Menu
Your Cart

Bagry a stavební stroje

Bagry a stavební stroje

Jsou bagry a další stavební stroje pro vaše děti velkou láskou? Potěšte je něčím z naší nabídky produktů – knihy, hračky, sešity, výzdoba a další produkty s motivem bagrů, jeřábů, nákladních aut a dalších stavebních strojů.

Vyberte například dřevěné stavební stroje a bagr pro děti, knihy i leporela o bagrech, stavbě a stavebních strojích, výzdobu na oslavu s motivem stavby, omalovánky, puzzle, magnetky, magnetické knihy a další drobnosti s milovanými motivy. 

V nabídce máme hračky a knihy pro děti různého věku, takže u nás seženete vše od jednoduchého dřevěného bagru do ruky pro nejmenší děti až po zajímavé knihy o stavbě pro školáky. Všechny produkty pečlivě vybíráme, takže jsou maximálně bezpečné a kvalitní, aby vašim dětem dělaly radost dlouhá léta.

Nejprodávanějši v kategorii Bagry a stavební stroje

Jak funguje jeřáb? Jak funguje jeřáb?
-15 %
Nahlédněte do jeřábu a na stavbu.Fascinují tě jeřáby a říkáš si, jak fungují? Toto obrázkové leporelo ti umožní nahlédnout do těchto obrovských strojů a na stavbu - stačí odklopit okénko!Tato knížka je ideální pro malé ruce a zvídavé mysli.Pozor! Je potřeba vyložit dodávku materiálu. Opatrně. Jeřáb ..
220Kč 259Kč
Bez daně:200Kč
Náklaďáky a bagry - Aktivity se samolepkami Náklaďáky a bagry - Aktivity se samolepkami
-15 %
Prozkoumejte kreativní stránky plné náklaďáků a bagrů!Prozkoumejte kreativní stránky se zábavnými nákladními auty a bagry pracujícími na staveništi. S více než 400 samolepkami na doplnění barevných ilustrací a stránkami na vybarvování! Dolepujte přes 400 samolepek, vybarvujte, plňte úkoly. Stav..
135Kč 159Kč
Bez daně:123Kč
Hrajeme si se samolepkami - Staveniště Hrajeme si se samolepkami - Staveniště
Nedostupné
Pro všechny milovníky stavbyTitul obsahuje 10 barevných stran a 3 listy plné znovu použitelných samolepek, které nemají spodní lepivou stranu a fungují na bázi statické elektřiny. Poznejte jak funguje stavba hravě!..
199Kč
Bez daně:181Kč
Vytvoř si 2 kartonové modely stavebních strojů!Jedinečná kreativní sada od francouzské značky Crea Lign umožní dětem vytvořit si vlastní papírové modely nákladního auta a bagru. Děti si nejdříve sestaví 3D modely, a pak si je krásně vyzdobí 6 tenkými fixami a nálepkami. Po dokončení si je vystaví ja..
499Kč
Bez daně:412Kč
Úžasná sada dětských razítek s tématem stavby.Bagry, mašinky, traktory, hasičské vozy... dopodrobna rozpracované stroje a jejich pracovníci. S tím se už dá vytvořit ledacos. Nejoblíbenější řada razítek, která nabízí široké využití při výtvarných a vzdělávacích aktivitách. Díky inovativnímu grafickém..
340Kč
Bez daně:281Kč
Co to slyším Na stavbě Co to slyším Na stavbě
-15 %
Zkus poznat jednotlivé stroje podle zvuků.Seznamte se s rušným staveništěm a zjistěte mnoho zajímavých informací o silných strojích v této úžasné zvukové knize plné barevných fotografií. Tato zvuková kniha obsahuje mnoho zajímavých informací o různých stavebních strojích. Víš, proč se jeřáb nazývá z..
297Kč 349Kč
Bez daně:270Kč
Poskládejte si své vlastní autíčko.Stavebnice stavebních strojů (2 varianty: bagr a nákladní automobil) na dálkové ovládání, které si dítě sestaví samo. Součástí je elektrický šroubovák sloužící také jako dálkové ovládání. Autíčko může jezdit vpřed, vzad, vlevo a vpravo.Stavebnice je bez lepení, díl..
620Kč
Bez daně:512Kč
Dětské vzdělávací puzzle s motivem stavby.Puzzle je vhodné pro nejmenší dětičky díky velikosti a síle puzzle kousků. Poskládáte celkem 6 stavebních strojů, z nichž každý lze složit samostatně.Ocenit se můžete nálepkami.Puzzle je ideální dárek k narozeninám pro začátečníky díky designu a kvalitě. Puz..
304Kč
Bez daně:252Kč
Vozidla na stavbě Vozidla na stavbě
-30 %
Vše co potřebuješ vědět o stavebních vozidlech.Proč jsou bagry všestranné? Kde pracují největší stroje? Kdo razí tunel ve skále? Kniha zavede děti na nejrůznější staveniště a ukáže jim, co se tam děje. Encyklopedie pro malé chlapce s otevíracími okénky.Kdo by neměl rád bagry, náklaďáky, jeřáby ..
208Kč 297Kč
Bez daně:189Kč
Na stavbě Moje první samolepkování Na stavbě Moje první samolepkování
Nedostupné
Zábava se samolepkami!S touto samolepkovou knížkou se dětičky pobaví s nálepkami a poznají co se děje na stavbě.Knížka se samolepkami, která rozvíjí kreativitu.Obsahuje 16 stran a více než 170 znovupoužitelných samolepek. Zkrátka úžasný dárek pro každého malého neposedu! Samolepkové knížky jsou také..
119Kč
Bez daně:108Kč
Vláčková dráha pro malé stavbyvedoucí.Originální vláčkodráha se stavebním příslušenstvím obsahuje 35 dílů. Je ideální pro každého, kdo se zajímá o stavbu.Sada skvělá na vyprávění příběhů a rozvoj fantazie.Jezděte vozidly po trati a sledujte, jak se spojují díky magnetkám. Obsahuje příslušenství jako..
1,185Kč
Bez daně:979Kč
Set na cupcakes s motivem stavby je skvělý na oslavu i party.Souprava obsahuje 24 stejných košíčků a 24 zápichů se 4 designy stavebních autíček a se spoustou lesklé stříbrné holografické fólie a třpytkami.Krásné balení je vhodné jako dárek.Baleno v krabici ve tvaru stavebního auta se stříbrnými deta..
400Kč
Bez daně:331Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 26 (3 stránek)