Menu
Your Cart

Hrací skříňky a šperkovnice

Hrací skříňky a šperkovnice

Hrací skříňky a šperkovnice pro děti

Hledáte užitečný, ale krásný dárek pro děti? Hrací skříňky, šperkovnice či pokladničky jsou ideální. Děti si v nich budou uchovávat své cennosti, drobnosti, poklady a dlouho jim vydrží.

Vybírejte kvalitní hrací skříňky s baletkou, se zvířátky, jednorožcem, labutí a dalšími motivy v různých barvách. Nebo vyberte dětem designové šperkovnice, které mají spoustu přihrádek a šuplíčků na cennosti, a to děti milují. Jakou jim vyberete?

Rozkošné pokladničky zas budou děti motivovat k střádání penízků.

Nejprodávanějši v kategorii Hrací skříňky a šperkovnice

Roztomilá růžová dózička na mléčné zoubky.Hezká plechová krabička ve tvaru srdíčka s obrázkem jelena značky Princess Mimi. Skvěle poslouží k uschování různých drobností. na zoubky pro "Vílu Zubínku".Uchovat si zoubky můžete i vy jako krásnou vzpomínku na vašeho drobečka.Rozměry: 4,9 x 4,5 cm, výška ..
75Kč
Bez daně:62Kč
Šperkovnice na číselný kód Růžová Šperkovnice na číselný kód Růžová
Doprava Zdarma
Šperkovnice na číselný kód RůžováRůžovou šperkovnici si oblíbí všechny dívkyKvalitně zpracovaná dívčí šperkovnice značky Top Model je vyrobena z pevného kartonu se zrcátkem a elektronickým zámkem. Při otevření tajným kódem hraje melodii. Šperkovnice nabízí velký vnitřní prostor pro přehledné uložení..
975Kč
Bez daně:806Kč
Hrací skříňka Květiny Hrací skříňka Květiny
Doprava Zdarma
Hrací skříňka KvětinyKrásná šperkovnice se zrcátkem a hudebním boxem, který po natažení hraje něžnou melodii.Vaše malá parádnice si do šperkovnice s potiskem květin může ukládat své šperky a jiné vzácné drobnosti.Šperkovnice je součástí designové kolekce Little Dutch Květiny, ve které najdete dekora..
599Kč
Bez daně:495Kč
Šperkovnice JednorožecNejlepší místo pro všechny vaše poklady!Naše nádherná super měkká sametová šperkovnice Jednorožec je ideálním místem pro uchování všech vašich šperků a oblíbených pokladů!Skvělý dárek pro malé parádnice!Tato šperkovnice s krásným vyšívaným jednorožcem na vrchu má zapí..
429Kč
Bez daně:355Kč
Šperkovnice BaletkaNejlepší místo pro všechny vaše poklady!Naše nádherná super měkká sametová šperkovnice Baletka je ideálním místem pro uchování všech vašich šperků a oblíbených pokladů!Skvělý dárek pro malé parádnice!Tato šperkovnice s krásnými vyšívanými baletními botami na vrchu má zapínání na d..
429Kč
Bez daně:355Kč
Hrací skříňka SrnkaHrací skříňka s miloučkou figurkou srnčete uvnitř.Natažením šroubu a otevřením víka se spustí melodie Kouzelná flétna (W. A. ​​Mozart) a roztočí se figurka. Figurka se zrcadlí v zrcátku na vnitřní straně víka. Do složky a spodní zásuvky si můžeš odložit pokladky nebo šperky.Šroub ..
546Kč
Bez daně:451Kč
Hrací skříňka Baletka ZelenáHrací skříňka s ladnou figurkou malé baleríny uvnitř.Natažením šroubu a otevřením víka se spustí melodie Vyzvání do tance (C. M. von Weber) a roztočí se figurka. Figurka se zrcadlí v zrcátku na vnitřní straně víka. Do složky a spodní zásuvky si můžeš odložit pokladky nebo..
546Kč
Bez daně:451Kč
Hrací skříňka Květiny a motýli Hrací skříňka Květiny a motýli
Doprava Zdarma
Hrací skříňka Květiny a motýliHrací skříňka s baletkou pro všechny vzácné poklady.Krásná šperkovnice se zrcátkem a hudebním boxem, který po natažení hraje něžnou melodii.Hudební skříňku doprovází krásná melodie.Vaše malá parádnice si do šperkovnice s potiskem květin a motýlů může ukládat své šperky ..
519Kč
Bez daně:429Kč
Pokladnička prasátko Pokladnička prasátko
Doprava Zdarma Nedostupné
Pokladnička prasátkoStylová dřevěná pokladnička bude skvělým pomocníkem při prvním šetření peněz dětí. Pokladnička ve tvaru roztomilého prasátka se bude dětem líbit a budou z ní mít jistě velkou radost.Tato dřevěná pokladnička je nádherně designově zpracována a bude také skvělým doplňkem do interiér..
589Kč
Bez daně:487Kč
Zobrazeno 1 až 9 z 9 (1 stránek)