Menu
Your Cart

12 - 18 měsíců

12 - 18 měsíců

Zatímco do jednoho roku dítě pasivně nasává slovní zásobu od rodičů a příbuzných, po dovršení 12 měsíců se objevují pokusy o aktivní vyslovení slyšených slovíček. Právě období mezi 1. a 2. rokem života je obdobím budování slovní zásoby na celý život. Batolata v tomto věku zbožňují obrázkové a pestře ilustrované knihy pro děti. Vynikají volbou jsou dětská leporela s jednoduchými pohyblivými prvky, například z edice MINIpedie, na kterých si děti trénují také ​​jemnou motoriku. Klidně vyberte také zvukové knihy.


Následující období je obdobím vývoje řeči a jemné motoriky. Vývin vašeho drobečka lze podpořit vhodnými hračkami pro děti od 1 roku. Mezi ně patří kostky a různé stavebnice. Ty rozvíjejí nejen jemnou motoriku, ale také kreativitu. Dítě v tomto období začíná být sebevědomější při manipulaci s předměty. Vhodnou volbou jsou také třídící hračky, které pomohou děťátku osvojit si základní geometrické tvary, velikosti či barvy a rozvíjejí si tak své logické myšlení.


Vývoj řeči podpoříte nejen knížkami, ale také zvukovými hračkami pro děti a zejména logickými hračkami, které obsahují obrázky. Skvělou volbou je také dřevěná vkládačka nebo kartičky, na kterých dítě pojmenovává předměty, či stohovací kostky s barevnými ilustracemi. Nejdůležitější jste ale stejně vy – rodiče – a to ,jakou formou si s danou hračkou s děťátkem hrajete.

