Menu
Your Cart

Ledové království

Ledové království

Hrdinové z pohádky Ledové království – Anna, Elsa i Olaf u vás doma ožijí v knihách, hračkách či na oslavě.

Balónky Frozen, talíře, závěsné dekorace, stuhy či ubrousky s designem hlavních hrdinů z této pohádky. Potěšte malé oslavence a připravte výzdobu na oslavu narozenin v barvách této pohádky.

K narozeninám jim pak vyberte knihy s příběhy či nálepkami ve kterých zimní dobrodružství Ledového království znovu ožívají a potěší všechny děti. Nezapomeňte podívat i naše hračky, hry či kreativní pomůcky s designem známé pohádky Ledové království.

Postavte si vlastní pohádkový stánek se zmrzlinami!Okouzlete fanoušky studia Disney a děti od 5 let stavebnicí LEGO® | Disney Ledové království (43234) Elsa a dobroty z Ledového království. Součástí sady je pojízdný zmrzlinový stánek se zmrzlinovačem, 2 zmrzlinovými kornouty, 2 nanuky a dalšími insp..
372Kč
Bez daně:307Kč
Lesklé tvoření s Ledovým královstvím.S tímto omalovánkovým sešitem můžeš kromě vybarvování zkrášlovat Elsu a Annu s barevnými kamínky a dodat jim tak trochu lesu.Rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu.Omalovánky obsahují 12 stran s omalovánkami a jeden list třpytivých kamínků k ozdobení obrázků...
119Kč
Bez daně:119Kč
Princezna Elsa vládne nejen mrazivým, ale i zářivým kouzlem. Zjistí to i vaše malá slečna, jakmile si krásku z Ledového království (Frozen) postaví na neonovém puzzle. Skládačka obsahuje speciální neonové prvky, které se ve tmě rozsvítí. XL dílky se dobře hledají a usnadňují skládání dětem školního ..
331Kč
Bez daně:274Kč
Pro všechny malé módní ikony!Titul obsahuje 16 barevných stran a více než 120 samolepek (šaty, boty, doplňky) pro dolepení a ozdobení. Budou je při tom doprovázet známé postavy z Ledového království...
119Kč
Bez daně:119Kč
Vytvářej si vlastní příběhy s Ledovým královstvím.Hrajte si se samolepkami, kde na vás čekají oblíbené pohádkové postavičky z Ledového království.Obsahuje více než 2 metry dlouhou omalovánku.Nekonečné samolepkování obsahuje více než 80 samolepek (28 puffy), barevné pozadí a více než 2 metry dlouhou ..
159Kč
Bez daně:159Kč
Vytvářej si vlastní příběhy s Ledovým královstvím.Menší formát oblíbeného titulu, v němž si děti vytvářejí vlastní příběhy se samolepkami, které přilnou ke každému hladkému povrchu a nezanechají žádné stopy.Obsahuje více než 80 opakovaně použitelných samolepek bez použití lepidla.Obsahuje 4 barevná ..
159Kč
Bez daně:159Kč
I když žádný Petr v pohádce Ledové království nehraje, s Černým Petrem si Anna a Elsa užijí vždycky spoustu legrace.Vaše děti se k nim mohou v partičce oblíbené karetní hry přidat. Vyhrává ten, kdo se jako první zbaví dvojic karet z ruky a nezůstane mu kartička Černého Petra, ke které neexistuje pro..
59Kč
Bez daně:49Kč
Zábavné malování s Ledovým královstvím.Stránky plné zábavy a samolepek! Obsahuje 24 stran obrázků i zábavných aktivit a více než 20 samolepek. Rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu.Rozvíjí nejen dětskou fantazii, ale i jemnou motoriku, kreativitu a paměť. Maluj si se svými oblíbenými pohádkovým..
79Kč
Bez daně:79Kč
Zobrazeno 1 až 8 z 8 (1 stránek)