Menu
Your Cart

Téma

Téma

Vyberte si knihy a produkty od nás rychle a podle toho, co mají nebo dělají vaše děti nejraději! Stačí jedno kliknutí a objeví se před vámi všechny produkty, které se k danému tématu hodí.

Jednoduše si vyberte vše na tematickou oslavu s princeznami či piráty, najdete dárky a výzdobu na Vánoce, rychle vyberte dárky pro milovníky stavebních strojů či jednorožců, bez velkého hledání najdete vše do školky a objevíte produkty s postavičkami Disney.

Nejprodávanějši v kategorii Téma

Celý svět v pohybu Celý svět v pohybu
Novinka
Legrační, krásně ilustrovaná a poučná knížka.Vydejte se spolu s Tomem Schampem na fantastické pestrobarevné dobrodružství.S Ottou a Brutem objevíte různé modely dopravních prostředků: Trojského koně, poštovní vůz, ale také parní lokomotivu či vespu.A to není zdaleka vše. Dozvíte se toho mnohem víc: ..
399Kč
Bez daně:363Kč
Chrastítko Slon Chrastítko Slon
Novinka
Kousátko a chrastítko v jednom.Slon, hračka do ruky a kousátko zaujme krásným nápaditým designem a jemným zvukem zvonku, který je ukryt ve spodní části chrastítka. Hračka je vytvořena s důrazem na jednoduchý úchop. Různé povrchy a tvrdosti materiálu krásně stimulují hmat miminka a žvýkání hračky při..
540Kč
Bez daně:446Kč
Chrastítko Lev Chrastítko Lev
Novinka
Kousátko a chrastítko v jednom.Lev, hračka do ruky a kousátko zaujme krásným nápaditým designem a jemným zvukem zvonku, který je ukryt ve spodní části chrastítka. Hračka je vytvořena s důrazem na jednoduchý úchop. Různé povrchy a tvrdosti materiálu krásně stimulují hmat miminka a žvýkání hračky přin..
540Kč
Bez daně:446Kč
Kousátko Lev Kousátko Lev
Novinka
Kousátko ve tvaru lva pro snadný úchop.  Lev, hračka do ruky a kousátko zaujme krásnou výraznou barvou a dokonalým designem. Hračka je vytvořena s důrazem na snadný úchop.  Přírodní textura stimuluje hmat.  Žvýkání hračky přináší úlevu bolavým dásním během období prořezávání zoubk..
540Kč
Bez daně:446Kč
Boxy na svačinu Savana 3 ks Boxy na svačinu Savana 3 ks
Novinka
Do školky, školy i na výlety!Umělohmotné krabičky na svačinu s motivy zvířátek ze savany od francouzské značky Petit Jour budou dětem sloužit ve škole a poslouží i na rodinných výletech. 3 různě velké krabičky s pevným uzávěrem poskytují dostatek prostoru na chlebíček, sladkosti i jablíčka. Krabičky..
238Kč
Bez daně:197Kč
Dělený talíř Savana Dělený talíř Savana
Novinka
Podpoří dětskou samostatnost a sebedůvěruDělený talíř pro děti s motivy zvířátek ze savany od francouzské značky Petit Jour dodá vašim dětem chuť k jídlu a podpoří je v samostatném stravování. Talíř se podobá tácku a má velikost 21 x 24 cm a je rozdělený na 4 různě velké části. Vejde se tak na něj p..
358Kč
Bez daně:296Kč
Hrnek s ouškem Savana Hrnek s ouškem Savana
Novinka
Skvělý na rozvoj samostatnosti!Dětský hrnek s ouškem o objemu 180 ml s motivem zvířátek ze savany od francouzské značky Petit Jour dodá dětem odvahu pít samostatně. Hrneček s ouškem je totiž lehký a odolný. Když náhodou spadne, nerozbije se. Ouško podporuje děti v samostatnosti při manipulaci s ním...
178Kč
Bez daně:147Kč
Hrnek Savana Hrnek Savana
Novinka
Skvělý na rozvoj samostatnosti!Dětský hrnek o objemu 160 ml s motivy zvířátek ze savany od francouzské značky Petit Jour je skvělým hrnkem pro děti, které už jsou velké na pítko. Pohárek je lehký a odolný. Když náhodou spadne, nerozbije se. Podporuje děti v samostatnosti a může sloužit také jako skl..
158Kč
Bez daně:131Kč
Hrneček s pítkem Savana Hrneček s pítkem Savana
Novinka
Učící hrneček podpoří samostatnost dítěteProtiskluzový hrnek s náustkem o objemu 160 ml s motivem zvířat ze savany od francouzské značky Petit Jour pomůže těm nejmenším pít samostatně bez pomoci dospělého. Hrneček má dvě ouška, aby se miminkům a batolatům dobře držel v malých ručičkách. Náustek je s..
343Kč
Bez daně:283Kč
Dětský příbor Savana 3 ks Dětský příbor Savana 3 ks
Novinka
Uzpůsobený pro malé ručičky!Nerezový dětský příbor s motivy  zvířátek ze savany od francouzské značky Petit Jour dodá dětem na sebevědomí při samostatném stravování. Lžíce, vidlička i nůž jsou dlouhé 12 cm a jsou tvarovaná tak, aby se dětem dobře držely a nebyly pro ně nebezpečné. Jsou tak vhod..
430Kč
Bez daně:355Kč
Lahev na pití Savana 350 ml Lahev na pití Savana 350 ml
Novinka
Dětská láhev s brčkem! Průhledná láhev pro děti s motivem zebry od francouzské značky Petit Jour zajistí, aby měly děti dostatečný příjem tekutin. Díky své velikosti 6 x 16 cm skvěle padne do drobných ručiček a vejde se do ní 350 ml tekutin. Brčko je schované pod malým uzávěrem a vždy se jednoduše v..
432Kč
Bez daně:357Kč
Sada lžiček Savana 3 ks Sada lžiček Savana 3 ks
Novinka
Uzpůsobené pro malé ručičky!3 dětské lžičky s motivem zebry, lvíčete a nosorožce od francouzské značky Petit Jour zpříjemní dětem každý chod. Mají délku 14 cm, žádné ostré hrany a jsou tvarovaná tak, aby se dětem dobře držely. Jsou tak vhodná jako první lžičky pro miminko i batolata. Doplnit je může..
180Kč
Bez daně:149Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 834 (70 stránek)