Menu
Your Cart

Ledové království

Ledové království

Hrdinové z pohádky Ledové království – Anna, Elsa i Olaf u vás doma ožijí v knihách, hračkách či na oslavě.

Balónky Frozen, talíře, závěsné dekorace, stuhy či ubrousky s designem hlavních hrdinů z této pohádky. Potěšte malé oslavence a připravte výzdobu na oslavu narozenin v barvách této pohádky.

K narozeninám jim pak vyberte knihy s příběhy či nálepkami ve kterých zimní dobrodružství Ledového království znovu ožívají a potěší všechny děti. Nezapomeňte podívat i naše hračky, hry či kreativní pomůcky s designem známé pohádky Ledové království.

LEGO Friends Elsa a dobroty z Ledového královstvíPostavte si vlastní pohádkový stánek se zmrzlinami!Okouzlete fanoušky studia Disney a děti od 5 let stavebnicí LEGO® | Disney Ledové království (43234) Elsa a dobroty z Ledového království. Součástí sady je pojízdný zmrzlinový stánek se zmrzlinovačem,..
372Kč
Bez daně:307Kč
Ledové království - Omalovánky s kamínky Ledové království - Omalovánky s kamínky
Nedostupné
Ledové království - Omalovánky s kamínkyLesklé tvoření s Ledovým královstvím.S tímto omalovánkovým sešitem můžeš kromě vybarvování zkrášlovat Elsu a Annu s barevnými kamínky a dodat jim tak trochu lesu.Rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu.Omalovánky obsahují 12 stran s omalovánkami a jeden list třp..
119Kč
Bez daně:119Kč
Moje první oblečkování - Ledové království Moje první oblečkování - Ledové království
Nedostupné
Moje první oblečkování - Ledové královstvíPro všechny malé módní ikony!Titul obsahuje 16 barevných stran a více než 120 samolepek (šaty, boty, doplňky) pro dolepení a ozdobení. Budou je při tom doprovázet známé postavy z Ledového království...
119Kč
Bez daně:119Kč
Ledové království - Nekonečné samolepkováníVytvářej si vlastní příběhy s Ledovým královstvím.Hrajte si se samolepkami, kde na vás čekají oblíbené pohádkové postavičky z Ledového království.Obsahuje více než 2 metry dlouhou omalovánku.Nekonečné samolepkování obsahuje více než 80 samolepek (28 puffy),..
159Kč
Bez daně:159Kč
Lepím si znovu a znovu - Ledové královstvíVytvářej si vlastní příběhy s Ledovým královstvím.Menší formát oblíbeného titulu, v němž si děti vytvářejí vlastní příběhy se samolepkami, které přilnou ke každému hladkému povrchu a nezanechají žádné stopy.Obsahuje více než 80 opakovaně použitelných samolep..
159Kč
Bez daně:159Kč
Omalovánky se samolepkami - Ledové království Omalovánky se samolepkami - Ledové království
Nedostupné
Omalovánky se samolepkami - Ledové královstvíZábavné malování s Ledovým královstvím.Stránky plné zábavy a samolepek! Obsahuje 24 stran obrázků i zábavných aktivit a více než 20 samolepek. Rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu.Rozvíjí nejen dětskou fantazii, ale i jemnou motoriku, kreativitu a p..
79Kč
Bez daně:79Kč
Zobrazeno 1 až 6 z 6 (1 stránek)