Menu
Your Cart

Auta

Auta

Zbožňuje váš drobeček auta a další dopravní prostředky? Ví o nich všechno a jsou jeho vášní? Potěšte ho něčím z naší autíčkové nabídky.

Vybrali jsme pro vás hračky, knihy, doplňky, výzdobu na oslavu, zkrátka vše s motivy aut nebo o autech. Nechybí ani drobnosti, jako nálepky či dočasná tetování. Mezi tím vším vyberete krásné produkty a knihy pro nejmenší děti i pro školáky. Všechny produkty jsou maximálně bezpečné a kvalitní, aby vašim dětem dělaly radost dlouhá léta.

Nejprodávanějši v kategorii Auta

1 Bagry a jeřáby První samolepkování Bagry a jeřáby První samolepkování - Na cestě 119Kč 83Kč
Bez daně: 76Kč
2 Auta Samolepková knížka Auta Samolepková knížka - Nedostupné 139Kč 97Kč
Bez daně: 88Kč
3 DIY 3D solární model Nákladní automobil DIY 3D solární model Nákladní automobil - Skladem 315Kč
Bez daně: 260Kč
Dřevěné parkoviště s výtahem Dřevěné parkoviště s výtahem
Novinka
Jezdi, parkuj, voz autíčka se výtahem!Dřevěné dvoupatrové parkoviště nabízí dětem spoustu možností, jak si s ním hrát. Můžou pořádat závody, přistávat s vrtulníkem, ovládat manuálně výtah a, samozřejmě, parkovat autíčka.Parkovací dům je plný zajímavých detailůBalení obsahuje vrtulník, heliport, dvou..
1,350Kč
Bez daně:1,116Kč
Karavan Karavan
Nedostupné
Dřevěný prázdninový karavan odveze všechny na dovolenou!Karavan v kvalitním dřevěném provedení má odnímatelnou střechu, aby bylo možno dovnitř posadit celou rodinu, kufr a zásoby jídla na víkend.Střechu karavanu lze odnímat.Surf se připevní na střechu a víkend u moře může začít! Obsah balení: karava..
643Kč
Bez daně:532Kč
Pozor, autíčka se vezou!Dřevěný nákladní automobil se čtyřmi autíčky je tou pravou hračkou pro všechny malé řidiče. Horní plošina tahače se dá sklopit směrem dolů, takže z ní můžou autíčka pohodlně vyjet. Děti si můžou nerušeně hrát.Při hře si rozvíjejí jemnou motoriku, koordinaci oko-ruka, vym..
595Kč
Bez daně:492Kč
Přepraví všechna vaše autíčka.Tento velký dřevěný nákladní automobil pro přepravu aut s odnímatelným přívěsem dokáže přepravit 3 auta najednou. Díky velkému úhlu otočení volantu umí jít všude. Transportér má pryžová kolečka, která jsou dokonale tichá. Včetně 3 aut. Rozvíjí fantazii a jemnou motoriku..
980Kč
Bez daně:810Kč
Vytvořte cesty nebo celé město, kdekoli chcete!Papírové pásy a nálepky se kterými vytvoříte „cesty“ na podlaze nebo na stole. Páska se snadno lepí a zase odlepí, ale je odolná vůči poškození.Pro všechna vaše autíčka.Vytvořte jim cestu nebo závodní okruh přesně podle dětské fantazie. Tvar závisí pouz..
215Kč
Bez daně:177Kč
Vytvořte silnice a dálnice, kdekoli chcete!Papírové pásy a nálepky se kterými vytvoříte dálnice na podlaze nebo na stole. Páska se snadno lepí a zase odlepí, ale je odolná vůči poškození.Pro všechna vaše autíčka.Vytvořte jim cestu přesně podle dětské fantazie. Tvar závisí pouze na vaší fantazii. Nál..
68Kč
Bez daně:56Kč
Parkoviště Rally Parkoviště Rally
Nedostupné
Parkování, tankování benzínu, mytí, oprava – a potom je čas zrychlit na rampách parkoviště!Matný povrch ramp poskytuje autentický asfaltový vzhled. Dvě auta mohou být zaparkována na třech patrech v garáži, když se nenaplňují na magnetické benzinové pumpě nebo se nenabíjejí na elektrické nabíjecí sta..
2,125Kč
Bez daně:1,756Kč
Poznejte svět pohybu!Interaktivní naučná kniha Doprava z edice Kouzelné čtení zavede děti od 3 let do světa dopravních prostředků a strojů. Dozví se spoustu užitečných informací ze světa dopravy a strojů.Naučí děti bezpečnosti v silničním provozu a seznámí je s dopravními značkami.Vydají se na dopra..
399Kč
Bez daně:363Kč
Postavte si své vlastní solární nákladní auto!Tato DIY sada obsahuje dřevěné puzzle skládačky a úžasnou originální výzdobu pro výrobu 3D modelu nákladního zeleného automobilu.S autíčkem se váš mrňous zabaví nejvíce během slunečních dní díky solárnímu pohonu.Balení obsahuje všechny nástroje a pokyny,..
315Kč
Bez daně:260Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 39 (4 stránek)