Menu
Your Cart

Aktivity sešity

Aktivity sešity

Chcete-li vaše dítě rozvíjet zábavnou formou, sáhněte po pracovních sešitech z naší nabídky. Podle věku si snadno vyfiltrujete ty, které budou pro vaše děťátko nejvhodnější. Vyberte si pracovní sešity pro předškoláky, jednoduché pracovní sešity pro nejmenší, ale i úkoly na procvičování pro ostřílené školáky.

Pracovní sešity pro děti rozvíjejí grafomotoriku i logické myšlení, prostorovou představivost, matematické schopnosti, ale také rozšiřují slovní zásobu. Děti se toho s nimi nejen hodně naučí, ale také se dokonale zabaví. Sešity jim plnohodnotně vyplní volnou chvíli.

Nejprodávanějši v kategorii Aktivity sešity

Peppa Pig - Samolepkohraní Peppa Pig - Samolepkohraní
Novinka
Pracovní sešit se zábavnými aktivitami a samolepkami.Stránky plné zábavy a samolepek! Obsahuje 16 stran zábavných aktivit a 47 barevných samolepek k dolepení.Nechte se vtáhnout do pohádky spolu s prasátkem Peppa Pig!Hrajte si se samolepkami a plňte zajímavé role, které na vás čekají s oblíbenými poh..
59Kč
Bez daně:54Kč
Vesmír Samolepková knížka Vesmír Samolepková knížka
Novinka Nedostupné
Zábava se samolepkami!Krásně ilustrovaný nálepkový sešit s vemírem zaujme každé dítě.Knížka se samolepkami, která rozvíjí kreativitu!Obsahuje 16 barevných stran a 8 stran samolepek pro dolepení. Zkrátka úžasný dárek pro každého malého neposedu! Samolepkové knížky jsou také ideální zábavou pro děti n..
139Kč
Bez daně:126Kč
Stromy Samolepková knížka Stromy Samolepková knížka
Novinka
Zábava se samolepkami!Krásně ilustrovaný nálepkový sešit se stromy zaujme každé dítě.Knížka se samolepkami, která rozvíjí kreativitu!Obsahuje 16 barevných stran a 8 stran samolepek pro dolepení. Zkrátka úžasný dárek pro každého malého neposedu! Samolepkové knížky jsou také ideální zábavou pro děti n..
139Kč
Bez daně:126Kč
Moji kamarádi Samolepková knížka Moji kamarádi Samolepková knížka
Novinka
Jak vypadá zábava s kamarády?Krásně ilustrovaný nálepkový sešit zaujme každé dítě.Knížka se samolepkami, která rozvíjí kreativitu!Obsahuje 16 barevných stran a 8 stran samolepek pro dolepení. Zkrátka úžasný dárek pro každého malého neposedu! Samolepkové knížky jsou také ideální zábavou pro děti na c..
139Kč
Bez daně:126Kč
Divoká zvířata Samolepková knížka Divoká zvířata Samolepková knížka
Novinka
Zábava se samolepkami!Krásně ilustrovaný nálepkový sešit s divokými zvířátky zaujme každé dítě.Knížka se samolepkami, která rozvíjí kreativitu!Obsahuje 16 barevných stran a 8 stran samolepek pro dolepení. Zkrátka úžasný dárek pro každého malého neposedu! Samolepkové knížky jsou také ideální zábavou ..
139Kč
Bez daně:126Kč
Planeta Země Samolepková knížka Planeta Země Samolepková knížka
Novinka
Zábava se samolepkami!Krásně ilustrovaný nálepkový sešit s planetou Země zaujme každé dítě.Knížka se samolepkami, která rozvíjí kreativitu!Obsahuje 16 barevných stran a 8 stran samolepek pro dolepení. Zkrátka úžasný dárek pro každého malého neposedu! Samolepkové knížky jsou také ideální zábavou pro ..
139Kč
Bez daně:126Kč
Můj den Samolepková knížka Můj den Samolepková knížka
Novinka
Víš jak by měl vypadat denní režim?Krásně ilustrovaný nálepkový sešit s planetou Země zaujme každé dítě.Knížka se samolepkami, která rozvíjí kreativitu!Obsahuje 16 barevných stran a 8 stran samolepek pro dolepení. Zkrátka úžasný dárek pro každého malého neposedu! Samolepkové knížky jsou také ideální..
139Kč
Bez daně:126Kč
Kartičky jsou omyvatelnéKreativní sada Obtahování pro děti od Tookyland obsahuje 30 oboustranných kartiček s 60 různými úkoly. Děti si tak snadno vyberou, na který úkol se právě vrhnou. Některé aktivity jsou jednodušší, děti obtahují jednoduché čáry. Jinde už musí zapojit vlastní kreativitu a hlavu ..
227Kč
Bez daně:207Kč
Kartičky jsou omývatelnéSada Obtahování pro děti od Tookyland obsahuje 30 oboustranných kartiček s 60 různými úkoly. Děti si tak snadno vyberou, na který úkol se právě vrhnou. Některé aktivity jsou jednodušší, děti jen spojují díky tečkám jen jednoduchě tvary, jinde už musí zapojit vlastní kreativit..
227Kč
Bez daně:207Kč
Pro všechny, kterým záleží na životním prostředíKniha plná zajímavých aktivit a nápadů pro všechny milovníky přírody obsahuje 32 stran a více než 30 samolepek. Najdete v ní spoustu úžasných nápadů a zajímavých informací nebo jak dát nový život starému papíru, plastovým lahvím, přebytečným krabicím a..
129Kč
Bez daně:117Kč
Pro všechny milovníky přírody!Kniha plná zajímavých aktivit a nápadů pro všechny milovníky přírody obsahuje 32 stran a více než 30 samolepek. Najdete v ní spoustu úžasných nápadů od výroby pomůcek na zahrádku až po pěstování rostlin nebo originální recepty...
129Kč
Bez daně:117Kč
Pro všechny milovníky zvířat a přírodyKniha plná zajímavých aktivit a nápadů pro všechny milovníky přírody obsahuje 32 stran a více než 30 samolepek. Najdete v ní spoustu úžasných nápadů a zajímavých informací, od života zvířátek přes zábavné aktivity až po tipy na výrobu nejrůznějších věcí...
129Kč
Bez daně:117Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 126 (11 stránek)