Menu
Your Cart

Plavecké rukávky a vesty

Plavecké rukávky a vesty

Bezstarostný pobyt u vody dětem zajistí nafukovací rukávky a plovací vesty. Vyberte si nepřehlédnutelné nafukovací rukávky pro menší i větší děti. Bezpečností ventily zajistí, že se hned tak nevyfouknou. Plovací vesty, klasické i s rukávky, jsou z jemného neoprenu s pěnovou výplní. Jsou velmi pohodlné a dětem nebrání v pohybu. Bezpečnostní zapínání zajistí, že se dětem hned tak nesvléknou.

Nejprodávanějši v kategorii Plavecké rukávky a vesty

Zajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Plovací vesta s rukávky Swim Essentials s atraktivním potiskem s mořskými hvězdicemi je vhodná přibližně pro děti od 2 do 6 let v rozmezí od 15 do 30 kg. Dítěti poskytne bezpečí i sebedůvěru při vodních radovánkách, při jízdě na pa..
670Kč
Bez daně:554Kč
Zajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Dětské rukávky na plavání od Swim Essentials s leopardím vzorem v starorůžových barvách jsou vhodné pro dětičky od 2 do 6 let v rozmezí od 15 do 30 kg. Dítěti poskytnou sebědůvěru i oporu na vodní hladině při seznamování se s plavá..
240Kč
Bez daně:198Kč
Zajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Dětské rukávky na plavání od Swim Essentials s motivem mořských hvězdic jsou vhodné pro dětičky od 0 do 2 let v rozmezí od 0 do 15 kg. Dítěti poskytnou sebědůvěru i oporu na vodní hladině při seznamování se s plaváním. Dětské..
205Kč
Bez daně:169Kč
Zajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Dětské rukávky na plavání od Swim Essentials s květinovými motivy v růžových barvách jsou vhodné pro dětičky od 0 do 2 let v rozmezí od 0 do 15 kg. Dítěti poskytnou sebědůvěru i oporu na vodní hladině při seznamování se s plaváním...
205Kč
Bez daně:169Kč
Zajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Plovací vesta s rukávky Swim Essentials s atraktivním velrybím vzorem je vhodná přibližně pro děti od 2 do 6 let v rozmezí od 15 do 30 kg. Dítěti poskytne bezpečí i sebedůvěru při vodních radovánkách, při jízdě na paddleboardu či v..
670Kč
Bez daně:554Kč
Zajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Plovací vesta s rukávky Swim Essentials s atraktivním žraločím vzorem je vhodná přibližně pro děti od 2 do 6 let v rozmezí od 15 do 30 kg. Dítěti poskytne bezpečí i sebedůvěru při vodních radovánkách, při jízdě na paddleboardu či v..
670Kč
Bez daně:554Kč
Plovací vesta pro děti Žralok 3-5 let Plovací vesta pro děti Žralok 3-5 let
-40 %
Zajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Plovací vesta pro děti Swim Essentials s atraktivním žraločím vzorem je vhodná přibližně pro děti od 3 do 5 let v rozmezí od 13 do 20 kg. Dítěti poskytne bezpečí i sebedůvěru při vodních radovánkách, při jízdě na paddleboardu či v ..
504Kč 840Kč
Bez daně:417Kč
Plovací vesta pro děti Velryby 3-5 let Plovací vesta pro děti Velryby 3-5 let
-40 %
Zajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Plovací vesta pro děti Swim Essentials s velrybami, v modré a oranžové barvě je vhodná přibližně pro děti od 3 do 5 let v rozmezí od 13 do 20 kg. Dítěti poskytne bezpečí i sebedůvěru při vodních radovánkách, při zábavě na paddleboa..
504Kč 840Kč
Bez daně:417Kč
Plovací vesta pro děti Leopard růžový 3-5 let Plovací vesta pro děti Leopard růžový 3-5 let
-40 %
Zajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Plovací vesta pro děti Swim Essentials ve výrazně růžové barvě s leopradím vzorem je vhodná přibližně pro děti od 3 do 5 let v rozmezí od 13 do 20 kg. Dítěti poskytne bezpečí i sebedůvěru při vodních radovánkách, při zábavě na padd..
504Kč 840Kč
Bez daně:417Kč
Plovací vesta pro děti Leopard béžový 3-5 let Plovací vesta pro děti Leopard béžový 3-5 let
-40 %
Zajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Plovací vesta pro děti Swim Essentials v béžové s leopradím vzorem je vhodná přibližně pro děti od 3 do 5 let v rozmezí od 13 do 20 kg. Dítěti poskytne bezpečí i sebedůvěru při vodních radovánkách, při zábavě na paddleboardu či v l..
504Kč 840Kč
Bez daně:417Kč
Zajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Dětské rukávky na plavání od Swim Essentials s květinovými motivy v růžových barvách jsou vhodné pro dětičky od 2 do 6 let v rozmezí od 15 do 30 kg. Dítěti poskytnou sebědůvěru i oporu na vodní hladině při seznamování se s plaváním..
240Kč
Bez daně:198Kč
Zajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Dětské rukávky na plavání od Swim Essentials s námořnickými motivy jsou vhodné pro dětičky od 2 do 6 let v rozmezí od 15 do 30 kg. Dítěti poskytnou sebědůvěru i oporu na vodní hladině při seznamování se s plaváním i při hře ve vodě..
240Kč
Bez daně:198Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 18 (2 stránek)