Menu
Your Cart

Kontrastní knížky

Kontrastní knížky

Prohlížejte si s dětmi knížky už od prvních měsíců jejich života! Pro nejmenší u nás najdete rozkošné a propracované kontrastní knížky pro miminka, které stimulují rozvoj jejich zraku a postupně také dalších smyslu.

Černobílé knížky pro miminka jsou určené pro kojence, od narození až přibližně do 3 měsíců věku. Pro děti starší 3 měsíců u nás najdete barevné kontrastní knížky, které už často mají také další senzorické prvky, jako je třeba zrcátko, šustící prvky, kousátka nebo různá poutka na rozvoj úchopu a hmatu a další.

Vyberte si kontrastní látkovou knížku pro miminko, černobílé leporelo, knížku pro hru na bříšku či kontrastní kartičky od ověřených značek, jako je Mom's Care, Wee Gallery, Taf Toys a další.

Kontrastní knížky jsou skvělé jako dárek pro miminko!

Nejprodávanějši v kategorii Kontrastní knížky

Textilní knížka ZahradaOboustranná textilní knížka s motivem zahrady pro nejmenší do kočárku, postýlky i na hrací deku.Kniha nabízí dvě strany pro dvě vývojová stadia dítěte:0-3 měsíce: strana a vysoce kontrastními, jednoduchými obrázky v základních barvách, které podněcují rozvoj smyslů a emoční in..
428Kč
Bez daně:354Kč
Mami, podívej, tam je statekPrvní knížky pro miminka už od 2 měsíců!Knížka je vytvořená ve spolupráci s odbornicemi na metodu Montessori tak, aby co nejvíc podněcovala citlivost zraku a fantazii miminka od nejútlejšího věku. Podpořte přirozenou vnímavost a zvědavost vašeho dítěte.Zároveň je vho..
209Kč 299Kč
Bez daně:209Kč
Textilní knížka na bříškoTextilní knížka ve tvaru stolního kalendáře je ideální pro dítě při hře na bříšku.Neodolatelné vysoce kontrastní obrázky a bezpečné velké zrcadlo upoutají pozornost dítěte a pomáhají tak zabavit dítě při hře na bříšku.Zrcadlo pomáhá dítěti učit se a podněcuje rozvoj zraku a ..
419Kč
Bez daně:346Kč
Textilní knížka Savana Textilní knížka Savana
Nedostupné
Textilní knížka SavanaOboustranná textilní knížka pro nejmenší do kočárku, postýlky i na hrací deku.Kniha nabízí dvě strany s bezpečným zrcadlem a vysoce kontrastními obrázky v základních barvách, které podněcují rozvoj smyslů a emoční inteligence dítěte.Při zkoumání rukama stránky šustí, potěší i o..
429Kč
Bez daně:355Kč
Montessori pro miminka: Daleko a blízko
-15 % Nedostupné
Montessori pro miminka: Daleko a blízkoKontrastní leporelo pro nejmenší.Co objevíš, když se podíváš blíž? Kontrastní leporelo založené na metodě Montessori pomáhá miminkům začít zkoumat život už od prvních týdnů. Rozvíjejte u svého miminka vnímání a lásku ke knihám už od prvních týdnů života.Ba..
169Kč 199Kč
Bez daně:169Kč
Kontrastní leporelo Roztomilá zvířátkaKontrastní leporelo pro nejmenší.Děti těsně po narození vnímají zejména ostré kontrasty světlých a tmavých ploch, které upoutají jejich pozornost. Proto je toto leporelo vhodné už od prvních týdnů života vašeho miminka kdy trénuje jeho pozornost.Rozvíjejte u své..
97Kč
Bez daně:97Kč
Textilní knížka KravičkaSkvělá společnost na hraní a cestování.Měkká smyslová knížka vyrobená pro nejmenší na stimulaci jejich smyslů, což je v prvních měsících jejich života klíčové.Podporuje smyslové vzdělávání vašeho dítěte.V první fázi života dítěte hraje klíčovou roli stimulace smyslů. Koukání ..
500Kč
Bez daně:413Kč
Textilní knížka Čmáranice Textilní knížka Čmáranice
Nedostupné
Textilní knížka ČmáraniceStimulujte smysly dítěte od prvních dnů.Knížka podporuje smyslové vzdělávání vašeho dítěte. Rozvíjí zrak, sluch a hmat. Obsahuje až 10 černobílých stránek se smyslovými prvky.Převaha černobílých prvků rozvíjí správné vnímání barev.Koukání se na hračky rozvíjí zrak a vnímavos..
300Kč
Bez daně:248Kč
Textilní knížka KoalaTextilní knížka pro nejmenší dětičky.Oboustranná textilní knížka pro nejmenší je určena do kočárku, postýlky i na hrací deku.Knížka je praktická a přenosná.Kniha nabízí dvě strany pro dvě vývojová stadia dítěte:0-3 měsíce: strana s bezpečným zrcátkem a vysoce kontrastními obrázk..
449Kč
Bez daně:371Kč
Kontrastní leporelo Dopravní prostředkyKontrastní leporelo pro nejmenší.Děti těsně po narození vnímají zejména ostré kontrasty světlých a tmavých ploch, které upoutají jejich pozornost. Proto je toto leporelo vhodné už od prvních týdnů života vašeho miminka. Rozvíjejte u svého miminka vnímání a..
97Kč
Bez daně:97Kč
Knížka s aktivitami Where is JoeyLátková knížka s aktivitami.Textilní knížka s krásnými obrázky koaly Joeyho a jeho maminky Kimmi ve vysoce kontrastních barvách pomáhá rozvíjet zrak i ostatní smysly a jemnou motoriku dítěte. Jednotlivé stránky po stlačení jemně šustí a nabízejí dítěti různorodé akti..
318Kč
Bez daně:263Kč
Daytime Book - Hello you, Hello mePozdravte nový den s touto měkkou látkovou knížkou vyrobenou z organické bavlny se zrcadly. Vyhotovena je v nádherných barvách, s ilustracemi, hmatovými stránkami a jednoduchými slovy, které budou dětem pomáhat rozvíjet základní vizuální a jazykové schopnosti. Perfe..
363Kč
Bez daně:363Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 22 (2 stránek)