Menu
Your Cart

Dinosauři

Dinosauři

Fází dinosaurů si snad projde každé dítě! Podpořte jeho zájem a zvědavost tematickými produkty – knihy, hračky, doplňky, dekorace s dinosaury.

Děti určitě potěší puzzle dinosauři či mozaiky, razítka s dinosaury i i různé pracovní a nálepkové sešity na toto téma. Nechybí ani malování vodou dinosauři, velká dinosauří leporela a další zajímavé knihy

Vyberte si také vše na velkolepou dinosauří oslavu – rozety, jednorázové nádobí, dětský kostým dinosaurus, dinosauří tetování a další. Nechybí ani batoh dinosaurus a další doplňky s tímto motivem. Vybíráme kvalitní produkty, které se dětem líbí a vydrží jim hodně dlouho.

Nejprodávanějši v kategorii Dinosauři

Malování pomocí čísel - DinosauřiMalování podle čísel nejvíce připomíná omalovánky, jak je známe ještě ze školky. Samozřejmě, že ne úplně stejné. Místo barevného vzoru, který byste měli obkreslit, dostanete jen plátno s očíslovanými ploškami. Každé číslo odpovídá konkrétní barvě, kterou použijete k ..
343Kč
Bez daně:283Kč
Roztomilá plechová dózička s T-Rexem na mléčné zoubky.Hezká plechová krabička s obrázkem dinosaura značky Dino World. Skvěle poslouží k uschování různých drobností. na zoubky pro "Vílu Zubínku".Uchovat si zoubky můžete i vy jako krásnou vzpomínku na vašeho drobečka.Rozměry: 5,3 x 4,3 cm, výška 1,9 c..
46Kč
Bez daně:38Kč
Vytvoř si svůj vlastní dino svět.Nádherný kreativní sešit s dinosaury a samolepkami, které můžete vlepit do předkreslených obrázků.Samolepkový sešit je vhodný také jako malý dárek pro milovníky dino světa.Kreativní sešit z mimořádně oblíbené značky Dino World podporuje rozvoj kreativity a fantazie, ..
172Kč
Bez daně:142Kč
Výprava do pradávné éryNechte své dítě prozkoumat svět dávno vyhynulých tvorů a stát se jeho součástí s tímto fascinujícím kostýmem. Kostým raptora dítě promění na hrůzostrašného dinosaura s dokonale vytvarovanou kapucí v podobě raptorové hlavy. S ostrými zuby, reálnýma očima a hrozivým vzhledem mu ..
959Kč
Bez daně:793Kč
Plášť T-Rexa s hlavou a ocasemNechte prcka proměnit se v hrůzostrašného T-Rexe s tímto úchvatným kostýmem na karneval! Plášť se vzorem dinosauří kůže a kapuce v podobě T-Rexovy hlavy s očima a zuby mu dodají ohromující vzhled. Podél celého pláště jsou dinosauří ostny a nechybí ani ocas.Kostým pro mn..
935Kč
Bez daně:773Kč
Girlanda Dinosauři Girlanda Dinosauři
Nedostupné
Připravte se na nejkrásnější dinopárty!Tato senzační girlanda dodá úžasný efekt na večírku nebo jakékoli místnosti v domě. Krásná girlanda s nápisem Happy Birthday a různými kreslenými dinosaury.Podarujte dětem dárky ve velkém stylu!Objednejte si girlandu Dinosauři pro vaše děti ještě dnes a udělejt..
115Kč
Bez daně:95Kč
Dárková taška Dinosaurus Dárková taška Dinosaurus
Nedostupné
Dárková taška Dinosaurus je ideálním dárkem pro děti, které milují dinosauři.Její design je barevný a veselý, s obrázkem dinosaura.Podarujte dětem dárky ve velkém stylu!Objednejte si dárkovou tašku Dinosaurus pro vaše děti ještě dnes a udělejte jim radost s tímto praktickým a zábavným produktem..
68Kč
Bez daně:56Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 113 (10 stránek)