Menu
Your Cart

Lidské tělo

Lidské tělo

Lidské tělo je fascinující i pro malé děti! Objevte jeho tajemství díky dětským knihám, leporelům i encyklopediím o lidském těle. Nechybí různé didaktické hračky a hry, které děti něco naučí o tom, co se v nás ukrývá. Úžasné je třeba dřevěné puzzle lidské tělo pro děti, ale i různé Montessori sešity.

Díky těmto hračkám a knihám se vaše dítě dozví, jak funguje lidské tělo, na co je jaký orgán nebo co jsou to smysly. Vybíráme takové knihy a produkty, které jsou kvalitní a jsou vhodné pro batolata i školáky.

Nejprodávanějši v kategorii Lidské tělo

1 Magnetická skládačka Lidské tělo Magnetická skládačka Lidské tělo - Nedostupné 750Kč
Bez daně: 620Kč
2 Puzzle Lidské tělo Lili Puzzle Lidské tělo Lili - 2-3 dni 550Kč
Bez daně: 454Kč
3 Puzzle Lidské tělo Tim Puzzle Lidské tělo Tim - 2-3 dni 550Kč
Bez daně: 454Kč
Lidské tělo 10x POP UP Lidské tělo 10x POP UP
-15 %
Víš, kolik kostí máš v těle? Co se děje s jídlem, když ho sníš? Nebo co jsou to smysly a k čemu je máš?Interaktivní a zábavná kniha s úžasnými pop-up obrázky je ideální pro malé zvědavce, kteří se chtějí dozvědět mnoho zajímavého a poučného o lidském těle.Toto interaktivní a hravé zpracovaní ve vaši..
254Kč 299Kč
Bez daně:231Kč
Chci léčit lidi Chci léčit lidi
-15 %
Jaké to je, být DOKTOREM?Spokojení pacienti, zajímavé přístroje, radost z pomoci druhým… Být lékařem je velmi prospěšné, ale také náročné a zodpovědné.Podívej se, co všechno budeš muset zvládnout, pokud se chceš stát doktorem.Naučit se vše o fungování lidského těla, rozpoznat příznaky různých nemocí..
195Kč 229Kč
Bez daně:177Kč
Co se děje v mém těle? Co se děje v mém těle?
-15 %
Co se děje v mém těle? Co mám uvnitř? Jak se dokážu hýbat?Leporelo s odklápěcími okénky jednoduše a srozumitelně seznamuje malé děti s lidským tělem a odpoví na časté otázky, které děti rády pokládají.Dětem se odkryjí záhady lidského těla.Tato ilustrovaná knížka s odklápěcími okénky obsahuje odpověd..
186Kč 219Kč
Bez daně:169Kč
Poznejte lidské tělo.Dětská experimentální sada s cca 30cm vysokým modelem lidského těla a příslušenstvím k realizaci 12ti pokusů.Model lidského těla lze rozebrat a jednotlivé orgány pomocí přiložené pinzety vyjmout. Orgány jsou z měkkého materiálu.K dispozici je také stojan a kostra, která v noci s..
675Kč
Bez daně:558Kč
Nahlédněte do lidského těla!Interaktivní mluvící kniha z edice Kouzelné čtení, se kterou se děti již od 5 let dozvědí spoustu zajímavých a užitečných informací o našem těle. Knihou Lidské tělo provází malý ufon Prokouk, který přiletěl z planety Po, aby prozkoumal taje lidského těla. Všemu se diví a ..
399Kč
Bez daně:363Kč
Já a moje tělo Samolepková knížka
Nedostupné
Nalepování se samolepkami si děti užijí.Samolepková knížka vás obeznámí s lidským tělem. Čeká na vás spousta zábavy, při které si budete rozvíjet jemnou motoriku.Skvělá zábava na cesty.Obsahuje 16 barevných stran a více než 150 samolepek na téma lidské tělo k dolepení a zdobení...
139Kč
Bez daně:126Kč
Magnetická skládačka Lidské tělo Magnetická skládačka Lidské tělo
Nedostupné
Prozkoumejte a poskládejte lidské tělo.Magnetická tabule se čtyřmi designy lidského těla – kostra, svaly, tělo a orgány. Části těla jsou magnetické a je třeba je správně poskládat dohromady.Předlohové karty v angličtině popisují části lidského těla.Vaše děťátko se dopodrobna seznámí s lidským tělem ..
750Kč
Bez daně:620Kč
Svíti ve tmě - Lidské tělo Samolepková knížka
Nedostupné
Zábava se samolepkami.S touto samolepkovou knížkou se dětičky zabaví při objevování lidského těla. Vydejte se na dobrodružnou cestu s velkým množstvím samolepek, určených pro všechny malé doktory nebo vědce. Samolepková knížka rozšiřuje dětskou kreativitu.Knížka se samolepkami, která rozvíjí kreativ..
179Kč
Bez daně:163Kč
Moje první kniha o lidském těle Moje první kniha o lidském těle
-15 % Nedostupné
V knize se vydáš na dobrodružnou cestu za tajemstvím lidského těla. Prozkoumáš jeho jednotlivé části, dozvíš se, jak fungují třeba naše oči, jaké různé druhy očí můžeme vidět u zvířat, jak vypadá srdce nebo kostra člověka... Tvým průvodcem knihou bude Kamilka. Čekají tě důležité úkoly doplnit jí pom..
152Kč 179Kč
Bez daně:138Kč
MiniPEDIE - Objevujeme svět! Tělo MiniPEDIE - Objevujeme svět! Tělo
-15 %
Objevovat svět lidského těla s tímto leporelem pro nejmenší děti od jednoho roku je tak zábavné! Pevné stránky s pohyblivými prvky procvičí i jemnou motoriku...
212Kč 249Kč
Bez daně:192Kč
Puzzle Lidské tělo Lili Puzzle Lidské tělo Lili
2-3 dni
S touto hračkou se děti učí více než jen obratnot a poznávání tvarů a barev.V 5ti vrstvách je zobrazené dítě od kostry, přes orgány, svaly, nahé tělo až po oblečení dítěte. 5 malých okének pomáhá při skládání 4 vrstev, každá vrstva má 7 dílů. Věk: 2+ roky..
550Kč
Bez daně:454Kč
Puzzle Lidské tělo Tim Puzzle Lidské tělo Tim
2-3 dni
Jak vlastně vypadá Tim zevnitř? Už nejmenší děti se zajímají o tělo a jeho funkce. Kostra, krevní oběh, vnitřní orgány, svaly, kůže, oblečení - postupně se úroveň po úrovni sestavuje lidské tělo. Tyto puzzle z lepeného dřeva přinášejí nejen nové poznatky, ale trénují současně motorické zručnosti.&nb..
550Kč
Bez daně:454Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 12 (1 stránek)