Menu
Your Cart

Yuko B.

Vítejte v kouzelném světě Yuko B!

Francouzská značka Yuko B. se zaměřuje na výrobu módních a funkčních doplňků pro děti. Její výrobky jsou šik a vyznačují se roztomilostí, hravostí, pozitivní energií a jedinečným designem. Cílem značky je vyrábět doplňky s přidanou hodnotou pro všechny děti, proto se v nich snoubí kvalita s příznivou cenou.

Francouzský design ovlivněný světovými trendy

Design výrobků pochází z Francie, ale kombinuje v sobě nejen francouzský šarm, ale také různorodé světové trendy, jako je například kawaii chic a další. Všechny kousky Yuko B,, ať už jsou to dětské kabelky, batohy, taštičky, svačinové boxy, vlasové doplňky, šperky či psací pera, tak mají své jedinečné charisma a vytváří celý osobitý svět Yuko B. plný zvířátek a něžných barev. Doplňky Yuko B. jsou skvělé jako originální dárek pro děti.

Vánoční propiska jako malý dárekKuličkové pero s víčkem v podobě červené vánoční boty od francouzské značky Yuko B. se právem stane oblíbenou pomůckou při psaní a navodí vánoční atmosféru během zimního období. V tuze se nachází černý inkoust, který napíše až 1 900 m. Pero je skvělé jako malý dárek p..
145Kč
Bez daně:120Kč
Vánoční propiska jako malý dárekKuličkové pero s víčkem v podobě Santa Clause od francouzské značky Yuko B. se právem stane oblíbenou pomůckou při psaní a navodí vánoční atmosféru během zimního období. V tuze se nachází černý inkoust, který napíše až 1 900 m. Pero je skvělé jako malý dárek pro děti ..
145Kč
Bez daně:120Kč
Vánoční propiska jako malý dárekKuličkové pero s víčkem v podobě vánočního stromečku od francouzské značky Yuko B. se právem stane oblíbenou pomůckou při psaní a navodí vánoční atmosféru během zimního období. V tuze se nachází černý inkoust, který napíše až 1 900 m. Pero je skvělé jako malý dárek pr..
145Kč
Bez daně:120Kč
Vánoční propiska jako malý dárekKuličkové pero s víčkem v podobě pejska převlečeného za vánočního soba od francouzské značky Yuko B. se právem stane oblíbenou pomůckou při psaní a navodí vánoční atmosféru během zimního období. V tuze se nachází černý inkoust, který napíše až 1 900 m. Pero je skvělé ..
145Kč
Bez daně:120Kč
Vánoční propiska jako malý dárekKuličkové pero s víčkem v podobě pejska převlečeného za vánočního stromeček od francouzské značky Yuko B. se právem stane oblíbenou pomůckou při psaní a navodí vánoční atmosféru během zimního období. V tuze se nachází černý inkoust, který napíše až 1 900 m. Pero je sk..
145Kč
Bez daně:120Kč
Vánoční propiska jako malý dárekKuličkové pero s víčkem v podobě pejska Santa Clause od francouzské značky Yuko B. se právem stane oblíbenou pomůckou při psaní a navodí vánoční atmosféru během zimního období. V tuze se nachází inkoust, který napíše až 1 900 m. Pero je skvělé jako malý dárek pro děti..
145Kč
Bez daně:120Kč
Vánoční propiska jako malý dárekKuličkové pero s víčkem v podobě vánočního věnce od francouzské značky Yuko B. se právem stane oblíbenou pomůckou při psaní a navodí vánoční atmosféru během zimního období. V tuze se nachází černý inkoust, který napíše až 1 900 m. Pero je skvělé jako malý dárek pro dě..
145Kč
Bez daně:120Kč
Roztomilá vánoční ozdoba do vlasů2 vánoční sponky do vlasů Sněhové koule růžové od francouzské značky Yuko B. se stanou nepostradatelným doplňkem vlásků vašich dětí a krásně navodí zimní a vánoční atmosféru. Sponky jsou velmi kvalitní, dlouhé 5 cm.Vánoční design z FrancieOzdobné sponky do vlasů pro ..
145Kč
Bez daně:120Kč
Roztomilá vánoční ozdoba do vlasů2 vánoční sponky do vlasů Vánoční dárky od francouzské značky Yuko B. se stanou nepostradatelným doplňkem dlouhých vlásků vašich dětí a krásně navodí zimní a vánoční atmosféru. Sponky jsou velmi kvalitní, dlouhé 5 cm.Vánoční design z FrancieOzdobné sponky do vlasů pr..
145Kč
Bez daně:120Kč
Roztomilá vánoční ozdoba do vlasů2 vánoční sponky do vlasů Vánoční stromeček od francouzské značky Yuko B. se stanou nepostradatelným doplňkem vlásků vašich dětí a krásně navodí zimní a vánoční atmosféru. Sponky jsou velmi kvalitní, dlouhé 5 cm.Vánoční design z FrancieOzdobné sponky do vlasů pro dět..
145Kč
Bez daně:120Kč
Roztomilá vánoční ozdoba do vlasů2 vánoční sponky do vlasů Vánoční rukavice od francouzské značky Yuko B. se stanou nepostradatelným doplňkem dlouhých vlásků vašich dětí a krásně navodí zimní a vánoční atmosféru. Sponky jsou velmi kvalitní, dlouhé 5 cm.Vánoční design z FrancieOzdobné sponky do vlasů..
145Kč
Bez daně:120Kč
Roztomilá a funkční ozdoba do vlasů2 Sponky do vlasů ve zlaté barvě s jednorožci s barevnou hřívou od francouzské značky Yuko B. se stanou nepostradatelným doplňkem vlásků vašich dětí. Sponky jsou velmi kvalitní, dlouhé 5 cm a krásně se třpytí.Pohádkový design z FrancieOzdobné sponky do vlasů pro dě..
145Kč
Bez daně:120Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 179 (15 stránek)