Menu
Your Cart

Vánoce v knize

Vánoce v knize

Oblíbená část roku každého dítěte, to jsou Vánoce! Není nic lepšího než si uvařit teplý čaj, zachumlat se do měkké deky a vzít do ruky jednu z našich vánočních knih. Vyberte si u nás klasické vánoční příběhy, jako je třeba Louskáček. Objevte nejnovější dětské zimní a vánoční knihy pro děti, zvukové knihy, tematické nálepkové a pracovní sešity nebo CD s vánočními koledami. A hlavně by vám doma neměla chybět jedinečná Magnetická kniha Vánoce. Užijte si s námi knižní Vánoce.

Louskáček - Prostorové leporelo s pohádkouNádherné priestorové leporeloJe Štědrý večer, nejkouzelnější chvíle z celého roku, a Klárka dostala pod stromeček dřevěný louskáček v podobě vojáčka. To ještě netušila, jaké dobrodružství ji s ním čeká. V úchvatném prostorovém leporelu najdete klasickou a dě..
181Kč 259Kč
Bez daně:181Kč
MiniPEDIE - Objevujeme svět! VánoceCo zdobíme o Vánocích? Co najdeš pod stromečkem? Kdo ze sněhu stojí na zahradě?Stačí jen vložit prstík do správného otvoru, lehce vysunout, zatáhnout nebo otočit ve směru šipky a hned bude váš malý objevitel či objevitelka znát odpovědi. Objevovat zvyky spojené s V..
162Kč 249Kč
Bez daně:162Kč
Sněhová sestřičkaPusťte kouzlo Vánoc do svých srdcí!Ozdobený stromeček, zapálené svíčky, vůně mandarinek a perníčků. Štědrý den býval pro Juliána tím nejkrásnějším v roce. Jenže letos je všechno jinak. Žádné přípravy se nekonají, doma je ticho a šedo, jako by Vánoce vůbec neměly nastat. Celá rodina ..
349Kč 449Kč
Bez daně:349Kč
Příběhy vánočních skřítkůPo roce je tu opět advent a vánoční skřítci mají napilno!Čeká je dvacet čtyři dnů plných radosti i napětí. Musí připravit všechny dárky ze seznamu dětských přání, který jim byl právě doručen. 24 kouzelných příběhů a básniček pro adventní čas.A že je pořádně dlouhý! Budo..
158Kč 226Kč
Bez daně:158Kč
Chlapec a vánoční šiškaKrásně ilustrovaný vánoční příběh.Vánoční příběh o chlapci, který povýšil i nejobyčejnější věc na věc výjimečnou.Půvabný zimní příběh, do kterého se děti rádi začtou.Pohádka je vhodná do dlouhých zimních večerů.》Prohlédněte si recenzi na našem Instagramu - Chlapec a vánoční ši..
209Kč 299Kč
Bez daně:209Kč
Můj vánoční deníkÚžasný deník a spousta vychytaných tipů, které udělají radost tobě i tvým blízkým.Těšíš se na vánoční prázdniny? Chceš si zkrátit čekání na Štědrý den? S tímto deníkem se v prosinci rozhodně nudit nebudeš. Najdeš tu kulinářské tipy na přípravu báječného punče, sušenek nebo cukroví.&..
111Kč 169Kč
Bez daně:111Kč
Pojďme spolu do BetlémaZkrať si čekání na Štědrý den báječnými aktivitami!Poslechni si vyprávění o narození Ježíška, postav si vlastní betlém a s pomocí vylamovacích postaviček sehraj svůj vlastní vánoční příběh.Postav si krásný betlém. Bez nůžek a lepidla!Užij si zábavné hry a úkoly a více než 100 ..
172Kč 269Kč
Bez daně:172Kč
Pepo! Ty popleto!Volné pokračování úspěšného leporela Edo! Ty neposedo! Obrázkové etikety pro nejmenší.Volné pokračování leporela Edo! Ty neposedo! rozvíjí příběhy Edova kamaráda, opičáka Pepy. Tentokrát je v zemi zvířátek zima a všichni se chystají na Vánoce a také oslavu nového roku. Texty v bubli..
297Kč 349Kč
Bez daně:297Kč
Oslík a vánoční andělíčekOslík se jednoho rána probudí a zjistí, že maminka je pryč!Naštěstí nezůstane dlouho sám. Navštíví ho andělíček, který o mamince ví – je u jesliček, kde se v noci narodilo Jezulátko. Oslík s andělíčkem se společně vydají do betlémské stáje a pozvou každého, koho potkají, aby..
209Kč 299Kč
Bez daně:209Kč
Magnetická kniha Vánoce – Christmas Magnetic Book s malým poškozenímUPOZORNĚNÍ! Toto jsou vyřazené knihy s malým poškozením obálky nebo vnitřní strany krabičky. Například jemně zmáčknutý roh, jemně poškrábaná obálka, odlepený vnitřní papír v krabičce, mírně promáčknutá obálka a podobn..
441Kč 630Kč
Bez daně:365Kč
Mimi a Líza - Záhada vánočního světlaMimi vidí svět rukama a ušima, a trochu dokonce i nosem a jazykem. Je totiž nevidomá. Spolu se svou nejlepší kamarádkou Lízou už navštívily mnoho fantastických světů plných zábavy, ale i záhad. Teď konečně přišly Vánoce. Mimi a Líza spolu se sousedy zdobí nádhern..
299Kč
Bez daně:299Kč
Zima - Obrázkové příběhyPo knížce o jaru, létu a podzimu přichází Zima. Rotraut Suzanne Bernerová na obrázcích znovu vypráví své malé, vtipné příběhy všedního dne, které poutají a bystří pozornost, podněcují fantazii a řečové schopnosti, ale hlavně baví malé i větší děti. Podívejte se, co všechno se..
209Kč 299Kč
Bez daně:209Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 13 (2 stránek)