Menu
Your Cart

Zvířátka

Zvířátka

Podpořte u dětí zájem o nejrůznější zvířátka. Pomůžou vás s tím různé knihy o zvířátcích pro děti, pracovní sešity, hračky a hry s motivy lesních, domácích i safari zvířat, ale i razítka, magnetky či korálky.

Různorodé knihy o zvířatech pro děti jsou vhodné už pro miminka, například textilní, hmatové i zvukové knížky plné divokých i domácích zvířátek. Batolata i předškoláky určitě zaujmou různé nálepkové sešity plné zvířátek z celého světa. Rozšiřují si díky nim své obzory a slovní zásobu. Pro začínající čtenáře máme krásné knižní příběhy a pohádky o zvířátkách či naučné knihy.

Nepřehlédněte ani různé hry či kreativní sady se zvířecími motivy. Skvělé dárky pro děti, které milují zvířátka!

Nejprodávanějši v kategorii Zvířátka

Dešťová hůl safari Dešťová hůl safari
Novinka
Hračka při přesýpání napodobuje jemný zvuk deště.Dešťová hůl je výborný rytmický nástroj a zároveň zaujme svojí barevností a kopou kuliček propadávajících jejím vnitřkem. Představte si, že vaši malí dobrodruhové mohou objevovat svět a zároveň si užívat zvuky přírody s naší dětskou dešťovou pali..
216Kč
Bez daně:179Kč
Kompaktní kreativní sada na cesty i na domaSada silikonových samolepek Tookyland přenese děti do supermarketu plného zvířátek. Děti mají k dispozici rozkládací oboustranný podklad v podobě obchodu a arch 41 znovupoužitelných samolepek se zvířátky a potravinami. Ty je možné přelepovat v rámci obchodu..
220Kč
Bez daně:182Kč
Vymaluj si svět plný zvířátek!Velkoformátová omalovánka v roli od Tookyland dlouhá téměř 6 m a vysoká 28 cm děti provede hustým lesem s nejrůznějšími zvířaty. Malí umělci si vymalují medvěda, papouška, motáýlka, opici a další zvířecí obyvatele. Velkoformátová omalovánka v roli přináší hodiny smyslup..
268Kč
Bez daně:244Kč
Zvířátka na farmě - Samolepky pro nejmenší Zvířátka na farmě - Samolepky pro nejmenší
Nedostupné
Samolepkování pro nejmenší se zvířátky z farmy.S touto samolepkovou knížkou s farmářskými zvířátky se dětičky zabaví a procvičí si jemnou motoriku.Knížka se samolepkami, která rozvíjí kreativitu.Obsahuje 12 stran a více než 45 samolepek k dolepení a zdobení. Samolepkové knížky jsou také ideální..
69Kč
Bez daně:63Kč
Mláďátka - Samolepky pro nejmenší Mláďátka - Samolepky pro nejmenší
Nedostupné
Samolepkování pro nejmenší s mláďátky.S touto samolepkovou knížkou s mláďátky se dětičky zabaví a procvičí si jemnou motoriku.Knížka se samolepkami, která rozvíjí kreativitu.Obsahuje 12 stran a více než 45 samolepek k dolepení a zdobení. Samolepkové knížky jsou také ideální zábavou pro děti na cestá..
69Kč
Bez daně:63Kč
Milovníci psů a děti od 7 let si užijí legraci s rozkošnými chlupáči ze stavebnice LEGO® Creator 3 v 1 Roztomilí pejsci (31137). Mohou se těšit na bígla, pudla a labradora s pohyblivými hlavami, ocasy a ušima, a navíc také na nápadité doplňky, včetně misky, hřebenu, hračky v podobě králíka, balónku ..
699Kč
Bez daně:578Kč
Puzzle se zvuky Návštěva v Zoo Puzzle se zvuky Návštěva v Zoo
Nedostupné
Zábavné interaktivní puzzle ve tvaru dětské televize.Pomocí přepínání jednotlivých funkcí se děti učí poznávat zvuky zvířat a písničky. Interaktivní deska vypráví i krátké příběhy (pouze v angličtině).Součástí je 5 puzzle s motivy zvířat: slon, hroch, opice, lev a medvěd.Balení obsahuje: základ..
475Kč
Bez daně:393Kč
LEVEL UP! 0 - Zvířecí kamarádi - Puzzle LEVEL UP! 0 - Zvířecí kamarádi - Puzzle
Nedostupné
LEVEL UP! puzzle je vědecky navržená řada puzzle, která získala ocenění i na světové úrovni.Tato sada puzzle obsahuje celkem 7 stupňů podle vývoje inteligence dětí ve věku 1-7 let, přičemž každý stupeň odpovídá dětem různého věku.Pokročilý systém této skládačky se projevuje především ve třech aspekt..
339Kč
Bez daně:280Kč
Otiskni prstíky - Aktivity se zvířátky Otiskni prstíky - Aktivity se zvířátky
-15 %
Děti malují pomocí otisků prstů.Odklop víčko a vytvoř krásné obrázky zvířat pomocí barevných inkoustových polštářků v této kreativní knize plné úkolů.Sešit podporuje kreativitu a dovednost.Tato knížka překypuje nápady na zábavné otiskování prstíků a nabízí dětem spoustu místa, které mohou zaplnit sv..
339Kč 399Kč
Bez daně:308Kč
Tradiční hračka s originálním designemDřevěná pyramida Lev v pastelových barvách od Tooky Toy umožní dětem skládat zvířátko nejrůznějšími způsoby. Na pevnou dřevěnou základnu s tyčkou můžou děti nasadit 5 barevných kroužků, jak se jim zlíbí. Když vytvoří z kroužků lvíčkovo tělo, stačí už jen nasadit..
339Kč
Bez daně:280Kč
Velké korálky pro nejmenší v podobě zvířátekSada korálků pro děti s velkým průvlekem Zvířátka v pastelových barvách od Tooky Toy je jedinečnou zábavnou i vzdělávací hračkou. Sada dřevěných korálků obsahuje 12 dřevěných zvířátek a 1 bezpečnou dřevěnou jehlu s provázkem v průhledné přenosné tubě...
549Kč
Bez daně:454Kč
Postav pyramidu tak, aby nespadla!Dřevěná balanční hra pro děti Zvířátka v pastelových barvách od Tooky Toy je zábavnou hračkou, která podporuje rozvoj dětí. Sada obsahuje 12 dřevěných zvířátek a 16 balančních doplňků v podobě dřevěné duhy, balančních kamenů a plošin či roztomilého mráčku. Díky boha..
465Kč
Bez daně:384Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 162 (14 stránek)