Menu
Your Cart

Dětské plavky

Dětské plavky

Pro děti jsou nejlepší praktické, odolné a pohodlné plavky s ochranou UPF 50+. To všechno přináší dětské plavky Swim Essentials s propracovanými střihy a příjemnými materiály. Vyberte si plavky pro kluky, dívčí plavky jednodílné i bikiny, nechybí ani plenkové plavky pro miminka či plavky s dlouhým rukávem. Nadčasové motivy a široký výběr velikostí vám umožní vybavit se na vaši příští dovolenou u vody.

Nejprodávanějši v kategorii Dětské plavky

Zábava ve vodě i ochrana proti sluníčku!Plavecké tričko z UV ochranné tkaniny s krásným potiskem námořnického zálivu chrání vaše dítě před sluncem při koupání u moře i doma na zahradě. Ať už vaše děti milují skákání ve vlnách, koupání v bazénu nebo si rády staví hrady z písku, v těchto plavkách si m..
779Kč
Bez daně:644Kč
Zábava ve vodě i ochrana proti sluníčku!Plavky z UV ochranné tkaniny s krásným potiskem námořnického zálivu chrání vaše dítě před sluncem při koupání u moře i doma na zahradě. Ať už vaše děti milují skákání ve vlnách, koupání v bazénu nebo si rády staví hrady z písku, v těchto plavkách si mohou bezs..
415Kč
Bez daně:343Kč
Plavky s UPF 50+ LETNÍ květiny Plavky s UPF 50+ LETNÍ květiny
-25 %
Zábava ve vodě i ochrana proti sluníčku!Plavky z UV ochranné tkaniny s krásným potiskem letních květin chrání vaše dítě před sluncem při koupání u moře i doma na zahradě. Ať už vaše děti milují skákání ve vlnách, koupání v bazénu nebo si rády staví hrady z písku, v těchto plavkách si mohou bezstaros..
487Kč 649Kč
Bez daně:402Kč
Plavky s dlouhým rukávem s UPF 50+ Leopard béžový Plavky s dlouhým rukávem s UPF 50+ Leopard béžový
-50 %
Zábava ve vodě i ochrana proti sluníčku! Dětské plavky s dlouhým rukávem od Swim Essentials s ochranou proti slunci UPF 50+ a s nadčasovým leopardím vzorem v béžové barvě jsou snem každého rodiče. Plavky jsou totiž vyrobené z pevné strečové látky, která dokonale ochrání kůži vašeho dítěte před slun..
539Kč 1,079Kč
Bez daně:446Kč
Zábava ve vodě i ochrana proti sluníčku!Praktické dětské UV tričko do vody od Swim Essentials s ochranou proti slunci UPF 50+ v nadčasové světle modré barvě je snem každého rodiče. Tričko je vyrobeno z odolné strečové látky, která dokonale ochrání kůži vašeho dítěte před slunečním zářením.Oceníte pr..
840Kč
Bez daně:694Kč
Plavky pro miminka s UPF 50+ Velryby Plavky pro miminka s UPF 50+ Velryby
-50 %
Vaše dětičky si užijí zábavu ve vodě naplno! Praktické plenkové plavky pro miminka od Swim Essentials s ochranou proti slunci UPF 50+ v bílé barvě a s nadčasovým velrybím vzorem jsou snem každého rodiče. Plavky jsou totiž vyrobené z velmi příjemného materiálu, který dokonale ochrání dětskou pokožku..
263Kč 525Kč
Bez daně:217Kč
Plavky pro miminka s UPF 50+ Leopard béžový Plavky pro miminka s UPF 50+ Leopard béžový
-50 %
Vaše dětičky si užijí zábavu ve vodě naplno! Praktické plenkové plavky pro miminka od Swim Essentials s ochranou proti slunci UPF 50+ a s nadčasovým leopardím vzorem v béžových barvách jsou snem každého rodiče. Plavky jsou totiž vyrobené z velmi příjemného materiálu, který dokonale ochrání dětskou ..
263Kč 525Kč
Bez daně:217Kč
Plavky pro miminka s UPF 50+ Leopard starorůžový Plavky pro miminka s UPF 50+ Leopard starorůžový
Nedostupné
Vaše dětičky si užijí zábavu ve vodě naplno! Praktické plenkové plavky pro miminka od Swim Essentials s ochranou proti slunci UPF 50+ a s nadčasovým leopardím vzorem v růžových barvách jsou snem každého rodiče. Plavky jsou totiž vyrobené z velmi příjemného materiálu, který dokonale ochrání dětskou ..
525Kč
Bez daně:434Kč
Plavkové šortky s UPF 50+ Safari Plavkové šortky s UPF 50+ Safari
-50 %
Užij si zábavu ve vodě naplno! Dětské plavkové šortky od Swim Essentials s ochranou proti slunci UPF 50+ a s nadčasovým oranžovo modrým vzorem zebry si vaše děti hned zamilují. Plavky jsou totiž vyrobené z velmi příjemného materiálu, který dokonale ochrání kůži před slunečním zářením. Oceníte pr..
323Kč 645Kč
Bez daně:267Kč
Plavkové šortky s UPF 50+ Elegan Plavkové šortky s UPF 50+ Elegan
-50 %
Užij si zábavu ve vodě naplno! Dětské plavkové šortky od Swim Essentials s ochranou proti slunci UPF 50+ a s nadčasovým bílo modrým proužkovaným vzorem si vaše děti hned zamilují. Plavky jsou totiž vyrobené z velmi příjemného materiálu, který dokonale ochrání kůži před slunečním zářením. Oceníte..
323Kč 645Kč
Bez daně:267Kč
Plavky s dlouhým rukávem s UPF 50+ Elegán Plavky s dlouhým rukávem s UPF 50+ Elegán
-50 %
Zábava ve vodě i ochrana proti sluníčku! Praktický plavkový overal pro děti od Swim Essentials s ochranou proti slunci UPF 50+ a s nadčasovým bílo modrým proužkovaným vzorem je snem každého rodiče. Plavky jsou totiž vyrobené z odolné strečové látky, která dokonale ochrání kůži vašeho dítěte před sl..
420Kč 840Kč
Bez daně:347Kč
Plavky Boxerky s UPF 50+ Elegán Plavky Boxerky s UPF 50+ Elegán
-50 %
Užij si zábavu ve vodě naplno! Dětské plavky boxerky od Swim Essentials s ochranou proti slunci UPF 50+ a s nadčasovými bílo modrými proužky si vaše děti hned zamilují. Plavky jsou totiž vyrobené z odolného strečového materiálu, který dokonale ochrání kůži před slunečním zářením. Oceníte promyšl..
313Kč 625Kč
Bez daně:258Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 22 (2 stránek)