Menu
Your Cart

Letní zábava

Letní zábava

Užijte si s dětmi léto na maximum! Najdete u nás vše, co vaše děti zabaví na cestách i dovolené. Nechybí ani výbava pro letní osvěžení.

Vybavte se na zdlouhavou cestu autem, letadlem, vlakem, autobusem i lodí. Najdete u nás šikovné magnetické skládačky pro větší děti či zábavné senzorické hračky pro miminka do auta. Na cestách nesmí chybět ani knížky menších rozměrů, kreativní potřeby a nepostradatelné nálepkové a pracovní sešity, které dětem zpříjemní den doslova za každého počasí.

Pokud se chystáte k vodě, určitě by vám neměly chybět nafukovací potřeby, jako je kruh, lehátko, surf či míč. Děti ve vodě ochrání kruh pro miminka, nafukovací rukávky či plovací vesty pro děti značky Swim Essentials. K tomu všemu u nás seženete také kvalitní chlapecké i dívčí plavky, kloboučky i sluneční brýle. U vás na zahradě dětem můžete umístit nafukovací bazén, různé rozstřikovače či brouzdaliště s fontánkou.

Hračky do vody pomůžou dětem v zlepšování jejich plaveckých dovedností. Děti v létě ale zabaví také hračky na ven, jako jsou hračky na písek, švihadla, skákací guma či různě velké míče. To vše můžou sbalit do svých vlastních cestovních tašek a batohů.

Nejprodávanějši v kategorii Letní zábava

Peppa Pig - Omalovánky se samolepkamiTvůrčí sešit s omalovánkami obsahuje 30 samolepek.Stránky plné zábavy a samolepek! Obsahuje 24 stran s více než 30 samolepkami s prasátkem Peppa Pig. Děti si ji zkrátka zamilují!Rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu.Sešit rozvíjí nejen dětskou fantazii, ale také ..
119Kč
Bez daně:119Kč
Dobrodružství s Peppou Samolepková knížkaZábava se samolepkami!Krásně ilustrovaná, samolepková knížka s prasátkem Peppa Pig zaujme každé dítě.Nálepkový sešit, který rozvíjí kreativitu!Obsahuje 24 stran a 8 stran se samolepkami k dolepení a ozdobení. Zkrátka úžasný dárek pro každého malého neposedu! ..
179Kč
Bez daně:179Kč
Moji kamarádi Samolepková knížkaJak vypadá zábava s kamarády?Krásně ilustrovaný nálepkový sešit zaujme každé dítě.Knížka se samolepkami, která rozvíjí kreativitu!Obsahuje 16 barevných stran a 8 stran samolepek pro dolepení. Zkrátka úžasný dárek pro každého malého neposedu! Samolepkové knížky jsou ta..
139Kč
Bez daně:139Kč
Divoká zvířata Samolepková knížkaZábava se samolepkami!Krásně ilustrovaný nálepkový sešit s divokými zvířátky zaujme každé dítě.Knížka se samolepkami, která rozvíjí kreativitu!Obsahuje 16 barevných stran a 8 stran samolepek pro dolepení. Zkrátka úžasný dárek pro každého malého neposedu! Samolepkové ..
139Kč
Bez daně:139Kč
Planeta Země Samolepková knížka Planeta Země Samolepková knížka
Nedostupné
Planeta Země Samolepková knížkaZábava se samolepkami!Krásně ilustrovaný nálepkový sešit s planetou Země zaujme každé dítě.Knížka se samolepkami, která rozvíjí kreativitu!Obsahuje 16 barevných stran a 8 stran samolepek pro dolepení. Zkrátka úžasný dárek pro každého malého neposedu! Samolepkové knížky..
139Kč
Bez daně:139Kč
Koně Malování s barvamiMagické vybarvování vodou.Výjimečná vodovková kreativní sada oblíbené značky Miss Melody. Sada obsahuje 20 listů na vymalování, 1 houbičku, 1 štětec který lze naplnit vodou, 5 vodových barev (žlutá, oranžová, červená, modrá, zelená) a bloček pomocných instrukcí pro vymalování...
360Kč
Bez daně:298Kč
Sametové omalovánky Jednorožci 6 obrázků 8 fixů Sametové omalovánky Jednorožci 6 obrázků 8 fixů
Na cestě
Sametové omalovánky Jednorožci 6 obrázků 8 fixůKreativní sada skvělá na cestyJedinečný blok s 6 sametovými omalovánkami roztomilých jednorožců od Tookyland si děti vezmou kamkoli. Blok je skladný s pevnými deskami a obsahuje 8 smývatelných fixů. Tenká černá sametová vrstva pomáhá dětem, aby se držel..
199Kč
Bez daně:164Kč
Sametové omalovánky Zvířátka 6 obrázků 8 fixůKreativní sada skvělá na cestyJedinečný blok se 6 sametovými omalovánkami roztomilých zvířátek od Tookyland si děti vezmou kamkoli. Blok je skladný s pevnými deskami a obsahuje 8 smývatelných fixů. Tenká černá sametová vrstva pomáhá dětem, aby se držely k..
199Kč
Bez daně:164Kč
Vyškrabávací blok Obleč postavičky 6 obrázkůSada skvělá na cestyJedinečný vyškrabávací blok od Tokyland obsahuje 6 vyškrabávacích obrázků postaviček, kterým je třeba vyškrábat oblečení. Děti si blok snadno otevřou, vyjmou vyškrabávací dřívko a jde se na to. Děti můžou vyškrabávat kdekoli. Po dokonče..
76Kč 151Kč
Bez daně:63Kč
Vyškrabávací blok Pohádky 6 obrázkůSada skvělá na cestyJedinečný vyškrabávací blok od Tokyland obsahuje 6 vyškrabávacích obrázků s pohádkovými motivy. Děti si blok snadno otevřou, vyjmou vyškrabávací dřívko a jde se na to. Děti můžou vyškrabávat kdekoli. Po dokončení obrázku jej můžou děti vytrhnout..
76Kč 151Kč
Bez daně:63Kč
Vyškrabávací blok Zvířátka 6 obrázkůSada skvělá na cestyJedinečný vyškrabávací blok od Tokyland obsahuje 6 vyškrabávacích obrázků roztomilých zvířátek. Děti si blok snadno otevřou, vyjmou vyškrabávací dřívko a jde se na to. Děti můžou vyškrabávat kdekoli. Po dokončení obrázku jej můžou děti vytrhnou..
76Kč 151Kč
Bez daně:63Kč
Vyškrabávací blok Dinosauři 6 obrázkůSada skvělá na cestyJedinečný vyškrabávací blok od Tokyland obsahuje 6 vyškrabávacích obrázků roztomilých dinosaurů. Děti si blok snadno otevřou, vyjmou vyškrabávací dřívko a jde se na to. Děti můžou vyškrabávat kdekoli. Po dokončení obrázku jej můžou děti vytrhn..
151Kč
Bez daně:125Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 80 (7 stránek)