Menu
Your Cart

Plavecké rukávky a vesty

Plavecké rukávky a vesty

Plavecké vesty a rukávky

Bezstarostný pobyt u vody dětem zajistí nafukovací rukávky a plovací vesty. Vyberte si nepřehlédnutelné nafukovací rukávky pro menší i větší děti. Bezpečností ventily zajistí, že se hned tak nevyfouknou. Plovací vesty, klasické i s rukávky, jsou z jemného neoprenu s pěnovou výplní. Jsou velmi pohodlné a dětem nebrání v pohybu. Bezpečnostní zapínání zajistí, že se dětem hned tak nesvléknou.

Nejprodávanějši v kategorii Plavecké rukávky a vesty

Rukávky Hvězdice 2-6 letZajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Dětské rukávky na plavání od Swim Essentials s motivem mořských hvězdic jsou vhodné pro dětičky od 2 do 6 let v rozmezí od 15 do 30 kg. Dítěti poskytnou sebědůvěru i oporu na vodní hladině při seznamová..
240Kč
Bez daně:198Kč
Plovací vesta s rukávky Srdíčka 2–6 let Plovací vesta s rukávky Srdíčka 2–6 let
Doprava Zdarma
Plovací vesta s rukávky Srdíčka 2–6 letZajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Plovací vesta s rukávky Swim Essentials ve fialové barvě se srdíčky a motivem květinky je vhodná přibližně pro děti od 2 do 6 let v rozmezí od 15 do 30 kg. Dítěti poskytne bezpečí i sebedůvěru..
719Kč
Bez daně:594Kč
Plovací vesta s rukávky Lev 2–6 let Plovací vesta s rukávky Lev 2–6 let
Doprava Zdarma Nedostupné
Plovací vesta s rukávky Lev 2–6 letZajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Plovací vesta s rukávky Swim Essentials v bílé barvě se žlutými pruhy a motivem lva je vhodná přibližně pro děti od 2 do 6 let v rozmezí od 15 do 30 kg. Dítěti poskytne bezpečí i sebedůvěru p..
719Kč
Bez daně:594Kč
Plovací vesta s rukávky Leopard zelený 2–6 let
Doprava Zdarma Nedostupné
Plovací vesta s rukávky Leopard zelený 2–6 letZajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Plovací vesta s rukávky Swim Essentials v zelené barvě s leopradním vzorem je vhodná přibližně pro děti od 2 do 6 let v rozmezí od 15 do 30 kg. Dítěti poskytne bezpečí i sebedůvěru..
719Kč
Bez daně:594Kč
Plovací vesta s rukávky Čtverce 2–6 let
Doprava Zdarma Nedostupné
Plovací vesta s rukávky Čtverce 2–6 letZajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Plovací vesta s rukávky Swim Essentials se čtverečkovaným motivem je vhodná přibližně pro děti od 2 do 6 let v rozmezí od 15 do 30 kg. Dítěti poskytne bezpečí i sebedůvěru při vodních rad..
719Kč
Bez daně:594Kč
Plovací vesta pro děti Abstrakt 3–5 let
Doprava Zdarma
Plovací vesta pro děti Abstrakt 3–5 letZajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Plovací vesta pro děti Swim Essentials v bílé barvě s abstraktními barevnými motivy je vhodná přibližně pro děti od 3 do 5 let v rozmezí od 19 do 30 kg. Dítěti poskytne bezpečí i sebedůvě..
839Kč
Bez daně:693Kč
Plovací vesta pro děti Hvězdice 3–5 let
Doprava Zdarma
Plovací vesta pro děti Hvězdice 3–5 letZajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Plovací vesta pro děti Swim Essentials s motivy mořských hvězdic je vhodná přibližně pro děti od 3 do 5 let v rozmezí od 19 do 30 kg. Dítěti poskytne bezpečí i sebedůvěru při vodních rado..
839Kč
Bez daně:693Kč
Plovací vesta pro děti Leopard fialový 3–5 let
Doprava Zdarma
Plovací vesta pro děti Leopard fialový 3–5 letZajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Plovací vesta pro děti Swim Essentials s leopradími motivy ve fialové barvě je vhodná přibližně pro děti od 3 do 5 let v rozmezí od 19 do 30 kg. Dítěti poskytne bezpečí i sebedůvěru při..
839Kč
Bez daně:693Kč
Rukávky Čtverce 2-6 let
Nedostupné
Rukávky Čtverce 2-6 letZajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Dětské rukávky na plavání od Swim Essentials se čtverečkovaným motivem jsou vhodné pro dětičky od 2 do 6 let v rozmezí od 15 do 30 kg. Dítěti poskytnou sebědůvěru i oporu na vodní hladině při seznamování..
287Kč
Bez daně:237Kč
Rukávky Leopard fialový 2-6 let
Nedostupné
Rukávky Leopard fialový 2-6 letZajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Dětské rukávky na plavání od Swim Essentials s leopardím vzorem ve fialových barvách jsou vhodné pro dětičky od 2 do 6 let v rozmezí od 15 do 30 kg. Dítěti poskytnou sebědůvěru i oporu na vodní hladin..
240Kč
Bez daně:198Kč
Rukávky Čtverce 0-2 rokyZajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Dětské rukávky na plavání od Swim Essentials se čtverečkovaným motivem jsou vhodné přibližně pro dětičky od 0 do 2 let v rozmezí od 0 do 15 kg. Dítěti poskytnou sebědůvěru i oporu na vodní hladině při seznam..
240Kč
Bez daně:198Kč
Rukávky Džungle 0-2 roky
Nedostupné
Rukávky Džungle 0-2 rokyZajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Dětské rukávky na plavání od Swim Essentials s motivy džungle jsou vhodné přibližně pro dětičky od 0 do 2 let v rozmezí od 0 do 15 kg. Dítěti poskytnou sebědůvěru i oporu na vodní hladině při seznamování se ..
240Kč
Bez daně:198Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 28 (3 stránek)