Menu
Your Cart

Tlapková patrola

Tlapková patrola

Postavičky ze seriálu Tlapková patrola jsou velkou láskou nejednoho předškoláčka. Psí hrdinové motivují děti také ke kreativnímu snažení, a proto u nás najdete různé nálepkové a pracovní sešity či omalovánky Tlapková patrola. Nechybí ani nádherný adventní kalendář Tlapková patrola s malými knížečkami a další adventní speciály s milovanými tlapkami. 

Úžasná je také naše narozeninová výzdoba Tlapková patrola – balonky, svíčky, párty ubrus, ubrousky, kelímky a další dekorace – to vše s oblíbenými hrdiny jako Marshall, Ryder, Rubble, Chase, Rocky. Zuma, Skye nebo Everest.

Nejprodávanějši v kategorii Tlapková patrola

Tlapková patrola - Nekonečné samolepkování Tlapková patrola - Nekonečné samolepkování
Nedostupné
Vytvářej si vlastní příběhy s Tlapkovou patrolou.Hrajte si se samolepkami, kde na vás čekají oblíbené pohádkové postavičky z Tlapkové patroly.Obsahuje více než 2 metry dlouhou omalovánku.Nekonečné samolepkování obsahuje více než 65 samolepek (33 puffy), barevné pozadí a více než 2 metry dlouhou omal..
159Kč
Bez daně:145Kč
Lepím si znovu a znovu - Tlapková patrola Lepím si znovu a znovu - Tlapková patrola
Nedostupné
Vytvářej si vlastní příběhy s Tlapkovou patrolou.Menší formát oblíbeného titulu, v němž si děti vytvářejí vlastní příběhy se samolepkami, které přilnou ke každému hladkému povrchu a nezanechají žádné stopy.Obsahuje více než 70 opakovaně použitelných samolepek bez použití lepidla.Obsahuje 4 barevná p..
159Kč
Bez daně:145Kč
Omalovánky se samolepkami - Tlapková patrola Omalovánky se samolepkami - Tlapková patrola
Nedostupné
Zábavné malování s Tlapkovou patrolou.Stránky plné zábavy a samolepek! Obsahuje 24 stran obrázků i zábavných aktivit a více než 40 samolepek. Rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu.Rozvíjí nejen dětskou fantazii, ale i jemnou motoriku, kreativitu a paměť. Maluj si se svými oblíbenými pohádkovými..
79Kč
Bez daně:72Kč
Ubrus Tlapková patrola
-30 % Nedostupné
Stylové stolování pro každou příležitost!Nádherný ubrus na stůl s designem ilustrací oblíbené pohádky Tlapková patrola. Ubrus je z papíru v krásných růžově fialových barvách. Rozměry: 137x243 cm...
100Kč 142Kč
Bez daně:82Kč
Tlapková patrola Samolepková knížka Tlapková patrola Samolepková knížka
Nedostupné
Zábava s Tlapkovou patrolou.Spousta zábavy s kouzelnými samolepkami! Děti si mohou vytvářet vlastní příběhy a obrázky se samolepkami, které přilnou ke každému hladkému povrchu.Ideální na cesty.Samolepková knížka obsahuje 4 strany s barevným pozadím a 135 samolepek k dolepení a zdobení. Samolepková k..
139Kč
Bez daně:126Kč
Kelímky Tlapková patrola Růžové 8 ks
Nedostupné
Vaše oslava si zaslouží jen to nejlepší!Papírové kelímky s designem animované pohádky Tlapková patrola a jejích psích hrdinů. V balení je osm kusů. Rozměry: 250 ml..
57Kč
Bez daně:47Kč
Ubrousky Tlapková patrola 20 ks
Nedostupné
Ubrousky, které doladí oslavu do detailu!Balení ubrousků v jasných fialových a růžových barvách s ilustracemi pejsků z pohádky Lapková patrola. V balení je 20 kusů. Rozměry: 33x33cm..
83Kč
Bez daně:68Kč
Ubrousky Tlapková patrola 16 ks
Nedostupné
Ubrousky, které doladí oslavu do detailu!Balení ubrousků v jasných barvách se čtyřmi ilustracemi pejsků z pohádky Lapková patrola. V balení je 16 kusů. Rozměry: 33x33cm..
80Kč
Bez daně:66Kč
Závěsná dekorace Tlapková patrola 6 ks
Nedostupné
Vyzdobte vaši psí oslavu!Krásná závěsná dekorace ve třech barvách – modrá, žlutá, červená. Vlnité stuhy s designem pohádkových hrdinů z Labakovy patroly na konci. V balení je 6 kusů. Rozměry: 80 cm...
109Kč
Bez daně:90Kč
Zobrazeno 1 až 9 z 9 (1 stránek)