Menu
Your Cart

Školka

Školka

Máte doma školkáčka nebo se na nástup do školky vaše děti teprve chystají? Praktická výbava do školky je základ. Prohlédněte si proto naši nabídku věcí, které se hodí každému předškolákovi.

Především budou potřebovat praktický a prostorný dětský batoh do školky. Ty od značky Trixie Baby mají podobu zvířátek a jsou vysoce kvalitní. Děti ale určité potěší také zdravá nerezová láhev na vodu, poučné knihy o školce a jejím fungování, malý penál a spoustu dalších pomůcek. Na školku i na školu je připraví pracovní sešity pro malé děti i předškoláky. S námi zvládnete nástup do školky hravě.

Nejprodávanějši v kategorii Školka

Pomozte svému dítěti připravit se na školní výuku.Díky tomuto sešitu plnému zábavných aktivit se dítě hravým způsobem seznámí se základy psaní, počítání, naučí se barvy, tvary a procvičí si svůj postřeh.Obsahuje komplex jednoduchých cvičení pro každého budoucího prvňáčka.Pomocí jednoduchých aktivit ..
249Kč
Bez daně:249Kč
Lesní školka Lesní školka
-15 %
Veselý příběh zvířátek ze školky nad kterou se přižene liják.Lesní zvířátka jsou popletové a malí rošťáci. Však je to oříšek, poznat, čí je který kožíšek. Školku, kterou vede paní učitelka sova, navštěvují malá lesní zvířátka. Jednou, když byli všichni na procházce, přihnal se černý mrak a rázem se ..
125Kč 147Kč
Bez daně:125Kč
Kubík ve školce Kubík ve školce
-15 %
I vaše dítě čeká nástup do školky?Maminka ráno přivádí Kubíka do mateřské školy. Kubík tam potká další děti, s kterými si může celý den hrát, malovat a stavět.Knížka ukáže dětem jaké to bude ve školce a co všechno se tam dělá.S kamarádem Matouškem si udělali tajný úkryt. A vedle koho asi bude Kubík ..
84Kč 99Kč
Bez daně:84Kč
Malý zajíček - Školka Malý zajíček - Školka
Nedostupné
Nálepkový sešit s aktivitami na téma školka.V této knížce najdou naši nejmenší malého zajíčka a plno snadných aktivit, které jim pomůžou naučit se hravě a bez námahy, co se dělá a jak se chová ve školce.Pomáhá dětem naučit se jak se chovat ve školkách.Nauč se s malým zajíčkem, co se dělá a jak se ch..
69Kč
Bez daně:69Kč
Pracovní sešit zaměřený na jednoduché matematické úkony. V tomto sešitě, založeném na výukové metodě Kumon, se dítě naučí číst a psát čísla od 1 do 30 a seznámí se se základními tvary.Děti se díky němu naučí počítat, psát a číst čísla do 30 a správně je řadit.Záměrem tohoto pracovního sešitu je..
149Kč
Bez daně:149Kč
Conni se chystá nocovat ve školce. Moc se těší. Nebude jí ale smutno, když bude celou noc bez maminky? Paní učitelka pro děti připraví zábavný program s překvapením. Vydávají se na stezku odvahy. V parku to večer vypadá mnohem strašidelněji než ve dne. Jako poslední překvapení před pohádkou na dobro..
57Kč
Bez daně:57Kč
Conni je zvědavá, jaké to ve školce bude. Co všechno se tam naučí? Koho nového tam potká? Celý den je vyplněný novými zážitky, hrami, písničkami, nechybí ani oslava spolužákových narozenin...
57Kč
Bez daně:57Kč
Školka je tak zajímavé místo! Spousta dětí, se kterými si můžeme hrát. Milé učitelky, které děti nejenom hlídají, ale učí je tolika novým věcem! Zpíváme, čteme si, cvičíme a také chodíme na výlety. Den uběhne jako voda.. A vracíme se domů...
57Kč
Bez daně:57Kč
Hádanky pro předškoláky od 5-6 let Hádanky pro předškoláky od 5-6 let
2-3 dni
Nejkompletnější sborník testovacích úloh pro předškoláky. Prostřednictvím těchto testů snadno zjistíte úroveň rozvoje svého dítěte a navíc můžete provést shrnutí všeho, čemu se vaše pěti až šestileté dítě naučilo...
99Kč
Bez daně:99Kč
Hádanky pro předškoláky od 3-4 let Hádanky pro předškoláky od 3-4 let
Nedostupné
Nejkompletnější sborník testovacích úloh pro předškoláky. Prostřednictvím těchto testů snadno zjistíte úroveň rozvoje svého dítěte, a navíc můžete provést shrnutí všeho, čemu se vaše tří- až čtyřleté dítě doposud naučilo, a připravit je na následující etapu, v níž je čekají složitější úlohy. Ke zle..
99Kč
Bez daně:99Kč
Hádanky pro předškoláky od 4-5 let Hádanky pro předškoláky od 4-5 let
Nedostupné
Sborník testovacích úloh pro předškoláky, který připravili pedagogičtí pracovníci a psychologové. Prostřednictvím těchto testů snadno zjistíte úroveň rozvoje svého dítěte a navíc můžete provést shrnutí všeho, čemu se vaše čtyř- až pětileté dítě dosud naučilo, a připravit je na následující etapu, v n..
99Kč
Bez daně:99Kč
Miško má tri roky a prvýkrát ide do škôlky. Pripravuje sa na to s rodičmi. Spoločne vyberajú batôžtek a dávajú dohromady potrebnú výbavu. Chlapček si do batôžka pribalí aj svojho najvernejšieho kamaráta – macka Brumka – a spolu sa vydajú do neznáma. Dozvedia sa, ako to vyzerá v triede, čo budú robiť..
307Kč
Bez daně:307Kč
Zobrazeno 1 až 12 z 13 (2 stránek)