Menu
Your Cart

Yuko B.

Dětské doplňky z Francouzska

Francouzská značka Yuko B. se zaměřuje na výrobu módních a funkčních doplňků pro děti. Její výrobky jsou elegantní a vyznačují se roztomilostí, hravostí, pozitivní energií a jedinečným designem. Cílem značky je vyrábět doplňky s přidanou hodnotou pro všechny děti, takže kombinuje kvalitu s dostupnými cenami. V naší nabídce najdete od Yuko B. dětské batohy, kabelky, peněženky, aktovky, šperky a doplňky.

Skvělé jako originální dárek pro děti

Design výrobků pochází z Francie, ale spojuje v sobě nejen francouzský šarm, ale i rozmanité světové trendy, jako je kawaii chic a další. Všechny kousky Yuko B, ať už se jedná o dětské kabelky, batohy, tašky, peněženky, tote bagy, desatera, vlasové doplňky, šperky nebo psací pera, mají své jedinečné charisma a vytvářejí celý zvláštní svět Yuko B plný zvířátek a něžných barev. Doplňky Yuko B. se skvěle hodí jako originální dárek pro děti.

Taška na malování Jednorožec Taška na malování Jednorožec
Novinka Nedostupné
Umělecké dílo, které mohou děti nosit vždy u sebe.Taška na malování Jednorožec je skvělý způsob, jak udržet vaše děti zaneprázdněné a kreativní. Tato sada obsahuje vše, co vaše dítě potřebuje k vymalování jednorožce. Obsahuje tašku, 6 barev a štětec. Látka tašky je dostatečně hrubá, aby se barva nep..
311Kč
Bez daně:257Kč
Peněženka Třpytivá modrá Peněženka Třpytivá modrá
Novinka Nedostupné
Třpytivá stylová peněženka.Dětská peněženka na zip v třpytivé modré barvě od kvalitní francouzské značky Yuko B. se stane krásným a praktickým doplňkem vašich dětí. Díky praktickému zapínání na zip se dětem dobře používá a všechny své věci v ní mají bezpečně uzavřeno.Dětská peněženka na zip z kvalit..
311Kč
Bez daně:257Kč
Peněženka Třpytivá růžová Peněženka Třpytivá růžová
Novinka Nedostupné
Třpytivá stylová peněženka.Dětská peněženka na zip v třpytivé růžové barvě od kvalitní francouzské značky Yuko B. se stane krásným a praktickým doplňkem vašich dětí. Díky praktickému zapínání na zip se dětem dobře používá a všechny své věci v ní mají bezpečně uzavřeno.Dětská peněženka na zip z kvali..
311Kč
Bez daně:257Kč
Penál Třpytivý modrý Penál Třpytivý modrý
Novinka Nedostupné
Udělejte dětem radost třpytivým penálem.Dětský penál v třpytivé modré barvě od kvalitní francouzské značky Yuko B. se stane krásným doplňkem školní výbavy. Penál se zapíná na zip, aby v ní byla pera, tužky a jiné školní pomůcky vašich dětí v bezpečí.Je vyroben z kvalitních materiálů.Penál Třpytivý r..
311Kč
Bez daně:257Kč
Penál Třpytivý růžový Penál Třpytivý růžový
Novinka Nedostupné
Udělejte dětem radost třpytivým penálem.Dětský penál v třpytivé růžové barvě od kvalitní francouzské značky Yuko B. se stane krásným doplňkem školní výbavy. Penál se zapíná na zip, aby v ní byla pera, tužky a jiné školní pomůcky vašich dětí v bezpečí.Je vyroben z kvalitních materiálů.Penál Třpytivý ..
311Kč
Bez daně:257Kč
Kabelka Panda Kabelka Panda
Novinka Nedostupné
Praktický a rozkošný doplněk pro vaše dětiDětská kabelka přes rameno v podobě roztomilé pandy od kvalitní francouzské značky Yuko B. se stane krásným doplňkem dětského outfitu. Kabelka se zapíná na zip, aby v ní byly poklady vašich dětí v bezpečí.Originální design z FrancieKabelka Panda o velikosti ..
599Kč
Bez daně:495Kč
Kabelka Růžová Kabelka Růžová
Novinka Nedostupné
Praktický a rozkošný doplněk pro vaše dětiDětská kabelka přes rameno v jemné růžové barvě od kvalitní francouzské značky Yuko B. se stane krásným doplňkem dětského outfitu. Kabelka se zapíná na zip, aby v ní byly poklady vašich dětí v bezpečí.Originální design z FrancieKabelka Růžová o velikosti 19 ..
647Kč
Bez daně:535Kč
Vánoční propiska jako malý dárekKuličkové pero s víčkem v podobě červené vánoční boty od francouzské značky Yuko B. se právem stane oblíbenou pomůckou při psaní a navodí vánoční atmosféru během zimního období. V tuze se nachází černý inkoust, který napíše až 1 900 m. Pero je skvělé jako malý dárek p..
145Kč
Bez daně:120Kč
Pero Santa Claus Pero Santa Claus
-50 %
Vánoční propiska jako malý dárekKuličkové pero s víčkem v podobě Santa Clause od francouzské značky Yuko B. se právem stane oblíbenou pomůckou při psaní a navodí vánoční atmosféru během zimního období. V tuze se nachází černý inkoust, který napíše až 1 900 m. Pero je skvělé jako malý dárek pro děti ..
72Kč 145Kč
Bez daně:60Kč
Pero Vánoční Stromeček Pero Vánoční Stromeček
-50 %
Vánoční propiska jako malý dárekKuličkové pero s víčkem v podobě vánočního stromečku od francouzské značky Yuko B. se právem stane oblíbenou pomůckou při psaní a navodí vánoční atmosféru během zimního období. V tuze se nachází černý inkoust, který napíše až 1 900 m. Pero je skvělé jako malý dárek pr..
72Kč 145Kč
Bez daně:60Kč
Pero Pejsek Párty Pero Pejsek Párty
-50 %
Vánoční propiska jako malý dárekKuličkové pero s víčkem v podobě pejska převlečeného za vánočního soba od francouzské značky Yuko B. se právem stane oblíbenou pomůckou při psaní a navodí vánoční atmosféru během zimního období. V tuze se nachází černý inkoust, který napíše až 1 900 m. Pero je skvělé ..
72Kč 145Kč
Bez daně:60Kč
Pero Pejsek Zelené Pero Pejsek Zelené
-50 %
Vánoční propiska jako malý dárekKuličkové pero s víčkem v podobě pejska převlečeného za vánočního stromeček od francouzské značky Yuko B. se právem stane oblíbenou pomůckou při psaní a navodí vánoční atmosféru během zimního období. V tuze se nachází černý inkoust, který napíše až 1 900 m. Pero je sk..
72Kč 145Kč
Bez daně:60Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 113 (10 stránek)