Menu
Your Cart

Letní zábava

Letní zábava

Užijte si s dětmi léto na maximum! Najdete u nás vše, co vaše děti zabaví na cestách i dovolené. Nechybí ani výbava pro letní osvěžení.

Vybavte se na zdlouhavou cestu autem, letadlem, vlakem, autobusem i lodí. Najdete u nás šikovné magnetické skládačky pro větší děti či zábavné senzorické hračky pro miminka do auta. Na cestách nesmí chybět ani knížky menších rozměrů, kreativní potřeby a nepostradatelné nálepkové a pracovní sešity, které dětem zpříjemní den doslova za každého počasí.

Pokud se chystáte k vodě, určitě by vám neměly chybět nafukovací potřeby, jako je kruh, lehátko, surf či míč. Děti ve vodě ochrání kruh pro miminka, nafukovací rukávky či plovací vesty pro děti značky Swim Essentials. K tomu všemu u nás seženete také kvalitní chlapecké i dívčí plavky, kloboučky i sluneční brýle. U vás na zahradě dětem můžete umístit nafukovací bazén, různé rozstřikovače či brouzdaliště s fontánkou.

Hračky do vody pomůžou dětem v zlepšování jejich plaveckých dovedností. Děti v létě ale zabaví také hračky na ven, jako jsou hračky na písek, švihadla, skákací guma či různě velké míče. To vše můžou sbalit do svých vlastních cestovních tašek a batohů.

Nejprodávanějši v kategorii Letní zábava

Jedinečný parťáci do vody!S touto skvělou sadou se během léta pořádně vyšantíte. Obsahuje plovací vestu Žralok, která vám poskytne bezpečí i sebedůvěru při vodních radovánkách, při jízdě na paddleboardu či v lodičce a nafukovací surf Žralok na kterém se děti mohou houpat na vlnách, organizovat vodní..
1,320Kč
Bez daně:1,091Kč
Užijte si vodu na maximum!S touto skvělou sadou vám nuda v létě rozhodně nehrozí. Obsahuje nafukovací kruh Malý záchranář 90 cm, nafukovací kruh Malý záchranář 50 cm a rukávky Velryby, které poskytnou dítěti sebedůvěru i oporu na vodní hladině při seznamování se s plaváním.Set obsahuje:Nafukovací kr..
740Kč
Bez daně:612Kč
Seznamte vaše nejmenší s vodou zábavně i bezpečně!S touto skvělou sadou vám nuda v létě rozhodně nehrozí. Obsahuje speciální bezpečné nafukovací kolo pro nejmenší děti, rukávky Velryby poskytnou dítěti sebedůvěru i oporu na vodní hladině při seznamování se s plaváním a nafukovací bazén pro děti Velr..
1,040Kč
Bez daně:860Kč
Tvůrčí sešit s omalovánkami obsahuje 30 samolepek.Stránky plné zábavy a samolepek! Obsahuje 24 stran s více než 30 samolepkami s prasátkem Peppa Pig. Děti si ji zkrátka zamilují!Rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu.Sešit rozvíjí nejen dětskou fantazii, ale také jemnou motoriku, kreativitu a paměť. ..
119Kč
Bez daně:108Kč
Peppa Pig - Samolepkohraní Peppa Pig - Samolepkohraní
Nedostupné
Pracovní sešit se zábavnými aktivitami a samolepkami.Stránky plné zábavy a samolepek! Obsahuje 16 stran zábavných aktivit a 47 barevných samolepek k dolepení.Nechte se vtáhnout do pohádky spolu s prasátkem Peppa Pig!Hrajte si se samolepkami a plňte zajímavé role, které na vás čekají s oblíbenými poh..
59Kč
Bez daně:54Kč
Zábava se samolepkami!Krásně ilustrovaná, samolepková knížka s prasátkem Peppa Pig zaujme každé dítě.Nálepkový sešit, který rozvíjí kreativitu!Obsahuje 24 stran a 8 stran se samolepkami k dolepení a ozdobení. Zkrátka úžasný dárek pro každého malého neposedu! Samolepkové knížky jsou také ideální zába..
179Kč
Bez daně:163Kč
Maluj vodou - Peppa Pig Maluj vodou - Peppa Pig
Nedostupné
Zábavné malování s prasátkem Peppa Pig.Formát A4 vodových omalovánek obsahuje 8 kouzelných obrázků.Rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu.K vybarvení dětem stačí jen štětec a pár kapek vody. Poté, co mokrým štětcem rozetřou barevné stopy, získají krásné barevné ilustrace...
99Kč
Bez daně:90Kč
Stromy Samolepková knížka Stromy Samolepková knížka
Nedostupné
Zábava se samolepkami!Krásně ilustrovaný nálepkový sešit se stromy zaujme každé dítě.Knížka se samolepkami, která rozvíjí kreativitu!Obsahuje 16 barevných stran a 8 stran samolepek pro dolepení. Zkrátka úžasný dárek pro každého malého neposedu! Samolepkové knížky jsou také ideální zábavou pro děti n..
139Kč
Bez daně:126Kč
Jak vypadá zábava s kamarády?Krásně ilustrovaný nálepkový sešit zaujme každé dítě.Knížka se samolepkami, která rozvíjí kreativitu!Obsahuje 16 barevných stran a 8 stran samolepek pro dolepení. Zkrátka úžasný dárek pro každého malého neposedu! Samolepkové knížky jsou také ideální zábavou pro děti na c..
139Kč
Bez daně:126Kč
Zábava se samolepkami!Krásně ilustrovaný nálepkový sešit s divokými zvířátky zaujme každé dítě.Knížka se samolepkami, která rozvíjí kreativitu!Obsahuje 16 barevných stran a 8 stran samolepek pro dolepení. Zkrátka úžasný dárek pro každého malého neposedu! Samolepkové knížky jsou také ideální zábavou ..
139Kč
Bez daně:126Kč
Zábava se samolepkami!Krásně ilustrovaný nálepkový sešit s planetou Země zaujme každé dítě.Knížka se samolepkami, která rozvíjí kreativitu!Obsahuje 16 barevných stran a 8 stran samolepek pro dolepení. Zkrátka úžasný dárek pro každého malého neposedu! Samolepkové knížky jsou také ideální zábavou pro ..
139Kč
Bez daně:126Kč
Obleč mě Kreativní blok Modelky Obleč mě Kreativní blok Modelky
Nedostupné
Vytvoř si své vlastní outfity pro modelky.Kreativní bloček s plastovou spirálou v jedinečném designu značky Top Model. Desky obsahují sešit s předkreslenými obrázky modelek, které si můžete sami obléct!Samolepkový sešit je vhodný také jako malý dárek.K dispozici jsou archy samolepek s nejrůznějším o..
170Kč
Bez daně:140Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 103 (9 stránek)