Menu
Your Cart

Škola

Škola

Máte doma malého předškoláka nebo se vaše děti připravují na návrat do školy? U nás na ně čeká kompletní školní výbava i drobné školní potřeby! Pro děti tak u nás seženete témeř vše potřebné na nástup do školy.

Vyberte jim kvalitní a lehké školní batohy, penály či sportovní vaky na tělocvik Frii of Norway, psací potřeby Stabilo, výtvarné potřeby, různé knihy na první čtení nebo pracovní sešity se zábavnými úkoly. Pro vaše děti vybíráme jen to nejlepší a vše vyberte snadno bez zdlouhavého hledání.

Nejprodávanějši v kategorii Škola

Lehoučká školní taška skvěle sedí na zádech malého studenta.Školní taška Ballerina Dark Pink 20-25l je velmi lehká – má jen 1100 gramů, a děti to opravdu na zádech pocítí. Tašce je bezpečnost zajištěna reflexními prvky, které sedí k originálnímu designu. Školní tašku mohou děti v případě potřeb..
2,760Kč
Bez daně:2,281Kč
Lehoučká školní taška skvěle sedí na zádech malého studenta.Školní taška Robot Game Blue 20-25l je velmi lehká – má jen 1100 gramů, a děti to opravdu na zádech pocítí. Tašce je bezpečnost zajištěna reflexními prvky, které sedí k originálnímu designu. Školní tašku mohou děti v případě potřeby v zadní..
2,760Kč
Bez daně:2,281Kč
Kouzelné čtení baví a učí předškoláky.Interaktivní mluvící dětská kniha Pohádkové učení s Elektronickou Albi tužkou 2.0 z edice Kouzelné čtení seznámí děti předškolního věku s barvami, tvary, části těla, čísly nebo třeba protiklady. Celou knihou je doprovodí skřítek Zvídálek.Na každé stránce na děti..
1,699Kč
Bez daně:1,699Kč
Interaktivní mluvící kniha Pohádkové učení seznámí děti předškolního věku s barvami , tvary, části těla.Interaktivní mluvící kniha Pohádkové učení z edice Kouzelné čtení seznámí děti předškolního věku s barvami, tvary, části těla, čísly nebo třeba protiklady. Celou knihou je doprovodí skřítek Zvídál..
429Kč
Bez daně:429Kč
Interaktivní mluvící kniha Předškolák v cukuletu připraví děti hravou formou na nástup do školy.Kniha Předškolák v cukuletu připravuje děti hravou formou na nástup do školy. Prostřednictvím dobrodružného pátrání po pejskovi Badym plní čtenáři nejrůznější úkoly a výzvy, které jsou zaměřeny na rozvoj ..
429Kč
Bez daně:429Kč
Sada pastelek pro umělceTrojhranné pastelky s ořezávátkem od Tookyland zaujmou všechny zkušené umělce, kteří rádi omalovávají a kreslí. Pastelky jsou skvělé na doma, na cesty i do školy. V uzavíratelné kartonové tubě děti najdou 24 pastelek ze silnější 4mm tuhou v sytých barvách. Díky složení barev ..
315Kč
Bez daně:260Kč
Penál Unicorn Purple Penál Unicorn Purple
Nedostupné
Kvalitní penál je nezbytností každého školáka.Penál Unicorn Purple od Frii of Norway, který umíte sladit se školní taškou, i kapsou na přezůvky. V penálu se nachází rozvrh hodin, jinak je prázdný, psací potřeby si doplníte dle aktuální potřeby vašeho školáka.Design penálu v sobě kombinuje hravost a ..
444Kč
Bez daně:367Kč
Penál Robot Game Blue
Nedostupné
Kvalitní penál je nezbytností každého školáka.Penál Robot Game Blue od Frii of Norway, který umíte sladit se školní taškou, i kapsou na přezůvky. V penálu se nachází rozvrh hodin, jinak je prázdný, psací potřeby si doplníte dle aktuální potřeby vašeho školáka.Design penálu v sobě kombinuje hravost a..
444Kč
Bez daně:367Kč
Penál Ninja Blue
Nedostupné
Kvalitní penál je nezbytností každého školáka.Penál Ninja Blue od Frii of Norway, který umíte sladit se školní taškou, i kapsou na přezůvky. V penálu se nachází rozvrh hodin, jinak je prázdný, psací potřeby si doplníte dle aktuální potřeby vašeho školáka.Design penálu v sobě kombinuje hravost a styl..
444Kč
Bez daně:367Kč
Penál Dinosaur Black
Nedostupné
Kvalitní penál je nezbytností každého školáka.Penál Dinosaur Black od Frii of Norway, který umíte sladit se školní taškou, i kapsou na přezůvky. V penálu se nachází rozvrh hodin, jinak je prázdný, psací potřeby si doplníte dle aktuální potřeby vašeho školáka.Design penálu v sobě kombinuje hravost a ..
444Kč
Bez daně:367Kč
Kvalitní penál je nezbytností každého školáka.Penál Best Friends Blue od Frii of Norway, který umíte sladit se školní taškou, i kapsou na přezůvky. V penálu se nachází rozvrh hodin, jinak je prázdný, psací potřeby si doplníte dle aktuální potřeby vašeho školáka.Design penálu v sobě kombinuje hravost..
444Kč
Bez daně:367Kč
Kvalitní penál je nezbytností každého školáka.Penál Ballerina Dark Pink od Frii of Norway, který umíte sladit se školní taškou, i kapsou na přezůvky. V penálu se nachází rozvrh hodin, jinak je prázdný, psací potřeby si doplníte dle aktuální potřeby vašeho školáka.Design penálu v sobě kombinuje hravo..
444Kč
Bez daně:367Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 41 (4 stránek)