Menu
Your Cart

Yuko B.

Vítejte v kouzelném světě Yuko B!

Francouzská značka Yuko B. se zaměřuje na výrobu módních a funkčních doplňků pro děti. Její výrobky jsou šik a vyznačují se roztomilostí, hravostí, pozitivní energií a jedinečným designem. Cílem značky je vyrábět doplňky s přidanou hodnotou pro všechny děti, proto se v nich snoubí kvalita s příznivou cenou.

Francouzský design ovlivněný světovými trendy

Design výrobků pochází z Francie, ale kombinuje v sobě nejen francouzský šarm, ale také různorodé světové trendy, jako je například kawaii chic a další. Všechny kousky Yuko B,, ať už jsou to dětské kabelky, batohy, taštičky, svačinové boxy, vlasové doplňky, šperky či psací pera, tak mají své jedinečné charisma a vytváří celý osobitý svět Yuko B. plný zvířátek a něžných barev. Doplňky Yuko B. jsou skvělé jako originální dárek pro děti.

Rozkošná propiska s černou náplníModré kuličkové pero s víčkem a roztomilým lesklým jednorožcem od francouzské značky Yuko B. se právem stane oblíbenou pomůckou při psaní i hraní. V tuze se nachází černý inkoust, který velmi dlouho vydrží.Hravý design z FranciePropiska Jednorožec má kvalitní tenký h..
145Kč
Bez daně:120Kč
Rozkošná propiska s černou náplníFialové kuličkové pero s víčkem a roztomilým lesklým jednorožcem od francouzské značky Yuko B. se právem stane oblíbenou pomůckou při psaní i hraní. V tuze se nachází černý inkoust, který velmi dlouho vydrží.Hravý design z FranciePropiska Jednorožec má kvalitní tenký..
145Kč
Bez daně:120Kč
Rozkošná propiska s černou náplníRůžové kuličkové pero s víčkem a roztomilým lesklým jednorožcem od francouzské značky Yuko B. se právem stane oblíbenou pomůckou při psaní i hraní. V tuze se nachází černý inkoust, který velmi dlouho vydrží.Hravý design z FranciePropiska Jednorožec má kvalitní tenký ..
145Kč
Bez daně:120Kč
Rozkošná propiska s černou náplníRůžové kuličkové pero s víčkem a roztomilým plyšovým medvídkem od francouzské značky Yuko B. se právem stane oblíbenou pomůckou při psaní. V tuze se nachází černý inkoust, který velmi dlouho vydrží.Hravý design z FranciePropiska Medvídek má kvalitní tenký hrot, což z..
145Kč
Bez daně:120Kč
Rozkošná propiska s černou náplníBéžové kuličkové pero s víčkem a roztomilým plyšovým medvídkem od francouzské značky Yuko B. se právem stane oblíbenou pomůckou při psaní. V tuze se nachází černý inkoust, který velmi dlouho vydrží.Hravý design z FranciePropiska Medvídek má kvalitní tenký hro..
145Kč
Bez daně:120Kč
Rozkošná propiska s černou náplníModré kuličkové pero s víčkem a roztomilým jednorožcem od francouzské značky Yuko B. se právem stane oblíbenou pomůckou při psaní. V tuze se nachází černý inkoust, který velmi dlouho vydrží.Hravý design z FranciePropiska Jednorožec má kvalitní tenký hrot, což..
119Kč
Bez daně:98Kč
Rozkošná propiska s černou náplníFialové kuličkové pero s víčkem a roztomilým jednorožcem od francouzské značky Yuko B. se právem stane oblíbenou pomůckou při psaní. V tuze se nachází černý inkoust, který velmi dlouho vydrží.Hravý design z FranciePropiska Jednorožec má kvalitní tenký hrot, c..
119Kč
Bez daně:98Kč
Rozkošná propiska s černou náplníRůžové kuličkové pero s víčkem a roztomilým jednorožcem od francouzské značky Yuko B. se právem stane oblíbenou pomůckou při psaní. V tuze se nachází černý inkoust, který velmi dlouho vydrží.Hravý design z FranciePropiska Jednorožec má kvalitní tenký hrot, což zajišť..
119Kč
Bez daně:98Kč
Rozkošná propiska s černou náplníModré kuličkové pero s víčkem a roztomilým koťátkem od francouzské značky Yuko B. se právem stane oblíbenou pomůckou při psaní. V tuze se nachází černý inkoust, který napíše až 1 900 m, takže dlouho vydrží.Hravý design z FranciePropiska Kočička má hrot 0,5 mm..
119Kč
Bez daně:98Kč
Rozkošná propiska s černou náplníRůžové kuličkové pero s víčkem a roztomilým koťátkem od francouzské značky Yuko B. se právem stane oblíbenou pomůckou při psaní. V tuze se nachází černý inkoust, který napíše až 1 900 m, takže dlouho vydrží.Hravý design z FranciePropiska Kočička má hrot 0,5 mm, což z..
119Kč
Bez daně:98Kč
Rozkošná propiska s černou náplníModré pero s víčkem ve tvaru krokodýla od francouzské značky Yuko B. se právem stane oblíbenou pomůckou při psaní. V tuze se nachází černý inkoust, který napíše až 1 900 m, takže dlouho vydrží. Pero je vyrobeno ze syntetického kaučuku, aby se dětem dobře drže..
145Kč
Bez daně:120Kč
Rozkošná propiska s černou náplníZelené pero s víčkem ve tvaru krokodýla od francouzské značky Yuko B. se právem stane oblíbenou pomůckou při psaní. V tuze se nachází černý inkoust, který napíše až 1 900 m, takže dlouho vydrží. Pero je vyrobeno ze syntetického kaučuku, aby se dětem dobře drželo.Hrav..
145Kč
Bez daně:120Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 153 (13 stránek)