Menu
Your Cart

Téma

Téma

Vyberte si knihy a produkty od nás rychle a podle toho, co mají nebo dělají vaše děti nejraději! Stačí jedno kliknutí a objeví se před vámi všechny produkty, které se k danému tématu hodí.

Jednoduše si vyberte vše na tematickou oslavu s princeznami či piráty, najdete dárky a výzdobu na Vánoce, rychle vyberte dárky pro milovníky stavebních strojů či jednorožců, bez velkého hledání najdete vše do školky a objevíte produkty s postavičkami Disney.

Hádej, kdo jsem! Vánoce Hádej, kdo jsem! Vánoce
Novinka
Vánoční verze oblíbené hry Hádej, kdo jsem!Sada Obsahuje 6 skřítkovských klobouků na gumičce a 40 kartiček, z toho 21 kartiček je s ilustracemi. Zbývajících 19 karet je prázdných. Můžete si je vyplnit samy...
215Kč
Bez daně:178Kč
Krtek a zima - Kniha samolepek Krtek a zima - Kniha samolepek
Novinka
Kdo by neznal krtka – nejroztomilejšího kresleného pohádkového hrdinu na světě?Vydejte se spolu s ním objevovat kouzlo ročních období na krásných obrázcích geniálního výtvarníka Zdeňka Milera! Dvoustránkové scenerie mohou děti dolepovat spoustou roztomilých samolepek, ať už podle zadání, anebo podle..
229Kč
Bez daně:208Kč
Šaty z celého světa VÁNOCE - Kniha samolepek Šaty z celého světa VÁNOCE - Kniha samolepek
Novinka -25 %
Objevujte, jak se slaví Vánoce v různých koutech světa!Oslavujte s panenkami po celé zeměkouli. Doprovoďte je na přehlídku překrásně osvětlených lodí v Panamě, na tradiční vánoční trhy v Německu nebo zavítejte do domečku Santa Clause. Díky této novince ze série, která patří k našim nejprodávanějším,..
187Kč 249Kč
Bez daně:170Kč
Little Sticker Dolly Dressing Fairy
Novinka Nedostupné
Nálepkový sešit pro malé slečny plný nádherných vil.Krásná knížka s nálepkami plná vil v zajímavých šatech.Nalepování rozvíjí jemnou motoriku a podporuje kreativitu.Obsahuje více než 350 nálepek...
198Kč
Bez daně:180Kč
Kouzelná hůlka Sob
Novinka
Pro malé vánoční víly.Nejroztomilejší doplněk každého vánočního outfitu...
228Kč
Bez daně:188Kč
Baletka Dárkový set Baletka Dárkový set
Novinka
Sponky a šperky s motivem baletu v dárkovom sete.Obsahuje dvě sponky s krásnými malými baletními botami v jemných růžových třpytkách s krásnou růžovou mašlí. Náhrdelník a náramek se stejným detailem baletních špiček...
399Kč
Bez daně:330Kč
Vánoční set pro milovníky Vánoc Vánoční set pro milovníky Vánoc
Novinka -25 %
Nevíte si vybrat mezi pexesem a magnetickou knihou?Kupte obojí ve zvýhodněném setu. Magnetickou knihu Vánoce i Pexeso Vánoce.Set obsahuje:Vánoční pexeso s krásnými ilustracemiOriginální vánoční pexeso pro děti navodí u vás doma příjemnou vánoční atmosféru. Balení obsahuje 48 kartiček, tedy 24 párů p..
700Kč 934Kč
Bez daně:579Kč
Louskáček - Prostorové leporelo s pohádkou Louskáček - Prostorové leporelo s pohádkou
Novinka Nedostupné
Nádherné priestorové leporeloJe Štědrý večer, nejkouzelnější chvíle z celého roku, a Klárka dostala pod stromeček dřevěný louskáček v podobě vojáčka. To ještě netušila, jaké dobrodružství ji s ním čeká. V úchvatném prostorovém leporelu najdete klasickou a dětmi oblíbenou pohádku o Louskáčkovi.Zapojt..
259Kč
Bez daně:235Kč
Vánoční pexeso s krásnými ilustracemiOriginální vánoční pexeso pro děti navodí u vás doma příjemnou vánoční atmosféru. Balení obsahuje 48 kartiček, tedy 24 párů pexesa, se zimními a vánočními motivy z vánočního bestselleru Magnetická kniha Vánoce. Hravé ilustrace vytvořila ilustrátorka Edita Hajdu.K..
315Kč
Bez daně:260Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 833 (70 stránek)