Menu
Your Cart

Plavecké rukávky a vesty

Plavecké rukávky a vesty

Bezstarostný pobyt u vody dětem zajistí nafukovací rukávky a plovací vesty. Vyberte si nepřehlédnutelné nafukovací rukávky pro menší i větší děti. Bezpečností ventily zajistí, že se hned tak nevyfouknou. Plovací vesty, klasické i s rukávky, jsou z jemného neoprenu s pěnovou výplní. Jsou velmi pohodlné a dětem nebrání v pohybu. Bezpečnostní zapínání zajistí, že se dětem hned tak nesvléknou.

Nejprodávanějši v kategorii Plavecké rukávky a vesty

Plovací vesta s rukávky Leopard růžový 2–6 let Plovací vesta s rukávky Leopard růžový 2–6 let
Nedostupné
Zajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Plovací vesta s rukávky Swim Essentials s atraktivním potiskem růžového leoparda je vhodná přibližně pro děti od 2 do 6 let v rozmezí od 15 do 30 kg. Dítěti poskytne bezpečí i sebedůvěru při vodních radovánkách, při jízdě na paddle..
670Kč
Bez daně:554Kč
Plovací vesta s rukávky Hvězdice 2–6 let
Nedostupné
Zajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Plovací vesta s rukávky Swim Essentials s atraktivním potiskem s mořskými hvězdicemi je vhodná přibližně pro děti od 2 do 6 let v rozmezí od 15 do 30 kg. Dítěti poskytne bezpečí i sebedůvěru při vodních radovánkách, při jízdě na pa..
670Kč
Bez daně:554Kč
Zajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Plovací vesta pro děti Swim Essentials v oranžové barvě je vhodná přibližně pro děti od 3 do 5 let v rozmezí od 13 do 20 kg. Dítěti poskytne bezpečí i sebedůvěru při vodních radovánkách, při jízdě na paddleboardu či v lodičce. Díky..
720Kč
Bez daně:595Kč
Zajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Dětské rukávky na plavání od Swim Essentials s leopardím vzorem v starorůžových barvách jsou vhodné pro dětičky od 2 do 6 let v rozmezí od 15 do 30 kg. Dítěti poskytnou sebědůvěru i oporu na vodní hladině při seznamování se s plavá..
240Kč
Bez daně:198Kč
Rukávky Cirkus 2-6 let Rukávky Cirkus 2-6 let
-30 %
Zajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Dětské rukávky na plavání od Swim Essentials s cirkusovými motivy v žluté barvě jsou vhodné pro dětičky od 2 do 6 let v rozmezí od 15 do 30 kg. Dítěti poskytnou sebědůvěru i oporu na vodní hladině při seznamování se s plaváním..
168Kč 240Kč
Bez daně:139Kč
Zajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Dětské rukávky na plavání od Swim Essentials v oranžových barvách jsou vhodné pro dětičky od 2 do 6 let v rozmezí od 15 do 30 kg. Dítěti poskytnou sebědůvěru i oporu na vodní hladině při seznamování se s plaváním i při hře ve vodě...
165Kč
Bez daně:136Kč
Zajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Dětské rukávky na plavání od Swim Essentials s motivem mořských hvězdic jsou vhodné pro dětičky od 0 do 2 let v rozmezí od 0 do 15 kg. Dítěti poskytnou sebědůvěru i oporu na vodní hladině při seznamování se s plaváním. Dětské..
205Kč
Bez daně:169Kč
Zajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Dětské rukávky na plavání od Swim Essentials s květinovými motivy v růžových barvách jsou vhodné pro dětičky od 0 do 2 let v rozmezí od 0 do 15 kg. Dítěti poskytnou sebědůvěru i oporu na vodní hladině při seznamování se s plaváním...
205Kč
Bez daně:169Kč
Plovací vesta s rukávky Mořská zvířátka 2–6 let Plovací vesta s rukávky Mořská zvířátka 2–6 let
Nedostupné
Zajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Plovací vesta s rukávky Swim Essentials s atraktivním potiskem s mořskými zvířátky je vhodná přibližně pro děti od 2 do 6 let v rozmezí od 15 do 30 kg. Dítěti poskytne bezpečí i sebedůvěru při vodních radovánkách, při jízdě na padd..
670Kč
Bez daně:554Kč
Zajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Plovací vesta s rukávky Swim Essentials s atraktivním velrybím vzorem je vhodná přibližně pro děti od 2 do 6 let v rozmezí od 15 do 30 kg. Dítěti poskytne bezpečí i sebedůvěru při vodních radovánkách, při jízdě na paddleboardu či v..
670Kč
Bez daně:554Kč
Zajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Plovací vesta s rukávky Swim Essentials s atraktivním žraločím vzorem je vhodná přibližně pro děti od 2 do 6 let v rozmezí od 15 do 30 kg. Dítěti poskytne bezpečí i sebedůvěru při vodních radovánkách, při jízdě na paddleboardu či v..
670Kč
Bez daně:554Kč
Zajistěte vašemu dítěti co největší bezpečí při vodních radovánkách Plovací vesta s rukávky Swim Essentials s atraktivním leopardním potiskem je vhodná přibližně pro děti od 2 do 6 let v rozmezí od 15 do 30 kg. Dítěti poskytne bezpečí i sebedůvěru při vodních radovánkách, při jízdě na paddleboardu ..
670Kč
Bez daně:554Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 25 (3 stránek)