Menu
Your Cart

Tlapková patrola

Tlapková patrola

Postavičky ze seriálu Tlapková patrola jsou velkou láskou nejednoho předškoláčka. Psí hrdinové motivují děti také ke kreativnímu snažení, a proto u nás najdete různé nálepkové a pracovní sešity či omalovánky Tlapková patrola. Nechybí ani nádherný adventní kalendář Tlapková patrola s malými knížečkami a další adventní speciály s milovanými tlapkami. 

Úžasná je také naše narozeninová výzdoba Tlapková patrola – balonky, svíčky, párty ubrus, ubrousky, kelímky a další dekorace – to vše s oblíbenými hrdiny jako Marshall, Ryder, Rubble, Chase, Rocky. Zuma, Skye nebo Everest.

Nejprodávanějši v kategorii Tlapková patrola

Tlapková patrola - Omalovánky s kamínky Tlapková patrola - Omalovánky s kamínky
Nedostupné
Tlapková patrola - Omalovánky s kamínkyLesklé tvoření s Tlapkovou patrolou.S tímto omalovánkovým sešitem můžeš kromě vybarvování zkrášlovat pejsky z Tlapkové patroly s barevnými kamínky a dodat jim tak trochu lesu.Rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu.Omalovánky obsahují 12 stran s omalovánkami a je..
119Kč
Bez daně:119Kč
Tlapková patrola - Vyškrabuj, objevuj, vybarvuj Tlapková patrola - Vyškrabuj, objevuj, vybarvuj
Nedostupné
Tlapková patrola - Vyškrabuj, objevuj, vybarvujPro fanoušky Tlapkové patroly.S tímto kreativním sešitem se dětičky zabaví při vybarvování a vyškrabávání s kamarády z Tlapkové patroly.Sešit rozvíjí kreativitu.Titul obsahuje 56 stran plných škrabacích obrázků, omalovánek a zajímavých informací a dřevě..
199Kč
Bez daně:199Kč
Tlapková patrola - 500 samolepek Tlapková patrola - 500 samolepek
Nedostupné
Tlapková patrola - 500 samolepekPro fanoušky Tlapkové patroly a samolepkování.S touto samolepkovou knížkou se dětičky zabaví při lepení obrovského množství nálepek s kamarády z Tlapkové patroly.Knížka se samolepkami, která rozvíjí kreativitu.Velká samolepková knížka obsahuje 24 barevných stran a víc..
199Kč
Bez daně:199Kč
Lepím si znovu a znovu - Tlapková patrola Lepím si znovu a znovu - Tlapková patrola
Nedostupné
Lepím si znovu a znovu - Tlapková patrolaVytvářej si vlastní příběhy s Tlapkovou patrolou.Menší formát oblíbeného titulu, v němž si děti vytvářejí vlastní příběhy se samolepkami, které přilnou ke každému hladkému povrchu a nezanechají žádné stopy.Obsahuje více než 70 opakovaně použitelných samolepek..
159Kč
Bez daně:159Kč
Omalovánky se samolepkami - Tlapková patrola Omalovánky se samolepkami - Tlapková patrola
Nedostupné
Omalovánky se samolepkami - Tlapková patrolaZábavné malování s Tlapkovou patrolou.Stránky plné zábavy a samolepek! Obsahuje 24 stran obrázků i zábavných aktivit a více než 40 samolepek. Rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu.Rozvíjí nejen dětskou fantazii, ale i jemnou motoriku, kreativitu a pam..
79Kč
Bez daně:79Kč
Tlapková patrola Samolepková knížka Tlapková patrola Samolepková knížka
Nedostupné
Tlapková patrola Samolepková knížkaZábava s Tlapkovou patrolou.Spousta zábavy s kouzelnými samolepkami! Děti si mohou vytvářet vlastní příběhy a obrázky se samolepkami, které přilnou ke každému hladkému povrchu.Ideální na cesty.Samolepková knížka obsahuje 4 strany s barevným pozadím a 135 samolepek ..
139Kč
Bez daně:139Kč
Zobrazeno 1 až 6 z 6 (1 stránek)