Menu
Your Cart

Puzzle

Puzzle

U nás najdete velký výběr Puzzle pro děti! Podporují jemnou motoriku, logické myšlení, soustředění i postřeh. Nejmenší děti ocení senzorické puzzle, pěnové puzzle do vany a různá dřevěná vkládací puzzle!

Větší batolata už budou skládat kartonová puzzle duo či trio a přitom se učit. Postupně přejdou na větší sety. Školáci u nás najdou třeba puzzle Mapu světa, různá složitější hledací puzzle nebo dokonce magnetické puzzle Lidské tělo! Velmi oblíbená jsou také puzzle v kufříku! Skvělé jako originální dárky pro děti!

Nejprodávanějši v kategorii Puzzle

Puzzle duo Dinosauři Puzzle duo Dinosauři
Nedostupné
Puzzle duo DinosauřiDítě poskládá veselé barevné dinosauříkyEdukační puzzle pro batolata. Puzzle jsou autokorekční (správně spojit lze jen příslušné dvojice) a dítě může skládat samostatně. Díly jsou velké a odolné a puzzle zároveň rozvíjí pozorovací schopnost a soustředěnost dítěte. Baleno v pěkně ..
218Kč
Bez daně:180Kč
Vkládací puzzle Zvířátka světaInteraktivní zábava pro dětiPonořte se do světa zvířat s těmito dřevěnými puzzly. Dítě se zabaví vkládáním 22 ilustrovaných siluetových dílků do výřezů na dřevěné podložce. S 5 barevně odlišenými přirozenými prostředími zvířat nabízí tyto puzzle interaktivní a vzdělávac..
472Kč
Bez daně:390Kč
LEVEL UP! 05 - Dobrodružství - PuzzleOceněné puzzle pro rozvoj dítětePuzzle LEVEL UP! je vědecky navržená sada puzzle, která získala ocenění i na celosvětové úrovni. Tento systém obsahuje celkem 7 úrovní podle rozvoje inteligence dětí ve věku 1-7 let, přičemž každá úroveň odpovídá dětem různého věku..
506Kč
Bez daně:418Kč
LEVEL UP! 06 - Báječné prázdniny - PuzzleZábava s motivem letních prázdninPuzzle obsahují celkem 2 skládačky s motivem letních prázdnin (154 a 180 dílků). Součástí balení je i CERTIFIKÁT, který potvrzuje úroveň zkušeností dítěte podle přiložené tabulky. K tomuto účelu jsou k certifikátu připojeny ná..
555Kč
Bez daně:459Kč
LEVEL UP! 02 - Dovolená - PuzzleKreativní dobrodružství pro malé objevitelePuzzle obsahují celkem 4 puzzle s motivem dovolená ve městě au moře. Puzzle obsahují 9, 12, 16 a 20 dílků. Součástí balení je i CERTIFIKÁT, který potvrzuje úroveň zkušeností dítěte podle přiložené tabulky. K tomuto účelu jsou..
404Kč
Bez daně:334Kč
Puzzle Karneval při západu slunce 528 dílůDětské dřevěné puzzle pro nejšikovnější stavitelePuzzle patří do kategorie nejobtížnějších puzzle díky svému kreativnímu modernímu vzhledu s velkou škálou barev. Po složení všech 528 dílků má puzzle rozměry 37 x 76 cm. Máš rád velmi složité puzzle obrázky? P..
447Kč
Bez daně:370Kč
LEVEL UP! 02 - Dinosauři v akci - Puzzle LEVEL UP! 02 - Dinosauři v akci - Puzzle
Nedostupné
LEVEL UP! 02 - Dinosauři v akci - PuzzleDinosauři ve vašem dětském pokojiPuzzle obsahují celkem 4 skládačky (9, 12, 16 a 20 dílků) s motivem dinosaurů, včetně krabičky pro uložení dílků pro každou skládačku. Puzzle LEVEL UP! je vědecky navržená sada puzzle, která získala ocenění i na celosvětové úro..
404Kč
Bez daně:334Kč
LEVEL UP! 03 - Záchranáři - PuzzlePuzzle s motivem záchranáři v akciPuzzle obsahují celkem 3 skládačky s motivem záchranáři v akci (24, 30 a 35 dílků). Součástí balení je i CERTIFIKÁT, který potvrzuje úroveň zkušeností dítěte podle přiložené tabulky. K tomuto účelu jsou k certifikátu připojeny nálep..
404Kč
Bez daně:334Kč
LEVEL UP! 02 - Roční období - Puzzle LEVEL UP! 02 - Roční období - Puzzle
Nedostupné
LEVEL UP! 02 - Roční období - PuzzleRůznorodá zvířata ve vašem dětském pokojiPuzzle obsahují celkem 4 skládačky (9, 12, 16 a 20 dílků) s motivem zvířat v různých ročních obdobích, včetně krabičky pro uložení dílků pro každou skládačku. Puzzle LEVEL UP! je vědecky navržená sada puzzle, která získala ..
404Kč
Bez daně:334Kč
LEVEL UP! 04 - Rodina - Puzzle 3v1Oceněná sada puzzle pro rozvoj dítěteSada puzzle LEVEL UP! je vědecky navržena a získala ocenění na celosvětové úrovni. Obsahuje celkem 3 skládačky (54, 70 a 88 dílků) včetně krabičky pro uložení dílků pro každou z nich. Počet kusů začíná od 2 kusů a postupně se zvy..
454Kč
Bez daně:375Kč
LEVEL UP! 03 - Řidiči - Puzzle 3v1Oceněná sada puzzle pro postupný rozvoj dítěteTato sada puzzle je víc než jen hra. S trojicí různých skládaček a přiloženými krabičkami na uspořádání dílků je hraní nejen zábavné, ale také učící. Každá skládačka je pečlivě navržena pro podporu rozvoje vašeho malého ..
404Kč
Bez daně:334Kč
Puzzle Vkládací tvary pro nejmenšíDěťátko se naučí barvy, tvary a rozvíjí jemnou motorikuVkládací puzzle různých tvarů s úchyty a výměnným pozadím v otvorech pomáhá učit dítě barvy, zvířátka, ovoce i počítání a rozvíjí jeho jemnou motoriku. Úchyty jednotlivých dílků mají různý tvar, takže vyžadují r..
529Kč
Bez daně:437Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 128 (11 stránek)