Menu
Your Cart

Dětské plavky

Dětské plavky

Pro děti jsou nejlepší praktické, odolné a pohodlné plavky s ochranou UPF 50+. To všechno přináší dětské plavky Swim Essentials s propracovanými střihy a příjemnými materiály. Vyberte si plavky pro kluky, dívčí plavky jednodílné i bikiny, nechybí ani plenkové plavky pro miminka či plavky s dlouhým rukávem. Nadčasové motivy a široký výběr velikostí vám umožní vybavit se na vaši příští dovolenou u vody.

Nejprodávanějši v kategorii Dětské plavky

Zábava ve vodě i ochrana proti sluníčku!Praktické dětské UV tričko do vody od Swim Essentials s ochranou proti slunci UPF 50+ v nadčasové světle modré barvě je snem každého rodiče. Tričko je vyrobeno z odolné strečové látky, která dokonale ochrání kůži vašeho dítěte před slunečním zářením.Oceníte pr..
840Kč
Bez daně:694Kč
Vaše dětičky si užijí zábavu ve vodě naplno! Praktické plenkové plavky pro miminka od Swim Essentials s ochranou proti slunci UPF 50+ v bílé barvě a s nadčasovým velrybím vzorem jsou snem každého rodiče. Plavky jsou totiž vyrobené z velmi příjemného materiálu, který dokonale ochrání dětskou pokožku..
525Kč
Bez daně:434Kč
Vaše dětičky si užijí zábavu ve vodě naplno! Praktické plenkové plavky pro miminka od Swim Essentials s ochranou proti slunci UPF 50+ a s nadčasovým leopardím vzorem v béžových barvách jsou snem každého rodiče. Plavky jsou totiž vyrobené z velmi příjemného materiálu, který dokonale ochrání dětskou ..
525Kč
Bez daně:434Kč
Užij si zábavu ve vodě naplno! Dětské plavkové šortky od Swim Essentials s ochranou proti slunci UPF 50+ a s nadčasovým oranžovo modrým vzorem zebry si vaše děti hned zamilují. Plavky jsou totiž vyrobené z velmi příjemného materiálu, který dokonale ochrání kůži před slunečním zářením. Oceníte pr..
645Kč
Bez daně:533Kč
Užij si zábavu ve vodě naplno! Dětské plavkové šortky od Swim Essentials s ochranou proti slunci UPF 50+ a s nadčasovým bílo modrým proužkovaným vzorem si vaše děti hned zamilují. Plavky jsou totiž vyrobené z velmi příjemného materiálu, který dokonale ochrání kůži před slunečním zářením. Oceníte..
645Kč
Bez daně:533Kč
Zábava ve vodě i ochrana proti sluníčku! Praktický plavkový overal pro děti od Swim Essentials s ochranou proti slunci UPF 50+ a s nadčasovým bílo modrým proužkovaným vzorem je snem každého rodiče. Plavky jsou totiž vyrobené z odolné strečové látky, která dokonale ochrání kůži vašeho dítěte před sl..
840Kč
Bez daně:694Kč
Užij si zábavu ve vodě naplno! Dětské plavky boxerky od Swim Essentials s ochranou proti slunci UPF 50+ a s nadčasovými bílo modrými proužky si vaše děti hned zamilují. Plavky jsou totiž vyrobené z odolného strečového materiálu, který dokonale ochrání kůži před slunečním zářením. Oceníte promyšl..
625Kč
Bez daně:517Kč
Plavky s UPF 50+ Srdíčka Plavky s UPF 50+ Srdíčka
-50 %
Užij si zábavu ve vodě v dobře padnoucích plavkách! Dívčí jednodílné plavky od Swim Essentials s ochranou proti slunci UPF 50+ v oranžové barvě s bílými srdíčky si vaše děti hned zamilují. Plavky jsou totiž vyrobené z odolného strečového materiálu, který dokonale ochrání kůži vašeho dítěte před slu..
477Kč 955Kč
Bez daně:395Kč
Plavky s UPF 50+ Leopard starorůžový Plavky s UPF 50+ Leopard starorůžový
-40 %
Užij si zábavu ve vodě v dobře padnoucích plavkách! Dívčí jednodílné plavky od Swim Essentials s ochranou proti slunci UPF 50+ a s nadčasovým leopardím vzorem v starorůžové barvě si vaše děti hned zamilují. Plavky jsou totiž vyrobené z odolného strečového materiálu, který dokonale ochrání kůži vaše..
573Kč 955Kč
Bez daně:474Kč
Užij si zábavu ve vodě naplno! Dětské plavky boxerky od Swim Essentials s ochranou proti slunci UPF 50+ a s nadčasovým oranžovo modrým vzorem zebry si vaše děti hned zamilují. Plavky jsou totiž vyrobené z odolného strečového materiálu, který dokonale ochrání kůži před slunečním zářením. Oceníte ..
625Kč
Bez daně:517Kč
Plavky s UPF 50+ Leopard béžový Plavky s UPF 50+ Leopard béžový
-40 %
Užij si zábavu ve vodě v dobře padnoucích plavkách! Dívčí jednodílné plavky od Swim Essentials s ochranou proti slunci UPF 50+ a s nadčasovým leopardím vzorem v béžových barvách si vaše děti hned zamilují. Plavky jsou totiž vyrobené z odolného strečového materiálu, který dokonale ochrání kůži vašeh..
573Kč 955Kč
Bez daně:474Kč
Užij si zábavu ve vodě v dobře padnoucích plavkách! Dětské dvoudílné plavky od Swim Essentials s ochranou proti slunci UPF 50+ v oranžové barvě s bílými srdíčky si vaše děti hned zamilují. Plavky jsou totiž vyrobené z pevného strečového materiálu, který dokonale ochrání kůži vašeho dítěte před slun..
840Kč
Bez daně:694Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 17 (2 stránek)