Menu
Your Cart

Tlapková patrola

Tlapková patrola

Postavičky ze seriálu Tlapková patrola jsou velkou láskou nejednoho předškoláčka. Psí hrdinové motivují děti také ke kreativnímu snažení, a proto u nás najdete různé nálepkové a pracovní sešity či omalovánky Tlapková patrola. Nechybí ani nádherný adventní kalendář Tlapková patrola s malými knížečkami a další adventní speciály s milovanými tlapkami. 

Úžasná je také naše narozeninová výzdoba Tlapková patrola – balonky, svíčky, párty ubrus, ubrousky, kelímky a další dekorace – to vše s oblíbenými hrdiny jako Marshall, Ryder, Rubble, Chase, Rocky. Zuma, Skye nebo Everest.

Nejprodávanějši v kategorii Tlapková patrola

Tlapková patrola - Nekonečné samolepkování
Nedostupné
Vytvářej si vlastní příběhy s Tlapkovou patrolou.Hrajte si se samolepkami, kde na vás čekají oblíbené pohádkové postavičky z Tlapkové patroly.Obsahuje více než 2 metry dlouhou omalovánku.Nekonečné samolepkování obsahuje více než 65 samolepek (33 puffy), barevné pozadí a více než 2 metry dlouhou omal..
159Kč
Bez daně:145Kč
Lepím si znovu a znovu - Tlapková patrola
Nedostupné
Vytvářej si vlastní příběhy s Tlapkovou patrolou.Menší formát oblíbeného titulu, v němž si děti vytvářejí vlastní příběhy se samolepkami, které přilnou ke každému hladkému povrchu a nezanechají žádné stopy.Obsahuje více než 70 opakovaně použitelných samolepek bez použití lepidla.Obsahuje 4 barevná p..
159Kč
Bez daně:145Kč
Kelímky Tlapková patrola 8 ks
Nedostupné
Vaše oslava si zaslouží jen to nejlepší!Papírové kelímky s designem animované pohádky Tlapková patrola a jejích psích hrdinů. V balení je osm kusů. Rozměry: 250 ml..
57Kč
Bez daně:47Kč
Ubrus Tlapková patrola
-30 %
Stylové stolování pro každou příležitost!Nádherný ubrus na stůl s designem ilustrací oblíbené pohádky Tlapková patrola. Ubrus je z papíru v krásných růžově fialových barvách. Rozměry: 137x243 cm...
100Kč 142Kč
Bez daně:82Kč
Balónek Tlapková patrola Červený
Nedostupné
Hrdinové z Tlapkové patroly na dětské oslavě!Červený fóliový balon s ilustrací hlavních postav ze známého animovaného seriálu Tlapková patrola (Paw Patrol). Rozměry: 43 cm...
99Kč
Bez daně:82Kč
Tlapková patrola Samolepková knížka
Nedostupné
Zábava s Tlapkovou patrolou.Spousta zábavy s kouzelnými samolepkami! Děti si mohou vytvářet vlastní příběhy a obrázky se samolepkami, které přilnou ke každému hladkému povrchu.Ideální na cesty.Samolepková knížka obsahuje 4 strany s barevným pozadím a 135 samolepek k dolepení a zdobení. Samolepková k..
139Kč
Bez daně:126Kč
Balónek Tlapková patrola Chase
Nedostupné
Hrdinové z Labkové patroly jsou zpátky!Modrý fóliový balón s tvarem as ilustrací jedné z hlavních postav - Chase, psí policista ze známého animovaného seriálu Labková patrola. Rozměry: 46 cm..
171Kč
Bez daně:142Kč
Kelímky Tlapková patrola Růžové 8 ks
Nedostupné
Vaše oslava si zaslouží jen to nejlepší!Papírové kelímky s designem animované pohádky Tlapková patrola a jejích psích hrdinů. V balení je osm kusů. Rozměry: 250 ml..
57Kč
Bez daně:47Kč
Ubrousky Tlapková patrola 20 ks
Nedostupné
Ubrousky, které doladí oslavu do detailu!Balení ubrousků v jasných fialových a růžových barvách s ilustracemi pejsků z pohádky Lapková patrola. V balení je 20 kusů. Rozměry: 33x33cm..
83Kč
Bez daně:68Kč
Ubrousky Tlapková patrola 16 ks
Nedostupné
Ubrousky, které doladí oslavu do detailu!Balení ubrousků v jasných barvách se čtyřmi ilustracemi pejsků z pohádky Lapková patrola. V balení je 16 kusů. Rozměry: 33x33cm..
80Kč
Bez daně:66Kč
Svíčky Tlapková patrola 4 ks
Nedostupné
Rozzařte váš narozeninový dort jak se patří!Balení mini svíček s designem hlavních hrdinů z pohádky Lapková patrola v jasných barvách. V balení jsou 4 kusy. Rozměry: 5,4/9,5 cm..
193Kč
Bez daně:159Kč
Závěsná dekorace Tlapková patrola 6 ks
Nedostupné
Vyzdobte vaši psí oslavu!Krásná závěsná dekorace ve třech barvách – modrá, žlutá, červená. Vlnité stuhy s designem pohádkových hrdinů z Labakovy patroly na konci. V balení je 6 kusů. Rozměry: 80 cm...
109Kč
Bez daně:90Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 14 (2 stránek)