Menu
Your Cart

Lidské tělo

Lidské tělo

Lidské tělo je fascinující i pro malé děti! Objevte jeho tajemství díky dětským knihám, leporelům i encyklopediím o lidském těle. Nechybí různé didaktické hračky a hry, které děti něco naučí o tom, co se v nás ukrývá. Úžasné je třeba dřevěné puzzle lidské tělo pro děti, ale i různé Montessori sešity.

Díky těmto hračkám a knihám se vaše dítě dozví, jak funguje lidské tělo, na co je jaký orgán nebo co jsou to smysly. Vybíráme takové knihy a produkty, které jsou kvalitní a jsou vhodné pro batolata i školáky.

Nejprodávanějši v kategorii Lidské tělo

Sestavte obrovskou lidskou kostruDětská experimentální sada obsahuje přibližně 45 cm vysoký model lidské kostry s příslušenstvím. S touto realistickou replikou dětem jednoduše ukážete, které kosti jsou v našem těle největší a kde se nacházejí.Kosti mají realistickou strukturu a barvuKostra je plně k..
675Kč
Bez daně:558Kč
Staňte se detektivy lidského těla.Lidské tělo je přesný a fascinující mechanismus. Vydejte se s námi na cestu různými zákoutími naší anatomie a tělesných systémů. Zapojte mozek i fantazii a vyřešte 25 hádanek!Dozvíte se nejen spoustu informací ale také to, že skrývá několik úžasných záhad. Někt..
359Kč
Bez daně:359Kč
Pojďme si hrát na zubaře!Dřevěná zubařská sada pro děti v textilní taštičce značky Tooky Toy umožní dětem hrát si na zubaře doma i na návštěvě! Díky bohaté dřevěné výbavě, jako je vrtačka, kleště, zrcátko, kartáček ale i samotné zuby, se děti budou cítit jako opravdoví profesionálové. Veškeré zubařs..
495Kč
Bez daně:409Kč
Víš, kolik kostí máš v těle? Co se děje s jídlem, když ho sníš? Nebo co jsou to smysly a k čemu je máš?Interaktivní a zábavná kniha s úžasnými pop-up obrázky je ideální pro malé zvědavce, kteří se chtějí dozvědět mnoho zajímavého a poučného o lidském těle.Toto interaktivní a hravé zpracovaní ve vaši..
299Kč
Bez daně:299Kč
Nahlédněte do lidského těla!Interaktivní mluvící kniha z edice Kouzelné čtení, se kterou se děti již od 5 let dozvědí spoustu zajímavých a užitečných informací o našem těle. Knihou Lidské tělo provází malý ufon Prokouk, který přiletěl z planety Po, aby prozkoumal taje lidského těla. Všemu se diví a ..
449Kč
Bez daně:449Kč
Nalepování se samolepkami si děti užijí.Samolepková knížka vás obeznámí s lidským tělem. Čeká na vás spousta zábavy, při které si budete rozvíjet jemnou motoriku.Skvělá zábava na cesty.Obsahuje 16 barevných stran a více než 150 samolepek na téma lidské tělo k dolepení a zdobení...
139Kč
Bez daně:139Kč
Magnetická skládačka Lidské tělo Magnetická skládačka Lidské tělo
Na cestě
Prozkoumejte a poskládejte lidské tělo.Magnetická tabule se čtyřmi designy lidského těla – kostra, svaly, tělo a orgány. Části těla jsou magnetické a je třeba je správně poskládat dohromady.Předlohové karty v angličtině popisují části lidského těla.Vaše děťátko se dopodrobna seznámí s lidským tělem ..
750Kč
Bez daně:620Kč
Doktorský plášť s příslušenstvím Doktorský plášť s příslušenstvím
Nedostupné
Skutečný doktorský plášť pro děti, které milují hru na lékaře.Oblečení pro malé lékaře a sestřičky! Když děti převezmou roli doktora, tento doktorský plášť nesmí chybět! S odpovídajícím lékařským vybavením je kostým obzvláště autentický a slibuje realistickou zábavu. Stříkačka, stetoskop a klinický ..
575Kč
Bez daně:475Kč
MiniPEDIE – Dobrý den, paní doktorko! MiniPEDIE – Dobrý den, paní doktorko!
Nedostupné
Podívej se, jaké je to na návštěvě u paní doktorky.Podívej se, jaké je to na návštěvě u paní doktorky. Rozhodně se ničeho bát nemusíš. Objevovat svět s tímto leporelem je tak zábavné!Knížka dětem ukáže, že u paní doktorky se nemusí ničeho obávat.Pojď s námi navštívit paní doktorku. Nejprve musíme po..
249Kč
Bez daně:249Kč
I vaše dítě má strach z lékaře?Kubík se nachladil, a tak s ním jde maminka k dětské lékařce. Nejdřív se Kubík maminky pevně drží, ale pak se nechá vyšetřit. Jak by ne, od takové hodné paní doktorky!Knížka ukáže dětem, že na návštěvě u lékaře se není čeho bát.Podívá se Kubíkovi do oušek a do pus..
99Kč
Bez daně:99Kč
Doktorské vybavení s taškou Doktorské vybavení s taškou
Nedostupné
Doktorská taška s množstvom lekárskeho vybavenia.Malí lekári budú s touto taškou perfektne vybavený, keď budú ošetrovať svojich pacientov.Skvelá sada pre deti, ktoré milujú hru na lekárov.Taška je vyrobená z mäkkého textilu a plne funkčná. Dá sa ju ľahko otvoriť vďaka magnetom, ktoré ju aj držia..
1,250Kč
Bez daně:1,033Kč
Conni má problém! Objevila kaz na jednom zoubku. Bude muset k zubaři. Nebude to bolet? Ale strach má velké oči. Milá paní doktorka umí rychle zub vyléčit. A Conni teď už ví, jak o zoubky pečovat...
57Kč
Bez daně:57Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 18 (2 stránek)