Menu
Your Cart

Ledové království

Ledové království

Hrdinové z pohádky Ledové království – Anna, Elsa i Olaf u vás doma ožijí v knihách, hračkách či na oslavě.

Balónky Frozen, talíře, závěsné dekorace, stuhy či ubrousky s designem hlavních hrdinů z této pohádky. Potěšte malé oslavence a připravte výzdobu na oslavu narozenin v barvách této pohádky.

K narozeninám jim pak vyberte knihy s příběhy či nálepkami ve kterých zimní dobrodružství Ledového království znovu ožívají a potěší všechny děti. Nezapomeňte podívat i naše hračky, hry či kreativní pomůcky s designem známé pohádky Ledové království.

Nejprodávanějši v kategorii Ledové království

Ledové království - Nekonečné samolepkování
Nedostupné
Vytvářej si vlastní příběhy s Ledovým královstvím.Hrajte si se samolepkami, kde na vás čekají oblíbené pohádkové postavičky z Ledového království.Obsahuje více než 2 metry dlouhou omalovánku.Nekonečné samolepkování obsahuje více než 80 samolepek (28 puffy), barevné pozadí a více než 2 metry dlouhou ..
159Kč
Bez daně:145Kč
Foukací fixy na papír 6ks.Zábavná a kreativní pomůcka pro děti s motivem pohádky.Barevné fixy s motivem oblíbených postaviček z Ledového království.Buďte kreativní s touto sadou, která obsahuje 6 ks různých barevných foukacích fixů s motivem oblíbených postaviček z Ledového království a 4 barevné pa..
129Kč
Bez daně:107Kč
Lepím si znovu a znovu - Ledové království
Nedostupné
Vytvářej si vlastní příběhy s Ledovým královstvím.Menší formát oblíbeného titulu, v němž si děti vytvářejí vlastní příběhy se samolepkami, které přilnou ke každému hladkému povrchu a nezanechají žádné stopy.Obsahuje více než 80 opakovaně použitelných samolepek bez použití lepidla.Obsahuje 4 barevná ..
159Kč
Bez daně:145Kč
Balónek Ledové království
Nedostupné
Pohádkové postavy z Ledového království na srdíčku!Fóliový balón ve tvaru červeného srdce s potiskem hlavních postav z pohádky Ledové království. Rozměry: 46 cm...
99Kč
Bez daně:82Kč
Elza a Anna jako hosté na vaší oslavě.Kulatý balónek s ilustrací Elzy a Anny z Ledového království –Frozen. Rozměry: 46 cm..
112Kč
Bez daně:93Kč
Stylové účesy podle Anny a Elsy
-35 %
Krásné zapletené účesy zvládnete jednoduše s touto knížkou.Knížka v brožované vazbě obsahuje stránky plné nádherných a půvabných účesů jaké měli oblíbené postavičky z Ledového království Anna a Elsa.Obsahuje až 28 účesů podle Anny a Elsy.Vytvoření účesů je jednoduché a přehledné díky podrobnému návo..
175Kč 269Kč
Bez daně:159Kč
Zobrazeno 1 až 6 z 6 (1 stránek)