Menu
Your Cart

Dětské plavky

Dětské plavky

Kvalitní dětské plavky

Pro děti jsou nejlepší praktické, odolné a pohodlné plavky s ochranou UPF 50+. To všechno přináší dětské plavky Swim Essentials s propracovanými střihy a příjemnými materiály. Vyberte si plavky pro kluky, dívčí plavky jednodílné i bikiny, nechybí ani plenkové plavky pro miminka či plavky s dlouhým rukávem. Nadčasové motivy a široký výběr velikostí vám umožní vybavit se na vaši příští dovolenou u vody.

Nejprodávanějši v kategorii Dětské plavky

Plavky Boxerky s UPF 50+ Džungle Plavky Boxerky s UPF 50+ Džungle
Doprava Zdarma
Plavky Boxerky s UPF 50+ DžungleUžij si zábavu ve vodě naplno! Dětské plavky boxerky od Swim Essentials s ochranou proti slunci UPF 50+ a vzorem džungle si vaše děti hned zamilují. Plavky jsou totiž vyrobené z odolného strečového materiálu, který dokonale ochrání kůži před slunečním zářením. ..
635Kč
Bez daně:525Kč
Plavky Boxerky s UPF 50+ Hvězdice Plavky Boxerky s UPF 50+ Hvězdice
Doprava Zdarma
Plavky Boxerky s UPF 50+ HvězdiceUžij si zábavu ve vodě naplno! Dětské plavky boxerky od Swim Essentials s ochranou proti slunci UPF 50+ a s nadčasovým vzorem mořských hvězdic si vaše děti hned zamilují. Plavky jsou totiž vyrobené z odolného strečového materiálu, který dokonale ochrání kůži př..
635Kč
Bez daně:525Kč
Plavky pro miminka Neopren Hvězdice Plavky pro miminka Neopren Hvězdice
Doprava Zdarma
Plavky pro miminka Neopren HvězdiceLetní nezbytnost pro malé mrňouskyPlavky pro miminka Neopren Hvězdice od Swim Essentials jsou naprostou nezbytností během léta. Tyto plenkové plavky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního neoprenu a nabízejí nejen krásný vzhled, ale také maximální pohodlí. Elastický des..
635Kč
Bez daně:525Kč
Plavky pro miminka Neopren Leopard zelený Plavky pro miminka Neopren Leopard zelený
Doprava Zdarma
Plavky pro miminka Neopren Leopard zelenýLetní nezbytnost pro malé mrňouskyPlavky pro miminka Neopren Leopard zelený od Swim Essentials jsou naprostou nezbytností během léta. Tyto plenkové plavky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního neoprenu a nabízejí nejen krásný vzhled, ale také maximální pohodlí. E..
635Kč
Bez daně:525Kč
Plavky pro miminka Neopren Leopard fialový Plavky pro miminka Neopren Leopard fialový
Doprava Zdarma
Plavky pro miminka Neopren Leopard fialovýLetní nezbytnost pro malé mrňouskyPlavky pro miminka Neopren Leopard fialový od Swim Essentials jsou naprostou nezbytností během léta. Tyto plenkové plavky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního neoprenu a nabízejí nejen krásný vzhled, ale také maximální pohodlí...
635Kč
Bez daně:525Kč
Plavky pro miminka s UPF 50+ DžungleVaše dětičky si užijí zábavu ve vodě naplno! Praktické plenkové plavky pro miminka od Swim Essentials s ochranou proti slunci UPF 50+ a s motivy džungle jsou snem každého rodiče. Plavky jsou totiž vyrobené z velmi příjemného materiálu, který dokonale ochrání..
579Kč
Bez daně:479Kč
Plavky pro miminka s UPF 50+ Leopard fialovýVaše dětičky si užijí zábavu ve vodě naplno! Praktické plenkové plavky pro miminka od Swim Essentials s ochranou proti slunci UPF 50+ a s nadčasovým leopardím vzorem ve fialové barvě jsou snem každého rodiče. Plavky jsou totiž vyrobené z velmi příjemného ..
579Kč
Bez daně:479Kč
Koupací tričko s UPF 50+ Hnědé Koupací tričko s UPF 50+ Hnědé
Doprava Zdarma
Koupací tričko s UPF 50+ HnědéZábava ve vodě i ochrana proti sluníčku!Praktické dětské UV tričko do vody od Swim Essentials s ochranou proti slunci UPF 50+ v nadčasové hnědé barvě je snem každého rodiče. Tričko je vyrobeno z odolné strečové látky, která dokonale ochrání kůži vašeho dítěte před slune..
759Kč
Bez daně:627Kč
Plavkové šortky s UPF 50+ Džungle Plavkové šortky s UPF 50+ Džungle
Doprava Zdarma
Plavkové šortky s UPF 50+ DžungleUžij si zábavu ve vodě naplno! Dětské plavkové šortky od Swim Essentials s ochranou proti slunci UPF 50+ a vzorem džungle si vaše děti hned zamilují. Plavky jsou totiž vyrobené z velmi příjemného materiálu, který dokonale ochrání kůži před slunečním zářením.Oceníte ..
709Kč
Bez daně:586Kč
Plavkové šortky s UPF 50+ Hvězdice Plavkové šortky s UPF 50+ Hvězdice
Doprava Zdarma
Plavkové šortky s UPF 50+ HvězdiceUžij si zábavu ve vodě naplno! Dětské plavkové šortky od Swim Essentials s ochranou proti slunci UPF 50+ a s nadčasovým vzorem mořských hvězdic si vaše děti hned zamilují. Plavky jsou totiž vyrobené z velmi příjemného materiálu, který dokonale ochrání kůži před slu..
709Kč
Bez daně:586Kč
Plavky s dlouhým rukávem s UPF 50+ Leopard fialový
Doprava Zdarma
Plavky s dlouhým rukávem s UPF 50+ Leopard fialovýZábava ve vodě i ochrana proti sluníčku! Dětské plavky s dlouhým rukávem od Swim Essentials s ochranou proti slunci UPF 50+ a s nadčasovým leopardím vzorem ve fialové barvě jsou snem každého rodiče. Plavky jsou totiž vyrobené z pevné strečové látky,..
999Kč
Bez daně:826Kč
Plavky s dlouhým rukávem s UPF 50+ Leopard béžový Plavky s dlouhým rukávem s UPF 50+ Leopard béžový
Doprava Zdarma Nedostupné
Plavky s dlouhým rukávem s UPF 50+ Leopard béžovýZábava ve vodě i ochrana proti sluníčku! Dětské plavky s dlouhým rukávem od Swim Essentials s ochranou proti slunci UPF 50+ a s nadčasovým leopardím vzorem v béžové barvě jsou snem každého rodiče. Plavky jsou totiž vyrobené z pevné strečové látky, kt..
999Kč
Bez daně:826Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 28 (3 stránek)