Menu
Your Cart

Plavecké rukávky a vesty

Plavecké rukávky a vesty

Bezstarostný pobyt u vody dětem zajistí nafukovací rukávky a plovací vesty. Vyberte si nepřehlédnutelné nafukovací rukávky pro menší i větší děti. Bezpečností ventily zajistí, že se hned tak nevyfouknou. Plovací vesty, klasické i s rukávky, jsou z jemného neoprenu s pěnovou výplní. Jsou velmi pohodlné a dětem nebrání v pohybu. Bezpečnostní zapínání zajistí, že se dětem hned tak nesvléknou.

Nejprodávanějši v kategorii Plavecké rukávky a vesty

Rukávky Leopard růžový 2-6 let Rukávky Leopard růžový 2-6 let - Nedostupné 224Kč
Bez daně: 185Kč
Rukávky Leopard béžový 2-6 let Rukávky Leopard béžový 2-6 let - Nedostupné 224Kč
Bez daně: 185Kč
Plovací vesta s rukávky Leopard 2-4 let Plovací vesta s rukávky Leopard 2-4 let - Skladem 874Kč
Bez daně: 722Kč
Plovací vesta s rukávky Velryba 2-4 let Plovací vesta s rukávky Velryba 2-4 let
Nedostupné
Zajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Plovací vesta s rukávky Swim Essentials s atraktivním velrybím vzorem je vhodná přibližně pro děti od 2 do 4 let v rozmezí od 13 do 20 kg. Dítěti poskytne bezpečí i sebedůvěru při vodních radovánkách, při jízdě na paddleboardu či v..
874Kč
Bez daně:722Kč
Zajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Plovací vesta s rukávky Swim Essentials s atraktivním žraločím vzorem je vhodná přibližně pro děti od 2 do 4 let v rozmezí od 13 do 20 kg. Dítěti poskytne bezpečí i sebedůvěru při vodních radovánkách, při jízdě na paddleboardu či v..
874Kč
Bez daně:722Kč
Zajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Plovací vesta s rukávky Swim Essentials s atraktivním leopardním potiskem je vhodná přibližně pro děti od 2 do 4 let v rozmezí od 13 do 20 kg. Dítěti poskytne bezpečí i sebedůvěru při vodních radovánkách, při jízdě na paddleboardu ..
874Kč
Bez daně:722Kč
Zajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Plovací vesta pro děti Swim Essentials s atraktivním žraločím vzorem je vhodná přibližně pro děti od 3 do 5 let v rozmezí od 13 do 20 kg. Dítěti poskytne bezpečí i sebedůvěru při vodních radovánkách, při jízdě na paddleboardu či v ..
749Kč
Bez daně:619Kč
Zajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Plovací vesta pro děti Swim Essentials s velrybami, v modré a oranžové barvě je vhodná přibližně pro děti od 3 do 5 let v rozmezí od 13 do 20 kg. Dítěti poskytne bezpečí i sebedůvěru při vodních radovánkách, při zábavě na paddleboa..
749Kč
Bez daně:619Kč
Zajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Plovací vesta pro děti Swim Essentials v béžové s leopradím vzorem je vhodná přibližně pro děti od 3 do 5 let v rozmezí od 13 do 20 kg. Dítěti poskytne bezpečí i sebedůvěru při vodních radovánkách, při zábavě na paddleboardu či v l..
749Kč
Bez daně:619Kč
Rukávky Velryby 2-6 let Rukávky Velryby 2-6 let
Nedostupné
Zajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Dětské rukávky na plavání od Swim Essentials s námořnickými motivy jsou vhodné pro dětičky od 2 do 6 let v rozmezí od 15 do 30 kg. Dítěti poskytnou sebědůvěru i oporu na vodní hladině při seznamování se s plaváním i při hře ve vodě..
224Kč
Bez daně:185Kč
Zajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Dětské rukávky na plavání od Swim Essentials s námořnickými motivy jsou vhodné přibližně pro dětičky od 0 do 2 let v rozmezí od 0 do 15 kg. Dítěti poskytnou sebědůvěru i oporu na vodní hladině při seznamování se s plaváním. Děts..
224Kč
Bez daně:185Kč
Zajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Dětské rukávky na plavání od Swim Essentials s leopardím vzorem v starorůžové barvě jsou vhodné přibližně pro dětičky od 0 do 2 let v rozmezí od 0 do 15 kg. Dítěti poskytnou sebědůvěru i oporu na vodní hladině při seznamování se s ..
224Kč
Bez daně:185Kč
Rukávky Leopard růžový 2-6 let Rukávky Leopard růžový 2-6 let
Nedostupné
Zajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Dětské rukávky na plavání od Swim Essentials s leopardím vzorem v růžových barvách jsou vhodné pro dětičky od 2 do 6 let v rozmezí od 15 do 30 kg. Dítěti poskytnou sebědůvěru i oporu na vodní hladině při seznamování se s plaváním i..
224Kč
Bez daně:185Kč
Zajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Dětské rukávky na plavání od Swim Essentials s leopardím vzorem v růžových barvách jsou vhodné přibližně pro dětičky od 0 do 2 let v rozmezí od 0 do 15 kg. Dítěti poskytnou sebědůvěru i oporu na vodní hladině při seznamování se s p..
224Kč
Bez daně:185Kč
Rukávky Leopard béžový 2-6 let Rukávky Leopard béžový 2-6 let
Nedostupné
Zajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Dětské rukávky na plavání od Swim Essentials s leopardím vzorem v béžových barvách jsou vhodné pro dětičky od 2 do 6 let v rozmezí od 15 do 30 kg. Dítěti poskytnou sebědůvěru i oporu na vodní hladině při seznamování se s plaváním i..
224Kč
Bez daně:185Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 14 (2 stránek)