Menu
Your Cart

Domečky pro panenky

Domečky pro panenky

Domeček pro panenky je chloubou každého dětského pokojíčku! Děti si díky němu vymýšlejí své vlastní příběhy, hrají rolové hry a v neposlední řadě zapojují svou kreativitu.

Krásným dárkem k Vánocům či narozeninám je především dřevěný domeček pro panenky. Najdete u nás malé i velké domečky pro panenky i 3patrové městské vily. Některé domečky už obsahují nábytek a další příslušenství nebo dokonce samotné panenky, jiné jsou prázdné, a tak si je děti můžou vyzdobit vlastnoručně vyrobenými dekoracemi. Ty s většími patry se velikostně hodí také jako domeček pro Barbie.

Vyberte si velikost domečku podle místa, kam jej chcete umístit, i podle preferencí vašich dětí. Kvalitní dřevěný domeček pro panenky jim vydrží roky a využijí jej při nejrůznějších hrách.

Domeček pro panenky Přenosný Domeček pro panenky Přenosný
Doprava Zdarma
Domeček pro panenky PřenosnýRoztomilý dřevěný domeček pro panenky Little Dutch má v přízemí obývací pokoj s kuchyní a v patře ložnici s koupelnou.Každý pokoj je zařízen odpovídajícím nábytkem a doplňky, součástí jsou i dvě dřevěné panenky Jim a Rosa.K domečku je možné dokoupit další sady nábytku, do..
1,790Kč
Bez daně:1,479Kč
Domček pro panenky Blue Belle Domček pro panenky Blue Belle
Doprava Zdarma
Domček pro panenky Blue BelleVítejte v domečku Blue Belle!Tento rozkošný domeček na hraní, který je kompletně vymalován a vyzdoben v pastelových odstínech jemné modré, růžové a bílé, se rozkládá na třech podlažích a čeká jen na to, až jej objevíte. Realistická hračka s dřevěnými otevíracími okny a o..
3,379Kč
Bez daně:2,793Kč
Domček pro panenky Sophia Domček pro panenky Sophia
Doprava Zdarma
Domček pro panenky Sophia Luxusní třípatrový ručně malovaný domeček pro panenky.Jednotlivé pokoje jsou odlišně zdobené. Schodiště uprostřed domku rozděluje opticky spodní patro na dva pokoje. Domek má funkční otevírací okna, okenice a dveře. Domeček lze otevřít z jedné strany. Odnímatelná třpytivá s..
4,679Kč
Bez daně:3,867Kč
Domeček pro panenky Vila Domeček pro panenky Vila
Doprava Zdarma
Domeček pro panenky VilaDomeček pro panenky je dokonalou dívčí hračkou!Má až tři podlaží včetně hlavní ložnice, jídelny, kuchyně, koupelny a balkonu. V krásných pokojích vily se nachází rodina 6 panenek.Domeček pro panenky je dodáván s celým příslušenstvím.Domeček je pevný a natřený netoxickou paste..
3,173Kč
Bez daně:2,622Kč
Domeček pro panenky Městská Vila Domeček pro panenky Městská Vila
Doprava Zdarma Nedostupné
Domeček pro panenky Městská VilaTop produkt v kategorii dřevěných domků! Městská vila obsahuje vše pro dokonalou zábavu s panenkami. Prostory vily jsou rozděleny na jídelnu, obývací pokoj, dětský pokoj, koupelnu a ložnici. Nacházejí se v ní schody, posuvné dveře, otevírací okna, noční stolky se zásu..
4,250Kč
Bez daně:3,512Kč
Domeček Cherry Tree Hall Domeček Cherry Tree Hall
Doprava Zdarma
Domeček Cherry Tree HallVelký čtyřpatrový ručně malovaný domeček pro panenky je vyroben z přírodních materiálů a je detailně zpracován.Je vysoký 92 cm. Jednotlivé pokoje jsou odlišně zdobené. Schodiště, které prolíná střed domečku zároveň slouží jako rozdělovač mezi jednotlivými pokoji. Domek má fun..
7,999Kč
Bez daně:6,611Kč
Domček Bay Tree Domček Bay Tree
Doprava Zdarma
Domček Bay TreeLuxusní dvoupodlažní ručně malovaný domeček pro panenky.Jednotlivé pokoje jsou odlišně zdobené. Domek má otevírací okna, okenice a dveře, lze otevřít z jedné strany.Schodiště uprostřed domku opticky rozděluje spodní podlaží na dvě části – pokoje.Domek nabízí velký prostor pro hraní a ..
4,679Kč
Bez daně:3,867Kč
Zobrazeno 1 až 7 z 7 (1 stránek)