Menu
Your Cart

Škola

Škola

Máte doma malého předškoláka nebo se vaše děti připravují na návrat do školy? U nás na ně čeká kompletní školní výbava i drobné školní potřeby! Pro děti tak u nás seženete témeř vše potřebné na nástup do školy.

Vyberte jim kvalitní a lehké školní batohy, penály či sportovní vaky na tělocvik Frii of Norway, psací potřeby Stabilo, výtvarné potřeby, různé knihy na první čtení nebo pracovní sešity se zábavnými úkoly. Pro vaše děti vybíráme jen to nejlepší a vše vyberte snadno bez zdlouhavého hledání.

Nejprodávanějši v kategorii Škola

Sada pastelek pro umělceTrojhranné pastelky s ořezávátkem od Tookyland zaujmou všechny zkušené umělce, kteří rádi omalovávají a kreslí. Pastelky jsou skvělé na doma, na cesty i do školy. V uzavíratelné kartonové tubě děti najdou 24 pastelek ze silnější 4mm tuhou v sytých barvách. Díky složení barev ..
315Kč
Bez daně:260Kč
Penál Unicorn Purple Penál Unicorn Purple
Nedostupné
Kvalitní penál je nezbytností každého školáka.Penál Unicorn Purple od Frii of Norway, který umíte sladit se školní taškou, i kapsou na přezůvky. V penálu se nachází rozvrh hodin, jinak je prázdný, psací potřeby si doplníte dle aktuální potřeby vašeho školáka.Design penálu v sobě kombinuje hravost a ..
444Kč
Bez daně:367Kč
Kvalitní penál je nezbytností každého školáka.Penál Robot Game Blue od Frii of Norway, který umíte sladit se školní taškou, i kapsou na přezůvky. V penálu se nachází rozvrh hodin, jinak je prázdný, psací potřeby si doplníte dle aktuální potřeby vašeho školáka.Design penálu v sobě kombinuje hravost a..
444Kč
Bez daně:367Kč
Penál Ninja Blue
Nedostupné
Kvalitní penál je nezbytností každého školáka.Penál Ninja Blue od Frii of Norway, který umíte sladit se školní taškou, i kapsou na přezůvky. V penálu se nachází rozvrh hodin, jinak je prázdný, psací potřeby si doplníte dle aktuální potřeby vašeho školáka.Design penálu v sobě kombinuje hravost a styl..
444Kč
Bez daně:367Kč
Penál Dinosaur Black
Nedostupné
Kvalitní penál je nezbytností každého školáka.Penál Dinosaur Black od Frii of Norway, který umíte sladit se školní taškou, i kapsou na přezůvky. V penálu se nachází rozvrh hodin, jinak je prázdný, psací potřeby si doplníte dle aktuální potřeby vašeho školáka.Design penálu v sobě kombinuje hravost a ..
444Kč
Bez daně:367Kč
Penál Best Friends Blue
Nedostupné
Kvalitní penál je nezbytností každého školáka.Penál Best Friends Blue od Frii of Norway, který umíte sladit se školní taškou, i kapsou na přezůvky. V penálu se nachází rozvrh hodin, jinak je prázdný, psací potřeby si doplníte dle aktuální potřeby vašeho školáka.Design penálu v sobě kombinuje hravost..
444Kč
Bez daně:367Kč
Penál Ballerina Dark Pink
Nedostupné
Kvalitní penál je nezbytností každého školáka.Penál Ballerina Dark Pink od Frii of Norway, který umíte sladit se školní taškou, i kapsou na přezůvky. V penálu se nachází rozvrh hodin, jinak je prázdný, psací potřeby si doplníte dle aktuální potřeby vašeho školáka.Design penálu v sobě kombinuje hravo..
444Kč
Bez daně:367Kč
Penál Magic Penál Magic
Nedostupné
Kvalitní penál je nezbytností každého školáka.Penál Magic od Frii of Norway, který umíte sladit se školní taškou, i kapsou na přezůvky. Není moc hrubý, aby nezabíral příliš mnoho místa (děti v prvním stupni např. nepotřebují fixy a často je v penálech vídat), a naplníte ho pomůckami podle seznamu, k..
408Kč
Bez daně:337Kč
Sportovní stahovací vak Best Friends Blue
Nedostupné
Konečně perfektní kapsa na záda, která spojuje praktičnost se stylem.Sportovní stahovací pytel Best Friends Blue od Frii of Norway bude vaše dítě milovat. Má integrované bezpečnostní reflexní prvky, i všitou kapsu se zipem, díky které si umí do vaku dítě skrýt peníze, jízdenku, nebo jídelní či..
444Kč
Bez daně:367Kč
Sportovní stahovací vak Ballerina Dark Pink
Nedostupné
Konečně perfektní kapsa na záda, která spojuje praktičnost se stylem.Sportovní stahovací pytel Ballerina Dark Pink od Frii of Norway bude vaše dítě milovat. Má integrované bezpečnostní reflexní prvky, i všitou kapsu se zipem, díky které si umí do vaku dítě skrýt peníze, jízdenku, nebo jídelní ..
444Kč
Bez daně:367Kč
Sportovní stahovací vak Ninja Blue
Nedostupné
Konečně perfektní kapsa na záda, která spojuje praktičnost se stylem.Sportovní stahovací pytel Ninja Blue od Frii of Norway bude vaše dítě milovat. Má integrované bezpečnostní reflexní prvky, i všitou kapsu se zipem, díky které si umí do vaku dítě skrýt peníze, jízdenku, nebo jídelní čip.Desig..
444Kč
Bez daně:367Kč
Sportovní stahovací vak Unicorn Purple
Nedostupné
Konečně perfektní kapsa na záda, která spojuje praktičnost se stylem.Sportovní stahovací pytel Unicorn Purple od Frii of Norway bude vaše dítě milovat. Má integrované bezpečnostní reflexní prvky, i všitou kapsu se zipem, díky které si umí do vaku dítě skrýt peníze, jízdenku, nebo jídelní čip.D..
444Kč
Bez daně:367Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 51 (5 stránek)