Menu
Your Cart

Auta

Auta

Zbožňuje váš drobeček auta a další dopravní prostředky? Ví o nich všechno a jsou jeho vášní? Potěšte ho něčím z naší autíčkové nabídky.

Vybrali jsme pro vás hračky, knihy, doplňky, výzdobu na oslavu, zkrátka vše s motivy aut nebo o autech. Nechybí ani drobnosti, jako nálepky či dočasná tetování. Mezi tím vším vyberete krásné produkty a knihy pro nejmenší děti i pro školáky. Všechny produkty jsou maximálně bezpečné a kvalitní, aby vašim dětem dělaly radost dlouhá léta.

Nejprodávanějši v kategorii Auta

Celý svět v pohybu Celý svět v pohybu
Novinka
Legrační, krásně ilustrovaná a poučná knížka.Vydejte se spolu s Tomem Schampem na fantastické pestrobarevné dobrodružství.S Ottou a Brutem objevíte různé modely dopravních prostředků: Trojského koně, poštovní vůz, ale také parní lokomotivu či vespu.A to není zdaleka vše. Dozvíte se toho mnohem víc: ..
399Kč
Bez daně:363Kč
Ustupte stranou! Malá auta se blíží!Vytvořme bláznivé závody s různými vozidly. Kolize? Nepropadejte panice, odtahový vůz je připraven pomoci. Dostaňte se do cíle pro předávání trofejí. Tato souprava se skládá z 24 dřevěných magnetek, které se přilepí na magnetické tabule, chladničky nebo jakýkoli j..
343Kč
Bez daně:283Kč
Encyklopedie Larousse - doprava
-15 %
Rozjeďte se s námi! Po vodě, vzduchem, po zemi – dopravních prostředků je spousta.V oblíbené barevné encyklopedii se malí průzkumníci dozví, jak se jezdilo dřív, jaké prostředky se používají dnes a pro jaké účely. Knížka je rozdělena do šesti velkých, barevně odlišených tematických celků.Děti získaj..
339Kč 399Kč
Bez daně:308Kč
LEGO Technic Monster Jam Dragon LEGO Technic Monster Jam Dragon
Nedostupné
Děti, které zbožňují Monster Jam, mají co objevovat s touto natahovací hračkou.Dodává se s úžasnými dračími detaily, jako jsou ostny a rohy. Díky realistickým grafickým prvkům a barvám je tento model jako stvořený pro předvádění oblíbených momentů z arény Monster Jam.Hračka typu 2 v 1 pro ještě více..
469Kč
Bez daně:388Kč
Dva kopečky, prosím!Tento miniaturní zmrzlinový vůz ve velikosti panenek vypadá opravdu sladce. Vintage hračka jistě vnese nostalgii i do vašeho domova. Má mnoho interaktivních prvků, v balení naleznete nálepky, kterými si můžete vůz vyšperkovat.Odklopitelná střecha a okno se servírovacím pultem jso..
1,039Kč
Bez daně:859Kč
Tady tu! Stylová procházka v růžovém retro autě? Kdo by odolal.Dřevěné autíčko má otevíratelný zavazadlový prostor, vložte do něj vkusný kufřík a můžete vyrazit. Malované v pastelových odstínech růžové, do tohoto auta se vejdou až 4 miniaturní pasažéři.Designováno v tradičním stylu z odolného a udrž..
701Kč
Bez daně:579Kč
3D modely Závodní auta 6+ 3D modely Závodní auta 6+
Odesíláme do 12 dnů
Vytvoř si 3 kartonové modely závodních aut!Jedinečná kreativní sada od francouzské značky Crea Lign umožní dětem vytvořit si vlastní papírové modely závodních aut. Děti si nejdříve sestaví 3D modely, a pak si je krásně vyzdobí 6 tenkými fixami a nálepkami. Po dokončení si je vystaví jako dekoraci.S ..
499Kč
Bez daně:412Kč
Jezdi, parkuj, voz autíčka se výtahem!Dřevěné dvoupatrové parkoviště nabízí dětem spoustu možností, jak si s ním hrát. Můžou pořádat závody, přistávat s vrtulníkem, ovládat manuálně výtah a, samozřejmě, parkovat autíčka.Parkovací dům je plný zajímavých detailůBalení obsahuje vrtulník, heliport, dvou..
1,350Kč
Bez daně:1,116Kč
Dřevěný prázdninový karavan odveze všechny na dovolenou!Karavan v kvalitním dřevěném provedení má odnímatelnou střechu, aby bylo možno dovnitř posadit celou rodinu, kufr a zásoby jídla na víkend.Střechu karavanu lze odnímat.Surf se připevní na střechu a víkend u moře může začít! Obsah balení: karava..
645Kč
Bez daně:533Kč
Pozor, autíčka se vezou!Dřevěný nákladní automobil se čtyřmi autíčky je tou pravou hračkou pro všechny malé řidiče. Horní plošina tahače se dá sklopit směrem dolů, takže z ní můžou autíčka pohodlně vyjet. Děti si můžou nerušeně hrát.Při hře si rozvíjejí jemnou motoriku, koordinaci oko-ruka, vym..
620Kč
Bez daně:512Kč
Přepraví všechna vaše autíčka.Tento velký dřevěný nákladní automobil pro přepravu aut s odnímatelným přívěsem dokáže přepravit 3 auta najednou. Díky velkému úhlu otočení volantu umí jít všude. Transportér má pryžová kolečka, která jsou dokonale tichá. Včetně 3 aut. Rozvíjí fantazii a jemnou motoriku..
980Kč
Bez daně:810Kč
Vytvořte cesty nebo celé město, kdekoli chcete!Papírové pásy a nálepky se kterými vytvoříte „cesty“ na podlaze nebo na stole. Páska se snadno lepí a zase odlepí, ale je odolná vůči poškození.Pro všechna vaše autíčka.Vytvořte jim cestu nebo závodní okruh přesně podle dětské fantazie. Tvar závisí pouz..
215Kč
Bez daně:177Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 38 (4 stránek)