Nejprodávanějši v kategorii 12 - 18 měsíců

Dětský silikonový talíř s přísavkou Lev Dětský silikonový talíř s přísavkou Lev
Odesíláme do 6 dnů
Dětský silikonový talíř s přísavkou LevSilikonový talířek s motivem lvaRozkošný talíř s oblíbeným zvířecím motivem a spodní přísavkou pevně drží na každém hladkém povrchu, takže vaše dítě může bezpečně a pohodlně jíst. Vysoký okraj talíře usnadňuje nabírání jídla, což je ideální pro děti, které se u..
600Kč
Bez daně:496Kč
Dětský silikonový talíř s přísavkou Kočka Dětský silikonový talíř s přísavkou Kočka
Odesíláme do 6 dnů
Dětský silikonový talíř s přísavkou KočkaSilikonový talířek s motivem kočkyRozkošný talíř s oblíbeným zvířecím motivem a spodní přísavkou pevně drží na každém hladkém povrchu, takže vaše dítě může bezpečně a pohodlně jíst. Vysoký okraj talíře usnadňuje nabírání jídla, což je ideální pro děti, které ..
600Kč
Bez daně:496Kč
Dětský silikonový talíř s přísavkou Dinosaurus Dětský silikonový talíř s přísavkou Dinosaurus
Odesíláme do 6 dnů
Dětský silikonový talíř s přísavkou DinosaurusSilikonový talířek s motivem dinosauraRozkošný talíř s oblíbeným zvířecím motivem a spodní přísavkou pevně drží na každém hladkém povrchu, takže vaše dítě může bezpečně a pohodlně jíst. Vysoký okraj talíře usnadňuje nabírání jídla, což je ideální pro dět..
600Kč
Bez daně:496Kč
Dětský silikonový příbor Mačka 3 ks Dětský silikonový příbor Mačka 3 ks
Odesíláme do 6 dnů
Dětský silikonový příbor Mačka 3 ksVeselý příbor s kočičkamiSada obsahuje vidličku, lžičku a nůž a je speciálně navržena pro nejmenší strávníky. Měkké silikonové rukojeti perfektně padnou do malých ručiček a podporují tak nezávislé stravování a rozvoj jemné motoriky. Díky roztomilému zvířecímu desig..
545Kč
Bez daně:450Kč
Dětský silikonový příbor Dinosaurus 3ks Dětský silikonový příbor Dinosaurus 3ks
Odesíláme do 6 dnů
Dětský silikonový příbor Dinosaurus 3ksVeselý příbor s dinosaurySada obsahuje vidličku, lžičku a nůž a je speciálně navržena pro nejmenší strávníky. Měkké silikonové rukojeti perfektně padnou do malých ručiček a podporují tak nezávislé stravování a rozvoj jemné motoriky. Díky roztomilému zvířecímu d..
545Kč
Bez daně:450Kč
Dětský silikonový jídelní set Lev Dětský silikonový jídelní set Lev
Doprava Zdarma Odesíláme do 6 dnů
Dětský silikonový jídelní set LevKompletní jídelní set s motivem lvaDětský silikonový jídelní set je pečlivě navržen pro nejmenší. Tento veselý set obsahuje vše, co vaše dítě potřebuje při jídle: misku, lžičku a hrníček. Každý kousek je ozdoben roztomilými zvířecími tvářičkami, což činí jídlo zábavn..
960Kč
Bez daně:793Kč
Dětský silikonový jídelní set Dinosaurus Dětský silikonový jídelní set Dinosaurus
Doprava Zdarma Odesíláme do 6 dnů
Dětský silikonový jídelní set DinosaurusKompletní jídelní set s motivem dinosauraDětský silikonový jídelní set je pečlivě navržen pro nejmenší. Tento veselý set obsahuje vše, co vaše dítě potřebuje při jídle: misku, lžičku a hrníček. Každý kousek je ozdoben roztomilými zvířecími tvářičkami, což činí..
960Kč
Bez daně:793Kč
Dětský silikonový hrnek na svačinu Lev Dětský silikonový hrnek na svačinu Lev
Odesíláme do 6 dnů
Dětský silikonový hrnek na svačinu LevDokonalý dětský hrnek s motivem lvaRoztomilý hrníček s oblíbeným zvířecím motivem je milován nejen dětmi, ale také rodiči, a to díky praktickému víčku, ze kterého nic nevypadne, a pohodlnému uchu pro snadné držení. Trixie hrnek je speciálně navržen pro malé ruči..
470Kč
Bez daně:388Kč
Dětský silikonový hrnek na svačinu Kočka Dětský silikonový hrnek na svačinu Kočka
Odesíláme do 6 dnů
Dětský silikonový hrnek na svačinu KočkaDokonalý dětský hrnek s motivem kočičkyRoztomilý hrníček s oblíbeným zvířecím motivem je milován nejen dětmi, ale také rodiči, a to díky praktickému víčku, ze kterého nic nevypadne, a pohodlnému uchu pro snadné držení. Trixie hrnek je speciálně navržen pro mal..
470Kč
Bez daně:388Kč
Dětský silikonový hrnek na svačinu Dinosaurus Dětský silikonový hrnek na svačinu Dinosaurus
Odesíláme do 6 dnů
Dětský silikonový hrnek na svačinu DinosaurusDokonalý dětský hrnek s motivem dinosauraRoztomilý hrníček s oblíbeným zvířecím motivem je milován nejen dětmi, ale také rodiči, a to díky praktickému víčku, ze kterého nic nevypadne, a pohodlnému uchu pro snadné držení. Trixie hrnek je speciálně navržen ..
470Kč
Bez daně:388Kč
Dětské silikonové prostírání Lev Dětské silikonové prostírání Lev
Nedostupné
Dětské silikonové prostírání LevVeselé a praktické prostíráníKrásné prostírání je ideální nejen pro jídlo, ale také pro tvoření a hraní, díky čemuž zůstane stůl vždy čistý. Je vyrobeno ze 100% potravinářského silikonu, snadno se čistí – rozlití skvrny jednoduše otřete. Prostírání je měkké na dotek a..
420Kč
Bez daně:347Kč
Dětské silikonové prostírání Kočka Dětské silikonové prostírání Kočka
Nedostupné
Dětské silikonové prostírání KočkaVeselé a praktické prostíráníKrásné prostírání je ideální nejen pro jídlo, ale také pro tvoření a hraní, díky čemuž zůstane stůl vždy čistý. Je vyrobeno ze 100% potravinářského silikonu, snadno se čistí – rozlití skvrny jednoduše otřete. Prostírání je měkké na dotek..
420Kč
Bez daně:347Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 382 (32 stránek)