Menu
Your Cart

Magnetky a magnetické hračky

Magnetky a magnetické hračky

Pokud má vaše děťátko rádo magnetky, magnetické knížky či jiné magnetické hračky, u nás máte z čeho vybírat! Děti magnetky rovnají, počítají, seskupují a spoustu věcí se díky nim naučí.

Zabaví je magnetická čísla, písmenka, tabule, magnetické stavebnice Magna Tiles, ale také zajímavé dřevěné magnetky s různými motivy. Jako společenská hra pro malé děti je skvělé chytání rybiček na magnet! Magnetické knížky jsou zas specifické svým didaktickým rozměrem. Děti pracují podle předlohy i své fantazie a prohloubí si při tom znalosti v určité oblasti. Jedinečná je naše Magnetická kniha Vánoce.

Nejprodávanějši v kategorii Magnetky a magnetické hračky

Magnetická hra PovoláníZabavte se s magnetkamiKolekce magnetických hraček InZeBox je nový způsob hry s magnetkami. Sada dřevěných magnetek Jobissimo je tematicky zaměřena na skládání představitelů různých povolání.Když se dohrajete, magnetky můžete uložit do dózyTvarovaná kovová dóza je nejen úložný..
549Kč
Bez daně:454Kč
Magnetická kniha - JednorožciVítejte ve fantastickém a okouzlujícím světě jednorožcůTato magnetická hračka obsahuje 44 magnetů a 10 karet. Cílem je vytvořit krásné jednorožce. Každý má svou osobnost a prostředí. Jedním z příkladů je, že mořský jednorožec se může pochlubit dlouhou ploutví podobnou ry..
490Kč
Bez daně:405Kč
Magnetická kniha - PožárníciPřidejte se do týmu hasičů Magnéti'bookCílem hry je poskládat vozidla na magnetickém pozadí podle modelů na kartách. Děti si tak mohou kromě helikoptéry, letadla a člunu vytvořit také klasiku – velkou verzi hasičského auta! Tato magnetická hra potěší děti ve věku od 3 let..
490Kč
Bez daně:405Kč
Magnetické příběhy - Domácí mazlíčci Magnetické příběhy - Domácí mazlíčci
Nedostupné
Magnetické příběhy - Domácí mazlíčciVítejte v domě plném zvířátek, o které je třeba pečovatBudete si muset hrát s míčkem a pejskem, krmit rybičky a dávat pozor na křečka, který se rád skrývá v botách. Otevřete tuto úžasnou magnetickou knihu a ponořte se do světa domácích mazlíčků. Najdete v ní velké..
245Kč
Bez daně:202Kč
Magnetické příběhy - Africká zvířátka Magnetické příběhy - Africká zvířátka
Nedostupné
Magnetické příběhy - Africká zvířátkaJe čas objevit africká zvířataLev, slon, opice, surikata a dokonce i piraňa, všichni trpělivě čekají na jakékoli nové dobrodružství, které si vaše dítě vymyslí. Tato knížka obsahuje vše, co prcky budou potřebovat k vymýšlení nekonečných příběhů: velké magnetické ..
245Kč
Bez daně:202Kč
Magnetické příběhy - Narozeninová párty zvířátkaOtevřete magnetickou knihu a staňte se vítaným hostem na epické zvířecí pártyLev a slon hrají na bubny, zatímco krokodýl čeká na ideální okamžik k předání dárku. S 30 magnetkami a velkým magnetickým pozadím bude mít vaše dítě vše, co potřebuje k vymyšl..
245Kč
Bez daně:202Kč
Magnetické příběhy - Na stavběOtevřete magnetickou knihu a ponořte se do velkého staveništěPozor! Prochází kolem horký náklad! Míchačka cementu je v pohybu a sbíječka nezaostává. Naštěstí je zde architekt, aby pomohl zorganizovat chaos! S magnetickým pozadím a 30 magnetkami bude moci vaše dítě oživi..
245Kč
Bez daně:202Kč
Magnetické příběhy - PožárníciStaňte se na jeden den hasičemPožár zachvátil obchod a malá holčička si zlomila nohu, ale chválabohu, hasičské auto a sanitka nejsou daleko. Otevřete knihu a objevte velké magnetické pozadí a 30 magnetek, které pomohou malým dětem vymyslet spoustu příběhů souvisejících ..
245Kč
Bez daně:202Kč
Magnetické příběhy - JednorožecVstupte do nádherného světa jednorožcůJednorožci skáčou z oblaku na oblak a jedí všechny sladkosti co najdou kolem sebe ve vesmíru. V knize naleznete velké magnetické pozadí a 30 magnetek zobrazujících jednorožce a dekorace, které jsou ideální pro doplnění scény jakého..
245Kč
Bez daně:202Kč
Magnetické příběhy - Farma Magnetické příběhy - Farma
Nedostupné
Magnetické příběhy - FarmaPřijďte strávit rušný den na farmě a ponořte se do jejích příběhůZatímco farmář šel pečovat o svou úrodu, malí pomocníci na farmě mají za úkol sbírat jablka a zabránit prošibaným ovečkám v pokusu o útěk z farmy. S 30 magnetkami a velkým magnetickým pozadím budou mít prcky v..
245Kč
Bez daně:202Kč
Magnetické příběhy - DinosauřiOtevřete tuto úžasnou magnetickou knihu a ponořte se do světa dinosaurůV knize naleznete velké magnetické pozadí a 30 magnetek zobrazujících dinosaurů a dekorace, které jsou ideální pro doplnění scény jakéhokoli příběhu. S touto rozkošnou magnetickou knihou fantazie vaš..
245Kč
Bez daně:202Kč
Magnetická kniha - HistorieCestujte v čase s magnetickou knihou Magneti'book HistoryTato magnetická kniha se skládá ze 60 magnetů, 12 karet a vysvětlujícího letáku. Umožní vašemu dítěti objevovat různé epochy: od kromaňonského muže až po první kroky člověka na Měsíci. Každé období je spojeno is uměl..
490Kč
Bez daně:405Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 104 (9 stránek)