Menu
Your Cart

Nafukovací bazény

Nafukovací bazény

Dětské nafukovací bazény

Dopřejte svým dětem letní ochlazení i zábavu v kvalitním nafukovacím bazénu. Vyberte si bazény s jedinečnými motivy pro nejmenší, vhodné také pro miminka či jako bazén na balkon, s poloměrem 60 cm. Ve větším prostoru se budou vyjímat bazény s průměrem 100 a 150 cm nebo nafukovací bazén obdélník. Specialitou je bazén se skluzavkou, rozstřikovačem a dalšími herními prvky. Dokonalé vodní hřiště!

Nafukovací bazén pro děti Hvězdice 60 cmVodní radovánky si užijí i ty nejmenší dětičky! Malý, kulatý, nafukovací bazén Swim Essentials mořských hvězdic je svou velikostí určený pro malé děti. Je tak vhodný například jako bazén pro miminka. Průměr kruhového bazénu je 60 cm, má 2 nafukovací komory a ..
310Kč
Bez daně:256Kč
Skládací bazén pro psy kulatý béžový 80 cm Skládací bazén pro psy kulatý béžový 80 cm
Doprava Zdarma Nedostupné
Skládací bazén pro psy kulatý béžový 80 cmRychlé letní osvěžení pro děti i zvířátkaDopřejte svým dětem nebo svému čtyřnohému miláčkovi příjemné letní osvěžení. Skládací bazén béžový s motivem kostí Swim Essentials snadno a rychle rozložíte bez zbytečného nafukování. Napustíte do něj trošku vody a ch..
599Kč
Bez daně:495Kč
Nafukovací bazén se stříškou Leopard zelený 100 cm
Doprava Zdarma
Nafukovací bazén se stříškou Leopard zelený 100 cm..
1,079Kč
Bez daně:892Kč
Nafukovací bazén se stříškou Leopard fialový 100 cm
Doprava Zdarma
Nafukovací bazén se stříškou Leopard fialový 100 cm..
1,079Kč
Bez daně:892Kč
Nafukovací bazén pro děti Proužky modro-bílý 100 cm
Nedostupné
Nafukovací bazén pro děti Proužky modro-bílý 100 cmVaše děti zažijí ty pravé vodní radovánky! Dětský nafukovací bazén Proužky modro-bílý v bílé barvě s modrými pruhy od Swim Essentials je svou velikostí určený přibližně pro děti od 1 roku. Průměr kruhového bazénu je 100 cm, má 2 nafukovací komory a..
479Kč
Bez daně:396Kč
Nafukovací bazén pro děti Leopard zelený 100 cmVaše děti zažijí ty pravé vodní radovánky! Dětský nafukovací bazén Leopard zelený s luxusními leopradími motivy v zelených barvách od Swim Essentials je svou velikostí určený přibližně pro děti od 1 roku. Průměr kruhového bazénu je 100 cm, má 2 na..
479Kč
Bez daně:396Kč
Nafukovací bazén pro děti Leopard fialový 100 cmVaše děti zažijí ty pravé vodní radovánky! Dětský nafukovací bazén Leopard fialový s luxusními leopradími motivy ve fialových barvách od Swim Essentials je svou velikostí určený přibližně pro děti od 1 roku. Průměr kruhového bazénu je 100 cm, má ..
479Kč
Bez daně:396Kč
Nafukovací bazén pro děti Abstrakt 100 cmVaše děti zažijí ty pravé vodní radovánky! Dětský nafukovací bazén Abstrakt v bílé barvě s abstraktními barevnými motivy od Swim Essentials je svou velikostí určený přibližně pro děti od 1 roku. Průměr kruhového bazénu je 100 cm, má 2 nafukovací komory a vej..
479Kč
Bez daně:396Kč
Nafukovací bazén pro děti Čtverce 60 cmVodní radovánky si užijí i ty nejmenší dětičky! Malý, kulatý, nafukovací bazén Swim Essentials se čtvercovými motivy v pískových barvách je svou velikostí určený pro malé děti. Je tak vhodný například jako bazén pro miminka. Průměr kruhového bazénu je 60 cm, m..
310Kč
Bez daně:256Kč
Nafukovací bazén pro děti Džungle 60 cmVodní radovánky si užijí i ty nejmenší dětičky! Malý, kulatý, nafukovací bazén Swim Essentials s motivy džungle je svou velikostí určený pro malé děti. Je tak vhodný například jako bazén pro miminka. Průměr kruhového bazénu je 60 cm, má 2 nafukovací komory a p..
310Kč
Bez daně:256Kč
Nafukovací bazén pro děti Leopard zelený 60 cmVodní radovánky si užijí i ty nejmenší dětičky! Malý, kulatý, nafukovací bazén Swim Essentials s luxusními leopradími motivy v zelených barvách je svou velikostí určený pro malé děti. Je tak vhodný například jako bazén pro miminka. Průměr kruhového bazé..
310Kč
Bez daně:256Kč
Nafukovací bazén pro děti Leopard fialový 60 cm
Nedostupné
Nafukovací bazén pro děti Leopard fialový 60 cmVodní radovánky si užijí i ty nejmenší dětičky! Malý, kulatý, nafukovací bazén Swim Essentials s luxusními leopradími motivy ve fialových barvách je svou velikostí určený pro malé děti. Je tak vhodný například jako bazén pro miminka. Průměr kruhového b..
310Kč
Bez daně:256Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 26 (3 stránek)