Menu
Your Cart

Personalizované náramky

Personalizované náramky

Nechte děti ukázat své pravé já! Personalizované náramky se jménem značky Nojomojo jim umožní navrhnout si svůj vlastní šperk! Díky přívěskům na náramek s písmenky i dalšími obrázky si navrhnou jedinečné umělecké dílo. Pokud jim koupíte více přívěsků, náramek můžou neustále obměňovat. Personalizovaný náramek se jménem či jednotlivé přívěsky na náramek jsou skvělým malým dárkem pro děti

Ozdob si náramek originálními přívěsky!Přívěsek duhové srdíčko švédské značky Nojomojo krásně doplní personalizované náramky stejné značky. Pomocí různorodých přívěsků si děti vytvoří náramek se jménem i s dalšími ozdobami. Děti tak vyjádří svůj styl a můžou ozdoby měnit podle libosti.Přívěsek duhov..
36Kč
Bez daně:30Kč
Ozdob si náramek originálními přívěsky!Přívěsek duha švédské značky Nojomojo krásně doplní personalizované náramky stejné značky. Pomocí různorodých přívěsků si děti vytvoří náramek se jménem is dalšími ozdobami. Děti tak vyjádří svůj styl a mohou ozdoby měnit podle chutiPřívěsek duha na náramek z b..
36Kč
Bez daně:30Kč
Ozdob si náramek originálními přívěsky!Přívěsek zajíc švédské značky Nojomojo krásně doplní personalizované náramky stejné značky. Pomocí různorodých přívěsků si děti vytvoří náramek se jménem is dalšími ozdobami. Děti tak vyjádří svůj styl a mohou ozdoby měnit podle chuti.Přívěsek zajíc na náramek ..
36Kč
Bez daně:30Kč
Ozdob si náramek originálními přívěsky!Přívěsek jednorožec švédské značky Nojomojo krásně doplní personalizované náramky stejné značky. Pomocí různorodých přívěsků si děti vytvoří náramek se jménem is dalšími ozdobami. Děti tak vyjádří svůj styl a mohou ozdoby měnit podle chuti.Přívěsek jednorožec n..
36Kč
Bez daně:30Kč
Ozdob si náramek originálními přívěsky!Přívěsek žirafa švédské značky Nojomojo krásně doplní personalizované náramky stejné značky. Pomocí různorodých přívěsků si děti vytvoří náramek se jménem is dalšími ozdobami. Děti tak vyjádří svůj styl a mohou ozdoby měnit podle chuti.Přívěsek žirafa na nárame..
36Kč
Bez daně:30Kč
Ozdob si náramek originálními přívěsky!Přívěsek zámek švédské značky Nojomojo krásně doplní personalizované náramky stejné značky. Pomocí různorodých přívěsků si děti vytvoří náramek se jménem is dalšími ozdobami. Děti tak vyjádří svůj styl a mohou ozdoby měnit podle chuti.Přívěsek zámek na náramek ..
36Kč
Bez daně:30Kč
Ozdob si náramek originálními přívěsky!Přívěsek slon švédské značky Nojomojo krásně doplní personalizované náramky stejné značky. Pomocí různorodých přívěsků si děti vytvoří náramek se jménem is dalšími ozdobami. Děti tak vyjádří svůj styl a mohou ozdoby měnit podle chuti.Přívěsek slon na náramek z ..
36Kč
Bez daně:30Kč
Navrhni si svůj vlastní personalizovaný náramek!Růžový dětský náramek LIZARD METALIC švédské značky Nojomojo umožní každému dítěti stát se návrhářem! Náramek má vzhled kůže, je dlouhý 22 cm, zapíná se na přezku a díky 7 dírkám je připraven k dalšímu zdobení. Děti si jej mohou vyzdobit písmenky a ozd..
71Kč
Bez daně:59Kč
Navrhni si svůj vlastní personalizovaný náramek!Bledofialový dětský náramek LIZARD METALIC švédské značky Nojomojo umožní každému dítěti stát se návrhářem! Náramek má vzhled kůže, je dlouhý 22 cm, zapíná se na přezku a díky 7 dírkám je připraven k dalšímu zdobení. Děti si jej mohou vyzdobit písmenky..
71Kč
Bez daně:59Kč
Navrhni si svůj vlastní personalizovaný náramek!Zlatý dětský náramek LIZARD METALIC švédské značky Nojomojo umožní každému dítěti stát se návrhářem! Náramek má vzhled kůže, je dlouhý 22 cm, zapíná se na přezku a díky 7 dírkám je připraven k dalšímu zdobení. Děti si jej mohou vyzdobit písmenky a ozdo..
71Kč
Bez daně:59Kč
Vánoční stromek Přívěsek na náramek..
22Kč 36Kč
Bez daně:18Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 77 (7 stránek)