Menu
Your Cart

Dětské klobouky

Dětské klobouky

Na dovolenou u vody, letní výlety či pobíhání na zahradě děti vždy potřebují kvalitní pokrývku hlavy, která je bude chránit před spálením či úpalem. Vyberte si z kvalitních letních kloboučků pro děti s ochranou proti UV záření, na zavazování či s ochranou krku, pro miminka i batolata. Dětské kloboučky ze 100% bavlny jsou příjemné a dobře se perou. Koupit k nim můžete také plavky či nafukovací rukávky.

Nejprodávanějši v kategorii Dětské klobouky

Klobouček s UPF 50+ Elegán Klobouček s UPF 50+ Elegán
-50 %
Děti ochrání před slunečními paprsky! Praktický letní klobouček od Swim Essentials s bílo modrým proužkovaným vzorem ochrání děti před UV zářením. Má totiž širokou krempu, která stíní na obličej i krk, tedy části pokožky, které jsou často exponované a snadno se spálí. Klobouk dobře sedí a nepadá..
275Kč 550Kč
Bez daně:227Kč
Klobouček s UPF 50+ Zebra Klobouček s UPF 50+ Zebra
-50 %
Děti ochrání před slunečními paprsky! Praktický letní klobouček od Swim Essentials s oranžovo modrým vzorem zebry ochrání děti před UV zářením. Má totiž širokou krempu, která stíní na obličej i krk, tedy části pokožky, které jsou často exponované a snadno se spálí. Klobouk dobře sedí a nepadá N..
275Kč 550Kč
Bez daně:227Kč
Klobouček s UPF 50+ Leopard starorůžový Klobouček s UPF 50+ Leopard starorůžový
-50 %
Děti ochrání před slunečními paprsky! Praktický letní klobouček od Swim Essentials se starorůžovým leopardím vzorem ochrání děti před UV zářením. Má totiž širokou krempu, která stíní na obličej i krk, tedy části pokožky, které jsou často exponované a snadno se spálí. Klobouk dobře sedí a nepadá ..
275Kč 550Kč
Bez daně:227Kč
Klobouček s UPF 50+ Leopard béžový Klobouček s UPF 50+ Leopard béžový
-50 %
Děti ochrání před slunečními paprsky! Praktický letní klobouček od Swim Essentials s leopardím béžovým vzorem ochrání děti před UV zářením. Má totiž širokou krempu, která stíní na obličej i krk, tedy části pokožky, které jsou často exponované a snadno se spálí. Klobouk dobře sedí a nepadá Na hl..
275Kč 550Kč
Bez daně:227Kč
Zobrazeno 1 až 4 z 4 (1 stránek)