochází z Francie, ale spojuje v sobě nejen francouzský šarm, ale i rozmanité světové trendy, jako je kawaii chic a další. Všechny kousky Yuko B, ať už se jedná o dětské kabelky, batohy, tašky, peněženky, tote bagy, desatera, vlasové doplňky, šperky nebo psací pera, mají své jedinečné charisma a vytvářejí celý zvláštní svět Yuko B plný zvířátek a něžných barev. Doplňky Yuko B. se skvěle hodí jako originální dárek pro děti.

Taška na malování Žába Taška na malování Žába
Nedostupné
Taška na malování ŽábaUmělecké dílo, které mohou děti nosit vždy u sebe.Taška na malování Žába je skvělý způsob, jak udržet vaše děti zaneprázdněné a kreativní. Tato sada obsahuje vše, co vaše dítě potřebuje k vymalování obrázku. Obsahuje tašku, 6 barev a štětec. Látka tašky je dostatečně hrubá, aby..
311Kč
Bez daně:257Kč
Čelenka Perly Průhledná ModráPrůhledná modrá čelenka s perlami - stylový doplněk pro malé dámyČelenka Perly vyniká svojí jednoduchostí a zároveň elegantním designem. Průhledné modré kamínky jsou vkusně umístěny a vytvářejí stylový efekt. Ideální volba pro každou malou dámu, která chce ozdobit vlásky..
191Kč
Bez daně:158Kč
Čelenka Perly Průhledná Barevná Čelenka Perly Průhledná Barevná
Nedostupné
Čelenka Perly Průhledná BarevnáPrůhledná barevná čelenka s perlami - stylový doplněk pro malé dámyČelenka Perly vyniká svojí jednoduchostí a zároveň elegantním designem. Průhledné barevné kamínky jsou vkusně umístěny a vytvářejí stylový efekt. Ideální volba pro každou malou dámu, která chce ozdobit ..
191Kč
Bez daně:158Kč
Čelenka Perly Průhledná RůžováPrůhledná růžová čelenka s perlami - stylový doplněk pro malé dámyČelenka Perly vyniká svojí jednoduchostí a zároveň elegantním designem. Průhledné růžové kamínky jsou vkusně umístěny a vytvářejí stylový efekt. Ideální volba pro každou malou dámu, která chce ozdobit vlá..
191Kč
Bez daně:158Kč
Čelenka Perly Průhledná BíláPrůhledná bílá čelenka s perlami - stylový doplněk pro malé dámyČelenka Perly vyniká svojí jednoduchostí a zároveň elegantním designem. Průhledné bílé kamínky jsou vkusně umístěny a vytvářejí stylový efekt. Ideální volba pro každou malou dámu, která chce ozdobit vlásky.I ..
191Kč
Bez daně:158Kč
Čelenka Perly ModráModrá čelenka s perlami - stylový doplněk pro malé dámyČelenka Perly vyniká svojí jednoduchostí a zároveň elegantním designem. Modré kamínky jsou vkusně umístěny a vytvářejí stylový efekt. Ideální volba pro každou malou dámu, která chce ozdobit vlásky.I vaše malá princezna může zá..
191Kč
Bez daně:158Kč
Čelenka Perly Tmavě RůžováTmavě růžová čelenka s perlami - stylový doplněk pro malé dámyČelenka Perly vyniká svojí jednoduchostí a zároveň elegantním designem. Kamínky tmavě růžové barvy jsou vkusně umístěny a vytvářejí stylový efekt. Ideální volba pro každou malou dámu, která chce ozdobit vlásky.I ..
191Kč
Bez daně:158Kč
Čelenka Perly Světle RůžováSvětle růžová čelenka s perlami - stylový doplněk pro malé dámyČelenka Perly vyniká svojí jednoduchostí a zároveň elegantním designem. Kamínky světle růžové barvy jsou vkusně umístěny a vytvářejí stylový efekt. Ideální volba pro každou malou dámu, která chce ozdobit vlásky..
191Kč
Bez daně:158Kč
Čelenka Perly BroskvováBroskvová čelenka s perlami - stylový doplněk pro malé dámyČelenka Perly vyniká svojí jednoduchostí a zároveň elegantním designem. Kamínky broskvové barvy jsou vkusně umístěny a vytvářejí stylový efekt. Ideální volba pro každou malou dámu, která chce ozdobit vlásky.I vaše malá..
191Kč
Bez daně:158Kč
Čelenka Perly KrémováKrémová čelenka s perlami - stylový doplněk pro malé dámyČelenka Perly vyniká svojí jednoduchostí a zároveň elegantním designem. Kamínky krémové barvy jsou vkusně umístěny a vytvářejí stylový efekt. Ideální volba pro každou malou dámu, která chce ozdobit vlásky.I vaše malá princ..
191Kč
Bez daně:158Kč
Čelenka Perlová ModráPerlová modrá čelenka - stylový doplněk pro malé dámyČelenka s perlami vyniká svojí jednoduchostí a zároveň elegantním designem. Kamínky modré barvy jsou vkusně umístěny a vytvářejí stylový efekt. Ideální volba pro každou malou dámu, která chce ozdobit vlásky.I vaše malá princez..
191Kč
Bez daně:158Kč
Čelenka Perlová Tmavě RůžováPerlová tmavě růžová čelenka - stylový doplněk pro malé dámyČelenka s perlami vyniká svojí jednoduchostí a zároveň elegantním designem. Kamínky tmavě růžové barvy jsou vkusně umístěny a vytvářejí stylový efekt. Ideální volba pro každou malou dámu, která chce ozdobit vlásk..
191Kč
Bez daně:158Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 137 (12 stránek)