Menu
Your Cart

Hasiči a policisté

Hasiči a policisté

Jsou hasiči, policajti či různá zásahová auta pro vaše děti velkou láskou? Potěšte je něčím z naší nabídky produktů – knihy, hračky, sešity, kostým a další produkty – s motivem hasičů či policajtů.

Vyberte například dřevěnou hasičskou stanici pro děti, různá hasičská či policejní auta pro děti, knihy a leporela o hasičích, dětský kostým hasič, puzzle, nálepkové sešity a další drobnosti s hasičskou a policejní tematikou. 

V nabídce máme hračky pro děti různého věku, takže u nás seženete dřevěné hasičské či policejní auto do ruky pro nejmenší děti, ale také zajímavé knihy o hasičích, policajtech a dalších záchranných složkách pro školáky. Všechny produkty jsou maximálně bezpečné a kvalitní, aby vašim dětem dělaly radost dlouhá léta.

Nejprodávanějši v kategorii Hasiči a policisté

Sada na hraní pro milovníky autíčekSada na hraní v kufříku se závodní dráhou od Tooky Toy potěší děti i rodiče. Kufřík je totiž skladný a přesto skrývá spoustu zábavy – 33 různých figurek, autíček, pneumatik, puzzle závodní dráhu a další doplňky. Děti vše rozloží a můžou si hrát na závodění, předává..
705Kč
Bez daně:583Kč
LEGO City Hasičský tereňák 4x4 LEGO City Hasičský tereňák 4x4
Nedostupné
Zažehněte jiskru dětské představivosti se stavebnicí Hasičský tereňák 4x4 od LEGO® City (60393), ve které najdete parádní terénní vůz 4x4 s velkými koly, otevíracím kokpitem a odnímatelným vystřelovačem dílků vody LEGO. Nechybí ani prostředí tábořiště s plameny LEGO a minifigurka hasiče a figurka ko..
235Kč
Bez daně:194Kč
Stavebnice z recyklovaného materiáluEkologická stavebnice pro děti Clics Hasiči 127 ks belgické značky Clics Toys v praktickém kyblíku umožní dětem postavit si nejrůznější hasičská auta, letadla i loď. Box Hasiči obsahuje 91 stavebních bloků a dalších 36 stavebních kompozitů a nálepek na vytvoření a..
719Kč
Bez daně:594Kč
Sada pro milovníky autíčekDřevěná sada na hraní s dopravními prostředky a dopravním značením od Tooky Toy děti zaměstná na celé hodiny. Obsahuje 8 vozidel (auto, taxi, sanitku, hasičské auto, popelářské auto, školní autobus, zmrzlinářské auto a policejní auto), 3 dopravní značky a 1 vitrínku na hran..
575Kč
Bez daně:475Kč
Záchranáři - Světlo a zvuky Záchranáři - Světlo a zvuky
-15 %
Tato zvuková kniha doplněná o světýlka ti představí nejrůznější záchranářské prostředky v konkrétních situacích.Stiskni tlačítko a uvidíš světýlka a uslyšíš zvuky nejrůznějších záchranářských prostředků, které se ti představí v naléhavých situacích.Zvuková kniha se světýlky děti zabaví a zároveň je ..
424Kč 499Kč
Bez daně:386Kč
Hasiči - 101 věcí k hledání a nalepování Hasiči - 101 věcí k hledání a nalepování
-15 %
Poznej hasiče a jejich práci. Čeká tě víc než 101 obrázků - některé k hledání, jiné k dolepení.Nic nebaví děti tolik jako hledání obrázků a dolepování samolepek na stránky pracovního sešitu. V tomto sešitě si takové aktivity užije do sytosti - čeká jej totiž přes 101 obrázků. Některé bude nejprve hl..
76Kč 89Kč
Bez daně:69Kč
Hasičská sada v kufříku 11 ks Hasičská sada v kufříku 11 ks
Nedostupné
Pojďme si hrát na hasiče!Dřevěná hasičská sada pro děti v textilním kufříku značky Tooky Toy umožní dětem hrát si na hasiče doma i venku! Díky bohaté dřevěné výbavě, jako je hasicí přístroj, sekerka, vysílačka, oheň, tlampač a další, se děti budou cítit jako opravdoví profesionálové. Veškeré hasičsk..
499Kč
Bez daně:412Kč
Hrajeme si se samolepkami - Hasiči Hrajeme si se samolepkami - Hasiči
Nedostupné
Pro všechny milovníky hasičuTitul obsahuje 10 barevných stran a 3 listy plné znovu použitelných samolepek, které nemají spodní lepivou stranu a fungují na bázi statické elektřiny. Poznejte jak fungují hasiči hravě!..
199Kč
Bez daně:181Kč
Kdo bude rychlejší, hasiči nebo oheň?Na hasičské stanici se spustila siréna - hoří! Pomozte hasičům dostat se včas na místo požáru, aby mohli zahasit oheň a zachránit dům. Cesta k domu je plná aut a je třeba uvolnit cestu. Pokud se to nepodaří, požár v domě se rozšíří. Házejte kostkou a buď otočíte ..
480Kč
Bez daně:397Kč
Poskládej si vlastní autíčko!Stavebnice hasičského auta na dálkové ovládání, které si dítě sestaví samo. Součástí je elektrický šroubovák sloužící také jako dálkové ovládání. Autíčko může jezdit vpřed, vzad, vlevo a vpravo.Stavebnice je bez lepení, díly se šroubují.Pozor - neobsahuje adaptér do zásu..
620Kč
Bez daně:512Kč
Hasičský sbor je tady!S tímto realistickým hasičským batohem v pohotovostních barvách s nastavitelnými ramenními popruhy jsou mladí hasiči vždy na místě, když je potřeba. Dvojité zipy zajišťují široké otevření batohu a pryžové otvory pro nářadí v batohu poskytují přehlednost a rychlý přístup k výstr..
1,500Kč
Bez daně:1,239Kč
Záchrana zvířat s hasičským vozem!Děti se zálibou v požárnických vozech budou stavebnicí Hasičský vůz (10969) od LEGO® DUPLO® zajisté uchváceny.Užijte si akční zábavu a trénujte přitom jemnou motoriku.Kočička uvízla v koruně vysokého stromu! Hasičský vůz uhání na místo činu s blikajícími světly a za..
675Kč
Bez daně:558Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 25 (3 stránek)