Menu
Your Cart

Auta

Auta

Zbožňuje váš drobeček auta a další dopravní prostředky? Ví o nich všechno a jsou jeho vášní? Potěšte ho něčím z naší autíčkové nabídky.

Vybrali jsme pro vás hračky, knihy, doplňky, výzdobu na oslavu, zkrátka vše s motivy aut nebo o autech. Nechybí ani drobnosti, jako nálepky či dočasná tetování. Mezi tím vším vyberete krásné produkty a knihy pro nejmenší děti i pro školáky. Všechny produkty jsou maximálně bezpečné a kvalitní, aby vašim dětem dělaly radost dlouhá léta.

Nejprodávanějši v kategorii Auta

Originální stavebnice, se kterou vaše dítě snadno postaví svůj první autojeřáb. Jednotlivé díly se spojují s pomocí šroubováku se třemi výměnnými nástavci. Díky zpětnému chodu se s pomocí šroubováku díly i znovu rozmontují. Kola náklaďáku se otáčejí, korba se vyklápí. Stavebnice je kompatibilní s da..
839Kč
Bez daně:693Kč
Originální stavebnice, se kterou vaše dítě snadno postaví svoje první sportovní auto. Jednotlivé díly se spojují s pomocí šroubováku se třemi výměnnými nástavci. Díky zpětnému chodu se s pomocí šroubováku díly i znovu rozmontují. Kola auta se otáčejí. Stavebnice je kompatibilní s dalšími stavebnicem..
759Kč
Bez daně:627Kč
Robustní transportér aut nabízí dvě patra pro převážení autíček.Zadní dveře se snadno promění v nakládací rampu, po které autíčka na transportér najíždějí.Součástí balení je transportér a 6 barevných autíček.Hračka podporuje rozvoj kreativity a motorických dovedností dítěte...
699Kč
Bez daně:578Kč
Tři plastová mini autíčka Wheee-ls! jsou ideální pro nejmenší milovníky aut. Autíčka na setrvačník po natažení dozadu samy pojedou kupředu. Autíčka jsou vyrobena z příjemného materiálu a nepotřebují baterie...
649Kč
Bez daně:536Kč
Sada pro milovníky autíčekDřevěná sada na hraní s dopravními prostředky a dopravním značením od Tooky Toy děti zaměstná na celé hodiny. Obsahuje 8 vozidel (auto, taxi, sanitku, hasičské auto, popelářské auto, školní autobus, zmrzlinářské auto a policejní auto), 3 dopravní značky a 1 vitrínku na hran..
575Kč
Bez daně:475Kč
Jedeme na safari!Dřevěná vkládačka v podobě safari jeepu v pastelových barvách od Tooky Toy zabaví vaše děti na hodně dlouho. Auto je totiž velké, krásně jezdí, má 6 otvorů na vložení 6 dřevěných zvířátek a také 2 figurky v podobě badatelů, kteří mají svá místa v přední části auta. Děti si tak můžou..
599Kč
Bez daně:495Kč
Designově příjemné puzzle s moderním motivem dopravních prostředků.Puzzle je díky velikosti a pevnosti dílků vhodné pro nejmenší.Samotné puzzle obsahuje 6 druhů dopravních prostředků a 6 předloh. Celkem puzzle obsahuje 25 dílků.Puzzle je ideálním narozeninovým dárkem, díky kvalitnímu obalu, pro..
296Kč
Bez daně:245Kč
Tahací Kamion Tahací Kamion
Nedostupné
Dřevěný tahací sklápěč s řidičem pro autentickou hru.Tato hračka na šňůrce s pogumovanými kolečky bude inspirovat malé děti k prvním krůčkem. Bude děti doprovázet na cestách po pokoji a domě. Korbu můžete zcela vyklopit. Řidič nákladního autíčka se během jízdy pohupuje nahoru a dolů. K dispozici je ..
720Kč
Bez daně:595Kč
Městské autíčko s figurkou Průkopník je přízrak z příkopu a máta ho jen jedno: prokopat se na první místo.Jeho poznávací znak je chobotnice. A ty světlomety! Figurka se nedá vyjmout z auta, dá se jí otáčet hlavou, aby měla ostatní pod dohledem. Konstrukce auta je kovová, odolná proti nárazům. S půso..
205Kč
Bez daně:170Kč
Městské autíčko s figurkou Pánko Uletěný je létající ryba na čtyřech kolech. Zapište si za uši, že vám přejde přes rozum – proletí vám přes kokpit!Jeho poznávací znak jsou ploutve. Figurka se nedá vyjmout z auta, dá se jí otáčet hlavou, aby měla ostatní pod dohledem. Konstrukce auta je kovová, odoln..
205Kč
Bez daně:170Kč
Crazy Motors - Motor Skull Crazy Motors - Motor Skull
Nedostupné
Městské autíčko s figurkou Moto Lebka je napůl kostlivec a napůl člověk.Jeho poznávacím znakem je skenovací oko, kterým přeměřuje okolí. Vidí každou překážku a překvapení je pro něj cizí slovo. Figurka se nedá vyjmout z auta, dá se jí otáčet hlavou, aby měla ostatní pod dohledem. Konstrukce auta je ..
205Kč
Bez daně:170Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 56 (5 stránek)