Menu
Your Cart

Garáže, policisté, hasiči

Garáže, policisté, hasiči

Miluje váš drobeček policajty nebo hasiče? Neustále skládá autíčka do řady nebo do poliček? Jste na správném místě, vyberte mu ta pravá tematická autíčka pro děti či garáž na autíčka právě u nás.

Vyberte svým dětem ze široké nabídky hasičské či policejní autíčko v různých provedeních. Nechybí ani dřevěná hasičská stanice, autíčko sanitka, či dřevěná patrová garáž na autíčka. Všechny produkty jsou z kvalitních materiálů, především ze dřeva, od prvotřídních výrobců z celého světa.

Nejprodávanějši v kategorii Garáže, policisté, hasiči

Požární stanice s dráhou v kufříku 18 ks Požární stanice s dráhou v kufříku 18 ks
Na cestě
Pro milovníky hasičůPožární stanice s dráhou v kufříku nadchne každého malého hasiče. Kufřík je praktický, snadno se skládá a otevírá a nabízí spoustu zábavy. Dítě se s ním zabaví nadlouho díky hasičskému autu a dráze, po které jezdí, hasicímu přístroji, požárníkovi a mnoha dalším dřevěným kouskům, ..
585Kč
Bez daně:483Kč
Sada na hraní pro milovníky autíčekSada na hraní v kufříku se závodní dráhou od Tooky Toy potěší děti i rodiče. Kufřík je totiž skladný a přesto skrývá spoustu zábavy – 33 různých figurek, autíček, pneumatik, puzzle závodní dráhu a další doplňky. Děti vše rozloží a můžou si hrát na závodění, předává..
705Kč
Bez daně:583Kč
Nákladní přístav s jeřábem 24 ks Nákladní přístav s jeřábem 24 ks
Na cestě
Jeřáb se otáčí a zvedá nákladBohatá dřevěná sada hraček Nákladní přístav s jeřábem od Tooky Toy umožní vašim dětem stavět, volně si hrát a vymýšlet nejrůznější scénáře. Dominantou sady je mechanický dřevěný jeřáb, který se doopravdy otáčí a dokonce zvedá náklad díky otočnému kolečku a šňůrce s magne..
1,049Kč
Bez daně:867Kč
Sada pro milovníky autíčekDřevěná sada na hraní s dopravními prostředky a dopravním značením od Tooky Toy děti zaměstná na celé hodiny. Obsahuje 8 vozidel (auto, taxi, sanitku, hasičské auto, popelářské auto, školní autobus, zmrzlinářské auto a policejní auto), 3 dopravní značky a 1 vitrínku na hran..
575Kč
Bez daně:475Kč
Parkoviště Rally Parkoviště Rally
Nedostupné
Parkování, tankování benzínu, mytí, oprava – a potom je čas zrychlit na rampách parkoviště!Matný povrch ramp poskytuje autentický asfaltový vzhled. Dvě auta mohou být zaparkována na třech patrech v garáži, když se nenaplňují na magnetické benzinové pumpě nebo se nenabíjejí na elektrické nabíjecí sta..
2,125Kč
Bez daně:1,756Kč
Hasičský sbor je tady!S tímto realistickým hasičským batohem v pohotovostních barvách s nastavitelnými ramenními popruhy jsou mladí hasiči vždy na místě, když je potřeba. Dvojité zipy zajišťují široké otevření batohu a pryžové otvory pro nářadí v batohu poskytují přehlednost a rychlý přístup k výstr..
1,500Kč
Bez daně:1,239Kč
První letadélko pro malé ručičky!Jednoduchá helikoptéra s kolečky Tooky Toy je vyrobená z pevného dřeva a odolných barev. Vůbec tak nevadí, pokud si ji náhodou děťátko strčí do pusinky. Zábavou pro děti je také točící se vrtulka. Skvělá je už pro děti kolem jednoho roku, které si už začínají samy hr..
190Kč
Bez daně:157Kč
Sanitka autíčko Sanitka autíčko
Na cestě
První autíčko pro malé ručičky!Jednoduchá sanitka Tooky Toy je vyrobené z pevného dřeva a odolných barev. Vůbec tak nevadí, pokud náhodou děťátko strčí autíčko do pusinky. Skvělá je už pro děti kolem jednoho roku, které si už začínají samy hrát a jezdí s ním po zemi.Děti si cvičí úchop.Při hře si ro..
190Kč
Bez daně:157Kč
Policejní autíčko Policejní autíčko
Na cestě
První autíčko pro malé ručičky!Jednoduché policejní autíčko Tooky Toy je vyrobené z pevného dřeva a odolných barev. Vůbec tak nevadí, pokud náhodou děťátko strčí autíčko do pusinky. Skvělé je už pro děti kolem jednoho roku, které si už začínají samy hrát a jezdit si s ním po zemi.Děti si cvičí úchop..
190Kč
Bez daně:157Kč
Garáže s myčkou Garáže s myčkou
Nedostupné
Natankujte, vyčistěte a zaparkujte!Zastavte se v garáži, abyste natankovali benzín, zaparkovali auto nebo jej nechali vyčistit v myčce aut.Patrové parkoviště nabízí kompletní servis pro vaše autíčka.Dřevěná garáž je jednou z mnoha herních sad, které lze připojit k základní Vláčkodráhe. Garáž má přis..
1,949Kč
Bez daně:1,611Kč
Dopravní prostředky a značky Dopravní prostředky a značky
Na cestě
Hurá na cestu!Tato sada dřevěných vozidel a dopravních značek bude děti bavit a zaměstná je na celé hodiny. Set obsahuje 6 vozidel (policejní autíčko, sanitka, hasičské auto, popelářské auto, taxi a školní autobus) a 9 dopravních značek.Během hry si ..
540Kč
Bez daně:446Kč
Hasičská stanice Box Hasičská stanice Box
Nedostupné
Krásná hrací souprava pro malé hasiče.Když se sklopí přední panel hasičské stanice, odhalí se dokonalá hrací plocha. Děti v boxu najdou také 2 hasiče, 2 požární hadice, hasičské auto, vrtulník, ale třeba i hořící dům a další drobnosti. Dohromady je boxu 17 dřevěných dílků znázorňujících vše, co se n..
485Kč
Bez daně:401Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 14 (2 stránek)