Menu
Your Cart

Párty

Párty

Párty doplňky na dětskou oslavu

Základem každé slavnostní události jsou nafukovací balonky. My víme, že je děti milují, proto u nás najdete různorodé nafukovací balonky na oslavu, párty i karneval.

Na narozeniny se skvěle hodí balonky čísla, balonek Happy Birthday, barevné i duhové balonky různých tvarů a velikostí, s oblíbenými postavičkami Disney, Harry Potter, Tlapková patrola, Minnie, Mickey Mouse a další. Pořídíte je i v tematických narozeninových setech, které vás ušetří čas i peníze.

Nejprodávanějši v kategorii Párty

Ubrousky Dinosaurus 12 ksHravé ubrousky pro malé oslavenceKaždá dětská párty bude ještě krásnější s veselými papírovými ubrousky. Vytvořte nezapomenutelný zážitek malým oslavencům s papírovými ubrousky ve tvaru dinosaura, které oživí každý párty stůl...
85Kč
Bez daně:70Kč
Ubrousky Auto 20 ksHravé ubrousky pro malé oslavenceKaždá dětská párty bude ještě krásnější s veselými papírovými ubrousky. Vytvořte nezapomenutelný zážitek malým oslavencům s papírovými ubrousky ve tvaru autíčka, které oživí každý párty stůl...
120Kč
Bez daně:99Kč
Talíře Lev 6 ksPapírové talíře s motivem lvaOživte narozeninovou oslavu vašich malých oslavenců s dokonalou výzdobou, jejíž součástí jsou i talířky na občerstvení. Každý talíř je zdoben veselým motivem lva, který jistě potěší všechny malé milovníky zvířat. Tyto hravé talíře jsou dostatečně odolné, a..
63Kč
Bez daně:52Kč
Talíře Dinosaurus 6 ksPapírové talíře s motivem dinosauraOživte narozeninovou oslavu vašich malých oslavenců s dokonalou výzdobou, jejíž součástí jsou i talířky na občerstvení. Každý talíř je zdoben veselým motivem dinosaura, který jistě potěší všechny malé milovníky zvířat. Tyto hravé talíře jsou d..
69Kč
Bez daně:57Kč
Svíčky Silniční práce 5 ks
Nedostupné
Svíčky Silniční práce 5 ksVýsledok prekladuNarozeninové svíčky ve tvaru autíčekRozzařte dětskou párty se svíčkami na dort ve tvaru autíčka či bagru. Každá svíčka je malým symbolem slavnostního dne a neměla by chybět na žádném narozeninovém dortu. Ozdobte narozeninový dort hravými svíčkami a přineste..
100Kč
Bez daně:83Kč
Párty kloboučky Hvězdy 6 ksPárty kloboučky pro malé oslavenceAť zazáří každá oslava! S párty kloboučky bude každá oslava plná radosti a zábavy. Tyto veselé kloboučky s motivem zářivých hvězdiček jsou ideální pro dětské narozeninové oslavy a různé tematické párty...
105Kč
Bez daně:87Kč
Párty kloboučky Dinosaurus 6 ksPárty kloboučky pro malé oslavenceAť zazáří každá oslava! S párty kloboučky bude každá oslava plná radosti a zábavy. Tyto veselé kloboučky s motivem dinosaura jsou ideální pro dětské narozeninové oslavy a různé tematické párty...
90Kč
Bez daně:74Kč
Obaly na kelímky Dinosaurus 6 ksPapírové obaly na kelímky s motivem dinosauraOživte dětskou narozeninovou párty obaly na kelímky s motivem dinosaura. Každý kelímek se hned stane hezčím a nápoj pro děti zajímavějším. Oslava bude nezapomenutelnou pro všechny malé hosty. Na tematickou párty ve stylu di..
49Kč
Bez daně:40Kč
Krabičky na občerstvení Dinosaurus 6 ksKrabičky na občerstvení s motivem dinosauraOrganizujete tematickou dětskou oslavu pro malého milovníka dinosaurů? Roztomilé a praktické krabičky s motivem tohoto dávného tvora nesmí chybět na žádné narozeninové oslavě. Jsou ideální k podávání jídla, ale také k ..
88Kč
Bez daně:73Kč
Kelímky Hvězdy 6 ksPapírové kelímky s hvězdamiPárty kelímky s hvězdami jsou ideální pro každou dětskou oslavu. Jsou hravé, zábavné a dodají narozeninové oslavě záblesk kouzla. Každá dětská tvář bude zářit, když si vezme do rukou jednu z těchto veselých kelímků...
50Kč
Bez daně:41Kč
Dopisy s obálkami Velká sadaKreativní sada dopisů a obálek pro dívkyKrabice plná dopisů, obálek a samolepek. Zábavná dopisní sada pro dívky v tvrdých deskách oblíbené značky Top Model.Úžasný dárek pro všechny tvořivé dětiSada obsahuje 10 obálek, 10 čistých listů, 36 samolepek, 4 barevné ozdobné pásk..
502Kč
Bez daně:415Kč
Dopisy s obálkami VílaListová souprava s motivem VílaI v době elektronické pošty je klasický papírový dopis neocenitelným prostředkem komunikace mezi blízkými lidmi. Nádherná listová souprava uložená v pevných oddílových deskách v jedinečném designu mimořádně oblíbené značky Top Model.Krásný dárek p..
324Kč
Bez daně:268Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 156 (13 stránek)