Menu
Your Cart

Pro průzkumníky

Pro průzkumníky
Objevte funkční hračky jako stvořené pro průzkumníky a malé dobrodruhy! Vybavení do přírody, jako baterka, kompas, lupa či dalekohled pro děti zpestří každou vycházku, výlet i dovolenou. Pokusy pro děti zas zabaví vaše malé vědce pěkně doma. Děti si udělají třeba svoji vlastní sopku nebo budou objevovat hvězdy na noční obloze. 

Nejprodávanějši v kategorii Pro průzkumníky

Sběrač na odpadky s rukavicemi Sběrač na odpadky s rukavicemi
Novinka
Ruční sběrač odpadků je praktický nástroj pro bezdotykové sbírání drobných odpadků.Délka 80cm, tělo je z kovu a čelisti z plastu a pryže. Ovládá se stisknutím rukojeti.Děti získávají kladný vztah k životnímu prostředí a jeho ochraně.Čelisti dokáží uchopit např. PET láhve do průměru 10cm. Po složení ..
452Kč
Bez daně:374Kč
Čelovka Čelovka
Novinka
Vybavte se do přírody s čelovkou s LED diodami.Praktická LED čelová lampa se čtyřmi režimy svícení vhodná pro domácí i venkovní použití. 4 režimy svícení - plné bílé světlo (3W, 100 lum), slabé bílé světlo, červené světlo, signální červené světlo. Pružný regulovatelný pásek na hlavu a držák s možnos..
262Kč
Bez daně:216Kč
Souprava pro výlet do přírody Souprava pro výlet do přírody
Novinka
Vybavte děti do přírody.Souprava pro výlet do přírody obsahuje dalekohled s přiblížením 5x, obalem a utěrkou na čočky, kompas, čelovku s LED, krokoměr pro měření fyzické aktivity a vak na záda.Perfektní dárek pro všechny průzkumníky.Děti se tak budou těšit na každý výlet...
643Kč
Bez daně:531Kč
Lupa Lupa
Novinka
Mravenci, listy, fosilie...Velká lupa určená pro děti předškolního i školního věku.Děti poznávají svět kolem sebe.Hlavní zvětšovací čočka má průměr 9cm a zvětšuje 2x a jsou na ní umístěna 2 pole se zvětšením 3x a 4x. Vynikající pomůcka pro pozorování přírody...
309Kč
Bez daně:256Kč
Lupa na pozorování hmyzu Lupa na pozorování hmyzu
Novinka
Lupa na hmyz pro malé badatele.Univerzální pozorovací box na hmyz se dvěma průzory a lupou. Horní průzor zvětšuje pozorovaný obraz 6x, dolní průzor 4x.Perfektní dárek pro všechny průzkumníky.Pomocí pinzety můžete opatrně chytit brouka nebo housenku, vložit ji dovnitř a poté ji důkladně prozkoumat. D..
333Kč
Bez daně:276Kč
Dalekohled Dalekohled
Novinka
Do přírody nesmí chybět dalekohled.Dalekohled se zvětšením 4x a velikostí objektivu 32mm, určený pro pozorování zvířat a přírody.Perfektní dárek pro všechny průzkumníky. Děti se tak budou těšit na každý výlet.Příslušenství: Sáček na uložení dalekohledu a hadřík na čištění čoček...
357Kč
Bez daně:295Kč
Souprava pro pozorování hmyzu Souprava pro pozorování hmyzu
Novinka
Souprava na hmyz pro malé badatele.Dětská sada pro chytání a pozorování hmyzu. Pomocí síťky, pinzety a průhledné misky opatrně nasbírejte hmyz a vložte jej do přenosné krabice. Přenosná pozorovatelna slouží pouze k dočasnému pozorování, hmyz je třeba po ukončení pozorování vypustit do přírody.Perfek..
643Kč
Bez daně:531Kč
Kapesní mikroskop Kapesní mikroskop
Novinka
Podívejte se na věci zblízka.Kapesní mikroskop Buki MR200 je zvětšovací přístroj se zabudovaným LED světlem. Můžeš jej využít jako lupu pro pozorování přírodních objektů, živočichů nebo předmětů vyrobených lidmi.V balení je také praktický klip pro využití s chytrým telefonem. Tvé objevy tak můžeš fo..
452Kč
Bez daně:374Kč
Sada 20 preparátov pre mikroskopy BUKI a nielen tie.Obsah sady:šupka cibulekoreň mrkvyjavorový listiné listylist cezmínybambuspeľ slnečnicekukuričný škrobplod púpavy lekárskejkrvpero holubašupina sardinkyvajíčko krevetyhmyzkrídlo kobylkykukla komáramravec..
350Kč
Bez daně:289Kč
Rád děláš pokusy? Nebo si chceš v praxi ověřit fungování fyzikálních zákonů.Pak tato sada pokusů je určena pro Tebe. Sada obsahuje celkem 25 vybraných pokusů plus návod na dalších 25 rozšířených pokusů.Během experimentů si děti procvičují koncentraci, vědecké a logické myšlení.Sada obsahuje balení s..
844Kč
Bez daně:698Kč
Pozor, všechno vybuchuje!Pokud tě lákají exploze a chceš vědět, co se za nimi skrývá, tak tato chemická souprava je pro tebe. Sestrojíš vlastní bezpečnou "bombu", odpálíš raketu, vytvoříš vulkanickou erupci i gejzír a v 15 pokusech nahlédneš do světa pyrotechnika.Vlastnosti výrobkuHmotnost: 680gRozm..
675Kč
Bez daně:558Kč
S touto sadou vytisknete 150 standardních fotografií a 60 nalepovacích fotografií!3 standardní papírové svitky a 3 lepící papírové svitky pro tisk fotografií pomocí fotoaparátu Buki Instant Print Camera. Můžete vytisknout 50 fotografií (5,5 x 7 cm) se standardním svitkem a 20 fotografií se svitkem s..
375Kč
Bez daně:310Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 64 (6 stránek)