Menu
Your Cart

Dětské klobouky

Dětské klobouky

Na dovolenou u vody, letní výlety či pobíhání na zahradě děti vždy potřebují kvalitní pokrývku hlavy, která je bude chránit před spálením či úpalem. Vyberte si z kvalitních letních kloboučků pro děti s ochranou proti UV záření, na zavazování či s ochranou krku, pro miminka i batolata. Dětské kloboučky ze 100% bavlny jsou příjemné a dobře se perou. Koupit k nim můžete také plavky či nafukovací rukávky.

Klobouček s ochranou krku s UPF 50+ Proužky
Doprava Zdarma Nedostupné
Klobouček s ochranou krku s UPF 50+ ProužkyDěti ochrání před slunečními paprsky! Praktický letní klobouček s ochranou krku od Swim Essentials v bílé barvě s modrými pruhy ochrání děti před UV zářením. Klobouček má vpředu kšilt a vzadu širokou krempu prodlouženou až na záda. Dítě má tak zastíně..
635Kč
Bez daně:525Kč
Klobouček s ochranou krku s UPF 50+ Džungle
Doprava Zdarma
Klobouček s ochranou krku s UPF 50+ DžungleDěti ochrání před slunečními paprsky! Praktický letní klobouček s ochranou krku od Swim Essentials s motivy džungle ochrání děti před UV zářením. Klobouček má vpředu kšilt a vzadu širokou krempu prodlouženou až na záda. Dítě má tak zastíněný obličej i..
635Kč
Bez daně:525Kč
Klobouček s ochranou krku s UPF 50+ Hvězdice
Doprava Zdarma
Klobouček s ochranou krku s UPF 50+ HvězdiceDěti ochrání před slunečními paprsky! Praktický letní klobouček s ochranou krku od Swim Essentials s vzorem mořských hvězdic ochrání děti před UV zářením. Klobouček má vpředu kšilt a vzadu širokou krempu prodlouženou až na záda. Dítě má tak zastíněný obli..
635Kč
Bez daně:525Kč
Klobouček s ochranou krku s UPF 50+ Leopard fialový Klobouček s ochranou krku s UPF 50+ Leopard fialový
Doprava Zdarma
Klobouček s ochranou krku s UPF 50+ Leopard fialovýDěti ochrání před slunečními paprsky! Praktický letní klobouček s ochranou krku od Swim Essentials s leopardím fialovým vzorem ochrání děti před UV zářením. Klobouček má vpředu kšilt a vzadu širokou krempu prodlouženou až na záda. Dítě má tak ..
635Kč
Bez daně:525Kč
Klobouček s ochranou krku s UPF 50+ Leopard starorůžový
Doprava Zdarma Nedostupné
Klobouček s ochranou krku s UPF 50+ Leopard starorůžovýDěti ochrání před slunečními paprsky! Praktický letní klobouček s ochranou krku od Swim Essentials s leopardím starorůžovým vzorem ochrání děti před UV zářením. Klobouček má vpředu kšilt a vzadu širokou krempu prodlouženou až na záda. Dítě má t..
635Kč
Bez daně:525Kč
Klobouček s ochranou krku s UPF 50+ Leopard béžový
Doprava Zdarma Nedostupné
Klobouček s ochranou krku s UPF 50+ Leopard béžovýDěti ochrání před slunečními paprsky! Praktický letní klobouček s ochranou krku od Swim Essentials s leopardím vzorem ochrání děti před UV zářením. Klobouček má vpředu kšilt a vzadu širokou krempu prodlouženou až na záda. Dítě má tak zastíněný oblič..
635Kč
Bez daně:525Kč
Klobouček s UPF 50+ ElegánDěti ochrání před slunečními paprsky! Praktický letní klobouček od Swim Essentials s bílo modrým proužkovaným vzorem ochrání děti před UV zářením. Má totiž širokou krempu, která stíní na obličej i krk, tedy části pokožky, které jsou často exponované a snadno se spálí. K..
290Kč 579Kč
Bez daně:239Kč
Klobouček s UPF 50+ ZebraDěti ochrání před slunečními paprsky! Praktický letní klobouček od Swim Essentials s oranžovo modrým vzorem zebry ochrání děti před UV zářením. Má totiž širokou krempu, která stíní na obličej i krk, tedy části pokožky, které jsou často exponované a snadno se spálí. Klobo..
290Kč 579Kč
Bez daně:239Kč
Zobrazeno 1 až 8 z 8 (1 stránek)