Menu
Your Cart

Science4you

Děti se mohou stát kým chtějí, fantazii se meze nekladou

Science4you nabízí široký sortiment vzdělávacích a zábavných hraček, které zároveň rozvíjí kreativitu a logické myšlení dětí. S interaktivními hračkami mohou děti objevovat svět vědy a experimentování, čímž se učí a zábavně tráví svůj čas. Od chemických setů až po laboratorní sady, Science4you má co nabídnout pro každého malého vědce.

Vědecké hračky s ověřením STEAM a Brain Activator

Science4you vyvíjí, vyrábí a prodává vzdělávací a vědecké hračky, které jsou inspirovány metodikou STEAM (věda, technologie, inženýrství, umění a matematika). Pomáhají dětem získat znalosti v těchto 5 oblastech a stimulují jejich dovednosti při hře. Kromě toho produkty zahrnují razítko Brain Activator, což znamená, že děti si při hře rozvíjejí dovednosti jako je koncentrace, slovní zásoba, kreativita, paměť, uvažování a manuální dovednosti. Pro Science4you je bezpečnost dětí hlavním zájmem, a proto hračky splňují nejpřísnější normy a pro děti jsou naprosto bezpečné.

Laboratoř na výrobu mýdlaVaše vlastní laboratoř na výrobu mýdlaS laboratoří pro výrobu mýdla si můžete vytvořit originální produkty z pohodlí domova. S touto vědeckou sadou vytváříte fantastická mýdla různých tvarů, jako jsou rybky, mořští koníci nebo lastury, přičemž můžete použít ingredience jako ..
575Kč
Bez daně:475Kč
Můj první mechanický set 4v1 Můj první mechanický set 4v1
Doprava Zdarma
Můj první mechanický set 4v1Fascinující svět pro malé mechanikySet Můj první mechanický set 4-v-1 nabízí čtyři různé projekty, které zábavnou a interaktivní formou učí děti o základních principech mechaniky. Děti se naučí jak postavit auto, traktor, závodní autíčko nebo helikoptéru.Zábava pro m..
625Kč
Bez daně:517Kč
Výroba plastelínyVytvořte si vlastní plastelínuPonořte se do barevného světa zábavy objevování. Se setem na výrobu plastelíny se stáváte skutečným chemikem Výroba plastelíny je zábavný a snadný způsob, jak si vytvořit vlastní tvarovatelnou hračku. K výrobě potřebujete jen několik základních surovin ..
349Kč 499Kč
Bez daně:289Kč
Malý Paleontolog Objev T-RexeZapojte se do archeologického výzkumuStaňte se součástí fascinujícího světa archeologických vykopávek se sadou dinosaurů zářících ve tmě. Vykopejte a najděte fantastickou fosilii T-Rexe. Naučte se nejlepší techniky jako skutečný archeolog. Tato vědecká sada obsahuje všec..
275Kč
Bez daně:227Kč
Malý Paleontolog 2v1Zapojte se do archeologického výzkumuStaňte se součástí fascinujícího světa archeologických vykopávek se sadou dinosaurů zářících ve tmě. Vykopejte a najděte fantastickou fosilii T-Rexe a Triceratopse. Naučte se nejlepší techniky jako skutečný archeolog. Tato vědecká sada obsahuj..
425Kč
Bez daně:351Kč
Detektivní laboratoř Detektivní laboratoř
Doprava Zdarma
Detektivní laboratořPonořte se do světa záhadPonořte se do fascinujícího světa záhad a řešení zločinů. S touto poutavou sadou můžete zkoumat 15 zajímavých experimentů, které vám umožní odhalit skryté otisky prstů a bot, dekódovat tajné zprávy a dokonce analyzovat DNA.Experimenty pro malé detektivySo..
699Kč
Bez daně:578Kč
Můj první zubařský setZábavný set pro budoucí zubařeKdo by řekl, že návštěva zubaře může být zábava? S velkou dávkou fantazie se vaše dítě přemění na zubaře, který analyzuje rentgenové snímky a vytváří různé zubní formy. Set obsahuje zubařské nástroje, jako zrcadlo, sondy a nástroje pro čištění.Zahr..
499Kč
Bez daně:412Kč
Slizová apokalypsaPomozte zachránit město před zombie apokalypsouPřipravte se na zombie zážitek a zachraňte město před extra slizkou apokalypsou. Vyzkoušejte máslový sliz s maličkými mimozemšťany svítícími ve tmě nebo pohyblivý písek zombie, který pohltí vše, co mu stojí v cestě.Dlouhé hodiny dětské..
472Kč 675Kč
Bez daně:390Kč
Výroba tajemných lektvarů Výroba tajemných lektvarů
Doprava Zdarma Nedostupné
Výroba tajemných lektvarůPonořte se do kouzelného světa magiePusťte se do dobrodružství v kouzelném světě magie, kde děti objeví tajemství výroby bublajících a svítících lektvarů, spolu s několika magickými bytostmi. Děti poznají Kouzelnou vesnici, tajemné místo, kde se magie stává skutečností. Setk..
675Kč
Bez daně:558Kč
Výroba duhové sopkyPřipravte se na barevné sopečné výbuchyPostavte velkolepou sopku s několika krátery a obohaťte ji o úžasné barevné výbuchy pěn. Využijte hlínu k modelování sopky a poté ji ozdobte podle vlastních představ svítícími barvami, které jsou součástí této sady.Děti se hravým způsobem nau..
349Kč 499Kč
Bez daně:289Kč
Vědecká laboratořTajemný svět experimentůS vědeckou laboratoří si děti vytvoří až 12 různých experimentů. Mohou si vykopat fosilii dinosaura, stejně jako skutečný paleontolog, nebo vytvořit bláznivé vědecké experimtenty a zároveň poznávat vlastnosti tekutin. Malí chemici se naučí měnit barvu roztoků..
550Kč
Bez daně:455Kč
Můj první vědecký set Můj první vědecký set
Doprava Zdarma Nedostupné
Můj první vědecký setZábavné experimenty pro mini vědceJste připraveni vstoupit do neuvěřitelného světa chemie? Můj první vědecký svět je vzdělávací a zábavná hračka pro naše mini-vědce. Malí vědci se naučí vytvářet ty nejfantastičtější a nejzábavnější experimenty. S vědeckou soupravou si vyrobíte k..
675Kč
Bez daně:558Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 23 (2 stránek)